Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Norrating Doublehanded

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12800

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9711

Pål Holst

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9711
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:27:06 2:27:06 2:22:50 1
Total 17.03.2018 02:27:06 2:27:06 2:22:50 1
VILJA

Pål Rasmus Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9711

Pål Holst

Seilforening:
Båtnavn: Vilja
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 12800
NOR Rating: NOR 0,9711
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:27:06 2:27:06 2:22:50 1
Total 17.03.2018 02:27:06 2:27:06 2:22:50 1

Pål Rasmus Njølstad (Bergens Seilforening)
First 36.7 2:27:06 2:22:50 1 1
2 NOR-4665

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9222

Bengt Åge Borge

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:59:15 2:59:15 2:45:18 2
Total 17.03.2018 02:59:15 2:59:15 2:45:18 2
FERDINAND 2

Trond Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9222

Bengt Åge Borge

Seilforening:
Båtnavn: Ferdinand 2
Båttype: Wauquiez Pretorien
Seilnummer: NOR 4665
NOR Rating: NOR 0,9222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:59:15 2:59:15 2:45:18 2
Total 17.03.2018 02:59:15 2:59:15 2:45:18 2

Trond Berntsen (Askøy Seilforening)
Wauquiez Pretorien 2:59:15 2:45:18 2 2
3 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9463

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:56:07 2:56:07 2:46:39 3
Total 17.03.2018 02:56:07 2:56:07 2:46:39 3
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9463

Torkjell Tolo

Seilforening:
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9463
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:56:07 2:56:07 2:46:39 3
Total 17.03.2018 02:56:07 2:56:07 2:46:39 3

Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 2:56:07 2:46:39 3 3
4 NOR-15668

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 368
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8800

Gisle Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 368
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4
FRI FLYT

Bernt Bjørnsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 368
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8800

Gisle Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 368
Seilnummer: NOR 15668
NOR Rating: NOR 0,8800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 4
Total DNF 4

Bernt Bjørnsen (Bergens Seilforening)
Hanse 368 DNF (5)

Norrating med spinnaker 0,921 - 0,984

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-13434

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:23:22 2:23:22 2:20:21 1
Total 17.03.2018 02:23:22 2:23:22 2:20:21 1
MARLIN

Hermod Opstvedt

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Dehler 34 SV
Seilnummer: NOR 13434
NOR Rating: NOR 0,9790
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:23:22 2:23:22 2:20:21 1
Total 17.03.2018 02:23:22 2:23:22 2:20:21 1

Hermod Opstvedt (Os Seilforening)
Dehler 34 SV 2:23:22 2:20:21 1 1
2 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9784

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9784
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:55:58 2:55:58 2:52:09 2
Total 17.03.2018 02:55:58 2:55:58 2:52:09 2
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9784

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening:
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9784
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:55:58 2:55:58 2:52:09 2
Total 17.03.2018 02:55:58 2:55:58 2:52:09 2

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 37 2:55:58 2:52:09 2 2
3 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:58:52 2:58:52 2:55:01 3
Total 17.03.2018 02:58:52 2:58:52 2:55:01 3
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:58:52 2:58:52 2:55:01 3
Total 17.03.2018 02:58:52 2:58:52 2:55:01 3

Jan Vidar Nordstrand (Bergens Seilforening)
First 34.7 2:58:52 2:55:01 3 3

Norrating med spinnaker 0,985 og over

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:22:45 2:22:45 2:30:18 1
Total 17.03.2018 02:22:45 2:22:45 2:30:18 1
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0529
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:22:45 2:22:45 2:30:18 1
Total 17.03.2018 02:22:45 2:22:45 2:30:18 1

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening)
First 44.7 2:22:45 2:30:18 1 1
2 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:52:36 2:52:36 2:51:44 3
Total 17.03.2018 02:52:36 2:52:36 2:51:44 2
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:52:36 2:52:36 2:51:44 3
Total 17.03.2018 02:52:36 2:52:36 2:51:44 2

Willy Forland (Ran Seilforening)
Elan 37 2:52:36 2:51:44 2 2
3 NOR-14941

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:57:52 2:57:52 2:58:21 4
Total 17.03.2018 02:57:52 2:57:52 2:58:21 3
SHEEP DIP

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: SHEEP DIP
Båttype: DEHLER 38
Seilnummer: NOR 14941
NOR Rating: NOR 1,0028
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:57:52 2:57:52 2:58:21 4
Total 17.03.2018 02:57:52 2:57:52 2:58:21 3

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening)
DEHLER 38 2:57:52 2:58:21 3 3
4 NOR-15644

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: HVIT SNØ
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:54:59 2:54:59 3:00:11 5
Total 17.03.2018 02:54:59 2:54:59 3:00:11 4
HVIT SNØ

Henrik Julius Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: HVIT SNØ
Båttype: Elan S4
Seilnummer: NOR 15644
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:54:59 2:54:59 3:00:11 5
Total 17.03.2018 02:54:59 2:54:59 3:00:11 4

Henrik Julius Nilsen (Bergens Seilforening)
Elan S4 2:54:59 3:00:11 4 4
5 NOR-14550

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO :)
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0208

Tolv Tvinnereim

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO :)
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:56:32 2:56:32 3:00:12 6
Total 17.03.2018 02:56:32 2:56:32 3:00:12 5
YABADOO :)

Trond Wickman

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: YABADOO :)
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0208

Tolv Tvinnereim

Seilforening:
Båtnavn: YABADOO :)
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14550
NOR Rating: NOR 1,0208
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:56:32 2:56:32 3:00:12 6
Total 17.03.2018 02:56:32 2:56:32 3:00:12 5

Trond Wickman (Bergens Seilforening)
Hanse 430 2:56:32 3:00:12 5 5
6 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:26:40 2:26:40 2:31:40 DSQ 2
Total DSQ 6
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0342
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 02:26:40 2:26:40 2:31:40 DSQ 2
Total DSQ 6

Inge André Utåker (Bergens Seilforening)
First 40.7 DSQ (7)

Turklasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-6854

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0010

Herbert Are Heldal

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 03:43:48 3:43:48 0:00:13 1
Total 17.03.2018 03:43:48 3:43:48 0:00:13 1
FRI

Arne Kjell Nilsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0010

Herbert Are Heldal

Seilforening:
Båtnavn: FRI
Båttype: Sadler 34
Seilnummer: NOR 6854
NOR Rating: NOR 0,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 03:43:48 3:43:48 0:00:13 1
Total 17.03.2018 03:43:48 3:43:48 0:00:13 1

Arne Kjell Nilsen (Bergens Seilforening)
Sadler 34 3:43:48 0:00:13 1 1
2 NOR-10908

Espen Sandøy

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lona Hi5
Båttype: HANSE 371
Seilnummer: NOR 10908
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 03:16:12 3:16:12 2:57:33 2
Total 17.03.2018 03:16:12 3:16:12 2:57:33 2
LONA HI5

Espen Sandøy

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lona Hi5
Båttype: HANSE 371
Seilnummer: NOR 10908
NOR Rating: NOR 0,9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 17.03.2018 03:16:12 3:16:12 2:57:33 2
Total 17.03.2018 03:16:12 3:16:12 2:57:33 2

Espen Sandøy (Bergens Seilforening)
HANSE 371 3:16:12 2:57:33 2 2
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-03-19 08:09:28Cache read