Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206358
Daniel Hjorth
Seilforening: Askøy Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:30:03 |
0:50:03 |
0:50:03 |
|
4 |
Total |
29.08.2020 13:30:03 |
0:50:03 |
0:50:03 |
|
3 |
|
Daniel Hjorth |
Askøy Seilforening |
NOR 204668
Iver Valentin Huismans
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 204668
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:32:01 |
0:52:01 |
0:52:01 |
|
6 |
Total |
29.08.2020 13:32:01 |
0:52:01 |
0:52:01 |
|
5 |
|
Iver Valentin Huismans |
Bergens Seilforening |
NOR 203261
Alejandra Johnsen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 203261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:31:00 |
0:51:00 |
0:51:00 |
|
5 |
Total |
29.08.2020 13:31:00 |
0:51:00 |
0:51:00 |
|
4 |
|
Alejandra Johnsen |
Bergens Seilforening |
NOR 215910
Emilie K. Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215910
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:27:02 |
0:47:02 |
0:47:02 |
OCS |
1 |
Total |
|
|
|
OCS |
6 |
|
Emilie K. Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Erland Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:28:00 |
0:48:00 |
0:48:00 |
|
2 |
Total |
29.08.2020 13:28:00 |
0:48:00 |
0:48:00 |
|
1 |
|
Erland Handegard |
Ran Seilforening |
NOR 205718
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:30:01 |
0:50:01 |
0:50:01 |
|
3 |
Total |
29.08.2020 13:30:01 |
0:50:01 |
0:50:01 |
|
2 |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 000
Tuva Handegard
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:38:03 |
0:58:03 |
0:58:03 |
OCS |
7 |
Total |
|
|
|
OCS |
6 |
|
Tuva Handegard |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 209761
Tiliam Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:27:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:27:00 |
|
1000:40:39 |
|
1 |
|
Tiliam Strømme |
Ran Seilforening |
NOR 215912
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 215912
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:26:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:26:00 |
|
1000:40:39 |
|
3 |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 198148
Joachim Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
4 |
|
Joachim Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 164876
Kai Nilsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 164876
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
4 |
|
Kai Nilsen |
Ran Seilforening |
NOR 211307
Tinus Strømme
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 211307
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:27:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:27:01 |
|
1000:40:39 |
|
2 |
|
Tinus Strømme |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 5 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 146924
Georg Nygaard
Seilforening: Seilnummer: NOR 146924
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Georg Nygaard |
|
NOR 2011
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 2011
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn-Erik Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 208685
Einar Nystad
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 208685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Nystad |
Ran Seilforening |
NOR 206868
Piotr Sakowski
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Piotr Sakowski |
Ran Seilforening |
NOR 21503
Espen Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 21503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Espen Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 35131
Vidar Eik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 35131
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vidar Eik |
Ran Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist - U10 |
NOR 3828
Isak Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3742
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3742
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:40:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:40:01 |
|
1000:40:39 |
|
1 |
|
Kristoffer Andreas Hatteberg Nicolaysen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 00
Ulrik Tvedt
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:40:02 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:40:02 |
|
1000:40:39 |
|
2 |
|
Ulrik Tvedt |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3521
Maja Bjørnsdottir
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3521
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maja Bjørnsdottir |
Hjellestad Seilforening |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Optimist - U12 |
NOR 3663
Vita Storm Oehme
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:38:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:38:00 |
|
1000:40:39 |
|
7 |
|
Vita Storm Oehme |
Bergens Seilforening |
NOR 3750
Olav Møen Nygaard
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:31:02 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:31:02 |
|
1000:40:39 |
|
6 |
|
Olav Møen Nygaard |
Bergens Seilforening |
NOR 3936
Endre Bøthun Havnen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3936
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Bøthun Havnen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 0000
Knut Bernhard Vikøy
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:40:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:40:00 |
|
1000:40:39 |
|
1 |
|
Knut Bernhard Vikøy |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3461
Maja Julia Giak
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:32:03 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:32:03 |
|
1000:40:39 |
|
5 |
|
Maja Julia Giak |
Ran Seilforening |
NOR 3615
Andreas Bekkenes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3615
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:33:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:33:00 |
|
1000:40:39 |
|
3 |
|
Andreas Bekkenes |
Åsane Seilforening |
NOR 3691
Casper Opstvedt
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3691
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:35:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:35:01 |
|
1000:40:39 |
|
2 |
|
Casper Opstvedt |
Åsane Seilforening |
NOR 3577
Ingrid Isrenn
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3577
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:38:02 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:38:02 |
|
1000:40:39 |
|
8 |
|
Ingrid Isrenn |
Åsane Seilforening |
NOR 3601
Sjur Ø Heggernes
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:36:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:36:00 |
|
1000:40:39 |
|
4 |
|
Sjur Ø Heggernes |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 9 |
Klasse: Optimist - U15 |
NOR 3623
Sara berg Sjursen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3623
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:38:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:38:01 |
|
1000:40:39 |
|
6 |
|
Sara berg Sjursen |
Bergens Seilforening |
NOR 3156
Magnus Bjørgo
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3156
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:30:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:30:00 |
|
1000:40:39 |
|
1 |
|
Magnus Bjørgo |
Bergens Seilforening |
NOR 3356
Jacob Maroni Johannessen
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3356
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:35:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:35:00 |
|
1000:40:39 |
|
5 |
|
Jacob Maroni Johannessen |
Bergens Seilforening |
NOR 3988
Julie Leren Ellingsen
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:29:02 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:29:02 |
|
1000:40:39 |
|
4 |
|
Julie Leren Ellingsen |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3816
Frida Bakke Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:31:03 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:31:03 |
|
1000:40:39 |
|
3 |
|
Frida Bakke Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3708
Magnus Sletten Hansen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3708
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:31:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:31:01 |
|
1000:40:39 |
|
8 |
|
Magnus Sletten Hansen |
Ran Seilforening |
NOR 4051
Milla Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 4051
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:29:01 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:29:01 |
|
1000:40:39 |
|
7 |
|
Milla Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3950
Pia Henriette Brun Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
29.08.2020 13:29:00 |
|
|
|
1 |
Total |
29.08.2020 13:29:00 |
|
1000:40:39 |
|
2 |
|
Pia Henriette Brun Tveita |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 8 |