Klasse: NC-seiler |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3911
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3911
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 00
Maja Bjørnsdottir
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Bjørnsdottir |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3722
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Nybegynner |
NOR 0000
Mathias Rio
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Rio |
Ran Seilforening |
NOR 3829
Lilja Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3829
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lilja Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 3081
Bertine Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3081
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bertine Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Nhoa Hames Mæland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nhoa Hames Mæland |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Leon Pitula
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Leon Pitula |
Ran Seilforening |
NOR 3499
Isabell Skoge
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3499
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabell Skoge |
Ran Seilforening |
NOR 3499
Hannah Skoge
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3499
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Skoge |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Sondre Dyrøy
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Dyrøy |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Andreas Klepsvik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Klepsvik |
Ran Seilforening |
NOR 0000
Carl Erckrath
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Carl Erckrath |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Viderekommende |
NOR
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3345
Daniel Rolland
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3345
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Rolland |
Åsane Seilforening |
NOR 3868
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3356
Jacob Maroni Johannessen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jacob Maroni Johannessen |
Bergens Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3601
Sjur Ø Heggernes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjur Ø Heggernes |
Åsane Seilforening |
NOR 3368
Isabella Lampe-Bellamy
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isabella Lampe-Bellamy |
Åsane Seilforening |
NOR 3178
Marcus Lampe-Bellamy
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3178
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marcus Lampe-Bellamy |
Åsane Seilforening |
NOR
William Søderstrøm
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Søderstrøm |
Ran Seilforening |
NOR 3856
Ivar Berntsen Bringedal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ivar Berntsen Bringedal |
Ran Seilforening |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |