26. august - 27. august 2017
Askeroptimisten 2017
Sponsorer
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring Askeroptimisten 2017
Viktige telefonnummer Askeroptimisten
Instruks sikkerhetsbåter AskerOptimisten 2017
Seilingsbestemmelser Askeroptimisten 26 27 august 2017
Kontaktliste sikkerhetsbåter AskerOptimisten2017.xlsx
Program Askeroptimisten 2017 - REVIDERT MED NY TID SØNDAG
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
095
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 2977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3397
Mette Aabye
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3397
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mette Aabye
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3808
Theodor Godheim
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3808
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Godheim
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 9
Michel Prieur
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Michel Prieur
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3229
Øyvind Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3229
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øyvind Brattum
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 5795
Elise Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5795
Emilie Vaar Eriksen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Elise Brattum
, Asker Seilforening
Emilie Vaar Eriksen, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3694
Theodor Slaatrem-Hammer
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3694
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Slaatrem-Hammer
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 02
Ola Hetle Ravnestad
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 02
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Hetle Ravnestad
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3934
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3934
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marie Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3804
Ida Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3804
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Stenhagen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 192715
Martin Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3786
Mats Skrolsvik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3786
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mats Skrolsvik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 208533
Amalie Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amalie Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3888
Milla Wang
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Wang
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 210216
Anders Hjorthøy
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Hjorthøy
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3917
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3917
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Cornelia Fure
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 5983
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5983
Fredrik Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 5983
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wilhelm Harlem
, Kongelig Norsk Seilforening
Fredrik Harlem, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3265
Viktor Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3265
Alfred Raddum
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Viktor Raddum
, Asker Seilforening
Alfred Raddum, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 201111
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 201111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 197762
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Sjøl Christensen
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3843
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eskil Ova
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3532
ISELIN RUUD
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3532
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ISELIN RUUD
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
SWE 3784
Maria B Knap
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
SWE 3784
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria B Knap
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 8521
Leo lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 8521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leo lunde
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 20326
Ferdinand August Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 20326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ferdinand August Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3790
Pontus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3790
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pontus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 205719
Ludvig Linus Rønold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 205719
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ludvig Linus Rønold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 210994
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3849
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3849
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jens Kaastad Ørjavik
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3717 0
MARTINE FOSS
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3717 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MARTINE FOSS
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3750
Anniken Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anniken Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 203265
Joachim Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Joachim Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3860
Stian Bergsbakk
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3860
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Stian Bergsbakk
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3624
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Lundblad
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 4155
Benjamin lunde
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 4155
Benjamin Ryen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 4155
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Benjamin lunde
, Asker Seilforening
Benjamin Ryen, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 186381
Kaja Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kaja Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3884
Nikolai Løhren Kuhle
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3884
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nikolai Løhren Kuhle
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3899
Mikkel Jansen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3899
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikkel Jansen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3424
Theodor Hermansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3424
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Hermansen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 6563
Theo Gammelsrød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Jon Aga
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 6563
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theo Gammelsrød
, Kongelig Norsk Seilforening
Jon Aga, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3882
Wilhelm Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3882
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Wilhelm Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3788
Eline Ringvold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3788
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eline Ringvold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3915
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3915
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anna Elisabeth Fagerhøi
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3145
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanne Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 03
Haakon Birkeland
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 03
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Haakon Birkeland
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3861
Magnus Pollen Briså
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3861
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Pollen Briså
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 5211
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
August Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Filippa Blakstad Nilsson
, Bærum Seilforening
August Wergeland, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3880
Jacob Wærsten
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3880
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jacob Wærsten
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 4142
Sebastian Tinholt
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 4142
Alexander Reis
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 4142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sebastian Tinholt
, Asker Seilforening
Alexander Reis, Asker Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 204904
Marieke Vaske
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 204904
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marieke Vaske
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3847
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3847
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anine Skjæret Halstensen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 203907
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas Alexander Sørlie
, Nesodden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 04
Anton Sommernes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 04
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anton Sommernes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 21
Anna Sommernes
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Sommernes
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 5213
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Sander Kjendbakke
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 5213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
Sander Kjendbakke, Bærum Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
William Svensrud
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 1745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sverre Poppe Oldervoll
, Bærum Seilforening
William Svensrud, Bærum Seilforening
Klasse: 29er
NOR 3574
Ingrid Haugen Selliken
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3574
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Haugen Selliken
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jonas August Stjernstrøm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 209553
Uffe Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Uffe Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3910
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3910
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3219
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3219
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3221
Vetle Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3221
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vetle Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3887
Balder Støen
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3887
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balder Støen
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3504
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3504
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maud Mariann Myhre
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 3922
Sverre Langaas-Holt
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3922
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sverre Langaas-Holt
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3677
Mira H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 3677
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mira H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 2497
Vilde Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Sarah Thodesen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 2497
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Pollen
, Bærum Seilforening
Sarah Thodesen, Bundefjorden Seilforening
Klasse: 29er
NOR 0000
Oda Leinslie
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 0000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oda Leinslie
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 212762
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 212762
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hannah Sofie Kjellevold
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 000
Karolis Jakavicius
Seilforening:
Røyken Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karolis Jakavicius
, Røyken Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 210214
Henrik Grønlund
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 210214
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Grønlund
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 20
Ida Klimczuk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ida Klimczuk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 21
Alex Klimczuk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alex Klimczuk
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 321
Thorvald Larsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 321
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorvald Larsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3782
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karsten Grav Kringlebotn
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 14
Sam Leikvang
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sam Leikvang
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 01
Tyra Leikvang
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tyra Leikvang
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 2990
Maria Wergeland
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 2990
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Maria Wergeland
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3550
Una Bryhni Utheim
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 3550
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Una Bryhni Utheim
, Bærum Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 00
Phillip Malkin
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Phillip Malkin
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3785
Mårten Hillig
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3785
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mårten Hillig
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 3692
Vilde Bjørland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3692
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde Bjørland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 977
Olav Alexander Rød
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 977
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Alexander Rød
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3225
EvaUnhjem Johansen
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 3225
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
EvaUnhjem Johansen
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 950
Thomas Efskind
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Efskind
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 13
Kristoffer H. Nessheim
Seilforening:
Soon Seilforening
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer H. Nessheim
, Soon Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 7
Luca Schrader
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 7
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Luca Schrader
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - D (født 2007 eller senere) Ytre bane
NOR 3919
Markus August Berthet
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 3919
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Markus August Berthet
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Optimist - A
NOR 1199
Arthur Llewelyn
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Lukas Bengston
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arthur Llewelyn
, Kongelig Norsk Seilforening
Lukas Bengston, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: 29er
NOR 208724
Sivert With
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 208724
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert With
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3749
Liam Skeide Bates
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3749
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liam Skeide Bates
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
NOR 5565
Noah Liu Oppegaard
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5565
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Noah Liu Oppegaard
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 5567
Leo Liu Oppegaard
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 5567
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Leo Liu Oppegaard
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 16
Lukas Lumbe Aas
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 16
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lukas Lumbe Aas
, Asker Seilforening
Klasse: Optimist - C (indre bane)
NOR 3823
Joakim Fengfan Helge
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 3823
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Joakim Fengfan Helge
, Nesodden Seilforening
Klasse: Optimist - B
Last ned CSV fil