1. juni 2019
Regattamiddag - NOR 2019
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Påmelding Regatta
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
016
PATOS
Ken Olsen
Båtnavn:
Patos
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ken Olsen
Klasse: Middag - 3 personer
HAVHESTEN
ASBJØRN ØVERÅS
Båtnavn:
Havhesten
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ASBJØRN ØVERÅS
Klasse: Middag - 2 personer
JULIE
Ola Sakshaug
Båtnavn:
Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ola Sakshaug
Klasse: Middag - 1 Person
MÅS
Per Edvard Saupstad
Båtnavn:
MÅS
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Edvard Saupstad
Klasse: Middag - 4 personer
HAVLøYE
Jan Eric Hauge
Båtnavn:
Havløye
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Eric Hauge
Klasse: Middag - 1 Person
VILJA
OLAV TARALDSEN
Båtnavn:
Vilja
Beste prestasjoner
2008
Overall seier Nordland Offshore Race
2012
Andreplass i Shetland Race
2009
Klubbmester BSF
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
OLAV TARALDSEN
Klasse: Middag - 1 Person
S/Y JULIE
Jens Petter Beranek Holm
Båtnavn:
S/Y Julie
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jens Petter Beranek Holm
Klasse: Middag - 1 Person
NIRVANA
Nils Eldby
Båtnavn:
Nirvana
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nils Eldby
Klasse: Middag - 2 personer
EL DORADO
ROAR BÅRDSEN
Båtnavn:
EL DORADO
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
ROAR BÅRDSEN
Klasse: Middag - 2 personer
VALKYRJEN
Tom Antonsen
Båtnavn:
Valkyrjen
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tom Antonsen
Klasse: Middag - 1 Person
EGO
Hege Kvalnes
Båtnavn:
EGO
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Hege Kvalnes
Klasse: Middag - 2 personer
VINNA
Helge Andreassen
Båtnavn:
Vinna
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helge Andreassen
Klasse: Middag - 2 personer
ARTEMIS
Karl Albrektsen
Båtnavn:
Artemis
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Albrektsen
Klasse: Middag - 2 personer
SPLEIS
BERNT AANONSEN
Båtnavn:
Spleis
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
BERNT AANONSEN
Klasse: Middag - 1 Person
LUCILLE
Harry Nilsen
Båtnavn:
Lucille
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Harry Nilsen
Klasse: Middag - 2 personer
EA
Morten Leiknes
Båtnavn:
Ea
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten Leiknes
Klasse: Middag - 2 personer
Last ned CSV fil