Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

Are Wiig

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-12471

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9823

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9823
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 15:40:03 29:40:03 29:08:32 1
Total 21.06.2019 15:40:03 29:40:03 29:08:32 1
FLORA

Johan Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9823

Fredrik Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Flora
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 12471
NOR Rating: NOR 0,9823
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 15:40:03 29:40:03 29:08:32 1
Total 21.06.2019 15:40:03 29:40:03 29:08:32 1

Johan Andersen (Soon Seilforening
Fredrik Andersen (Soon Seilforening))
CB365 29:40:03 29:08:32 1 1
2 NOR-4720

Are Wiig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4720
NOR Rating: NOR 0,8003

Rune Damm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4720
NOR Rating: NOR 0,8003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
BRIS

Are Wiig

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4720
NOR Rating: NOR 0,8003

Rune Damm

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bris
Båttype: Fenix
Seilnummer: NOR 4720
NOR Rating: NOR 0,8003
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Are Wiig (Kongelig Norsk Seilforening)
Rune Damm (Bundefjorden Seilforening)
Fenix DNF (4)
2 NOR-14557

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler cws 36
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932

Hans-Henrik Bjelke

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler cws 36
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2
FLYER

Helge Rongevær

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler cws 36
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932

Hans-Henrik Bjelke

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Flyer
Båttype: Dehler cws 36
Seilnummer: NOR 14557
NOR Rating: NOR 0,932
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 2
Total DNF 2

Helge Rongevær (Fredrikstad Seilforening)
Hans-Henrik Bjelke (Fredrikstad Seilforening)
Dehler cws 36 DNF (4)

Liten klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-10203

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:09:32 33:54:32 31:23:46 1
Total 21.06.2019 20:09:32 33:54:32 31:23:46 1
JAKOBINE

Yngve Lønmo

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Jakobine
Båttype: J/92
Seilnummer: NOR 10203
NOR Rating: NOR 0,9259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:09:32 33:54:32 31:23:46 1
Total 21.06.2019 20:09:32 33:54:32 31:23:46 1

Yngve Lønmo (Hurum Seilforening
Daniel Ingebretsen (Hurum Seilforening))
J/92 33:54:32 31:23:46 1 1
2 NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 18:23:59 32:08:59 31:37:20 2
Total 21.06.2019 18:23:59 32:08:59 31:37:20 2
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836

Børre Søraas-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9836
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 18:23:59 32:08:59 31:37:20 2
Total 21.06.2019 18:23:59 32:08:59 31:37:20 2

Olav Mork Bjørnås (Nesodden Seilforening
Børre Søraas-Sæther (Nesodden Seilforening))
Elan 37 32:08:59 31:37:20 2 2
3 NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Henrik Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 18:32:58 32:17:58 31:39:00 3
Total 21.06.2019 18:32:58 32:17:58 31:39:00 3
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799

Henrik Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9799
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 18:32:58 32:17:58 31:39:00 3
Total 21.06.2019 18:32:58 32:17:58 31:39:00 3

Alf Magne Andersen (Nesodden Seilforening
Henrik Andersen (Nesodden Seilforening))
X-37 32:17:58 31:39:00 3 3
4 NOR-15851

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg-Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9127

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg-Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:58:20 34:43:20 31:41:27 4
Total 21.06.2019 20:58:20 34:43:20 31:41:27 4
TUR BO

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg-Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9127

Kjell-Clement Ludvigsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Båtnavn: tur bo
Båttype: Hallberg-Rassy 342
Seilnummer: NOR 15851
NOR Rating: NOR 0,9127
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:58:20 34:43:20 31:41:27 4
Total 21.06.2019 20:58:20 34:43:20 31:41:27 4

Kjell-Clement Ludvigsen (Arendals Seilforening
Kjell-Clement Ludvigsen (Arendals Seilforening))
Hallberg-Rassy 342 34:43:20 31:41:27 4 4
5 NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: Frist 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: Frist 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 19:26:18 33:11:18 31:51:14 5
Total 21.06.2019 19:26:18 33:11:18 31:51:14 5
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: Frist 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Lethe
Båttype: Frist 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9598
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 19:26:18 33:11:18 31:51:14 5
Total 21.06.2019 19:26:18 33:11:18 31:51:14 5

Øyvind Knudsen (Moss Seilforening
Morten Knudsen (Moss Seilforening))
Frist 34.7 33:11:18 31:51:14 5 5
6 NOR-14784

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307

Erling Guderud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:14:14 34:59:14 32:33:45 6
Total 21.06.2019 21:14:14 34:59:14 32:33:45 6
KåRSTUA

Andreas Abildgaard

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307

Erling Guderud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Kårstua
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14784
NOR Rating: NOR 0,9307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:14:14 34:59:14 32:33:45 6
Total 21.06.2019 21:14:14 34:59:14 32:33:45 6

Andreas Abildgaard (Kongelig Norsk Seilforening
Erling Guderud (Asker Seilforening))
Elan 310 34:59:14 32:33:45 6 6
7 NOR-15393

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:07:28 33:52:28 32:40:43 7
Total 21.06.2019 20:07:28 33:52:28 32:40:43 7
REDLINE

Andreas Lawson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647

Erik Lawson

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9647
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:07:28 33:52:28 32:40:43 7
Total 21.06.2019 20:07:28 33:52:28 32:40:43 7

Andreas Lawson (Bærum Seilforening
Erik Lawson (Frognerkilen Seilforening Av 1860))
Sun Fast 3200 33:52:28 32:40:43 7 7
8 NOR-12119

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:08:29 34:53:29 33:06:30 8
Total 21.06.2019 21:08:29 34:53:29 33:06:30 8
LUPI

Bjørn E. Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489

Louisa Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: LUPI
Båttype: HR43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:08:29 34:53:29 33:06:30 8
Total 21.06.2019 21:08:29 34:53:29 33:06:30 8

Bjørn E. Børresen (Bærum Seilforening
Louisa Børresen (Bærum Seilforening))
HR43 34:53:29 33:06:30 8 8
9 NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:00:29 33:45:29 33:14:17 9
Total 21.06.2019 20:00:29 33:45:29 33:14:17 9
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9846
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 20:00:29 33:45:29 33:14:17 9
Total 21.06.2019 20:00:29 33:45:29 33:14:17 9

Jon Moholth (Tønsberg Seilforening
Emil Moholth (Tønsberg Seilforening))
Elan 37 33:45:29 33:14:17 9 9
10 NOR-11285

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:28:37 36:13:37 34:03:11 10
Total 21.06.2019 22:28:37 36:13:37 34:03:11 10
TUSSå

Frank Sandberg

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400

Stein Thorstensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Tusså
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11285
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:28:37 36:13:37 34:03:11 10
Total 21.06.2019 22:28:37 36:13:37 34:03:11 10

Frank Sandberg (Drøbaksund Seilforening
Stein Thorstensen (Kongelig Norsk Seilforening))
Sun Fast 35 36:13:37 34:03:11 10 10
11 NOR-4658

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826

Randi Sundstøl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 01:24:36 39:09:36 34:33:45 11
Total 22.06.2019 01:24:36 39:09:36 34:33:45 11
LADY STARDUST

Mikael Khei

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826

Randi Sundstøl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: Lady Stardust
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4658
NOR Rating: NOR 0,8826
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 01:24:36 39:09:36 34:33:45 11
Total 22.06.2019 01:24:36 39:09:36 34:33:45 11

Mikael Khei (Sarpsborg Seilforening
Randi Sundstøl (Sarpsborg Seilforening))
Albin Nova 39:09:36 34:33:45 11 11
12 NOR-11048

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9897

Seilbakgrunn
Erfaren turseiler.

Vidar Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9897

Seilbakgrunn
Erfaren regattaseiler.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:41:41 35:26:41 35:04:46 12
Total 21.06.2019 21:41:41 35:26:41 35:04:46 12
HAVSULE

Jan Olav Grundvig

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9897

Seilbakgrunn
Erfaren turseiler.

Vidar Halvorsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Havsule
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11048
NOR Rating: NOR 0,9897

Seilbakgrunn
Erfaren regattaseiler.
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:41:41 35:26:41 35:04:46 12
Total 21.06.2019 21:41:41 35:26:41 35:04:46 12

Jan Olav Grundvig (Fredrikstad Seilforening
Vidar Halvorsen (Fredrikstad Seilforening))
Bavaria 35 Match 35:26:41 35:04:46 12 12
13 NOR-11552

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
NOR Rating: NOR 0,9680

Sigurd Fongen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:29:45 36:14:45 35:05:09 13
Total 21.06.2019 22:29:45 36:14:45 35:05:09 13
MAGICA

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
NOR Rating: NOR 0,9680

Sigurd Fongen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:29:45 36:14:45 35:05:09 13
Total 21.06.2019 22:29:45 36:14:45 35:05:09 13

Morten Klever (Kongelig Norsk Seilforening
Sigurd Fongen (Moss Seilforening))
Bavaria 42 Cruiser 36:14:45 35:05:09 13 13
14 NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 03:17:04 41:02:04 37:35:44 14
Total 22.06.2019 03:17:04 41:02:04 37:35:44 14
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9162
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 03:17:04 41:02:04 37:35:44 14
Total 22.06.2019 03:17:04 41:02:04 37:35:44 14

Christian Stensholt (Frognerkilen Seilforening Av 1860
Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860))
Pogo 8.50 41:02:04 37:35:44 14 14
15 NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550

Geir Daleng

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Eira Naustvik (Asker Seilforening)
Geir Daleng (Asker Seilforening)
Sun Fast 3200 DNF (20)
15 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J-109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9964
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening)
Cecilia Løyning Stokkeland (Ullern Seilforening)
J-109 DNF (20)
15 NOR-14742

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9468

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9468
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
JOPPE

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9468

Tormod Lie

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Joppe
Båttype: Humphrey 30
Seilnummer: NOR 14742
NOR Rating: NOR 0,9468
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Vidar Moe (Fredrikstad Seilforening)
Tormod Lie (Fredrikstad Seilforening)
Humphrey 30 DNF (20)
15 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8955

Tore thoen Neidel

Seilforening: Dragør Sejlklub
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8955

Tore thoen Neidel

Seilforening: Dragør Sejlklub
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,8955
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Tore thoen Neidel (Dragør Sejlklub)
Impala 31 DNF (20)
15 NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 15
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586

Seilbakgrunn
0

Beste prestasjoner
0 0
0 0
0 0

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9586
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 15
Total DNC 15

Pål Kragerud (Kongelig Norsk Seilforening)
Erling Moen Synnes (Kongelig Norsk Seilforening)
SunFast 3200 DNC (20)

Stor klasse

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Poeng Race 1
1 NOR-15670

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:57:34 36:27:34 37:08:28 1
Total 21.06.2019 22:57:34 36:27:34 37:08:28 1
MIKA

Harald Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187

Christine Walder

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: JPK 1080
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0187
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:57:34 36:27:34 37:08:28 1
Total 21.06.2019 22:57:34 36:27:34 37:08:28 1

Harald Walder (Bærum Seilforening
Christine Walder (Bærum Seilforening))
JPK 1080 36:27:34 37:08:28 1 1
2 NOR-15788

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Håkon Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:11:59 34:41:59 37:59:58 2
Total 21.06.2019 21:11:59 34:41:59 37:59:58 2
OFF COURSE

Marius Løken

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951

Håkon Hjorthøy

Seilforening:
Båtnavn: Off Course
Båttype: Dehler 44
Seilnummer: NOR 15788
NOR Rating: NOR 1,0951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 21:11:59 34:41:59 37:59:58 2
Total 21.06.2019 21:11:59 34:41:59 37:59:58 2

Marius Løken (Røyken Seilforening
Håkon Hjorthøy ())
Dehler 44 34:41:59 37:59:58 2 2
3 NOR-21

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 19:25:48 32:55:48 38:08:22 3
Total 21.06.2019 19:25:48 32:55:48 38:08:22 3
ASTRAGALE

Jan-Helge Furnesvik

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582

Rune Aasberg

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Astragale
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 21
NOR Rating: NOR 1,1582
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 19:25:48 32:55:48 38:08:22 3
Total 21.06.2019 19:25:48 32:55:48 38:08:22 3

Jan-Helge Furnesvik (Røyken Seilforening
Rune Aasberg (Bundefjorden Seilforening))
Pogo 40 32:55:48 38:08:22 3 3
4 NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0041

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0041
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 00:29:29 37:59:29 38:08:49 4
Total 22.06.2019 00:29:29 37:59:29 38:08:49 4
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0041

Henning Carlsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0041
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 00:29:29 37:59:29 38:08:49 4
Total 22.06.2019 00:29:29 37:59:29 38:08:49 4

Eivind Carlsen (Fredrikstad Seilforening
Henning Carlsen (Bærum Seilforening))
Dehler 39sq 37:59:29 38:08:49 4 4
5 NOR-15924

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Beste prestasjoner
2018 1 pl skagen race
2019 2 pl skagen race

Marius Halvorsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Seilbakgrunn
seilt fra Spania til Norge med stor båt, aktiv brettseiler

Beste prestasjoner
2018 holenderseilasen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:01:27 35:31:27 38:14:04 5
Total 21.06.2019 22:01:27 35:31:27 38:14:04 5
FEELGOOD

Christer Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Beste prestasjoner
2018 1 pl skagen race
2019 2 pl skagen race

Marius Halvorsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Feelgood
Båttype: Arcona 430
Seilnummer: NOR 15924
NOR Rating: NOR 1,0763

Seilbakgrunn
seilt fra Spania til Norge med stor båt, aktiv brettseiler

Beste prestasjoner
2018 holenderseilasen
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 21.06.2019 22:01:27 35:31:27 38:14:04 5
Total 21.06.2019 22:01:27 35:31:27 38:14:04 5

Christer Lie (Bærum Seilforening
Marius Halvorsen (Kongelig Norsk Seilforening))
Arcona 430 35:31:27 38:14:04 5 5
6 NOR-14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 02:45:15 40:15:15 40:58:57 6
Total 22.06.2019 02:45:15 40:15:15 40:58:57 6
DIVA

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181

Christopher Rustad

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
NOR Rating: NOR 1,0181
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 22.06.2019 02:45:15 40:15:15 40:58:57 6
Total 22.06.2019 02:45:15 40:15:15 40:58:57 6

Bjørn Strand Jacobsen (Bundefjorden Seilforening
Christopher Rustad (Bundefjorden Seilforening))
Hanse 430 40:15:15 40:58:57 6 6
7 NOR-13040

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1530

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
BLACK PEARL

Sverre Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1530

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: Pogo 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Sverre Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Simen Løvgren (Asker Seilforening)
Pogo 40 DNF (18)
7 NOR-15836

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
CRUMBLES

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Crumbles
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 15836
NOR Rating: NOR 1,0641
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Vilhelm Vardøy (Bundefjorden Seilforening)
Arne Vidar Sjønøst (Trondhjems Seilforening)
First 40 DNF (18)
7 NOR-10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0348

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0348

Finn Thon

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Arne Hammersland (Bærum Seilforening)
Finn Thon (Bærum Seilforening)
IMX-40 DNF (18)
7 NOR-10576

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
FARROUT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593

Pål Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: FARRout
Båttype: Farr395
Seilnummer: NOR 10576
NOR Rating: NOR 1,0593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Petter Hegle (Holmestrand Seilforening)
Pål Stiansen (Asker Seilforening)
Farr395 DNF (18)
7 NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0265
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Colin Campbell (Hurum Seilforening)
Edward Campbell (Hurum Seilforening)
Sun Fast 3600 DNF (18)
7 NOR-9779

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
JOKERMAN

Per Ottar Skaaret

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328

Øivinn Brudevoll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jokerman
Båttype: X-50
Seilnummer: NOR 9779
NOR Rating: NOR 1,1328
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Per Ottar Skaaret (Asker Seilforening)
Øivinn Brudevoll (Asker Seilforening)
X-50 DNF (18)
7 NOR-15036

Sigmund Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0568

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
KRAFTKAR

Sigmund Hertzberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0568

Tim Sandberg

Seilforening: Oslofjorden Seilklubb
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0568
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Sigmund Hertzberg (Oslofjorden Seilklubb)
Tim Sandberg (Oslofjorden Seilklubb)
Elan 400S DNF (18)
7 NOR-12545

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
ZORRO

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zorro
Båttype: Swan 45
Seilnummer: NOR 12545
NOR Rating: NOR 1,1228
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7

Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
Per Haugen (Oppegård Seilforening)
Swan 45 DNF (18)
7 NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253

Tom Haugen

Seilforening:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0253
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Audun Gjøstein (Asker Seilforening)
Tom Haugen ()
First 40.7 DNC (18)
7 NOR-11604

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0585
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1982 NM 1 BB11

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
MILLE

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0585
Medaljer
År Mesterskap Medalje Klasse
1982 NM 1 BB11

Arnt-Olav Håøya

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Mille
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
NOR Rating: NOR 1,0585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Thorstein Saanum (Kongelig Norsk Seilforening)
Arnt-Olav Håøya (Nesodden Seilforening)
Dufour 44 DNC (18)
7 NOR-14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7
NULL STRESS

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Karl Wilhelm Weldingh

Seilforening: Larvik Seilforening
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 7
Total DNC 7

Steinar Torsvik (Kongelig Norsk Seilforening)
Karl Wilhelm Weldingh (Larvik Seilforening)
Elan 350 DNC (18)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-08-19 23:33:33Cache read