Klasse: NOR Rating - < 0,970 |
NOR 150
Hans Petter Jostad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Solingen Båttype: soling Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Solingen
Hans Petter Jostad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Solingen Båttype: soling Seilnummer: NOR 150
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
soling |
Hans Petter Jostad |
Asker Seilforening |
NOR 230
Truls Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Primetime Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 230
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Primetime
Truls Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Primetime Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 230
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Truls Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 837
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Settanta Båttype: J/70 Seilnummer: NOR 837
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Settanta
Bjørn Gulbrandsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Settanta Båttype: J/70 Seilnummer: NOR 837
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J/70 |
Bjørn Gulbrandsen |
Asker Seilforening |
NOR 7051
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Frida Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: NOR 7051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Scanmar 345 |
Arne Husevåg |
Asker Seilforening |
NOR 10107
Trond Gundersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Joy IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joy IV
Trond Gundersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Joy IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
Trond Gundersen |
Asker Seilforening |
NOR 10224
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: A IV Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10224
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
A IV
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: A IV Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10224
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7 |
Carl Hermann Corneliussen |
Asker Seilforening |
NOR 10766
Erlend Balsvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pole Pole Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10766
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pole Pole
Erlend Balsvik
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pole Pole Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10766
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 27.7 |
Erlend Balsvik |
Asker Seilforening |
NOR 11110
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
Wolfgang Eichstetter |
Asker Seilforening |
NOR 12312
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fadernes beslutning
Jan Nic. Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fadernes beslutning Båttype: makTEN Seilnummer: NOR 12312
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
makTEN |
Jan Nic. Langfeldt |
Asker Seilforening |
NOR 12512
Stine Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endorfine
Stine Lien
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 340 |
Stine Lien |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: NOR Rating - > 0,969 |
NOR 159
Halvor Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Båttype: 11:Meter Seilnummer: NOR 159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ad undine
Halvor Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Båttype: 11:Meter Seilnummer: NOR 159
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11:Meter |
Halvor Smith |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
NOR 191
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Båttype: 11mod Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
WaterGate
Erlend Munkeby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: WaterGate Båttype: 11mod Seilnummer: NOR 191
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11mod |
Erlend Munkeby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 8438
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spirit II
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic43 Seilnummer: NOR 8438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Baltic43 |
Jon Ramm-Pettersen |
Asker Seilforening |
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olisabeth
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Luffe 40MH |
Svein Are Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 10016
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lufelia
Erik Toftenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lufelia Båttype: Luffe 43 DS Seilnummer: NOR 10016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Luffe 43 DS |
Erik Toftenes |
Asker Seilforening |
NOR 10042
Tor Ingebrigtsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40c Seilnummer: NOR 10042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dawn II
Tor Ingebrigtsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Grand Soleil 40c Seilnummer: NOR 10042
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 40c |
Tor Ingebrigtsen |
Asker Seilforening |
NOR 10078
Kai Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sweet Jane
Kai Abrahamsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sweet Jane Båttype: IMX 38 Seilnummer: NOR 10078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IMX 38 |
Kai Abrahamsen |
Asker Seilforening |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jambo
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Jambo Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
NOR 10701
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OutOfOffice Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
OutOfOffice
Geir Kristensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OutOfOffice Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36.7 |
Geir Kristensen |
Asker Seilforening |
NOR 11172
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gråtass
Bente Vikenes
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Gråtass Båttype: Grand Soleil 42R Seilnummer: NOR 11172
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Grand Soleil 42R |
Bente Vikenes |
Asker Seilforening |
NOR 11220
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria35 Mach Seilnummer: NOR 11220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Saevitia
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria35 Mach Seilnummer: NOR 11220
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria35 Mach |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
NOR 12343
Tore Kandahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Destin Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Destin
Tore Kandahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Destin Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12343
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Tore Kandahl |
Asker Seilforening |
NOR 13335
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hyggen
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Hyggen Båttype: Hanse 430e Seilnummer: NOR 13335
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 430e |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
NOR 13639
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
NOR 14109
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Little Wing
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Little Wing Båttype: T-34 Seilnummer: NOR 14109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
T-34 |
Kristian Heder |
Asker Seilforening |
NOR 14415
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Green Magic
Tore Glen Berg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Green Magic Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 350 |
Tore Glen Berg |
Asker Seilforening |
NOR 14633
Frode Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Friskus VI
Frode Brattum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Friskus VI Båttype: Hanse 445 Seilnummer: NOR 14633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanse 445 |
Frode Brattum |
Asker Seilforening |
NOR 15413
Harald Helverschou
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rubin 4
Harald Helverschou
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Rubin 4 Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15413
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 38 |
Harald Helverschou |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 20 |