Klasse: Laser 4.7 |
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 123
Tinus Strømme
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 123
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme |
Hjellestad Seilforening |
NOR 321
Tiliam Strømme
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206861
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 199080
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 199080
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 208682
Mikal Christian Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 208682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Christian Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 206863
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 207832
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207832
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
NOR 207105
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 207105
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Optimist A |
NOR 3921
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3921
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 3871
Tea Risvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3871
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tea Risvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3820
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3829
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 4011
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 4011
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3675
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3675
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist B |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Optimist C |
NOR 0000
Ivar Bringedal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ivar Bringedal |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Sirja Tubez
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sirja Tubez |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |