Deltagerliste

Sorter listen etter Påmeldingsnummer - Klasse - Seilnummer - Skipper - Båtnavn - Båttype - Seilforening (Skipper) - Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte 040
NOR 374

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    STOMPEN

Rolf Anders Stumpf

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374

Runar Olaussen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Stompen
Seilnummer: NOR 374
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Rolf Anders Stumpf, Christianssands Seilforening
Runar Olaussen, Christianssands Seilforening
Olav B. Berg, Christianssands Seilforening
Eirk Børresen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 400

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400

Jon August Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    TEAM BITPRO

Trond Bjorvand

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400

Jon August Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team BITPRO
Seilnummer: NOR 400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Trond Bjorvand, Christianssands Seilforening
Jon August Houge, Christianssands Seilforening
Kjetil Solvang, Christianssands Seilforening
Bård Nikolai Løvdal, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 732

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Herman Horn-Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    TEAM RRH

Stian Ness Rørvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732

Herman Horn-Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Team RRH
Seilnummer: NOR 732
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Stian Ness Rørvik, Tønsberg Seilforening
Herman Horn-Johannessen, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Frederik Dyvi, Kongelig Norsk Seilforening
Jan Borø, Kongelig Norsk Seilforening
Malin Rørvik-Sundelin, Tønsberg Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 706

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706

Kjell Anders Olsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    KABOOM

Gisle Bjørsrud Bø

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706

Kjell Anders Olsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Kaboom
Seilnummer: NOR 706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gisle Bjørsrud Bø, Christianssands Seilforening
Kjell Anders Olsen, Christianssands Seilforening
Joachim Nordlie, Christianssands Seilforening
Tom Reidar Johannessen, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 751

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Ane Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    STORM CAPITAL SAIL RACING

Peder Jahre

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751

Ane Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Storm Capital Sail Racing
Seilnummer: NOR 751
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peder Jahre, Tønsberg Seilforening
Ane Gundersen, Kongelig Norsk Seilforening
Sivert Denneche, Kongelig Norsk Seilforening
Marius Falch Orvin, Fredrikstad Seilforening
Mikkel Hessen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 799

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    HTB RACING - PARTY GIRL

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799

Jørgen Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: HTB Racing - Party Girl
Seilnummer: NOR 799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening
Jørgen Altern Wathne, Askøy Seilforening
Henrik Rye Jakobsen, Ran Seilforening
Carl Christian Stenrud, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 294

Jan Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294

Asbjørn Strømsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    CARRERA

Jan Hellesmark

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294

Asbjørn Strømsnes

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Carrera
Seilnummer: NOR 294
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Hellesmark, Seilforeningen 1928
Asbjørn Strømsnes, Stavanger Seilforening
M M3, Seilforeningen 1928
M M4, Seilforeningen 1928
M M5, Seilforeningen 1928
Klasse: Melges 24


NOR 307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    HELO

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307

Sharon Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Helo
Seilnummer: NOR 307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dag Rune Wiksten, Larvik Seilforening
Sharon Wiksten, Larvik Seilforening
Bjarte Løchen, Larvik Seilforening
Egil Høeg, Larvik Seilforening
nn nn, Larvik Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 683

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    EXILIA RACING

Calle Pihlgren

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683

Kristoffer Borre

Seilforening: Björlanda Kile Segelsällskap
Båtnavn: exilia racing
Seilnummer: SWE 683
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Calle Pihlgren, Björlanda Kile Segelsällskap
Kristoffer Borre, Björlanda Kile Segelsällskap
Jonas Magnusson, Björlanda Kile Segelsällskap
Peter Blom, Björlanda Kile Segelsällskap
Klasse: Melges 24
NOR 585

Bernt Ove Bessesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585

Inge Salvesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SPICA

Bernt Ove Bessesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585

Inge Salvesen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Spica
Seilnummer: NOR 585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bernt Ove Bessesen, Christianssands Seilforening
Inge Salvesen, Christianssands Seilforening
Terje Antonisen, Christianssands Seilforening
Stian Liebermann, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 787

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BLOW

peder nergaard

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787

Eivind Rubinstein

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: BLOW
Seilnummer: NOR 787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
peder nergaard, Fredrikstad Seilforening
Eivind Rubinstein, Fredrikstad Seilforening
Morten Helgesen, Fredrikstad Seilforening
Petrus Eide, Røyken Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 666

Tomas Skålén

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    MISS DEVIL

Tomas Skålén

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666

Fredrik Pettersson

Seilforening: Segelsällskapet Åmålsviken
Båtnavn: Miss Devil
Seilnummer: SWE 666
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tomas Skålén, Segelsällskapet Åmålsviken
Fredrik Pettersson, Segelsällskapet Åmålsviken
Axel Sevedag, Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Anders Åberg, Karlstads Segelsällskap
Klasse: Melges 24
NOR 743

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SALT 6

Leif Kristian Garvik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743

Kurt Furnes

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Salt 6
Seilnummer: NOR 743
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Leif Kristian Garvik, Ran Seilforening
Kurt Furnes, Ran Seilforening
Alexander Dahl Høgheim, Ran Seilforening
Chris Skogen, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 645

Preben Asbjørnrød

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645

Jan Kirkedam

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BACK IN BLACK

Preben Asbjørnrød

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645

Jan Kirkedam

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Back in Black
Seilnummer: NOR 645
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Preben Asbjørnrød, Arendals Seilforening
Jan Kirkedam, Arendals Seilforening
Finn Thorkildsen, Arendals Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 628

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628

Jon Aksel Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    NORTEK SAILING TEAM

Andreas Sola Fischer

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628

Jon Aksel Mortensen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Nortek Sailing Team
Seilnummer: NOR 628
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Andreas Sola Fischer, Christianssands Seilforening
Jon Aksel Mortensen, Arendals Seilforening
Magnus Andersen, Nesodden Seilforening
Maxime Schjøtt Brackman, Bergens Seilforening
Fredrik Eriksen, Brevik Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 754

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BLACK JACK

Dag Buch

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754

Kjell Cato Jensen

Seilforening: Farsund Seilforening
Båtnavn: BLACK JACK
Seilnummer: NOR 754
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dag Buch, Farsund Seilforening
Kjell Cato Jensen, Farsund Seilforening
Frank Johansen, Farsund Seilforening
Johnny Skog, Christianssands Seilforening
Klasse: Melges 24


DEN 634

Anders Nybroe

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: DEN 634

Michael Bernfeld

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: DEN 634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PLAY

Anders Nybroe

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: DEN 634

Michael Bernfeld

Seilforening: Vallensbæk
Båtnavn: Play
Seilnummer: DEN 634
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Anders Nybroe, Vallensbæk
Michael Bernfeld, Vallensbæk
Christina Jørgensen, Vallensbæk
Lars Egedal, Vallensbæk
Klasse: Melges 24
DEN 840

Marc Wain Pedersen

Seilforening: Hellerup/SSF
Båtnavn: Bodil
Seilnummer: DEN 840

Lea Høy

Seilforening: Århus
Båtnavn: Bodil
Seilnummer: DEN 840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BODIL

Marc Wain Pedersen

Seilforening: Hellerup/SSF
Båtnavn: Bodil
Seilnummer: DEN 840

Lea Høy

Seilforening: Århus
Båtnavn: Bodil
Seilnummer: DEN 840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Marc Wain Pedersen, Hellerup/SSF
Lea Høy, Århus
Kristian Schaldemose, Sundby Sejlforening
Søren Andersen, Sundby Sejlforening
Klasse: Melges 24
NOR 642

Erik Christensen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leia
Seilnummer: NOR 642

Linn Emelie Schäffer

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leia
Seilnummer: NOR 642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LEIA

Erik Christensen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leia
Seilnummer: NOR 642

Linn Emelie Schäffer

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leia
Seilnummer: NOR 642
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Erik Christensen, Trondhjems Seilforening
Linn Emelie Schäffer, Trondhjems Seilforening
Igor Devold, Trondhjems Seilforening
Andreas Viggen, Trondhjems Seilforening
Andreas Anthonsen Jahn, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 715

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: NN
Seilnummer: SWE 715

Magnus Lundberg

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: SWE 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    NN

Jonas Berntsson

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Båtnavn: NN
Seilnummer: SWE 715

Magnus Lundberg

Seilforening:
Båtnavn: NN
Seilnummer: SWE 715
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jonas Berntsson, Stenungsunds Segelsällskap
Magnus Lundberg,
Hans Oskarsson,
Magnus Lindvall,
Lennart Berntsson,
Klasse: Melges 24
NOR 418

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    PARODY

Henrik Larsen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418

Sigve Kjelstrup

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Parody
Seilnummer: NOR 418
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Henrik Larsen, Trondhjems Seilforening
Sigve Kjelstrup, Trondhjems Seilforening
Karl Otto Book, Åsgårdstrand Seilforening
Magnus Borgersen, Trondhjems Seilforening
Annette Haugsdal, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 592

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    RENEGADE

Christoffer Solgaard Jakobsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592

Henrik Haug Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Renegade
Seilnummer: NOR 592
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Christoffer Solgaard Jakobsen, Kongelig Norsk Seilforening
Henrik Haug Hansen, Kongelig Norsk Seilforening
Henrik Olerud, Bærum Seilforening
Nina Skalleberg, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 402

Carl-Erik Berentsen Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Seilnummer: NOR 402

Morten Angset Christophersen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Seilnummer: NOR 402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LUNACY

Carl-Erik Berentsen Kullmann

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Seilnummer: NOR 402

Morten Angset Christophersen

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: Lunacy
Seilnummer: NOR 402
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carl-Erik Berentsen Kullmann, Trondhjems Seilforening
Morten Angset Christophersen, Larvik Seilforening
Andreas Nilsen, Trondhjems Seilforening
Terje Brasethvik, Trondhjems Seilforening
Christian Øye, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 745

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    JAVACUP U30

Jens Altern Wathne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Javacup U30
Seilnummer: NOR 745
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jens Altern Wathne, Askøy Seilforening Klasse: Melges 24

DEN 779

Peter Warrer

Seilforening: Aarhus Sejlklub
Båtnavn: Salty Dog
Seilnummer: DEN 779

Andre Østergaard

Seilforening: Solbjerg Søsport
Båtnavn: Salty Dog
Seilnummer: DEN 779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SALTY DOG

Peter Warrer

Seilforening: Aarhus Sejlklub
Båtnavn: Salty Dog
Seilnummer: DEN 779

Andre Østergaard

Seilforening: Solbjerg Søsport
Båtnavn: Salty Dog
Seilnummer: DEN 779
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Peter Warrer, Aarhus Sejlklub
Andre Østergaard, Solbjerg Søsport
Anders Yde, Aarhus Sejlklub
Gustav Schwennesen, Aarhus Sejlklub
Frederik Bruun, Aarhus Sejlklub
Klasse: Melges 24
NOR 755

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Erling Holler

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LILLE 2 OB

Carl Edward Jansen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755

Erling Holler

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lille 2 OB
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Carl Edward Jansen, Askøy Seilforening
Erling Holler, Ran Seilforening
Kristoffer Jansen, Askøy Seilforening
Rolf Birkeland, Askøy Seilforening
Klasse: Melges 24


GER 612

Lennart Burke

Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Båtnavn: Laika
Seilnummer: GER 612

Daniel Schmidt

Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Båtnavn: Laika
Seilnummer: GER 612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LAIKA

Lennart Burke

Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Båtnavn: Laika
Seilnummer: GER 612

Daniel Schmidt

Seilforening: Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Båtnavn: Laika
Seilnummer: GER 612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Lennart Burke, Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Daniel Schmidt, Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Josef Will, Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Valentin Ahlhaus, Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Johan Müller, Stralsunder Segelverein Habsa e.V.
Klasse: Melges 24
NOR 697

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa Baghdad II
Seilnummer: NOR 697

Christen Horn Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa Baghdad II
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    LISA BAGHDAD II

Kristoffer Spone

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa Baghdad II
Seilnummer: NOR 697

Christen Horn Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lisa Baghdad II
Seilnummer: NOR 697
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristoffer Spone, Kongelig Norsk Seilforening
Christen Horn Johannessen, Kongelig Norsk Seilforening
Børre Hekk Paulsen, Kongelig Norsk Seilforening
Sigurd Hekk Paulsen, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 724

Gard Jakob Ørka

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MÅS - Moro Å Seile
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    MÅS - MORO Å SEILE

Gard Jakob Ørka

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: MÅS - Moro Å Seile
Seilnummer: NOR 724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Gard Jakob Ørka, Bærum Seilforening Klasse: Melges 24

NOR 357

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Seilnummer: NOR 357

Nils Vidar Stray

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Seilnummer: NOR 357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    T20%C

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Seilnummer: NOR 357

Nils Vidar Stray

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: T20%C
Seilnummer: NOR 357
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Bjørn Stien, Vågsbygd Seilforening
Nils Vidar Stray, Vågsbygd Seilforening
Trond Heitmann, Vågsbygd Seilforening
Christoffer Bø, Vågsbygd Seilforening
Klasse: Melges 24


SWE 574

Johan Stenhoff

Seilforening: Nyköpings Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Seilnummer: SWE 574

Jenny Ahlin

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Båtnavn: Doris
Seilnummer: SWE 574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    DORIS

Johan Stenhoff

Seilforening: Nyköpings Segelsällskap
Båtnavn: Doris
Seilnummer: SWE 574

Jenny Ahlin

Seilforening: Runmarö Yacht Club
Båtnavn: Doris
Seilnummer: SWE 574
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Johan Stenhoff, Nyköpings Segelsällskap
Jenny Ahlin, Runmarö Yacht Club
Magnus Gustafsson, Nyköpings Segelsällskap
Moa Andersson, Nyköpings Segelsällskap
Mattias Edman, Nyköpings Segelsällskap
Klasse: Melges 24
NOR 487

August Austefjord

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Igland Garasjen
Seilnummer: NOR 487

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Igland Garasjen
Seilnummer: NOR 487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    IGLAND GARASJEN

August Austefjord

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Igland Garasjen
Seilnummer: NOR 487

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Igland Garasjen
Seilnummer: NOR 487
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
August Austefjord, Grimstad Seilforening
Vidar Ljungstrøm, Grimstad Seilforening
Thomas Johan Frigstad, Grimstad Seilforening
Sven Arne Knudsen, Grimstad Seilforening
Markus Vale, Grimstad Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 733

Inge Skaar

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733

Egil Sandvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    GENERAL LEE

Inge Skaar

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733

Egil Sandvik

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: General Lee
Seilnummer: NOR 733
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Inge Skaar, Stord Seilforening
Egil Sandvik, Stord Seilforening
Jo Ketil Nilsen, Stord Seilforening
Karl Sandvik, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 534

Geir Tufteland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Fast Lady
Seilnummer: NOR 534

Trond Russvoll

Seilforening:
Båtnavn: Fast Lady
Seilnummer: NOR 534
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    FAST LADY

Geir Tufteland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Fast Lady
Seilnummer: NOR 534

Trond Russvoll

Seilforening:
Båtnavn: Fast Lady
Seilnummer: NOR 534
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Geir Tufteland, Vågsbygd Seilforening
Trond Russvoll,
Lars Kyrre Johannessen, Vågsbygd Seilforening
Ketil Stokkeland,
Klasse: Melges 24

NOR 343

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Virgo Sailing Team
Seilnummer: NOR 343

Morten Røisland

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Virgo Sailing Team
Seilnummer: NOR 343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    VIRGO SAILING TEAM

Tomas Mathisen

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Virgo Sailing Team
Seilnummer: NOR 343

Morten Røisland

Seilforening: Risør Seilforening
Båtnavn: Virgo Sailing Team
Seilnummer: NOR 343
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Tomas Mathisen, Risør Seilforening
Morten Røisland, Risør Seilforening
Sigurd Tveit, Kongelig Norsk Seilforening
Michael Henriksen, Christianssands Seilforening
Regine Trondstad, Risør Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 632

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Stormfokk
Seilnummer: NOR 632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Stormfokk
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    STORMFOKK

Mauritz Talseth

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Stormfokk
Seilnummer: NOR 632

Ole-Aleksander Ottesen

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Stormfokk
Seilnummer: NOR 632
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Mauritz Talseth, Trondhjems Seilforening
Ole-Aleksander Ottesen, Trondhjems Seilforening
Vegard Kristensen, Trondhjems Seilforening
Vilde Larsen, Trondhjems Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 600

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad I
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli Sæther

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad I
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BAGHDAD I

Kristian Nergaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad I
Seilnummer: NOR 600

Trond Solli Sæther

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Baghdad I
Seilnummer: NOR 600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Kristian Nergaard, Kongelig Norsk Seilforening
Trond Solli Sæther, Kongelig Norsk Seilforening
Lars Horn Johannessen, Asker Seilforening
Erik Kongshaug, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 560

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste Liten
Seilnummer: NOR 560

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste Liten
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    SISTE LITEN

Knut-Ove Eidsnes

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste Liten
Seilnummer: NOR 560

Ingvald Miljeteig

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Siste Liten
Seilnummer: NOR 560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Knut-Ove Eidsnes, Stord Seilforening
Ingvald Miljeteig, Stord Seilforening
Karoline Folgerø dale, Stord Seilforening
Svein Koløen Sandvik, Stord Seilforening
Jakob Molland, Stord Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 366

Eivind Feragen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Without
Seilnummer: NOR 366

Hermann Hoel

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Without
Seilnummer: NOR 366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    WITHOUT

Eivind Feragen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Without
Seilnummer: NOR 366

Hermann Hoel

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: Without
Seilnummer: NOR 366
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Eivind Feragen, Arendals Seilforening
Hermann Hoel, Arendals Seilforening
Jarle Stokke-Olsen, Arendals Seilforening
Johan Nyland, Arendals Seilforening
Klasse: Melges 24


NOR 249

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Seilnummer: NOR 249

Jostein Søbye

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Seilnummer: NOR 249
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
    BRIO

Jan Otto Jahnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Seilnummer: NOR 249

Jostein Søbye

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Brio
Seilnummer: NOR 249
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Jan Otto Jahnsen, Vågsbygd Seilforening
Jostein Søbye, Vågsbygd Seilforening
Arnt Emmanuel Berge, Vågsbygd Seilforening
Nick Willets, Vågsbygd Seilforening
Øystein Christensen, Vågsbygd Seilforening
Klasse: Melges 24


Last ned CSV fil


Last updated: 2018-06-07 23:22:08Cache read