7. april - 8. april 2018
NOK Rekruttsamling - Vest
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Program og praktisk informasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
018
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 3750
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3871
Tea Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3871
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tea Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3207
Sara Risvik
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3207
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sara Risvik
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3870
Audun Iveland
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3870
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Audun Iveland
, Haugesund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3820
Emilie Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3840
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Tollevik Garvik
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3778
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mikal Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3577
Pia Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist
Last ned CSV fil