Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

NOR Rating - Bane liten klasse - klasseflagg Q

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-804

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 804
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
KULING

Morten Ebbell Hestnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: kuling
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 804
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Morten Ebbell Hestnes (Bundefjorden Seilforening)
Melges 24 0 000000
2 NOR-13920

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973

Knut Erik Carlstedt

Seilforening:
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SMIL

Ragnar Wisløff

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973

Knut Erik Carlstedt

Seilforening:
Båtnavn: Smil
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13920
NOR Rating: NOR 0,9973
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ragnar Wisløff (Asker Seilforening)
First 35 0 000000
3 NOR-11534

STIG E ANDRESEN

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Larsson
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 11534
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
LARSSON

STIG E ANDRESEN

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Larsson
Båttype: Dehler 34
Seilnummer: NOR 11534
NOR Rating: NOR 0,9851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

STIG E ANDRESEN (Oppegård Seilforening)
Dehler 34 0 000000
4 NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9352
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

TROND GUNDERSEN (Asker Seilforening)
First 31.7 0 000000
5 NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9569

Gunder Valle

Seilforening:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9569

Gunder Valle

Seilforening:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9569
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Terje Hall Torgersen (Bundefjorden Seilforening)
X-332 0 000000
6 NOR-306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9915

Elise Eun Lehre

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MELGES 24/7 SAILING TEAM

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9915

Elise Eun Lehre

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,9915
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Steinar Waler (Røyken Seilforening)
Melges 24 0 000000
7 NOR-9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BILBO

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
NOR Rating: NOR 0,9313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jonas Smitt-Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31.7 0 000000
8 NOR-11197

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935

Finn Skofteland

Seilforening:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MULEN

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935

Finn Skofteland

Seilforening:
Båtnavn: Mulen
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11197
NOR Rating: NOR 0,9935
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Henning Carlsen (Bærum Seilforening)
First 36,7 0 000000
9 NOR-13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9300

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SANA

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9300

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
NOR Rating: NOR 0,9300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Ole Fredrik Melleby (Asker Seilforening)
First 31.7 0 000000
10 NOR-145

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7886

Erik Berg

Seilforening:
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
KISMET

Tilo Pfleger

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7886

Erik Berg

Seilforening:
Båtnavn: Kismet
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 145
NOR Rating: NOR 0,7886
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tilo Pfleger (Oslo Seilforening)
Knarr 0 000000
11 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortisimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0.9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FORTISIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortisimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0.9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 0 000000

NOR Rating - Bane stor klasse - klasseflagg E

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4Race 5Race 6
1 NOR-15666

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SONS OF HURRICANES

JON SVERRE HØIDEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706

Sakarias Middelthon

Seilforening:
Båtnavn: SONS OF HURRICANES
Båttype: Sinergia 40
Seilnummer: NOR 15666
NOR Rating: NOR 1,0706
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

JON SVERRE HØIDEN (Bundefjorden Seilforening)
Sinergia 40 0 000000
2 NOR-14901

Christopher Robin Alveberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Sailfish
Båttype: Wraceboats GP26
Seilnummer: NOR 14901
NOR Rating: NOR 1,0279
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
SAILFISH

Christopher Robin Alveberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Sailfish
Båttype: Wraceboats GP26
Seilnummer: NOR 14901
NOR Rating: NOR 1,0279
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Christopher Robin Alveberg (Bundefjorden Seilforening)
Wraceboats GP26 0 000000
3 NOR-202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0213

Daniel Aase

Seilforening:
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VORTEX

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0213

Daniel Aase

Seilforening:
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Martin Moe (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 0 000000
4 NOR-21

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BARCAROLE OPUS IV

BJØRN VADHOLM

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Barcarole opus IV
Båttype: X-35 One design
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

BJØRN VADHOLM (Kongelig Norsk Seilforening)
X-35 One design 0 000000
5 NOR-26

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
PAKALOLO II

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Pakalolo II
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 26
NOR Rating: NOR 1,0457
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Marius Andersen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Farr 30 0 000000
6 NOR-11

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR 1,0395

Børre Ørseng

Seilforening:
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FARRARI

lars aarum

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR 1,0395

Børre Ørseng

Seilforening:
Båtnavn: Farrari
Båttype: Farr 30
Seilnummer: NOR 11
NOR Rating: NOR 1,0395
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

lars aarum (Sarpsborg Seilforening)
Farr 30 0 000000
7 NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423

Amel Mahi

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423

Amel Mahi

Seilforening:
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tormod S. Petersen (Nesodden Seilforening)
HP1030 0 000000
8 NOR-88

Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213

David Kristianslund

Seilforening:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
AKHILLEVS-X

Yngve Amundsen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213

David Kristianslund

Seilforening:
Båtnavn: Akhillevs-X
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 88
NOR Rating: NOR 1,0213
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Yngve Amundsen (Ullern Seilforening)
X-35 0 000000
9 SWE-8790

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,1313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CARBONCAVE

Per Asp

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: CarbonCave
Båttype: ILC 40
Seilnummer: SWE 8790
NOR Rating: SWE 1,1313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Per Asp (Nesodden Seilforening)
ILC 40 0 000000
10 NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Steinar Jørgensen (Drøbaksund Seilforening)
Elan 350 0 000000
11 SWE-9995

lars kvakkestad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: MorraDi
Båttype: mumm36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0689

bente rusten

Seilforening:
Båtnavn: MorraDi
Båttype: mumm36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
MORRADI

lars kvakkestad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: MorraDi
Båttype: mumm36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0689

bente rusten

Seilforening:
Båtnavn: MorraDi
Båttype: mumm36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0689
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

lars kvakkestad (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
mumm36 0 000000
12 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
First 40.7 0 000000

NOR Rating - Distanseseilas begge dager - klasseflagg D

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-190

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,8519

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:07:46 2:02:46 1:44:35 1
Total 21.09.2019 16:07:46 2:02:46 1:44:35 1
SALACIA

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,8519

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,8519
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:07:46 2:02:46 1:44:35 1
Total 21.09.2019 16:07:46 2:02:46 1:44:35 1

Marius Bakke (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 4 13
2 NOR-9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 15:58:29 1:53:29 1:57:36 2
Total 21.09.2019 15:58:29 1:53:29 1:57:36 2
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0364
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 15:58:29 1:53:29 1:57:36 2
Total 21.09.2019 15:58:29 1:53:29 1:57:36 2

ARILD BERG (Bærum Seilforening)
N-Yachts 41 4 22
3 NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:00:29 1:55:29 1:58:55 5
Total 21.09.2019 16:00:29 1:55:29 1:58:55 5
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 1,0298
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:00:29 1:55:29 1:58:55 5
Total 21.09.2019 16:00:29 1:55:29 1:58:55 5

Kristian Jerpetjøn (Nesodden Seilforening)
SO 409 Performance 9 54
4 NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9594

Steinar Solli

Seilforening:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:08:18 2:03:18 1:58:17 4
Total 21.09.2019 16:08:18 2:03:18 1:58:17 4
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9594

Steinar Solli

Seilforening:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9594
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:08:18 2:03:18 1:58:17 4
Total 21.09.2019 16:08:18 2:03:18 1:58:17 4

Christian Toverud (Bundefjorden Seilforening)
Salona 34 10 46
5 NOR-11172

Egil Kjetil Olsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Kenneth Bjørklund

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:00:11 1:55:11 2:06:52 10
Total 21.09.2019 16:00:11 1:55:11 2:06:52 10
TANGO II

Egil Kjetil Olsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015

Kenneth Bjørklund

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42 R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1015
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:00:11 1:55:11 2:06:52 10
Total 21.09.2019 16:00:11 1:55:11 2:06:52 10

Egil Kjetil Olsen (Nesodden Seilforening)
Grand Soleil 42 R 11 101
6 NOR-12784

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Tor Breivik

Seilforening:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:08:21 2:03:21 2:04:40 7
Total 21.09.2019 16:08:21 2:03:21 2:04:40 7
BRIS

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107

Tor Breivik

Seilforening:
Båtnavn: Bris
Båttype: Arcona 370
Seilnummer: NOR 12784
NOR Rating: NOR 1,0107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:08:21 2:03:21 2:04:40 7
Total 21.09.2019 16:08:21 2:03:21 2:04:40 7

RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Arcona 370 12 75
7 NOR-162

Pål Even Jahren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NoName
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 162
NOR Rating: NOR 1,0262

Mikkel Vislie

Seilforening:
Båtnavn: NoName
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 162
NOR Rating: NOR 1,0262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 15:59:50 1:54:50 1:57:50 3
Total 21.09.2019 15:59:50 1:54:50 1:57:50 3
NONAME

Pål Even Jahren

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NoName
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 162
NOR Rating: NOR 1,0262

Mikkel Vislie

Seilforening:
Båtnavn: NoName
Båttype: 11 MOD
Seilnummer: NOR 162
NOR Rating: NOR 1,0262
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 15:59:50 1:54:50 1:57:50 3
Total 21.09.2019 15:59:50 1:54:50 1:57:50 3

Pål Even Jahren (Kongelig Norsk Seilforening)
11 MOD 15 3DNF (12)
8 NOR-10044

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,997

Helge Rongved

Seilforening:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:06:16 2:01:16 2:00:54 6
Total 21.09.2019 16:06:16 2:01:16 2:00:54 6
WENDIGO 2

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,997

Helge Rongved

Seilforening:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,997
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:06:16 2:01:16 2:00:54 6
Total 21.09.2019 16:06:16 2:01:16 2:00:54 6

Gunnar Gundersen (Kongelig Norsk Seilforening)
Dehleer 36 JV 18 6DNF (12)
9 NOR-12538

Eivind Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:04:19 1:59:19 2:05:00 8
Total 21.09.2019 16:04:19 1:59:19 2:05:00 8
MASITO

Eivind Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477

Per Haugen

Seilforening:
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0477
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:04:19 1:59:19 2:05:00 8
Total 21.09.2019 16:04:19 1:59:19 2:05:00 8

Eivind Bakke (Bundefjorden Seilforening)
Hanse 430 20 8DNF (12)
10 NOR-15425

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:05:14 2:00:14 2:06:48 9
Total 21.09.2019 16:05:14 2:00:14 2:06:48 9
MARLIN

Bjørn Dalen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547

Håkon Haarr

Seilforening:
Båtnavn: Marlin
Båttype: Arcona 380
Seilnummer: NOR 15425
NOR Rating: NOR 1,0547
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:05:14 2:00:14 2:06:48 9
Total 21.09.2019 16:05:14 2:00:14 2:06:48 9

Bjørn Dalen (Bærum Seilforening)
Arcona 380 21 9DNF (12)
11 NOR-14788

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,987

Eirik Krogh

Seilforening:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:30:37 2:25:37 2:23:43 11
Total 21.09.2019 16:30:37 2:25:37 2:23:43 11
STOREFRI

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,987

Eirik Krogh

Seilforening:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria 40 cr
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:30:37 2:25:37 2:23:43 11
Total 21.09.2019 16:30:37 2:25:37 2:23:43 11

Lars Krogh (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 40 cr 23 11DNF (12)

Shorthanded - Distanseseilas begge dager - klasseflagg O

Plass Seilnr Båt Båttype Poeng Race 1Race 2
1 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:26:17 1:46:17 1:38:24 1
Total 21.09.2019 16:26:17 1:46:17 1:38:24 1
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Asbjørn Lønmo

Seilforening:
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:26:17 1:46:17 1:38:24 1
Total 21.09.2019 16:26:17 1:46:17 1:38:24 1

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening)
J/92 4 13
2 NOR-141

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu25 MOD
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,8798

Bente Vikenes

Seilforening:
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu25 MOD
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,8798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:34:05 1:54:05 1:40:22 4
Total 21.09.2019 16:34:05 1:54:05 1:40:22 4
WII

Ole Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu25 MOD
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,8798

Bente Vikenes

Seilforening:
Båtnavn: Wii
Båttype: Platu25 MOD
Seilnummer: NOR 141
NOR Rating: NOR 0,8798
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:34:05 1:54:05 1:40:22 4
Total 21.09.2019 16:34:05 1:54:05 1:40:22 4

Ole Aabel (Asker Seilforening)
Platu25 MOD 5 41
3 NOR-10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:35:35 1:55:35 1:42:20 5
Total 21.09.2019 16:35:35 1:55:35 1:42:20 5
STAKKATO

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
NOR Rating: NOR 0,8855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:35:35 1:55:35 1:42:20 5
Total 21.09.2019 16:35:35 1:55:35 1:42:20 5

Eirik Nordli (Bundefjorden Seilforening)
First 27.7 10 55
4 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:15:59 1:35:59 1:38:31 2
Total 21.09.2019 16:15:59 1:35:59 1:38:31 2
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:15:59 1:35:59 1:38:31 2
Total 21.09.2019 16:15:59 1:35:59 1:38:31 2

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 11 29
5 NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:17:53 1:37:53 1:39:42 3
Total 21.09.2019 16:17:53 1:37:53 1:39:42 3
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 10.80
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:17:53 1:37:53 1:39:42 3
Total 21.09.2019 16:17:53 1:37:53 1:39:42 3

HARALD WALDER (Bærum Seilforening)
JPK 10.80 11 38
6 NOR-14784

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:32:17 1:52:17 1:44:30 8
Total 21.09.2019 16:32:17 1:52:17 1:44:30 8
KåRSTUA

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307

Øyvind Rishoff

Seilforening:
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:32:17 1:52:17 1:44:30 8
Total 21.09.2019 16:32:17 1:52:17 1:44:30 8

Andreas Abildgaard (Kongelig Norsk Seilforening)
Elan 310 12 84
7 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9113

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:33:45 1:53:45 1:43:39 7
Total 21.09.2019 16:33:45 1:53:45 1:43:39 7
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9113

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9113
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:33:45 1:53:45 1:43:39 7
Total 21.09.2019 16:33:45 1:53:45 1:43:39 7

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 13 76
8 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9949

Steinar Kvalum

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9949

Steinar Kvalum

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 0,9949
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Anders Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 18 DNC (16)2
9 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:31:08 1:51:08 1:49:18 11
Total 21.09.2019 16:31:08 1:51:08 1:49:18 11
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:31:08 1:51:08 1:49:18 11
Total 21.09.2019 16:31:08 1:51:08 1:49:18 11

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening)
Elan 37 18 117
10 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8785

Trygve Trengereid

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:42:47 6
Total 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:42:47 6
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8785

Trygve Trengereid

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:42:47 6
Total 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:42:47 6

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 22 6DNF (16)
11 NOR-9979

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9320

Knut Weberg

Seilforening:
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:33:09 1:53:09 1:45:27 9
Total 21.09.2019 16:33:09 1:53:09 1:45:27 9
RIPSTICK

Peter Holm

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9320

Knut Weberg

Seilforening:
Båtnavn: Ripstick
Båttype: J 92
Seilnummer: NOR 9979
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:33:09 1:53:09 1:45:27 9
Total 21.09.2019 16:33:09 1:53:09 1:45:27 9

Peter Holm (Bærum Seilforening)
J 92 25 9DNF (16)
12 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:31:52 1:51:52 1:47:14 10
Total 21.09.2019 16:31:52 1:51:52 1:47:14 10
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:31:52 1:51:52 1:47:14 10
Total 21.09.2019 16:31:52 1:51:52 1:47:14 10

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 26 10DNF (16)
13 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:51:45 12
Total 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:51:45 12
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:51:45 12
Total 21.09.2019 16:37:01 1:57:01 1:51:45 12

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Sun fast 3200 28 12DNF (16)
14 NOR-15413

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 0,9912

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 0,9912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:55:08 2:15:08 2:13:56 13
Total 21.09.2019 16:55:08 2:15:08 2:13:56 13
RUBIN 4

Harald Helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 0,9912

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler 38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 0,9912
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.09.2019 16:55:08 2:15:08 2:13:56 13
Total 21.09.2019 16:55:08 2:15:08 2:13:56 13

Harald Helverschou (Kongelig Norsk Seilforening)
Dehler 38 29 13DNF (16)
15 NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14
OUT OF OFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 14
Total DNC 14

Geir Kristensen (Asker Seilforening)
First 36.7 32 DNC (16)DNC (16)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-09-22 16:42:31Cache read