Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Knarr

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6Race 7
1 NOR-142

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142

Anne Bøthun

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LUSCINIA II

Lars Jårvik

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142

Anne Bøthun

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Luscinia II
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Jårvik (Bergens Seilforening
Anne Bøthun (Bergens Seilforening)
Tore Drønen (Bergens Seilforening))
6 1311
2 NOR-143

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CARPE DIEM

Johan G Hvide

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143

Audun Haldorsen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Carpe Diem
Seilnummer: NOR 143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johan G Hvide (Bergens Seilforening
Audun Haldorsen (Skøyen Seilforening)
Jogeir S. K. Hvide (Bergens Seilforening))
14 5423
3 NOR-139

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139

Gunnhild Kvam Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JOY III

Carl-Fredrik Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139

Gunnhild Kvam Joys

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: JOY III
Seilnummer: NOR 139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Carl-Fredrik Joys (Bergens Seilforening
Gunnhild Kvam Joys (Bergens Seilforening)
Esben Glad (Tønsberg Seilforening))
15 4155
4 NOR-150

Tor Helge Valen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150

Rolf Berge

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KARI

Tor Helge Valen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150

Rolf Berge

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Kari
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tor Helge Valen (Hjellestad Seilforening
Rolf Berge (Bergens Seilforening)
Jan Christian Hjellestad (Bergens Seilforening))
15 2562
5 NOR-129

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
TBD

Leif Gunnar Sandtorv

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129

Trond Aarø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: TBD
Seilnummer: NOR 129
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leif Gunnar Sandtorv (Ran Seilforening
Trond Aarø (Ran Seilforening)
Eldar Solevåg (Bergens Seilforening))
25 3778
6 NOR-144

Bjørn Ole Raknes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144

Raymond Lund

Seilforening:
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CYPRINA

Bjørn Ole Raknes

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144

Raymond Lund

Seilforening:
Båtnavn: Cyprina
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Ole Raknes (Bergens Seilforening
Raymond Lund ())
32 12884
7 NOR-141

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141

Ivar Jacobsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LILLIAN EDEL

Martin Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141

Ivar Jacobsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Lillian Edel
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Bjelland (Bergens Seilforening
Ivar Jacobsen (Hjellestad Seilforening)
Elna-Ninni von Erpecom Dahl (Bergens Seilforening))
33 131136
8 NOR-126

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126

Audun Lekven

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ANASTASIA

Geir Bjarne Myre

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126

Audun Lekven

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Anastasia
Seilnummer: NOR 126
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Geir Bjarne Myre (Milde Båtlag
Audun Lekven (Milde Båtlag)
Tine Lekven (Milde Båtlag))
37 924OCS (22)
9 NOR-146

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146

Frank Nyborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HAVGLYTT

Morten Heldal Haugerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146

Frank Nyborg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Havglytt
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Morten Heldal Haugerud (Kongelig Norsk Seilforening
Frank Nyborg (Kongelig Norsk Seilforening)
Richard Lie (Kongelig Norsk Seilforening))
40 1061311
10 NOR-135

Lars Hvidsten

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135

Jan Møller Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FEI

Lars Hvidsten

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135

Jan Møller Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Fei
Seilnummer: NOR 135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Hvidsten (Bergens Seilforening
Jan Møller Nielsen (Bergens Seilforening)
Ingvar Pilskog (Bergens Seilforening))
40 8101012
11 NOR-96

John Jensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96

Anders Pihl

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
PROMILLE

John Jensen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96

Anders Pihl

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: promille
Seilnummer: NOR 96
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Jensen (Bergens Seilforening
Anders Pihl (Milde Båtlag))
42 159117
12 NOR-33

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33

Unni Handal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VING

Elling L. Bjelland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33

Unni Handal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ving
Seilnummer: NOR 33
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Elling L. Bjelland (Bergens Seilforening
Unni Handal (Bergens Seilforening))
49 1114915
13 NOR-152

Olav H. Østervold

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152

Håvard Dale

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
CHIMOTE

Olav H. Østervold

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152

Håvard Dale

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chimote
Seilnummer: NOR 152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Olav H. Østervold (Austevoll Seilforening
Håvard Dale (Askøy Seilforening)
Hein Petersen (Libro))
51 16131210
14 NOR-151

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151

Henrik Kongsbak

Seilforening: KDY
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Per T. Eitrem

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151

Henrik Kongsbak

Seilforening: KDY
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 151
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per T. Eitrem (Tønsberg Seilforening
Henrik Kongsbak (KDY)
Steffen Raun Fjordside (KDY)
Per Øyvind Enger (Bergens Seilforening))
54 61214DNF (22)
15 NOR-95

Leif Jæger

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95

Thomas Falck

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
LANGSOMHETEN

Leif Jæger

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95

Thomas Falck

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Langsomheten
Seilnummer: NOR 95
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Leif Jæger (Bergens Seilforening
Thomas Falck (Bergens Seilforening))
61 1915189
16 NOR-115

Harald Fiksdal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115

Tomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HELGA

Harald Fiksdal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115

Tomas Fiksdal

Seilforening:
Båtnavn: Helga
Seilnummer: NOR 115
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Harald Fiksdal (Bergens Seilforening
Tomas Fiksdal ()
Vegard Tufte ())
63 14161716
17 NOR-29

Finn Totland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29

Trude Kjos Falkenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
JASMIN

Finn Totland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29

Trude Kjos Falkenberg

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Jasmin
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Finn Totland (Kongelig Norsk Seilforening
Trude Kjos Falkenberg (Bergens Seilforening)
Eirik Vågenes (Bergens Seilforening)
Louis Cappelen-Dahl (Bergens Seilforening))
65 17191613
18 NOR-131

andreas iversen

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131

Knut Iversen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
HøVDINGEN

andreas iversen

Seilforening: Austevoll Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131

Knut Iversen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Høvdingen
Seilnummer: NOR 131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

andreas iversen (Austevoll Seilforening
Knut Iversen (Bergens Seilforening))
65 18181514
19 NOR-124

Georg von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124

Christa von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IRINA III

Georg von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124

Christa von Erpecom

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Irina III
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Georg von Erpecom (Bergens Seilforening
Christa von Erpecom (Bergens Seilforening))
68 717DNS (22)DNS (22)
20 NOR-50

John Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50

Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ELIDA

John Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50

Urban Ringstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Elida
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

John Urban Ringstad (Bergens Seilforening
Urban Ringstad (Bergens Seilforening))
86 20DNF (22)DNS (22)DNS (22)
21 NOR-117

Kristian Evjen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117

Paal Henrich Berle

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
NN

Kristian Evjen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117

Paal Henrich Berle

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: NN
Seilnummer: NOR 117
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Kristian Evjen (Bergens Seilforening
Paal Henrich Berle (Bergens Seilforening))
88 DNC (22)DNC (22)DNC (22)DNC (22)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-01-05 21:52:42Cache read