26. mai 2018
KM Express 2018
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: Express
NOR 86
Stig Skjønhaug
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Reflex
Seilnummer:
NOR 86
Tomasz Stala
Seilforening:
Båtnavn:
Reflex
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Reflex
Stig Skjønhaug
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Reflex
Seilnummer:
NOR 86
Tomasz Stala
Seilforening:
Båtnavn:
Reflex
Seilnummer:
NOR 86
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Stig Skjønhaug
Stavanger Seilforening
NOR 89
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Trond Atle Huth
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Placebo
Arne Liebich Rise
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Trond Atle Huth
Seilforening:
Båtnavn:
Placebo
Seilnummer:
NOR 89
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Liebich Rise
Seilforeningen 1928
NOR 96
Erik Kristiansson
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
BreXit
Seilnummer:
NOR 96
Anders Kristiansson
Seilforening:
Båtnavn:
BreXit
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BreXit
Erik Kristiansson
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
BreXit
Seilnummer:
NOR 96
Anders Kristiansson
Seilforening:
Båtnavn:
BreXit
Seilnummer:
NOR 96
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Kristiansson
Stavanger Seilforening
NOR 104
Rune Nor-Hansen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Angst
Seilnummer:
NOR 104
Ole Bergsagel
Seilforening:
Båtnavn:
Angst
Seilnummer:
NOR 104
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Angst
Rune Nor-Hansen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Angst
Seilnummer:
NOR 104
Ole Bergsagel
Seilforening:
Båtnavn:
Angst
Seilnummer:
NOR 104
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Nor-Hansen
Stavanger Seilforening
NOR 172
Ivar Andreassen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Xanax
Seilnummer:
NOR 172
Finn Tore Våland
Seilforening:
Båtnavn:
Xanax
Seilnummer:
NOR 172
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Xanax
Ivar Andreassen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Xanax
Seilnummer:
NOR 172
Finn Tore Våland
Seilforening:
Båtnavn:
Xanax
Seilnummer:
NOR 172
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ivar Andreassen
Stavanger Seilforening
NOR 211
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Fars Cortina
Seilnummer:
NOR 211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fars Cortina
Rune Kartveit
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Fars Cortina
Seilnummer:
NOR 211
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rune Kartveit
Stavanger Seilforening
NOR 213
Alexander Viste
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Fru Viste
Seilnummer:
NOR 213
Espen Molven
Seilforening:
Båtnavn:
Fru Viste
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Fru Viste
Alexander Viste
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Fru Viste
Seilnummer:
NOR 213
Espen Molven
Seilforening:
Båtnavn:
Fru Viste
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Viste
Stavanger Seilforening
NOR 314
Philip Mullis
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
True Love
Seilnummer:
NOR 314
Sten Ola Rasche
Seilforening:
Båtnavn:
True Love
Seilnummer:
NOR 314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
True Love
Philip Mullis
Seilforening:
Seilforeningen 1928
Båtnavn:
True Love
Seilnummer:
NOR 314
Sten Ola Rasche
Seilforening:
Båtnavn:
True Love
Seilnummer:
NOR 314
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Philip Mullis
Seilforeningen 1928
NOR 354
Heather Bergsland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Ragamuffin Malthus Uniteam
Seilnummer:
NOR 354
Skjalg Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Ragamuffin Malthus Uniteam
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ragamuffin Malthus Uniteam
Heather Bergsland
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Ragamuffin Malthus Uniteam
Seilnummer:
NOR 354
Skjalg Lund
Seilforening:
Båtnavn:
Ragamuffin Malthus Uniteam
Seilnummer:
NOR 354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Heather Bergsland
Stavanger Seilforening
NOR 430
Geir Dalen
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Båtnavn:
More Express Wanted
Seilnummer:
NOR 430
Finn Våge
Seilforening:
Båtnavn:
More Express Wanted
Seilnummer:
NOR 430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
More Express Wanted
Geir Dalen
Seilforening:
Gandsfjord Seilforening
Båtnavn:
More Express Wanted
Seilnummer:
NOR 430
Finn Våge
Seilforening:
Båtnavn:
More Express Wanted
Seilnummer:
NOR 430
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Dalen
Gandsfjord Seilforening
NOR 865
graham lord
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Excocet
Seilnummer:
NOR 865
Fredrik Kjellevold
Seilforening:
Båtnavn:
Excocet
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Excocet
graham lord
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Excocet
Seilnummer:
NOR 865
Fredrik Kjellevold
Seilforening:
Båtnavn:
Excocet
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
graham lord
Stavanger Seilforening
NOR 898
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Snorre Risa
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Happy Tuna
Øivind Nerheim Torkelsen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Snorre Risa
Seilforening:
Båtnavn:
Happy Tuna
Seilnummer:
NOR 898
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øivind Nerheim Torkelsen
Stavanger Seilforening
NOR 1046
Halvor Aaslestad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Gullhøna
Seilnummer:
NOR 1046
Jone Aaslestad
Seilforening:
Båtnavn:
Gullhøna
Seilnummer:
NOR 1046
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gullhøna
Halvor Aaslestad
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Gullhøna
Seilnummer:
NOR 1046
Jone Aaslestad
Seilforening:
Båtnavn:
Gullhøna
Seilnummer:
NOR 1046
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Aaslestad
Stavanger Seilforening
NOR 1062
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Balu
Seilnummer:
NOR 1062
Vegard Eide
Seilforening:
Båtnavn:
Balu
Seilnummer:
NOR 1062
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Balu
Bjørn Roar Pettersen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Balu
Seilnummer:
NOR 1062
Vegard Eide
Seilforening:
Båtnavn:
Balu
Seilnummer:
NOR 1062
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn Roar Pettersen
Stavanger Seilforening
NOR 1090
Ole Jensen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Senilix
Seilnummer:
NOR 1090
Trygve Bersagel
Seilforening:
Båtnavn:
Senilix
Seilnummer:
NOR 1090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Senilix
Ole Jensen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Båtnavn:
Senilix
Seilnummer:
NOR 1090
Trygve Bersagel
Seilforening:
Båtnavn:
Senilix
Seilnummer:
NOR 1090
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ole Jensen
Stavanger Seilforening
Deltagere i klassen: 15
Last ned CSV fil