21. april - 22. april 2018
Vestfoldcup Horten
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Invitasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
044
NOR 384
Scott Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 384
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Scott Berg
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 206862
Helene Grenne
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helene Grenne
, Horten Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3284
Champoléon Zimmer
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Champoléon Zimmer
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 2549
Jacob Sole
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 2549
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.04.2018 11:00:12
1
Total
20.04.2018 11:00:12
1000:40:39
1
Jacob Sole
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3900
Felix Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3900
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Felix Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 830
Ferdinand Toll-Kjær
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 830
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.04.2018 12:00:13
1
Total
21.04.2018 12:00:13
1000:40:39
1
Ferdinand Toll-Kjær
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 209135
Ida-Linn Vittersø
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 209135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida-Linn Vittersø
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3622
Jenny Lekven Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3622
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Lekven Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3118
Mats Lekven Pøhner
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 3118
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.04.2018 12:00:13
1
Total
21.04.2018 12:00:13
1000:40:39
2
Mats Lekven Pøhner
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 20173
Ulrik Quamme
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 20173
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ulrik Quamme
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3806
Pernille Baann Eftang
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3806
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pernille Baann Eftang
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3602
Christine Gyllenhammar-Wiig
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3602
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Christine Gyllenhammar-Wiig
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3185
Iver Elias Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3185
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Iver Elias Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3390
Eldar Ravn Holm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3390
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Eldar Ravn Holm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3897
Edvin Iver Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3897
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Edvin Iver Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3535
Connor Mc Carthy
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3535
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Connor Mc Carthy
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3895
Jenny Elise Carlsen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3895
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jenny Elise Carlsen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3972
Liva Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Liva Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3912
Herik Løset Eriksen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3912
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Herik Løset Eriksen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3848
Hedvig Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3848
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Hedvig Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3948
Nora Doksrød
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3948
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nora Doksrød
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3777
Ada Vestli
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3777
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ada Vestli
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3712
Helene G. Hvidsten
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3712
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Helene G. Hvidsten
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3875
Maren Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3875
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Maren Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Angell-Hansen
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 203972
Ole Jakob Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 203972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ole Jakob Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3918
Caroline Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3918
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Caroline Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3711
Kristian Høstvang
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3711
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristian Høstvang
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3765
Noah Boge
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3765
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Noah Boge
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 31314
Guillermo Garcia
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 31314
Roger Sløvik
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 31314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Guillermo Garcia
, Horten Seilforening
Roger Sløvik, Horten Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 30186
Jostein Grødem
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 30186
Karen Kristoffersen
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 30186
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jostein Grødem
, Åsgårdstrand Seilforening
Karen Kristoffersen, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 206361
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 206361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Herman Bakke-Jakobsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3759
Håkon Sørebø
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3759
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.04.2018 12:00:13
1
Total
21.04.2018 12:00:13
1000:40:39
3
Håkon Sørebø
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3370
Sindre Sørebø
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3370
Lars Emil Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Sørebø
, Åsgårdstrand Seilforening
Lars Emil Bue, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: RS Feva
NOR 3727
Fredrik Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3727
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.04.2018 12:00:13
1
Total
21.04.2018 12:00:13
1000:40:39
4
Fredrik Bue
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 1
Ida Kristine Bue
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida Kristine Bue
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3815
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sivert Foyn-Andersen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 29942
Karin Kolle
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 29942
Halvor Schøyen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 29942
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karin Kolle
, Tønsberg Seilforening
Halvor Schøyen, Tønsberg Seilforening
Klasse: Snipe
DEN 1
Isabella Petterson
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
DEN 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Isabella Petterson
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 29896
Øyvind Parken
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29896
Hilde Høvik
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 29896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Øyvind Parken
, Bærum Seilforening
Hilde Høvik, Bærum Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 11
Lucian Engebraaten
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
21.04.2018 12:00:13
1
Total
21.04.2018 12:00:13
1000:40:39
5
Lucian Engebraaten
, Horten Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3199
Jesper Karlsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 3199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
20.04.2018 11:00:12
1
Total
20.04.2018 11:00:12
1000:40:39
2
Jesper Karlsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3129
Emanuel Hoholm
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 3129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emanuel Hoholm
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B Rekrutt
NOR 3854
Sindre Sørebø
Seilforening:
Åsgårdstrand Seilforening
Seilnummer:
NOR 3854
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sindre Sørebø
, Åsgårdstrand Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil