Klasse: Kjølbåter - Klasse 01 LOA 6 - 6,99 meter |
NOR 15976
Anders Haugen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Toolitle 4.4 Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15976
|
|
Lars Haugen
Seilforening: Båtnavn: Toolitle 4.4 Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Toolitle 4.4
Anders Haugen
Seilforening: Oslo Seilforening Båtnavn: Toolitle 4.4 Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15976
|
|
Lars Haugen
Seilforening: Båtnavn: Toolitle 4.4 Båttype: Seascape 18 Seilnummer: NOR 15976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seascape 18 |
Anders Haugen |
Oslo Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Kjølbåter - klasse 02 LOA 7 - 7,99 meter |
NED 8517
Finn Jakob Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517
|
|
Jan Ruud
Seilforening: Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Brutus
Finn Jakob Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517
|
|
Jan Ruud
Seilforening: Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Platu 25 |
Finn Jakob Enger |
Asker Seilforening |
NOR 6647
Harald Hauglin
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hydra
Harald Hauglin
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Hydra Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 6647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Class 8 |
Harald Hauglin |
Hurum Seilforening |
NOR 8399
Ståle Lidsheim
Seilforening: Privat Båtnavn: 8399 Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 8399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
8399
Ståle Lidsheim
Seilforening: Privat Båtnavn: 8399 Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 8399
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Class 8 |
Ståle Lidsheim |
Privat |
NOR 15689
Christian Huse
Seilforening: Hyggen IF - Seiling Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689
|
|
Uwe Schindler
Seilforening: Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MAVERICK
Christian Huse
Seilforening: Hyggen IF - Seiling Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689
|
|
Uwe Schindler
Seilforening: Båtnavn: MAVERICK Båttype: Seascape 24 Seilnummer: NOR 15689
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Seascape 24 |
Christian Huse |
Hyggen IF - Seiling |
Deltagere i klassen: 4 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 03 LOA 8 - 8,99 meter |
NOR 10580
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: STAKKATO Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
STAKKATO
Eirik Nordli
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: STAKKATO Båttype: First 27.7 Seilnummer: NOR 10580
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 27.7 |
Eirik Nordli |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Livlig
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Kjell Hundeide
Seilforening: Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau Sun Odessey 30i |
John Harald Henriksen |
Bærum Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 04 LOA 9 - 9,99 |
NOR 321
Brynjar Knut Eggesbø
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bella Båttype: Forgus 321 Seilnummer: NOR 321
|
|
Brage Jostein Eggesbø
Seilforening: Båtnavn: Bella Båttype: Forgus 321 Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bella
Brynjar Knut Eggesbø
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Bella Båttype: Forgus 321 Seilnummer: NOR 321
|
|
Brage Jostein Eggesbø
Seilforening: Båtnavn: Bella Båttype: Forgus 321 Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Forgus 321 |
Brynjar Knut Eggesbø |
Asker Seilforening |
NOR 2457
Lotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 2457
|
|
Tommy Bergman
Seilforening: Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 2457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yess
Lotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 2457
|
|
Tommy Bergman
Seilforening: Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 2457
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31,7 |
Lotta Jonsson |
Asker Seilforening |
NOR 3650
Gunnar Pharo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sailaway Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 3650
|
|
Harald Rove
Seilforening: Båtnavn: Sailaway Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sailaway
Gunnar Pharo
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sailaway Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 3650
|
|
Harald Rove
Seilforening: Båtnavn: Sailaway Båttype: Albin Nova Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Nova |
Gunnar Pharo |
Asker Seilforening |
NOR 4040
Tom Todler
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040
|
|
Leif Nagel-Dahl
Seilforening: Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fram VIII
Tom Todler
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040
|
|
Leif Nagel-Dahl
Seilforening: Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Haf Ton |
Tom Todler |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 6373
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
LeviOsa
Hjalmar Håland
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Frøya Håland
Seilforening: Båtnavn: LeviOsa Båttype: Finngulf Seilnummer: NOR 6373
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Finngulf |
Hjalmar Håland |
Asker Seilforening |
NOR 11110
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Henrik Hudby
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
Wolfgang Eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Henrik Hudby
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
Wolfgang Eichstetter |
Asker Seilforening |
NOR 13063
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 13063
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 13063
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wii 2
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 13063
|
|
Bente Vikenes
Seilforening: Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Seilnummer: NOR 13063
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 30 |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
NOR 14784
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Stein Thoresen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kårstua
Andreas Abildgaard
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Stein Thoresen
Seilforening: Båtnavn: Kårstua Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14784
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 310 |
Andreas Abildgaard |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 33002
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: PRETTY FAST Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33002
|
|
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening: Båtnavn: PRETTY FAST Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
PRETTY FAST
Lars-Fredrik Moe-Helgesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: PRETTY FAST Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33002
|
|
Gina Lillemork Nilsen
Seilforening: Båtnavn: PRETTY FAST Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33002
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3300 |
Lars-Fredrik Moe-Helgesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 33004
Ole-Petter Laksholm
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Popcorn Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33004
|
|
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening: Båtnavn: Popcorn Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Popcorn
Ole-Petter Laksholm
Seilforening: Soon Seilforening Båtnavn: Popcorn Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33004
|
|
Vibeke Horgen Laksholm
Seilforening: Båtnavn: Popcorn Båttype: Sun Fast 3300 Seilnummer: NOR 33004
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sun Fast 3300 |
Ole-Petter Laksholm |
Soon Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 05 LOA 10 - 10,99 meter |
NOR 36
Vidar Hagen
Seilforening: Nks Båtnavn: Vilje Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilje
Vidar Hagen
Seilforening: Nks Båtnavn: Vilje Båttype: Bavaria 36 Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 36 |
Vidar Hagen |
Nks |
NOR 5952
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Rebecca Daly
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Exciter
Oddvar Eide
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Rebecca Daly
Seilforening: Båtnavn: Exciter Båttype: Scanmar 33 Seilnummer: NOR 5952
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanmar 33 |
Oddvar Eide |
Hurum Seilforening |
NOR 11310
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Matchine Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Matchine
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Matchine Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Match |
Håvar Haug |
Bærum Seilforening |
NOR 11440
Jan Ivar Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440
|
|
Cathrine Fossnes
Seilforening: Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
occasionè
Jan Ivar Sylte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440
|
|
Cathrine Fossnes
Seilforening: Båtnavn: occasionè Båttype: Bavaria Match 35 Seilnummer: NOR 11440
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria Match 35 |
Jan Ivar Sylte |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JJ Flash
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Cecilia Løyning Stokkeland
Seilforening: Båtnavn: JJ Flash Båttype: J-109 Seilnummer: NOR 11541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J-109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13833
Pål Bratbak
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Riders on the storm Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Riders on the storm
Pål Bratbak
Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening Båtnavn: Riders on the storm Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Archambault 35 |
Pål Bratbak |
Åsgårdstrand Seilforening |
NOR 14037
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Slappa Båttype: X34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Slappa
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: Slappa Båttype: X34 Seilnummer: NOR 14037
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X34 |
Tobias Brodtkorb |
Holmestrand Seilforening |
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Inger Bucher
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindfang
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Inger Bucher
Seilforening: Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HP1030 |
Tormod S. Petersen |
Nesodden Seilforening |
NOR 15735
John Moen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735
|
|
Kristine Sara
Seilforening: Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
merlin 2
John Moen
Seilforening: Ullern Seilforening Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735
|
|
Kristine Sara
Seilforening: Båtnavn: merlin 2 Båttype: Dehler 34 Seilnummer: NOR 15735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 34 |
John Moen |
Ullern Seilforening |
NOR 15917
Morten Myhre
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Hermine Båttype: Bavaria 35 Cruicer Seilnummer: NOR 15917
|
|
Ivan Winje
Seilforening: Båtnavn: Hermine Båttype: Bavaria 35 Cruicer Seilnummer: NOR 15917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hermine
Morten Myhre
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Hermine Båttype: Bavaria 35 Cruicer Seilnummer: NOR 15917
|
|
Ivan Winje
Seilforening: Båtnavn: Hermine Båttype: Bavaria 35 Cruicer Seilnummer: NOR 15917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 Cruicer |
Morten Myhre |
Røyken Seilforening |
NOR 16030
Claes Eliasson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit Båttype: BAVARIA C38 Seilnummer: NOR 16030
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Spirit
Claes Eliasson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit Båttype: BAVARIA C38 Seilnummer: NOR 16030
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BAVARIA C38 |
Claes Eliasson |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 06 LOA 11 - 11,99 meter |
NOR 8802
Thomas Wiken
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Floke Båttype: Scanner 391 Seilnummer: NOR 8802
|
|
Kristina Hem Wiken
Seilforening: Båtnavn: Floke Båttype: Scanner 391 Seilnummer: NOR 8802
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Floke
Thomas Wiken
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Floke Båttype: Scanner 391 Seilnummer: NOR 8802
|
|
Kristina Hem Wiken
Seilforening: Båtnavn: Floke Båttype: Scanner 391 Seilnummer: NOR 8802
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Scanner 391 |
Thomas Wiken |
Asker Seilforening |
NOR 9868
Gard Børresen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Flash IV Båttype: Beneteau First 40,7 Seilnummer: NOR 9868
|
|
Kristian Råen
Seilforening: Båtnavn: Flash IV Båttype: Beneteau First 40,7 Seilnummer: NOR 9868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Flash IV
Gard Børresen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Flash IV Båttype: Beneteau First 40,7 Seilnummer: NOR 9868
|
|
Kristian Råen
Seilforening: Båtnavn: Flash IV Båttype: Beneteau First 40,7 Seilnummer: NOR 9868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau First 40,7 |
Gard Børresen |
Asker Seilforening |
NOR 10535
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Inger Lene Løvstad
Seilforening: Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Windsong
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Inger Lene Løvstad
Seilforening: Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenneau Sun Oddysee 37 |
Allan Bjørnstad |
Asker Seilforening |
NOR 10954
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954
|
|
Endre Bjørnsen
Seilforening: Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pura Vida
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954
|
|
Endre Bjørnsen
Seilforening: Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Match |
Carl Hjalmar Knap |
Asker Seilforening |
NOR 11001
Albert Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Frode Brattum
Seilforening: Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Easy Match
Albert Roll
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Frode Brattum
Seilforening: Båtnavn: Easy Match Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 11001
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 38 Match |
Albert Roll |
Asker Seilforening |
NOR 11315
Geir Konsmo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lynx Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Marit Kristine Liverud
Seilforening: Båtnavn: Lynx Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lynx
Geir Konsmo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lynx Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Marit Kristine Liverud
Seilforening: Båtnavn: Lynx Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11315
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-37 |
Geir Konsmo |
Bærum Seilforening |
NOR 12815
Kaj Berge
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: So What IV Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 12815
|
|
Ellen Sæther
Seilforening: Båtnavn: So What IV Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 12815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
So What IV
Kaj Berge
Seilforening: Bergens Seilforening Båtnavn: So What IV Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 12815
|
|
Ellen Sæther
Seilforening: Båtnavn: So What IV Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 12815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arcona 400 |
Kaj Berge |
Bergens Seilforening |
NOR 15036
Nikolai Halle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Careen Båttype: Elan 400s Seilnummer: NOR 15036
|
|
Lars Bjerke
Seilforening: Båtnavn: Careen Båttype: Elan 400s Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Careen
Nikolai Halle
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Careen Båttype: Elan 400s Seilnummer: NOR 15036
|
|
Lars Bjerke
Seilforening: Båtnavn: Careen Båttype: Elan 400s Seilnummer: NOR 15036
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elan 400s |
Nikolai Halle |
Asker Seilforening |
NOR 15556
Bror Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556
|
|
Line Sundet
Seilforening: Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simplicity
Bror Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556
|
|
Line Sundet
Seilforening: Båtnavn: Simplicity Båttype: Solaris 37 Seilnummer: NOR 15556
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Solaris 37 |
Bror Berge |
Asker Seilforening |
NOR 15753
Frank Jensen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tur I Båttype: Beneteau Oceanis 38 Seilnummer: NOR 15753
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tur I
Frank Jensen
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Tur I Båttype: Beneteau Oceanis 38 Seilnummer: NOR 15753
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Beneteau Oceanis 38 |
Frank Jensen |
Røyken Seilforening |
NOR 15858
André Sønstrød
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Felicia Båttype: Jeanneau SO 409 Seilnummer: NOR 15858
|
|
Hanna Østebrøtø
Seilforening: Båtnavn: Felicia Båttype: Jeanneau SO 409 Seilnummer: NOR 15858
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felicia
André Sønstrød
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Felicia Båttype: Jeanneau SO 409 Seilnummer: NOR 15858
|
|
Hanna Østebrøtø
Seilforening: Båtnavn: Felicia Båttype: Jeanneau SO 409 Seilnummer: NOR 15858
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jeanneau SO 409 |
André Sønstrød |
Drammens Seilforening |
NOR 16028
Geir Melby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Blå Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 16028
|
|
Ola Melby
Seilforening: Båtnavn: Blå Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 16028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Blå
Geir Melby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Blå Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 16028
|
|
Ola Melby
Seilforening: Båtnavn: Blå Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 16028
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dehler 38 |
Geir Melby |
Asker Seilforening |
USA 40777
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First Tracks
Svenn Erik Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: First Tracks Båttype: First 40.7 Seilnummer: USA 40777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Svenn Erik Hansen |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 13 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 07 LOA 12 - 12,99 meter |
NOR 10116
Emil Hagan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: No Excuse Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10116
|
|
Petter Albreksen
Seilforening: Båtnavn: No Excuse Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
No Excuse
Emil Hagan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: No Excuse Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10116
|
|
Petter Albreksen
Seilforening: Båtnavn: No Excuse Båttype: IMX40 Seilnummer: NOR 10116
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX40 |
Emil Hagan |
Bærum Seilforening |
NOR 11712
Jan Iverin
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712
|
|
Lise Iren Iverin
Seilforening: Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
L'iverin
Jan Iverin
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712
|
|
Lise Iren Iverin
Seilforening: Båtnavn: L'iverin Båttype: Bavaria 42 match Seilnummer: NOR 11712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 42 match |
Jan Iverin |
Holmestrand Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Kjølbåter - Klasse 08 LOA - 13 - 13,99 meter |
NOR 8542
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vela Felicia
Odd Aandal
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båtnavn: Vela Felicia Båttype: Dynamic 43 Seilnummer: NOR 8542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dynamic 43 |
Odd Aandal |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: GAME Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GAME
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: GAME Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Landmark 43 |
Calle Andersen |
Asker Seilforening |
NOR 15144
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144
|
|
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening: Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Born To Run
Pål Stiansen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144
|
|
Valborg Mogen Stiansen
Seilforening: Båtnavn: Born To Run Båttype: Xp-44 Seilnummer: NOR 15144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Xp-44 |
Pål Stiansen |
Asker Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |