21. april 2018
Hordacup 2 - HjS
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
042
NOR 3697
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3697
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 206864
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
DOLPHIN
Erik Karlsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Dolphin
Seilnummer:
NOR 206864
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erik Karlsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNET
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 123
Tinus Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tinus Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tinus Strømme
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 456
Tiliam Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 456
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tiliam Strømme
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 456
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tiliam Strømme
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3816
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Emoji
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
EMOJI
Frida Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Emoji
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Frida Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 161
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Bic
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BIC
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Bic
Seilnummer:
NOR 161
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arvid Elias Guddal Einan
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC brett 17
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC brett 15
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC brett 19
NOR 3950
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 3950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 212553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 212553
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Didrik Rødland Jelstad
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stripa
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
STRIPA
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Stripa
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Veni Vidi Vici
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VENI VIDI VICI
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Veni Vidi Vici
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 209763
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Simen Guldberg
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Hjellestad III
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
HJELLESTAD III
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Hjellestad III
Seilnummer:
NOR 3
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207105
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Karoline Eirin Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Rosa Gris
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ROSA GRIS
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Rosa Gris
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 346
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Flagget
Seilnummer:
NOR 346
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FLAGGET
Ingrid Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Flagget
Seilnummer:
NOR 346
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ingrid Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Christian Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3906
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olaf Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 1
Lars Mørch
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Mørch
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Mørch
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 207107
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 207107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Celia Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC brett 19
NOR 28
Daniel Fossheim
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Fossheim
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 28
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Daniel Fossheim
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - BIC brett 15
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 208685
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 888
Lone Becker
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Lone Becker
Seilforening:
Stord Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lone Becker
, Stord Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
Last ned CSV fil