Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating Høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890

Helle Schiøtz

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:43 4:04:43 4:02:01 2
Total 02.06.2018 16:04:43 4:04:43 4:02:01 2
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890

Helle Schiøtz

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:43 4:04:43 4:02:01 2
Total 02.06.2018 16:04:43 4:04:43 4:02:01 2

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36,7 4:04:43 4:02:01 1 1
2 NOR-357

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:23 4:04:23 4:02:11 3
Total 02.06.2018 16:04:23 4:04:23 4:02:11 3
T20%C

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: T20%C
Båtnavn: T20%C
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 357
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:23 4:04:23 4:02:11 3
Total 02.06.2018 16:04:23 4:04:23 4:02:11 3

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 4:04:23 4:02:11 2 2
3 NOR-534

Geir Tufteland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: NorSail
Båtnavn: Fast Lady
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 534
NOR Rating: NOR 0,9910

Ketul Stokkeland

Seilforening:
Teamnavn: NorSail
Båtnavn: Fast Lady
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 534
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:59 4:04:59 4:02:46 4
Total 02.06.2018 16:04:59 4:04:59 4:02:46 4
FAST LADY

Geir Tufteland

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: NorSail
Båtnavn: Fast Lady
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 534
NOR Rating: NOR 0,9910

Ketul Stokkeland

Seilforening:
Teamnavn: NorSail
Båtnavn: Fast Lady
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 534
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:04:59 4:04:59 4:02:46 4
Total 02.06.2018 16:04:59 4:04:59 4:02:46 4

Geir Tufteland (Vågsbygd Seilforening)
Melges 24 4:04:59 4:02:46 3 3
4 NOR-117

Fredrik Haug

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11 Gris
Båtnavn: 11 Gris
Båttype: 11 metre one design
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0290

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11 Gris
Båtnavn: 11 Gris
Båttype: 11 metre one design
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:59:12 3:59:12 4:06:08 5
Total 02.06.2018 15:59:12 3:59:12 4:06:08 5
11 GRIS

Fredrik Haug

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11 Gris
Båtnavn: 11 Gris
Båttype: 11 metre one design
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0290

Ole Petter Johnsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: 11 Gris
Båtnavn: 11 Gris
Båttype: 11 metre one design
Seilnummer: NOR 117
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:59:12 3:59:12 4:06:08 5
Total 02.06.2018 15:59:12 3:59:12 4:06:08 5

Fredrik Haug (Vågsbygd Seilforening)
11 metre one design 3:59:12 4:06:08 4 4
5 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:21:28 4:21:28 4:09:26 6
Total 02.06.2018 16:21:28 4:21:28 4:09:26 6
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540

Espen Becker-Eriksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:21:28 4:21:28 4:09:26 6
Total 02.06.2018 16:21:28 4:21:28 4:09:26 6

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 4:21:28 4:09:26 5 5
6 NOR-15690

Ranveig Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9612

Torgrim Andersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:38:20 4:38:20 4:27:32 7
Total 02.06.2018 16:38:20 4:38:20 4:27:32 7
LADY FIRST

Ranveig Andersen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9612

Torgrim Andersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lady First
Båttype: First 30
Seilnummer: NOR 15690
NOR Rating: NOR 0,9612
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:38:20 4:38:20 4:27:32 7
Total 02.06.2018 16:38:20 4:38:20 4:27:32 7

Ranveig Andersen (Lillesand Seilforening)
First 30 4:38:20 4:27:32 6 6
7 NOR-3626

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9714

Bjørn Abrahamsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:44:39 4:44:39 4:36:30 8
Total 02.06.2018 16:44:39 4:44:39 4:36:30 8
FELICIA

Ole Inge Pettersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9714

Bjørn Abrahamsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia
Båttype: Wasa 360
Seilnummer: NOR 3626
NOR Rating: NOR 0,9714
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:44:39 4:44:39 4:36:30 8
Total 02.06.2018 16:44:39 4:44:39 4:36:30 8

Ole Inge Pettersen (Vågsbygd Seilforening)
Wasa 360 4:44:39 4:36:30 7 7
8 NOR-9330

Jan Sundt

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Falkungen
Båtnavn: Falkungen
Båttype: Spirit 42
Seilnummer: NOR 9330
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bremnes

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Falkungen
Båtnavn: Falkungen
Båttype: Spirit 42
Seilnummer: NOR 9330
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:41:47 4:41:47 4:38:57 9
Total 02.06.2018 16:41:47 4:41:47 4:38:57 9
FALKUNGEN

Jan Sundt

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Falkungen
Båtnavn: Falkungen
Båttype: Spirit 42
Seilnummer: NOR 9330
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bremnes

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Falkungen
Båtnavn: Falkungen
Båttype: Spirit 42
Seilnummer: NOR 9330
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:41:47 4:41:47 4:38:57 9
Total 02.06.2018 16:41:47 4:41:47 4:38:57 9

Jan Sundt (Lillesand Seilforening)
Spirit 42 4:41:47 4:38:57 8 8

NOR Rating lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:18:17 4:43:17 4:01:04 1
Total 02.06.2018 16:18:17 4:43:17 4:01:04 1
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510

Gøran Spetland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:18:17 4:43:17 4:01:04 1
Total 02.06.2018 16:18:17 4:43:17 4:01:04 1

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Express 4:43:17 4:01:04 1 1
2 NOR-66

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8510

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:18:30 4:43:30 4:01:15 2
Total 02.06.2018 16:18:30 4:43:30 4:01:15 2
4EX

Morten Hetlevik

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8510

Leif Jørgen Andersen

Seilforening: Mandal Seilforening
Teamnavn: Team 4eX
Båtnavn: 4eX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 66
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:18:30 4:43:30 4:01:15 2
Total 02.06.2018 16:18:30 4:43:30 4:01:15 2

Morten Hetlevik (Mandal Seilforening)
Albin Express 4:43:30 4:01:15 2 2
3 NOR-599

Martin Christiansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Choco
Båtnavn: Choco
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 599
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:42:18 5:07:18 4:13:31 3
Total 02.06.2018 16:42:18 5:07:18 4:13:31 3
CHOCO

Martin Christiansen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Choco
Båtnavn: Choco
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 599
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:42:18 5:07:18 4:13:31 3
Total 02.06.2018 16:42:18 5:07:18 4:13:31 3

Martin Christiansen (Lillesand Seilforening)
H-båt 5:07:18 4:13:31 3 3
4 NOR-1362

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9300

Dag Vidar Amtedal

Seilforening:
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:08:25 4:33:25 4:14:16 4
Total 02.06.2018 16:08:25 4:33:25 4:14:16 4
FLAKS

Gunnar Amtedal

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9300

Dag Vidar Amtedal

Seilforening:
Teamnavn: Flaks
Båtnavn: Flaks
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 1362
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:08:25 4:33:25 4:14:16 4
Total 02.06.2018 16:08:25 4:33:25 4:14:16 4

Gunnar Amtedal (Vågsbygd Seilforening)
J/80 4:33:25 4:14:16 4 4
5 NOR-5825

Even Åby Larsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9180

Leif Vagle

Seilforening:
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:27:10 4:52:10 4:28:12 5
Total 02.06.2018 16:27:10 4:52:10 4:28:12 5
JAKOBINE

Even Åby Larsen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9180

Leif Vagle

Seilforening:
Teamnavn: Jakobine
Båtnavn: Jakobine
Båttype: First Class 8
Seilnummer: NOR 5825
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:27:10 4:52:10 4:28:12 5
Total 02.06.2018 16:27:10 4:52:10 4:28:12 5

Even Åby Larsen (Lillesand Seilforening)
First Class 8 4:52:10 4:28:12 5 5
6 NOR-14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Milen
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Milen
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:42:43 5:07:43 4:30:10 6
Total 02.06.2018 16:42:43 5:07:43 4:30:10 6
MILEN

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Team Milen
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780

Mila Ljungstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Team Milen
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:42:43 5:07:43 4:30:10 6
Total 02.06.2018 16:42:43 5:07:43 4:30:10 6

Vidar Ljungstrøm (Grimstad Seilforening)
Hanse 320 5:07:43 4:30:10 6 6
7 NOR-15417

TERJE BERG-UTBY

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,894

Arild Aspeløund

Seilforening:
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:39:53 5:04:53 4:32:33 7
Total 02.06.2018 16:39:53 5:04:53 4:32:33 7
SOMMEIL

TERJE BERG-UTBY

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,894

Arild Aspeløund

Seilforening:
Teamnavn: Feil Fokus
Båtnavn: Sommeil
Båttype: Jeanneau SO 349
Seilnummer: NOR 15417
NOR Rating: NOR 0,894
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:39:53 5:04:53 4:32:33 7
Total 02.06.2018 16:39:53 5:04:53 4:32:33 7

TERJE BERG-UTBY (Christianssands Seilforening)
Jeanneau SO 349 5:04:53 4:32:33 7 7
8 NOR-12065

Martin Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9500

Per Mikal Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:54:07 5:19:07 5:03:09 8
Total 02.06.2018 16:54:07 5:19:07 5:03:09 8
FRIDA

Martin Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9500

Per Mikal Hauge

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Frida
Båttype: Jeanneau SO39i
Seilnummer: NOR 12065
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:54:07 5:19:07 5:03:09 8
Total 02.06.2018 16:54:07 5:19:07 5:03:09 8

Martin Hauge (Vågsbygd Seilforening)
Jeanneau SO39i 5:19:07 5:03:09 8 8

Short hand

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10129

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: x-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9550

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: x-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:58:28 4:33:28 4:21:09 1
Total 02.06.2018 15:58:28 4:33:28 4:21:09 1
TJANGS

Bjørn Sødal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: x-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9550

Bjørn Sødal d.y.

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tjangs
Båttype: x-332
Seilnummer: NOR 10129
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:58:28 4:33:28 4:21:09 1
Total 02.06.2018 15:58:28 4:33:28 4:21:09 1

Bjørn Sødal (Christianssands Seilforening)
x-332 4:33:28 4:21:09 1 1
2 NOR-4411

Lars Nicolay Løvdal

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Nessy 94
Båtnavn: NAMU
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 4411
NOR Rating: NOR 0,904

Bjørnar Slotterø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Nessy 94
Båtnavn: NAMU
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 4411
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:16:54 4:51:54 4:23:52 2
Total 02.06.2018 16:16:54 4:51:54 4:23:52 2
NAMU

Lars Nicolay Løvdal

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Nessy 94
Båtnavn: NAMU
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 4411
NOR Rating: NOR 0,904

Bjørnar Slotterø

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn: Nessy 94
Båtnavn: NAMU
Båttype: Nessy 94
Seilnummer: NOR 4411
NOR Rating: NOR 0,904
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:16:54 4:51:54 4:23:52 2
Total 02.06.2018 16:16:54 4:51:54 4:23:52 2

Lars Nicolay Løvdal (Grimstad Seilforening)
Nessy 94 4:51:54 4:23:52 2 2
3 NOR-5215

Jarle Røsland

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Conkylien
Båttype: Contrast 36 Mod
Seilnummer: NOR 5215
NOR Rating: NOR 0,9350

Svein Robinson

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Conkylien
Båttype: Contrast 36 Mod
Seilnummer: NOR 5215
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3
CONKYLIEN

Jarle Røsland

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Conkylien
Båttype: Contrast 36 Mod
Seilnummer: NOR 5215
NOR Rating: NOR 0,9350

Svein Robinson

Seilforening: Søgne Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Conkylien
Båttype: Contrast 36 Mod
Seilnummer: NOR 5215
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 3
Total DNF 3

Jarle Røsland (Søgne Seilforening)
Contrast 36 Mod DNF (4)

Tur Familie klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-6618

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8179

Ingrid Wirsching

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:31:42 4:31:42 3:42:13 1
Total 02.06.2018 15:31:42 4:31:42 3:42:13 1
KRISTINA

ØYSTEIN KR. NILSEN

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8179

Ingrid Wirsching

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Kristina
Båtnavn: Kristina
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6618
NOR Rating: NOR 0,8179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:31:42 4:31:42 3:42:13 1
Total 02.06.2018 15:31:42 4:31:42 3:42:13 1

ØYSTEIN KR. NILSEN (Vågsbygd Seilforening)
Albin Alpha 4:31:42 3:42:13 1 1
2 N-1279

Håvard Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Birteboms
Båttype: MAXI 68
Seilnummer: N 1279
NOR Rating: N 0,6950

Torje Hellerslia

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Birteboms
Båttype: MAXI 68
Seilnummer: N 1279
NOR Rating: N 0,6950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:30:36 5:30:36 3:49:46 2
Total 02.06.2018 16:30:36 5:30:36 3:49:46 2
BIRTEBOMS

Håvard Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Birteboms
Båttype: MAXI 68
Seilnummer: N 1279
NOR Rating: N 0,6950

Torje Hellerslia

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Birteboms
Båttype: MAXI 68
Seilnummer: N 1279
NOR Rating: N 0,6950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 16:30:36 5:30:36 3:49:46 2
Total 02.06.2018 16:30:36 5:30:36 3:49:46 2

Håvard Akselsen (Grimstad Seilforening)
MAXI 68 5:30:36 3:49:46 2 2
3 NOR-9490

Kjell Norby

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: petra
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9490
NOR Rating: NOR 0,873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:24:09 4:24:09 3:50:36 3
Total 02.06.2018 15:24:09 4:24:09 3:50:36 3
PETRA

Kjell Norby

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: petra
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9490
NOR Rating: NOR 0,873
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:24:09 4:24:09 3:50:36 3
Total 02.06.2018 15:24:09 4:24:09 3:50:36 3

Kjell Norby (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 34 4:24:09 3:50:36 3 3
4 NOR-110

Sindre Bylund

Seilforening:
Teamnavn: Team Dropbear
Båtnavn: Nyfrisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,800

Banthata Mokgoatsane

Seilforening:
Teamnavn: Team Dropbear
Båtnavn: Nyfrisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:49:57 4:49:57 3:51:57 4
Total 02.06.2018 15:49:57 4:49:57 3:51:57 4
NYFRISK

Sindre Bylund

Seilforening:
Teamnavn: Team Dropbear
Båtnavn: Nyfrisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,800

Banthata Mokgoatsane

Seilforening:
Teamnavn: Team Dropbear
Båtnavn: Nyfrisk
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 110
NOR Rating: NOR 0,800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:49:57 4:49:57 3:51:57 4
Total 02.06.2018 15:49:57 4:49:57 3:51:57 4

Sindre Bylund ()
H-båt 4:49:57 3:51:57 4 4
5 NOR-15279

Roal Egeland

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,8100

Lisbeth Lyngroth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,8100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:54:01 4:54:01 3:58:09 5
Total 02.06.2018 15:54:01 4:54:01 3:58:09 5
DRøMMEN OM LYKKE

Roal Egeland

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,8100

Lisbeth Lyngroth

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Drømmen om lykke
Båttype: Bavaria 32 Holiday
Seilnummer: NOR 15279
NOR Rating: NOR 0,8100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:54:01 4:54:01 3:58:09 5
Total 02.06.2018 15:54:01 4:54:01 3:58:09 5

Roal Egeland (Christianssands Seilforening)
Bavaria 32 Holiday 4:54:01 3:58:09 5 5
6 NOR-15530

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8700

Lars Petter Østeby

Seilforening:
Teamnavn: Solseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:38:56 4:38:56 4:02:40 6
Total 02.06.2018 15:38:56 4:38:56 4:02:40 6
CARIOCA

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8700

Lars Petter Østeby

Seilforening:
Teamnavn: Solseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,8700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:38:56 4:38:56 4:02:40 6
Total 02.06.2018 15:38:56 4:38:56 4:02:40 6

Lars Christian Beckmann Østeby (Christianssands Seilforening)
Dufour GL 350 4:38:56 4:02:40 6 6
7 NOR-15026

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38 c
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:30:53 4:30:53 4:04:52 7
Total 02.06.2018 15:30:53 4:30:53 4:04:52 7
BOLETTE

Frank Sørensen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bolette
Båttype: Bavaria 38 c
Seilnummer: NOR 15026
NOR Rating: NOR 0,9040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:30:53 4:30:53 4:04:52 7
Total 02.06.2018 15:30:53 4:30:53 4:04:52 7

Frank Sørensen (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 38 c 4:30:53 4:04:52 7 7
8 NOR-15442

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:25:12 4:25:12 4:07:57 8
Total 02.06.2018 15:25:12 4:25:12 4:07:57 8
CARAMBA

Kristofer Bjørnå

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Caramba
Båttype: Bavaria 42 C
Seilnummer: NOR 15442
NOR Rating: NOR 0,935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:25:12 4:25:12 4:07:57 8
Total 02.06.2018 15:25:12 4:25:12 4:07:57 8

Kristofer Bjørnå (Vågsbygd Seilforening)
Bavaria 42 C 4:25:12 4:07:57 8 8
9 NOR-34

Øystein Håverstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lydia
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 34
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:30:36 4:30:36 4:08:57 9
Total 02.06.2018 15:30:36 4:30:36 4:08:57 9
LYDIA

Øystein Håverstad

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lydia
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 34
NOR Rating: NOR 0,920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:30:36 4:30:36 4:08:57 9
Total 02.06.2018 15:30:36 4:30:36 4:08:57 9

Øystein Håverstad ()
Sweden Yacht 34 4:30:36 4:08:57 9 9
10 NOR-12036

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9494

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9494
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:22:49 4:22:49 4:09:31 10
Total 02.06.2018 15:22:49 4:22:49 4:09:31 10
UBI BENE

Børge Christian Mosgren

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9494

Anders Mosgren

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ubi Bene
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12036
NOR Rating: NOR 0,9494
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:22:49 4:22:49 4:09:31 10
Total 02.06.2018 15:22:49 4:22:49 4:09:31 10

Børge Christian Mosgren (Vågsbygd Seilforening)
Hanse 370e 4:22:49 4:09:31 10 10
11 NOR-11757

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Easy Match
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0030

Eivind Helofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Easy Match
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:09:00 4:09:00 4:09:44 11
Total 02.06.2018 15:09:00 4:09:00 4:09:44 11
EASY MATCH

Ragnar Nielsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Easy Match
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0030

Eivind Helofsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Easy Match
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11757
NOR Rating: NOR 1,0030
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:09:00 4:09:00 4:09:44 11
Total 02.06.2018 15:09:00 4:09:00 4:09:44 11

Ragnar Nielsen (Christianssands Seilforening)
Bavaria 35 Match 4:09:00 4:09:44 11 11
12 NOR-14480

Christoffer Bø

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Rapax
Båtnavn: Rapax II
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 14480
NOR Rating: NOR 0,990

Sebastian Bø

Seilforening:
Teamnavn: Rapax
Båtnavn: Rapax II
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 14480
NOR Rating: NOR 0,990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:16:13 4:16:13 4:13:39 12
Total 02.06.2018 15:16:13 4:16:13 4:13:39 12
RAPAX II

Christoffer Bø

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn: Rapax
Båtnavn: Rapax II
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 14480
NOR Rating: NOR 0,990

Sebastian Bø

Seilforening:
Teamnavn: Rapax
Båtnavn: Rapax II
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 14480
NOR Rating: NOR 0,990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:16:13 4:16:13 4:13:39 12
Total 02.06.2018 15:16:13 4:16:13 4:13:39 12

Christoffer Bø (Vågsbygd Seilforening)
First 40 4:16:13 4:13:39 12 12
13 NOR-10804

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300

Bjørnar Haugland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:14:18 4:14:18 5:38:13 13
Total 02.06.2018 15:14:18 4:14:18 5:38:13 13
NORBREEZ2

BENGT DE Vylder Larsen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300

Bjørnar Haugland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Norbreez2
Båttype: First 47,7
Seilnummer: NOR 10804
NOR Rating: NOR 1,3300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 02.06.2018 15:14:18 4:14:18 5:38:13 13
Total 02.06.2018 15:14:18 4:14:18 5:38:13 13

BENGT DE Vylder Larsen (Vågsbygd Seilforening)
First 47,7 4:14:18 5:38:13 13 13
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-06-05 22:08:28Cache read