Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Melges 24

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-751

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Marius Falch Orvin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STROM CAPITAL SAIL RACING

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Marius Falch Orvin

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Strom Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peder Jahre (Tønsberg Seilforening
Marius Falch Orvin ()
Stian Briseid ()
Sivert Denneche ()
Ane Gundersen ())
10 1111BFD (22)42
2 NOR-787

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SLAM & BLOW

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Slam & Blow
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

peder nergaard (Fredrikstad Seilforening
Eivind Rubinstein ()
Petrus Eide ()
Morten Helgesen ())
15 2443411
3 NOR-724

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724

Jon Aksel Mortensen

Seilforening:
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MÅS WOLFPACK RACING

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724

Jon Aksel Mortensen

Seilforening:
Teamnavn: MÅS Wolfpack Racing
Båtnavn: MÅS Wolfpack Racing
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Sola Fischer (Christianssands Seilforening
Jon Aksel Mortensen ()
Aksel Smestad Jacobsen ()
Magnus Andersen ()
Maxime Schjøtt Brackman ())
17 32112334
4 NOR-600

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening:
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BAGHDAD 1

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli-Sæther

Seilforening:
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 1
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristian Nergaard (Kongelig Norsk Seilforening
Trond Solli-Sæther ()
Erik Kongshaug ()
Espen Stokkeland ())
29 123361025
5 NOR-732

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Jan Frederik Dyvi

Seilforening:
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TEAM RRH

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Jan Frederik Dyvi

Seilforening:
Teamnavn: Team RRH Melges Racing
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Stian Ness Rørvik (Tønsberg Seilforening
Jan Frederik Dyvi ()
Jan Borø ()
Malin Rørvik-Sundelin ()
Herman Horn-Johannessen ())
30 6529953
6 NOR-649

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Mikkel Storm Berger

Seilforening:
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649

Mikkel Storm Berger

Seilforening:
Teamnavn: Team J&J
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 649
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Altern Wathne (Askøy Seilforening
Mikkel Storm Berger ()
Henrik Rye Jakobsen ()
Carl-Christian Stenrud ())
33 9854268
7 NOR-400

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 2
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BAGHDAD 2

Børre Hekk Paulsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Baghdad
Båtnavn: Baghdad 2
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Børre Hekk Paulsen (Kongelig Norsk Seilforening)
37 566811411
8 GBR-715

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715

Claes Meldgaard

Seilforening:
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SWE 715

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715

Claes Meldgaard

Seilforening:
Teamnavn: SWE 715
Båtnavn: SWE 715
Seilnummer: GBR 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jonas Berntsson (Stenungsunds Segelsällskap
Claes Meldgaard ()
magnus Lundberg ())
38 47758127
9 NOR-418

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Magnus Borgersen

Seilforening:
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PARODY

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Magnus Borgersen

Seilforening:
Teamnavn: Parody Sailing Team
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Larsen (Trondhjems Seilforening
Magnus Borgersen ()
Knut Osen ()
Sigve Kjelstrup ()
Annette Haugsdal ())
52 1198106812
10 SWE-666

Tomas Skålen

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening:
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MISS DEVIL

Tomas Skålen

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening:
Teamnavn: Team Skålen
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tomas Skålen (Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Pettersson ()
Jonas Petterson-Sand ()
NN NN ())
55 15111014596
11 NOR-341

erik arthur

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dolly
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DOLLY

erik arthur

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dolly
Seilnummer: NOR 341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

erik arthur (Kongelig Norsk Seilforening)
56 81391171110
12 NOR-592

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RENEGADE

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening:
Teamnavn: Renegade
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Henrik Haug Hansen (Kongelig Norsk Seilforening
Christoffer Solgaard Jakobsen ()
Knut Hodneland ()
Daniel Høgtun ()
Petter Gautneb ())
73 10101915BFD (22)109
13 SWE-683

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening:
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EXILIA.SE

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening:
Teamnavn: Exilia
Båtnavn: eXilia.se
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Calle Pihlgren (Björlanda Kile Segelsällskap
Kristoffer Borre ()
Jonas Magnusson ()
Mattias Allroth ())
75 181617712716
14 NOR-307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307

Egil Høeg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BIG TIME

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307

Egil Høeg

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Rune Wiksten (Larvik Seilforening
Egil Høeg ()
Kristoffer Borge ()
Jan Erik Thoresen ()
- - ())
86 1315121311DNF (22)DNC (22)
15 GER-582

Laila Engler

Seilforening: Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582

Michele Benvenuti

Seilforening:
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IMMAC DIGIDRONE-SOLUTIONS

Laila Engler

Seilforening: Segelclub Eckernförde e.V.
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582

Michele Benvenuti

Seilforening:
Teamnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Båtnavn: IMMAC Digidrone-Solutions
Seilnummer: GER 582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Laila Engler (Segelclub Eckernförde e.V.
Michele Benvenuti ()
Oscar Klock ()
Alejandro Ablatico ()
Wolfram Baranowski ())
87 16142012151713
16 NOR 697-

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
YOLO

Rolf Granli Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697

Torodd Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: YOLO
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rolf Granli Gangdal (Stord Seilforening
Torodd Olsen ()
Ingvald Miljeteig ()
Jakob Molland ())
87 OCS (22)121516141317
17 SWE-425

Mikael Ekbrand

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425

Fredrik Ekbrand

Seilforening:
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAGDA

Mikael Ekbrand

Seilforening: Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425

Fredrik Ekbrand

Seilforening:
Teamnavn: MAGDA
Båtnavn: MAGDA
Seilnummer: SWE 425
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikael Ekbrand (Kungälvs Motor O Segelbåtsällskap
Fredrik Ekbrand ()
Erik Ziemann ()
Jan Bertilson ())
94 14171617161615
18 NOR-342

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342

Joachim Nordlie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Gisle Bjørsrud Bø (Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie ()
Tom Reidar Johannessen ()
Kjell Anders Olsen ())
97 7DNF (22)DNS (22)DNS (22)131914
19 NOR-632

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632

Vegard Hove Kristensen

Seilforening:
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STORMFOKK

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632

Vegard Hove Kristensen

Seilforening:
Teamnavn: STORMFOKK
Båtnavn: STORMFOKK
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mauritz Talseth (Trondhjems Seilforening
Vegard Hove Kristensen ()
Ole Aleksander Ottesen ()
Vilde Larsen ()
Charlotte Kvande Hay ())
102 19201318171520
20 NOR-374

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening:
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STOMPEN

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening:
Teamnavn: Stompen Sailing Team
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Rolf Anders Stumpf (Christianssands Seilforening
Runar Olaussen ()
Olav B. Berg ()
Erik Børresen ())
106 17181420182019
21 NOR-283

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283

Alf Magne Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SPRøYT

Øyvind Degnes

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283

Alf Magne Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Team Sprøyt
Båtnavn: Sprøyt
Seilnummer: NOR 283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Øyvind Degnes (Nesodden Seilforening
Alf Magne Andersen ()
Rune Øverås ())
111 20191819191818
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-09-11 09:19:40Cache read