Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

1. Liten< .950

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
X-FAKTOR

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9466
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1
Total 25.05.2019 07:35:07 20:35:07 19:29:09 1

Harald Matland (Nordhordland Seilforening
Torkjell Tolo (Hardanger Seglklubb))
X-332 20:35:07 19:29:09 1 1
2 NOR-14447

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
CALLUNA

Frode Tveranger Haugland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108

Tor Lohne

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Hanse 325
Seilnummer: NOR 14447
NOR Rating: NOR 0,9108
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2
Total 25.05.2019 09:15:39 22:15:39 20:16:30 2

Frode Tveranger Haugland (Askøy Seilforening
Tor Lohne (Askøy Seilforening))
Hanse 325 22:15:39 20:16:30 2 2
3 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
SITAREN

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9376
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3
Total 25.05.2019 08:59:35 21:59:35 20:37:14 3

Terje Rise (Seilforeningen 1928
Matthew Kallenberg (Seilforeningen 1928))
Maxi 1050 21:59:35 20:37:14 3 3
4 NOR-2044

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
MATHILDA

Bjørn Rundhovde

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787

Arne Øi

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Mathilda
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 2044
NOR Rating: NOR 0,8787
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4
Total 25.05.2019 10:35:26 23:35:26 20:43:44 4

Bjørn Rundhovde (Nordhordland Seilforening
Arne Øi (Nordhordland Seilforening))
Aphrodite 101 23:35:26 20:43:44 4 4
5 NOR-11459

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
NOVA

Kristian Bekkenes

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421

Robin Ørnsrud

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Nova
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 11459
NOR Rating: NOR 0,9421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5
Total 25.05.2019 09:03:03 22:03:03 20:46:26 5

Kristian Bekkenes (Askøy Seilforening
Robin Ørnsrud (Askøy Seilforening))
Wasa 38 22:03:03 20:46:26 5 5
6 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
GLEDEN

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6
Total 25.05.2019 11:08:09 24:08:09 22:35:28 6

Finn Espeseth (Askøy Seilforening
Åse Espeseth (Askøy Seilforening))
Maxi 1050 24:08:09 22:35:28 6 6
7 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
ALNA II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283

Eivind Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7
Total 25.05.2019 11:25:24 24:25:24 22:40:19 7

Kjetil Skog (Askøy Seilforening
Eivind Skog (Askøy Seilforening))
Hanse 341 24:25:24 22:40:19 7 7
8 NOR-11651

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
BåTENVåR

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8
Total 25.05.2019 13:06:04 26:06:04 23:49:30 8

Anne-Gurine Folgerø Gjøsæter (Askøy Seilforening
Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening))
First 31.7 26:06:04 23:49:30 8 8
9 NOR-12399

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
MARIANNE

Jarle Vika

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588

Bjørn Andersen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Marianne
Båttype: Bavaria 33
Seilnummer: NOR 12399
NOR Rating: NOR 0.8588
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Jarle Vika (Åsane Seilforening)
Bjørn Andersen (Åsane Seilforening)
Bavaria 33 DNF (11)
9 NOR-15567

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9
TJORVEN

Kåre Skjelanger

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397

Hans-Martin Zeil

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tjorven
Båttype: Bavaria 41
Seilnummer: NOR 15567
NOR Rating: NOR 0,9397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 9
Total DNF 9

Kåre Skjelanger (Nordhordland Seilforening)
Hans-Martin Zeil (Bergens Seilforening)
Bavaria 41 DNF (11)

2. Medium

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-11341

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
Total 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
LEVENS

Willy Forland

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Levens
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11341
NOR Rating: NOR 0,9902
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1
Total 25.05.2019 05:45:30 18:45:30 18:34:28 1

Willy Forland (Ran Seilforening
Torvald Fossestøl (Bergens Seilforening))
Elan 37 18:45:30 18:34:28 1 1
2 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
Total 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
TIGERGUTT

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847

Pål Njølstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2
Total 25.05.2019 06:57:37 19:57:37 19:39:17 2

PÅL HOLST (Bergens Seilforening
Pål Njølstad (Bergens Seilforening))
Elan 37 19:57:37 19:39:17 2 2
3 NOR-11044

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
Total 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
TUSSI

Paul Øyvind Mehammer

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Klyve

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3
Total 25.05.2019 07:13:01 20:13:01 19:56:02 3

Paul Øyvind Mehammer (Os Seilforening
Terje Klyve (Os Seilforening))
Bavaria 38 Match 20:13:01 19:56:02 3 3
4 NOR-6874

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976

Pernilla Simolin

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
Total 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
KELSO

Jon Hardie

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976

Pernilla Simolin

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Kelso
Båttype: Crown 39
Seilnummer: NOR 6874
NOR Rating: NOR 0,976
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4
Total 25.05.2019 07:44:00 20:44:00 20:14:08 4

Jon Hardie (Milde Båtlag
Pernilla Simolin (Milde Båtlag))
Crown 39 20:44:00 20:14:08 4 4
5 NOR-9362

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Rune Gaasø

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
Total 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
XEM

Kjell Magnus Økland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807

Rune Gaasø

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Xem
Båttype: X-362 Sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5
Total 25.05.2019 08:09:28 21:09:28 20:44:57 5

Kjell Magnus Økland (Bergens Seilforening
Rune Gaasø (Bergens Seilforening))
X-362 Sport 21:09:28 20:44:57 5 5
6 NOR-15553

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540

Rasmus Tørquist

Seilforening: Randsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
VANDAL

Bård Singstad

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540

Rasmus Tørquist

Seilforening: Randsfjord Seilforening
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ 32
Seilnummer: NOR 15553
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 21:15:28 6

Bård Singstad (Ran Seilforening
Rasmus Tørquist (Randsfjord Seilforening))
VQ 32 22:16:59 21:15:28 6 6
7 NOR-11312

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
Total 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
KILROY

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Kilroy
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11312
NOR Rating: NOR 0,9764
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7
Total 25.05.2019 08:55:50 21:55:50 21:24:46 7

Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening
Kjell Hansen (Nordhordland Seilforening))
First 36.7 21:55:50 21:24:46 7 7
8 NOR-11240

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673

thor olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
Total 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
JENNY.E

Øivind Fjeldsbø

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673

thor olsen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Jenny.E
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11240
NOR Rating: NOR 0,9673
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8
Total 25.05.2019 09:12:51 22:12:51 21:29:15 8

Øivind Fjeldsbø (Ran Seilforening
thor olsen (Ran Seilforening))
First 36.7 22:12:51 21:29:15 8 8
9 NOR-15751

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
Total 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
DEEP SHIT

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651

Oskar Leirgulen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Deep Shit
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 15751
NOR Rating: NOR 0,9651
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9
Total 25.05.2019 09:23:58 22:23:58 21:37:03 9

Kjetil Knudsen (Bergens Seilforening
Oskar Leirgulen (Bergens Seilforening))
Seascape 27 22:23:58 21:37:03 9 9
10 NOR-11555

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
Total 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
MITHRANDIR

Harald Gellein

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739

Ragnar Skjølingstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Båtnavn: Mithrandir
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 11555
NOR Rating: NOR 0,9739
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10
Total 25.05.2019 09:17:50 22:17:50 21:42:54 10

Harald Gellein (Stavanger Seilforening
Ragnar Skjølingstad (Sola Brettseilerforening))
First 36.7 22:17:50 21:42:54 10 10
11 NOR-14452

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577

Halvor Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
Total 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
SKARVEN

Per Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577

Halvor Aga

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Skarven
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14452
NOR Rating: NOR 0,9577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11
Total 25.05.2019 09:46:38 22:46:38 21:48:49 11

Per Aga (Os Seilforening
Halvor Aga (Os Seilforening))
Jeanneau Sun Fast 37 22:46:38 21:48:49 11 11
12 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
Total 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
SILJE

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600

Are Pedersen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12
Total 25.05.2019 09:44:43 22:44:43 21:50:07 12

Roy Nilsen (Stord Seilforening
Are Pedersen (Stord Seilforening))
J Sun Odyssey 40.3 22:44:43 21:50:07 12 12
13 GBR-8588

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
Total 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
PAPRIKA 2

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika 2
Båttype: J88
Seilnummer: GBR 8588
NOR Rating: GBR 0,9737
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13
Total 25.05.2019 09:37:09 22:37:09 22:01:27 13

Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening
Trond Wickmann (Bergens Seilforening))
J88 22:37:09 22:01:27 13 13
14 NOR-14865

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
VITO 4

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: vito 4
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14865
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Petter Ankjær-Jensen (Ran Seilforening)
Elan 37 DNC (15)

3.Stor >.995

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
Total 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1
Total 25.05.2019 02:56:40 15:56:40 18:03:54 1

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening
Per Haugen (Oppegård Seilforening))
Swan 45 15:56:40 18:03:54 1 1
2 NOR-12700

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
Total 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
WINOCEAN

Carl Olav Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Winocean
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 12700
NOR Rating: NOR 1,0292
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2
Total 25.05.2019 04:56:29 17:56:29 18:27:54 2

Carl Olav Wickmann (Bergens Seilforening
Carl Johan Wickmann (Bergens Seilforening))
First 40.7 17:56:29 18:27:54 2 2
3 NOR-152

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
Total 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
ZEFYR-3

Petter Sørhaug

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984

Stian Soltvedt

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Zefyr-3
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 152
NOR Rating: NOR 0,9984
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3
Total 25.05.2019 05:55:49 18:55:49 18:53:59 3

Petter Sørhaug (Askøy Seilforening
Stian Soltvedt (Askøy Seilforening))
X-35 OD 18:55:49 18:53:59 3 3
4 NOR-9280

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
Total 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
LILLEFIX

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101

Bent Danielsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Lillefix
Båttype: x-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4
Total 25.05.2019 05:54:43 18:54:43 19:06:10 4

Morten Sola (Stavanger Seilforening
Bent Danielsen (Seilforeningen 1928))
x-412 18:54:43 19:06:10 4 4
5 NOR-11357

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Kim Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
Total 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
KRABBELURE

Henrik Wigers Larsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043

Kim Kristoffersen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Krabbelure
Båttype: First 45f5
Seilnummer: NOR 11357
NOR Rating: NOR 1,043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5
Total 25.05.2019 05:32:32 18:32:32 19:20:22 5

Henrik Wigers Larsen (Bergens Seilforening
Kim Kristoffersen (Bergens Seilforening))
First 45f5 18:32:32 19:20:22 5 5
6 NOR-9701

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
Total 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
AMARYLLIS

Inge André Utåker

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0264
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6
Total 25.05.2019 06:01:34 19:01:34 19:35:48 6

Inge André Utåker (Bergens Seilforening
Stein Håvard Bergstad (Askøy Seilforening))
First 40.7 19:01:34 19:35:48 6 6
7 NOR-12141

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
Total 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
SERENITY

Fridtjov Bergmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Serenity
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 12141
NOR Rating: NOR 1,0512
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7
Total 25.05.2019 05:49:21 18:49:21 19:47:10 7

Fridtjov Bergmann (Bergens Seilforening
Magne Aalen (Bergens Seilforening))
First 44.7 18:49:21 19:47:10 7 7
8 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
Total 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
FARVIDE

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604

Terje Sture

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8
Total 25.05.2019 06:50:00 19:50:00 21:01:52 8

Arvid Høgelid (Milde Båtlag
Terje Sture (Askøy Seilforening))
First 44.7 19:50:00 21:01:52 8 8
9 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
OBELIX

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9
Total 25.05.2019 09:16:59 22:16:59 22:18:19 9

Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening
Hans Steinsland (Askøy Seilforening))
X-37 22:16:59 22:18:19 9 9
10 NOR-11102

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
Total 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
FRØKEN SMILLA

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FRØKEN SMILLA
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 11102
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10
Total 25.05.2019 09:19:42 22:19:42 22:53:35 10

Morten Fotland (Bergens Seilforening
Stein Arne Kvåle (Nordhordland Seilforening))
First 40.7 22:19:42 22:53:35 10 10
11 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
Total 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
VENTUS

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008

Jens Åge Ellingsund

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0008
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11
Total 25.05.2019 10:31:37 23:31:37 23:32:44 11

Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening
Jens Åge Ellingsund (Bergens Seilforening))
Bavaria 35 Match 23:31:37 23:32:44 11 11
12 NOR-15144

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089

Valborg Mogen Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BORN TO RUN

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089

Valborg Mogen Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Born To Run
Båttype: Xp-44
Seilnummer: NOR 15144
NOR Rating: NOR 1,1089
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Pål Stiansen (Asker Seilforening)
Valborg Mogen Stiansen (Asker Seilforening)
Xp-44 DNC (14)
12 NOR-15815

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
CAT BALLOU

Stein Frode Bulling-Ness

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350

Anders Bjørnerem

Seilforening: Giske Seilforening
Båtnavn: Cat Ballou
Båttype: Figaro 2
Seilnummer: NOR 15815
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Stein Frode Bulling-Ness (Ålesunds Seilforening)
Anders Bjørnerem (Giske Seilforening)
Figaro 2 DNC (14)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-06-17 12:54:31Cache read