Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Foreløpige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
RESULTATER
For deltagerne
Invitasjon til seilermat
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
014
NOR 2001
Fredrik Normann Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
PONDUS
Fredrik Normann Hansen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Pondus
Seilnummer:
NOR 2001
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Fredrik Normann Hansen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Express
NOR 192
Elin Mjelde
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
KRUTLISA
Elin Mjelde
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Krutlisa
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elin Mjelde
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Express
NOR 865
Anne Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Moët
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOëT
Anne Hatteberg Nicolaysen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Moët
Seilnummer:
NOR 865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anne Hatteberg Nicolaysen
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Express
NOR 190
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOSKEN
Erlend Marius Henriksen
Seilforening:
Moss Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Gaute Henriksen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Mosken
Seilnummer:
NOR 190
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erlend Marius Henriksen
, Moss Seilforening
Gaute Henriksen, Hjellestad Seilforening
Arvid Hornes, Bergens Seilforening
Klasse: Oselvar - spri 8kvm
NOR 828
Amos Howard
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Xarven
Seilnummer:
NOR 828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
XARVEN
Amos Howard
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Xarven
Seilnummer:
NOR 828
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Amos Howard
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Express
NOR 5
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JO
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Petter Strømme
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Totland
, Milde Båtlag
Petter Strømme, Milde Båtlag
Ingrid Storetvedt, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - spri 8kvm
NOR 123
Thomas Spengler
Seilforening:
BSI - Seiling
Båtnavn:
Juli
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JULI
Thomas Spengler
Seilforening:
BSI - Seiling
Båtnavn:
Juli
Seilnummer:
NOR 123
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Thomas Spengler
, BSI - Seiling
Klasse: Express
NOR 150
Tor Helge Valen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KARI
Tor Helge Valen
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Kari
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Helge Valen
, Hjellestad Seilforening
Rolf Berge, Bergens Seilforening
Ivar Hjellestad, Hjellestad Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 29
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Olav Haukås
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JASMIN
Finn Totland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Olav Haukås
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Jasmin
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
, Bergens Seilforening
Olav Haukås, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 141
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elling Lorentz Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLIAN EDEL
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Elling Lorentz Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Lillian Edel
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Bjelland
, Bergens Seilforening
Elling Lorentz Bjelland, Bergens Seilforening
Klasse: Knarr
NOR 1
Espen Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ULRIK
Espen Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Espen Børresen
, Ran Seilforening
Bjørn-Erik Knudsen, Ran Seilforening
Tom Tveita, Åsane Seilforening
Klasse: Oselvar - spri 8kvm
NOR 22
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FANT
Ina Valeur Børresen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Sunniva Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ina Valeur Børresen
, Ran Seilforening
Sunniva Knudsen, Ran Seilforening
Mikal Tveita, Åsane Seilforening
Klasse: Oselvar - spri 8kvm
NOR 30271
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LEARN IT
Henrik Julius Nilsen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Sølvi Uthaug
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Learn It
Seilnummer:
NOR 30271
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Henrik Julius Nilsen
, Bergens Seilforening
Sølvi Uthaug, Bergens Seilforening
Klasse: Snipe
NOR 27787
Audun Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Ann-Kristin Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
RIM
Audun Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Ann-Kristin Lekve
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
RIM
Seilnummer:
NOR 27787
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Audun Lekve
, Milde Båtlag
Ann-Kristin Lekve, Milde Båtlag
Klasse: Snipe
Last ned CSV fil