Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Cruising 1

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-307

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9910

Bjarte Løchen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BIG TIME

Dag Rune Wiksten

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9910

Bjarte Løchen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Big Time
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 307
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Rune Wiksten (Larvik Seilforening)
1 1
2 NOR-13882

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragon III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EL DRAGON III

Marius Frenvik Odberg

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: El Dragon III
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13882
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Frenvik Odberg (Larvik Seilforening)
2 2
3 NOR-14541

JAN OVE LORENTZEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gøy På Vannet
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0118

Ole Martin Lunde Lidal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gøy På Vannet
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GøY På VANNET

JAN OVE LORENTZEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gøy På Vannet
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0118

Ole Martin Lunde Lidal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gøy På Vannet
Båttype: HP 1030
Seilnummer: NOR 14541
NOR Rating: NOR 1,0118
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

JAN OVE LORENTZEN (Brevik Seilforening)
3 3
4 NOR-13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0613

Einar Pedersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FLASH V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0613

Einar Pedersen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Krister (Sandefjord Seilforening)
4 4
5 NOR-14041

Thomas Reistad

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Alabama
Båtnavn: Alabama
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14041
NOR Rating: NOR 0,9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ALABAMA

Thomas Reistad

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Alabama
Båtnavn: Alabama
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14041
NOR Rating: NOR 0,9896
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Thomas Reistad (Brevik Seilforening)
5 5
6 NOR-7000

Torbjørn Anderssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Farr Out
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,999

Dag Svrrre Ringsby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Farr Out
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FARR OUT

Torbjørn Anderssen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Farr Out
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,999

Dag Svrrre Ringsby

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Farr Out
Båttype: Farr 40
Seilnummer: NOR 7000
NOR Rating: NOR 0,999
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Torbjørn Anderssen (Larvik Seilforening)
6 6
7 NOR-15678

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Berenike
Båtnavn: Berenike
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 15678
NOR Rating: NOR 1,0530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
7 7
8 NOR-11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SNAKKAS

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Sortedal (Brevik Seilforening)
8 8
9 NOR-15630

Dag Allan Jentoftsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Bohus
Båtnavn: Skomvær
Båttype: Sun Odyssey 449
Seilnummer: NOR 15630
NOR Rating: NOR 1,0110

John Christian H

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Bohus
Båtnavn: Skomvær
Båttype: Sun Odyssey 449
Seilnummer: NOR 15630
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SKOMVæR

Dag Allan Jentoftsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Bohus
Båtnavn: Skomvær
Båttype: Sun Odyssey 449
Seilnummer: NOR 15630
NOR Rating: NOR 1,0110

John Christian H

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Bohus
Båtnavn: Skomvær
Båttype: Sun Odyssey 449
Seilnummer: NOR 15630
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Dag Allan Jentoftsen (Brevik Seilforening)
9 9
10 NOR-15524

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9900

Nina Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
POOL PANTHER

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9900

Nina Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Pool Panther
Båttype: Seascape 24
Seilnummer: NOR 15524
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karl Wilhelm Weldingh (Larvik Seilforening)
10 10
11 NOR-14740

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruen & co
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Ian Wetherill

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruen & co
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DANICA

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruen & co
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500

Ian Wetherill

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Havfruen & co
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Githa Kristensen (Brevik Seilforening)
11 11
12 NOR-13531

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venus
Båttype: Dufour 425
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9920

Morten Gran

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venus
Båttype: Dufour 425
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
VENUS

Petter Gjærum

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venus
Båttype: Dufour 425
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9920

Morten Gran

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Venus
Båttype: Dufour 425
Seilnummer: NOR 13531
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Petter Gjærum (Brevik Seilforening)
12 12
13 NOR-15281

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FELICITA

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: Felicita
Båttype: Bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henrik Wollenberg (Brevik Seilforening)
DNC (15)
13 NOR-15426

TORE ØYVIND MOEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lykke
Båttype: Majestic 24 racer
Seilnummer: NOR 15426
NOR Rating: NOR 0,9770

Kjetil Tveit Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lykke
Båttype: Majestic 24 racer
Seilnummer: NOR 15426
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LYKKE

TORE ØYVIND MOEN

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lykke
Båttype: Majestic 24 racer
Seilnummer: NOR 15426
NOR Rating: NOR 0,9770

Kjetil Tveit Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lykke
Båttype: Majestic 24 racer
Seilnummer: NOR 15426
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

TORE ØYVIND MOEN (Brevik Seilforening)
DNC (15)

Cruising 2

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-4489

Sondre Ditlefsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: impuls
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,9000

Magnus Langeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: impuls
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IMPULS

Sondre Ditlefsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: impuls
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,9000

Magnus Langeland

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: impuls
Båttype: Mixer
Seilnummer: NOR 4489
NOR Rating: NOR 0,9000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sondre Ditlefsen (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-77

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Sjøsprøyt
Båtnavn: Kast Loss
Båttype: H-Båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR 0,8170

Lars Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Sjøsprøyt
Båtnavn: Kast Loss
Båttype: H-Båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KAST LOSS

Jens Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Sjøsprøyt
Båtnavn: Kast Loss
Båttype: H-Båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR 0,8170

Lars Kristian Jensen

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Sjøsprøyt
Båtnavn: Kast Loss
Båttype: H-Båt
Seilnummer: NOR 77
NOR Rating: NOR 0,8170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jens Kristian Jensen (Larvik Seilforening)
2 2
3 NOR-10417

TORGEIR SVOLSBRU

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlens Mannskap
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410

Jens Schweiss

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlens Mannskap
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MYMLEN

TORGEIR SVOLSBRU

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlens Mannskap
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410

Jens Schweiss

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Mymlens Mannskap
Båtnavn: Mymlen
Båttype: Elan 333
Seilnummer: NOR 10417
NOR Rating: NOR 0,9410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

TORGEIR SVOLSBRU (Larvik Seilforening)
3 3
4 NOR-7027

Per Brynildsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: argonauter
Båtnavn: Argo
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 7027
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
ARGO

Per Brynildsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: argonauter
Båtnavn: Argo
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 7027
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Per Brynildsen (Brevik Seilforening)
4 4
5 NOR-15155

Sven Scherman Olsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ikaros
Båttype: J Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR 0,9730

Elin Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ikaros
Båttype: J Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
IKAROS

Sven Scherman Olsen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ikaros
Båttype: J Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR 0,9730

Elin Pedersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ikaros
Båttype: J Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15155
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sven Scherman Olsen (Sandefjord Seilforening)
5 5

Express

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1
1 NOR-128

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nn
Båttype:
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,8500

Rune Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nn
Båttype:
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NN

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nn
Båttype:
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,8500

Rune Bakke

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nn
Båttype:
Seilnummer: NOR 128
NOR Rating: NOR 0,8500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening)
1 1
2 NOR-655

stig Kolbjørnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: OverEvne
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
OVEREVNE

stig Kolbjørnsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: OverEvne
Båttype: EXPRESS
Seilnummer: NOR 655
NOR Rating: NOR 0,8470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

stig Kolbjørnsen (Brevik Seilforening)
2 2
3 NOR-501

Truls Haugen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Novice
Båtnavn: Extase
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
NOR Rating: NOR 0,8390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
EXTASE

Truls Haugen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Novice
Båtnavn: Extase
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
NOR Rating: NOR 0,8390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Truls Haugen (Brevik Seilforening)
3 3
4 NOR-216

Håkon Leth-Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Retro
Båtnavn: Retro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847

Bård Sæthre

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Retro
Båtnavn: Retro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
RETRO

Håkon Leth-Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Retro
Båtnavn: Retro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847

Bård Sæthre

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Team Retro
Båtnavn: Retro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 216
NOR Rating: NOR 0,847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Håkon Leth-Olsen (Brevik Seilforening)
DNS (5)
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-12-26 21:13:22Cache read