Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
For deltagerne
Egenerklæring
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
008
NOR 000
Endre Bøthun Havnen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Endre Bøthun Havnen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Julie Leren Ellingsen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3708
Magnus Sletten Hansen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 3708
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Magnus Sletten Hansen
, Ran Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 00
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 00
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse C
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 3816
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frida Bakke Hjellestad
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse A
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening:
Åsane Seilforening
Seilnummer:
NOR 3345
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Daniel Rolland
, Åsane Seilforening
Klasse: Optimist - Klasse B
NOR 203538
Tiliam Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tiliam Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148
Tinus Strømme
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tinus Strømme
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil