Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrLisensnrBåtTeamnavnSkipperForeningLisensnr mannskap 2Lisensnr mannskap 3Lisensnr mannskap 4Lisensnr mannskap 5
Klasse: Melges 24
SWE 683

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening:
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
eXilia.se

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening:
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Exilia Calle Pihlgren Björlanda Kile Segelsällskap
GER 582

Laila Engler

Seilforening: Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582

Michele Benvenuti

Seilforening:
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GERLE1 IMMAC Digidrone-Solutions

Laila Engler

Seilforening: Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582

Michele Benvenuti

Seilforening:
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IMMAC Digidrone-Solutions Laila Engler Segelclub Eckernförde e.V.
NOR 787

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Slam & Blow

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
peder nergaard Fredrikstad Seilforening
NOR 724

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724

Jon Aksel Mortensen

Seilforening:
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MÅS Wolfpack Racing

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724

Jon Aksel Mortensen

Seilforening:
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MÅS Wolfpack Racing Andreas Sola Fischer Christianssands Seilforening
NOR 649

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Mikkel Storm Berger

Seilforening:
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-10651 Party Girl

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Mikkel Storm Berger

Seilforening:
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team J&J Jens Altern Wathne Askøy Seilforening NSFL-10656NSFL-10540NSFL-10651
NOR 592

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Renegade

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Renegade Henrik Haug Hansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 418

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Magnus Borgersen

Seilforening:
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Parody

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Magnus Borgersen

Seilforening:
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Parody Sailing Team Henrik Larsen Trondhjems Seilforening
NOR 632

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632

Vegard Hove Kristensen

Seilforening:
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-10654 STORMFOKK

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632

Vegard Hove Kristensen

Seilforening:
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STORMFOKK Mauritz Talseth Trondhjems Seilforening NSFL-10655NSFL-10924NSFL-10367NSFL-09999
NOR 751

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Marius Falch Orvin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Strom Capital Sail Racing

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Marius Falch Orvin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Peder Jahre Tønsberg Seilforening Marius Falch OrvinStian BriseidAne Rimmen GründersenSivert Denneche
NOR 732

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Jan Frederik Dyvi

Seilforening:
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team RRH

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Jan Frederik Dyvi

Seilforening:
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team RRH Melges Racing Stian Ness Rørvik Tønsberg Seilforening
NOR 307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307

Egil Høeg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-09990 Big Time

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307

Egil Høeg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dag Rune Wiksten Larvik Seilforening NSFL-10562
SWE 425

Mikael Ekbrand

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425

Fredrik Ekbrand

Seilforening:
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAGDA

Mikael Ekbrand

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425

Fredrik Ekbrand

Seilforening:
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAGDA Mikael Ekbrand Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
NOR 342

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Gisle Bjørsrud Bø Christianssands Seilforening
NOR 374

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening:
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Stompen

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening:
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Stompen Sailing Team Rolf Anders Stumpf Christianssands Seilforening
NOR 697

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-11034 YOLO

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Rolf Granli Gangdal Stord Seilforening NSFL-10140
NOR 600

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening:
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NSFL-10358 Baghdad 1

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening:
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Baghdad Kristian Nergaard Kongelig Norsk Seilforening NSFL-10358
NOR 400

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 2
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Baghdad 2

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 2
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Baghdad Børre Hekk Paulsen Kongelig Norsk Seilforening
GBR 715

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715

Claes Meldgaard

Seilforening:
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SWE 715

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715

Claes Meldgaard

Seilforening:
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SWE 715 Jonas Berntsson Stenungsunds Segelsällskap
SWE 666

Tomas Skålen

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening:
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Miss Devil

Tomas Skålen

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening:
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Skålen Tomas Skålen Segelsällskapet Åmålsviken
NOR 341

erik arthur

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dolly
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Dolly

erik arthur

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dolly
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
erik arthur Kongelig Norsk Seilforening
NOR 283

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283

Alf Magne Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Sprøyt

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283

Alf Magne Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
Team Sprøyt Øyvind Degnes Nesodden Seilforening
Deltagere i klassen: 21
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-01-30 21:43:39Cache read