Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kunngjøring
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Skipper
Forening
Klasse: 29er
NOR 2974
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2974
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2974
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2974
Cornelia Fure
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2974
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Diane Ninauve-Jutulstad
Bundefjorden Seilforening
NOR 1199
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1199
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Harlem
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1199
Erling Poppe Oldervoll
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 1199
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Wilhelm Harlem
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 2641
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2641
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2641
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2641
Marie Stenhagen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 2641
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anine Skjæret Halstensen
Bærum Seilforening
NOR 2955
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JJ
Seilnummer:
NOR 2955
Julie Sverdrup
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
JJ
Seilnummer:
NOR 2955
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
JJ
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
JJ
Seilnummer:
NOR 2955
Julie Sverdrup
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
JJ
Seilnummer:
NOR 2955
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jenny Skirstad Pollen
Bærum Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Klasse: RS Feva
NOR 4136
Elliot Karlsen Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Avril Berger
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elliot Karlsen Jahre
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Avril Berger
Seilforening:
Holmestrand Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 4136
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Elliot Karlsen Jahre
Holmestrand Seilforening
NOR 5795
Emma Staskiewicz
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emma Staskiewicz
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Silje Brattum
Seilforening:
Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 5795
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emma Staskiewicz
Asker Seilforening
NOR 01
Sebastian Lykken
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
#01
Seilnummer:
NOR 01
Jakob Holm
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
#01
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
#01
Sebastian Lykken
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
#01
Seilnummer:
NOR 01
Jakob Holm
Seilforening:
Larvik Seilforening
Båtnavn:
#01
Seilnummer:
NOR 01
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sebastian Lykken
Larvik Seilforening
NOR 11
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MJ
Seilnummer:
NOR 11
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MJ
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
MJ
Sarah Skirstad Pollen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MJ
Seilnummer:
NOR 11
Maud Mariann Myhre
Seilforening:
Bærum Seilforening
Båtnavn:
MJ
Seilnummer:
NOR 11
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sarah Skirstad Pollen
Bærum Seilforening
NOR 7351
Alexander Bull Gabor
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 7351
Elias Nordklev
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 7351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Alexander Bull Gabor
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 7351
Elias Nordklev
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 7351
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Bull Gabor
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 8014
Axel Heiberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8014
Kristeffer Gravdak
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Axel Heiberg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8014
Kristeffer Gravdak
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8014
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Axel Heiberg
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 8053
Carmen Jull Selland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8053
Ada Østern
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8053
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
NN
Carmen Jull Selland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8053
Ada Østern
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
NN
Seilnummer:
NOR 8053
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Carmen Jull Selland
Kongelig Norsk Seilforening
Deltagere i klassen: 7
Last ned CSV fil