10. mars - 11. mars 2018
Treningshelg Laser 4,7 og Radial - Stavanger 10-11 mars
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
012
NOR 212552
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 212552
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John-Øivind Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 213130
Aslak Iveland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213130
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aslak Iveland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olai Hagland
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 206362
Hanna Katle Fjon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206362
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hanna Katle Fjon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 206357
Anders Theodor Lindemark
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206357
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Theodor Lindemark
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 210222
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser - Andre foreninger
NOR 184993
Markus Hammerø Hagen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 184993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Hammerø Hagen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207109
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
John Butler Wang
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 206869
Guro Gjesdal
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 206869
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Guro Gjesdal
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 213131
Theodor Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 213131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Theodor Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 207108
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 207108
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Liv Cornelia Middelthon
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
NOR 209760
DEJAN SUBOTICKI
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
DEJAN SUBOTICKI
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser - Deltaker på treningsprogram Stavanger SF 2018
Last ned CSV fil