Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206358
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 215910
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Emmies toy Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emmies toy
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Emmies toy Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 000
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 212553
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 212553
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Rødland Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 209761
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 209761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 209761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist - Under 10 |
NOR 00
Alfred Bergflødt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
00
Alfred Bergflødt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alfred Bergflødt |
Hjellestad Seilforening |
NOR 00
Benjamin Benum
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Benjamin Benum
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Benjamin Benum |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3614
Ingrid Rød
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Rød
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3614
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Rød |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3521
Maja Bjørnsdottir
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Bjørnsdottir
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Bjørnsdottir |
Hjellestad Seilforening |
NOR
Marius Klungland
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Klungland
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Klungland |
Hjellestad Seilforening |
NOR 000
Matilda G Svedberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matilda G Svedberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matilda G Svedberg |
Hjellestad Seilforening |
NOR 00
Paul Christian Bergflødt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
00
Paul Christian Bergflødt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Paul Christian Bergflødt |
Hjellestad Seilforening |
NOR 003
Steinar Skadal Tylden
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Skadal Tylden
Seilforening: Båtnavn: Seilnummer: NOR 003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Steinar Skadal Tylden |
|
NOR 004
Victor Nygaard
Seilforening: Båtnavn: Victor Seilnummer: NOR 004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor
Victor Nygaard
Seilforening: Båtnavn: Victor Seilnummer: NOR 004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Victor Nygaard |
|
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - Under 12 |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 00
Bjørn Benum
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Benum
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bjørn Benum |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3691
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3691
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3691
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Knut Bernhard Vikøy |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3742
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
00
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: 00 Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3461
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Stjerneskudd Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Stjerneskudd
Maja Giak
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Stjerneskudd Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Venkivann Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Venkivann
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Venkivann Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 00
Ulrik Tvedt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Tvedt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Tvedt |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Optimist - Under 15 |
NOR 3816
Frida Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Frida Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 001
Marte wenechke
Seilforening: Båtnavn: HJS skolejolle Seilnummer: NOR 001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HJS skolejolle
Marte wenechke
Seilforening: Båtnavn: HJS skolejolle Seilnummer: NOR 001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marte wenechke |
|
NOR 4051
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Wilma 4 Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Wilma 4
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Wilma 4 Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3623
Sara Berg Sjursen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Lucky Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lucky
Sara Berg Sjursen
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: Lucky Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sara Berg Sjursen |
Bergens Seilforening |
NOR 3523
Sirja Reszler Tubez
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Opti X Seilnummer: NOR 3523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Opti X
Sirja Reszler Tubez
Seilforening: Ran Seilforening Båtnavn: Opti X Seilnummer: NOR 3523
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sirja Reszler Tubez |
Ran Seilforening |
NOR 3935
Thomas Mikal Howard
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3935
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Mikal Howard
Seilforening: Hjellestad Seilforening Båtnavn: Seilnummer: NOR 3935
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Mikal Howard |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |