1. september - 2. september 2018
Kretsmesterskap HSK Joller/Brett 2018
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Camp Storøen
For deltagerne
Seilingsbestemmelser Optimist A/B, Laser, Bic, Feva, 29er og Flerskrog
Seilingsbestemmelser Optimist C
Praktisk informasjon
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
041
NOR 3521
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3521
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3614
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jakob Begall
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3614
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jakob Begall
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3178
Marcus Lampe-Bellamy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Lampe-Bellamy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3178
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marcus Lampe-Bellamy
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3368
Isabella Lampe-Bellamy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Lampe-Bellamy
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3368
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isabella Lampe-Bellamy
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3911
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3911
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Sunniva Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3852
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Daniel Hjorth
Seilforening:
Askøy Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3852
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Daniel Hjorth
, Askøy Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3661
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 90
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 90
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Hope
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Oscar Nøttingnes Skovly
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 198741
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kristine Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3523
Lars Sjursen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3523
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Sjursen
, Åsane Seilforening
Lars Sjursen, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3254
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Henrik De Boer
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3254
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jon Henrik De Boer
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 65
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Even Fuhr Midtgaard
, Åsane Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 3901
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Lars Andre Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Lars Andre Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3422
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3422
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 0
Kristoffer Andreas Hatteberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3616
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3616
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3616
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Marte Wenneck Rasmussen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3906
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olaf Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3906
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olaf Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 00
Isak Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3522
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Erland Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3522
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Erland Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Tuva Handegard
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3829
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Tuva Handegard
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3742
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Tilla Skjold Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 3742
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Tilla Skjold Hansen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 0
Ingrid Isrenn Andreassen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Isrenn Andreassen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Isrenn Andreassen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 00
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofus Kongshavn Frønsdal
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sofus Kongshavn Frønsdal
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR oo
Isak Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR oo
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR oo
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Isak Nygaard
,
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 00
Olav Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Nygaard
Seilforening:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Nygaard
,
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0
Andreas Nordbotn Bekkenes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
0
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
0
Andreas Nordbotn Bekkenes
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
0
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Nordbotn Bekkenes
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 0
Tobias Rød Rasmussen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
0
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
0
Tobias Rød Rasmussen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
0
Seilnummer:
NOR 0
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Rød Rasmussen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LYNET
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Lynet
Seilnummer:
NOR 3921
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Nils-Henrik Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Henrik Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 146
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Albertine Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Albertine Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U15
NOR 144
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
NA
Mathilde Elise Lind
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
NA
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mathilde Elise Lind
, Bergens Seilforening
Klasse: Bic-brett - U19
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
NN
Emilie K. Nilsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3820
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
01.09.2018 00:00:00
1
Total
1
Emilie K. Nilsen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3691
Casper Huun Opstvedt
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3691
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Casper Huun Opstvedt
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 3691
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Casper Huun Opstvedt
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3577
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Rosa Gris
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROSA GRIS
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Rosa Gris
Seilnummer:
NOR 3577
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pia Henriette Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 3601
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
The White Shark
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
THE WHITE SHARK
Oliver Mellingen
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
The White Shark
Seilnummer:
NOR 3601
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Oliver Mellingen
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 211307
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Veni Vidi Vici
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VENI VIDI VICI
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Veni Vidi Vici
Seilnummer:
NOR 211307
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tobias Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vilma
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
VILMA
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Vilma
Seilnummer:
NOR 3675
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Milla Sandmo Birkeland
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Vims II
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VIMS II
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening:
Åsane Seilforening
Båtnavn:
Vims II
Seilnummer:
NOR 208682
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Mikal Christian Brun Tveita
, Åsane Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil