Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 018
NOR 374

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    STOMPEN

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rolf Anders Stumpf, Christianssands Seilforening
Runar Olaussen, Christianssands Seilforening
Olav B. Berg, Christianssands Seilforening
Eirk Børresen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 400

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400

Jon August Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    TEAM BITPRO

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400

Jon August Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trond Bjorvand, Christianssands Seilforening
Jon August Houge, Christianssands Seilforening
Kjetil Solvang, Christianssands Seilforening
Bård Nikolai Løvdal, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 732

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Herman Horn-Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    TEAM RRH

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Herman Horn-Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stian Ness Rørvik, Tønsberg Seilforening
Herman Horn-Johannessen, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Frederik Dyvi, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Borø, Kongelig Norsk Seilforening
Malin Rørvik-Sundelin, Tønsberg Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 706

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706

Kjell Anders Olsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    KABOOM

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706

Kjell Anders Olsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gisle Bjørsrud Bø, Christianssands Seilforening
Kjell Anders Olsen, Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie, Christianssands Seilforening
Tom Reidar Johannessen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 751

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Ane R. Gründersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    STORM CAPITAL SAIL RACING

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Ane R. Gründersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peder Jahre, Tønsberg Seilforening
Ane R. Gründersen, Kongelig Norsk Seilforening
Sivert Denneche, Kongelig Norsk Seilforening
Marius Falch Orvin, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening Klasse: Melges 24

NOR 294

Jan Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294

Asbjørn Strømsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CARRERA

Jan Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294

Asbjørn Strømsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Hellesmark, Seilforeningen 1928
Asbjørn Strømsnes, Stavanger Seilforening
M M3, Seilforeningen 1928
M M4, Seilforeningen 1928
M M5, Seilforeningen 1928
Klasse: Melges 24


NOR 307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    HELO

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dag Rune Wiksten, Larvik Seilforening
Sharon Wiksten, Larvik Seilforening
Bjarte Løchen, Larvik Seilforening
Egil Høeg, Larvik Seilforening
nn nn, Larvik Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 683

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    EXILIA RACING

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Calle Pihlgren, Björlanda Kile Segelsällskap
Kristoffer Borre, Björlanda Kile Segelsällskap
Jonas Magnusson, Björlanda Kile Segelsällskap
Peter Blom, Björlanda Kile Segelsällskap
Klasse: Melges 24
NOR 585

Bernt Ove Bessesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585

Inge Salvesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SPICA

Bernt Ove Bessesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585

Inge Salvesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bernt Ove Bessesen, Christianssands Seilforening
Inge Salvesen, Christianssands Seilforening
Terje Antonisen, Christianssands Seilforening
Stian Liebermann, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 787

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BLOW

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
peder nergaard, Fredrikstad Seilforening
Eivind Rubinstein, Fredrikstad Seilforening
Morten Helgesen, Fredrikstad Seilforening
Petrus Eide, Røyken Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 666

Tomas Skålén

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    MISS DEVIL

Tomas Skålén

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tomas Skålén, Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Pettersson, Segelsällskapet Åmålsviken
Axel Sevedag, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Anders Åberg, Karlstads Segelsällskap
Klasse: Melges 24
NOR 743

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SALT 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening Klasse: Melges 24

NOR 645

Preben Asbjørnrød

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645

Jan Kirkedam

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BACK IN BLACK

Preben Asbjørnrød

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645

Jan Kirkedam

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Preben Asbjørnrød, Arendals Seilforening
Jan Kirkedam, Arendals Seilforening
Finn Thorkildsen, Arendals Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 628

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628

Jon Aksel Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    NORTEK SAILING TEAM

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628

Jon Aksel Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreas Sola Fischer, Christianssands Seilforening
Jon Aksel Mortensen, Arendals Seilforening
Magnus Andersen, Nesodden Seilforening
Maxime Schjøtt Brackman, Bergens Seilforening
Fredrik Eriksen, Brevik Seilforening
Klasse: Melges 24


DEN 837

Bo Bøje Pedersen

Seilforening: Hellerup Sejlklub
Båtnavn: upupup
Seilnummer: DEN 837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    UPUPUP

Bo Bøje Pedersen

Seilforening: Hellerup Sejlklub
Båtnavn: upupup
Seilnummer: DEN 837
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bo Bøje Pedersen, Hellerup Sejlklub Klasse: Melges 24
NOR 754

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dag Buch, Farsund Seilforening
Kjell Cato Jensen, Farsund Seilforening
Frank Johansen, Farsund Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 634

Anders Nybroe

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: NOR 634

Michael Bernfeld

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: NOR 634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PLAY

Anders Nybroe

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: NOR 634

Michael Bernfeld

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: NOR 634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Nybroe, Vallensbæk
Michael Bernfeld, Vallensbæk
Christina Jørgensen, Vallensbæk
Lars Egedal, Vallensbæk
Klasse: Melges 24
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-04-19 07:19:20Cache read