Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Foreløpige resultater

Klasse: Seilas:

Nor-rating Høy

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 14:18:28 3:03:28 3:30:48 1
Total 08.09.2018 14:18:28 3:03:28 3:30:48 1
OVERLOAD

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 14:18:28 3:03:28 3:30:48 1
Total 08.09.2018 14:18:28 3:03:28 3:30:48 1

Erik Brunborg (Christianssands Seilforening)
Elliott 9ss 3:03:28 3:30:48 1 1
2 NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 14:51:30 3:36:30 3:34:07 2
Total 08.09.2018 14:51:30 3:36:30 3:34:07 2
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 14:51:30 3:36:30 3:34:07 2
Total 08.09.2018 14:51:30 3:36:30 3:34:07 2

Rune Pedersen (Vågsbygd Seilforening)
First 36.7 3:36:30 3:34:07 2 2
3 NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:11:23 3:56:23 3:45:30 3
Total 08.09.2018 15:11:23 3:56:23 3:45:30 3
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:11:23 3:56:23 3:45:30 3
Total 08.09.2018 15:11:23 3:56:23 3:45:30 3

Egil Tjomsås (Vågsbygd Seilforening)
Elan 340 3:56:23 3:45:30 3 3
4 NOR-46

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Barvaria Vision
Seilnummer: NOR 46
NOR Rating: NOR 0,990

Carl E Moe

Seilforening:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Barvaria Vision
Seilnummer: NOR 46
NOR Rating: NOR 0,990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:07:40 3:52:40 4:15:56 4
Total 08.09.2018 15:07:40 3:52:40 4:15:56 4
CRISOLINE

Bjørn Stien

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Barvaria Vision
Seilnummer: NOR 46
NOR Rating: NOR 0,990

Carl E Moe

Seilforening:
Båtnavn: Crisoline
Båttype: Barvaria Vision
Seilnummer: NOR 46
NOR Rating: NOR 0,990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:07:40 3:52:40 4:15:56 4
Total 08.09.2018 15:07:40 3:52:40 4:15:56 4

Bjørn Stien (Vågsbygd Seilforening)
Barvaria Vision 3:52:40 4:15:56 4 4

Nor-rating Lav

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-413

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:06:05 4:01:05 3:25:09 1
Total 08.09.2018 15:06:05 4:01:05 3:25:09 1
FIXIT

Øystein Spetland

Seilforening: Mandal Seilforening
Båtnavn: Fixit
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:06:05 4:01:05 3:25:09 1
Total 08.09.2018 15:06:05 4:01:05 3:25:09 1

Øystein Spetland (Mandal Seilforening)
Express 4:01:05 3:25:09 1 1
2 NOR-163

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8510

Roald Langenes

Seilforening:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:11:35 4:06:35 3:29:50 2
Total 08.09.2018 15:11:35 4:06:35 3:29:50 2
TEAM RABALDER

Kjell Sverre Langenes

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8510

Roald Langenes

Seilforening:
Båtnavn: Team Rabalder
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 163
NOR Rating: NOR 0,8510
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:11:35 4:06:35 3:29:50 2
Total 08.09.2018 15:11:35 4:06:35 3:29:50 2

Kjell Sverre Langenes (Søgne Seilforening)
Express 4:06:35 3:29:50 2 2
3 NOR-11261

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9380

Jan Magne Skylstad

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:17:47 4:12:47 3:57:06 3
Total 08.09.2018 15:17:47 4:12:47 3:57:06 3
JæRBUEN

Ketil Hauge

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9380

Jan Magne Skylstad

Seilforening:
Båtnavn: Jærbuen
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 11261
NOR Rating: NOR 0,9380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 08.09.2018 15:17:47 4:12:47 3:57:06 3
Total 08.09.2018 15:17:47 4:12:47 3:57:06 3

Ketil Hauge (Søgne Seilforening)
Bavaria 36 4:12:47 3:57:06 3 3
4 NOR-6937

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8720

May-Brith Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
ARIELA

Rolf Romøren

Seilforening: Søgne Seilforening
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8720

May-Brith Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Ariela
Båttype: Linjett 32
Seilnummer: NOR 6937
NOR Rating: NOR 0,8720
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4

Rolf Romøren (Søgne Seilforening)
Linjett 32 DNS (6)
4 NOR-9150

ØYSTEIN RØSTAD

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580

Nikolai Karlsen

Seilforening:
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4
CON BRIO

ØYSTEIN RØSTAD

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580

Nikolai Karlsen

Seilforening:
Båtnavn: CON BRIO
Båttype: JEANNEAU MELODY 34
Seilnummer: NOR 9150
NOR Rating: NOR 0,8580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 4
Total DNS 4

ØYSTEIN RØSTAD (Vågsbygd Seilforening)
JEANNEAU MELODY 34 DNS (6)
Last ned CSV fil


Last updated: 2018-09-19 20:25:40Cache read