Klasse: NOR Rating |
NOR 160
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 1,0160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:09:53 |
2:39:53 |
2:42:26 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Point 2 Point
Anders Larsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Point 2 Point Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 160 NOR Rating: NOR 1,0160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:09:53 |
2:39:53 |
2:42:26 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 Meter |
Anders Larsson |
Asker Seilforening |
1,016 |
NOR 317
Johnny Hjerpeseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: white rabbit Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 317 NOR Rating: NOR 1,016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:59:48 |
2:29:48 |
2:32:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
white rabbit
Johnny Hjerpeseth
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: white rabbit Båttype: 11 meter Seilnummer: NOR 317 NOR Rating: NOR 1,016
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:59:48 |
2:29:48 |
2:32:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11 meter |
Johnny Hjerpeseth |
Røyken Seilforening |
1,016 |
NOR 159
Halvor Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Båttype: 11m Seilnummer: NOR 159 NOR Rating: NOR 1,0160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:50:48 |
2:20:48 |
2:23:03 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
ad undine
Halvor Smith
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: ad undine Båttype: 11m Seilnummer: NOR 159 NOR Rating: NOR 1,0160
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:50:48 |
2:20:48 |
2:23:03 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
11m |
Halvor Smith |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,016 |
NOR 708
Jan Kildahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 708 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mairi
Jan Kildahl
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mairi Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 708 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Jan Kildahl |
Asker Seilforening |
0,850 |
NOR 727
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:46:00 |
2:11:00 |
1:51:22 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Powerplay
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Powerplay Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 727 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:46:00 |
2:11:00 |
1:51:22 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albin Express |
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
0,850 |
NOR 0
Asker Seilforening Express
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Rolexen - ASF Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 0 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rolexen - ASF
Asker Seilforening Express
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Rolexen - ASF Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 0 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Asker Seilforening Express |
Asker Seilforening |
0,850 |
NOR 21
kjell kristoffersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Expresso Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Expresso
kjell kristoffersen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Expresso Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
kjell kristoffersen |
Bærum Seilforening |
0,850 |
NOR 694
Asker Seilforening Express
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix.n - ASF Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 694 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Chix.n - ASF
Asker Seilforening Express
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Chix.n - ASF Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 694 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Asker Seilforening Express |
Asker Seilforening |
0,850 |
NOR 475
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baluba
Siri Sorteberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Baluba Båttype: Albin Express Seilnummer: NOR 475 NOR Rating: NOR 0,8502
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albin Express |
Siri Sorteberg |
Asker Seilforening |
0,850 |
NOR 15425
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0405
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marlin
Bjørn Dalen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Marlin Båttype: Arcona 380 Seilnummer: NOR 15425 NOR Rating: NOR 1,0405
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arcona 380 |
Bjørn Dalen |
Bærum Seilforening |
1,041 |
NOR 11310
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Matchine Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310 NOR Rating: NOR 1,0032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matchine
Håvar Haug
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Matchine Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11310 NOR Rating: NOR 1,0032
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 35 Match |
Håvar Haug |
Bærum Seilforening |
1,003 |
NOR 11220
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria 35 match Seilnummer: NOR 11220 NOR Rating: NOR 0,992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:20:45 |
2:50:45 |
2:49:23 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Saevitia
Morten Sollerud
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Saevitia Båttype: Bavaria 35 match Seilnummer: NOR 11220 NOR Rating: NOR 0,992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:20:45 |
2:50:45 |
2:49:23 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bavaria 35 match |
Morten Sollerud |
Asker Seilforening |
0,992 |
NOR 10954
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR 0,9992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pura Vida
Carl Hjalmar Knap
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Pura Vida Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 10954 NOR Rating: NOR 0,9992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 38 Match |
Carl Hjalmar Knap |
Asker Seilforening |
0,999 |
NOR 11735
Martin Borg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trimar 2
Martin Borg
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,0591
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 42 Match |
Martin Borg |
Bærum Seilforening |
1,059 |
NOR 16030
Claes Eliasson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SPIRIT Båttype: BAVARIA C38 Seilnummer: NOR 16030 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:56:10 |
3:26:10 |
3:20:01 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
SPIRIT
Claes Eliasson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SPIRIT Båttype: BAVARIA C38 Seilnummer: NOR 16030 NOR Rating: NOR 0,9702
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:56:10 |
3:26:10 |
3:20:01 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
BAVARIA C38 |
Claes Eliasson |
Asker Seilforening |
0,970 |
NOR 15453
Endre Christensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: 4ALL Båttype: C55 Seilnummer: NOR 15453 NOR Rating: NOR 0,7511
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
4ALL
Endre Christensen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: 4ALL Båttype: C55 Seilnummer: NOR 15453 NOR Rating: NOR 0,7511
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
C55 |
Endre Christensen |
Bærum Seilforening |
0,751 |
NOR 11512
Asbjørn Næss
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Tolama Båttype: Dehler 36 SQ Seilnummer: NOR 11512 NOR Rating: NOR 0,9916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tolama
Asbjørn Næss
Seilforening: Larvik Seilforening Båtnavn: Tolama Båttype: Dehler 36 SQ Seilnummer: NOR 11512 NOR Rating: NOR 0,9916
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 36 SQ |
Asbjørn Næss |
Larvik Seilforening |
0,992 |
NOR 15229
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 0,9609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Winifi
Arne Sørlie
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Winifi Båttype: Dehler 38 Seilnummer: NOR 15229 NOR Rating: NOR 0,9609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dehler 38 |
Arne Sørlie |
Bærum Seilforening |
0,961 |
NOR 147
Jan Petter Håkonsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Blue Peter Båttype: Drake Seilnummer: NOR 147 NOR Rating: NOR 0,8331
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Blue Peter
Jan Petter Håkonsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Blue Peter Båttype: Drake Seilnummer: NOR 147 NOR Rating: NOR 0,8331
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Drake |
Jan Petter Håkonsen |
Bærum Seilforening |
0,833 |
NOR 12512
Karl-Johan Malmberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endorfine
Karl-Johan Malmberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Endorfine Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 12512 NOR Rating: NOR 0,9209
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 340 |
Karl-Johan Malmberg |
Asker Seilforening |
0,921 |
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 dyp kjøl Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,0013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Morild
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Morild Båttype: Elan 37 dyp kjøl Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,0013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 dyp kjøl |
Olav Mork Bjørnås |
Nesodden Seilforening |
1,001 |
NOR 12541
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SoMa
Michael Kristiansen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: SoMa Båttype: Elan 410 Seilnummer: NOR 12541 NOR Rating: NOR 1,0622
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 410 |
Michael Kristiansen |
Nesodden Seilforening |
1,062 |
NOR 10750
Jon Liverud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Duppen Båttype: Elan31 Seilnummer: NOR 10750 NOR Rating: NOR 0,9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Duppen
Jon Liverud
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Duppen Båttype: Elan31 Seilnummer: NOR 10750 NOR Rating: NOR 0,9000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan31 |
Jon Liverud |
Bærum Seilforening |
0,900 |
NOR 36
Martin Høy
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DNV Båttype: FarEast 28R Seilnummer: NOR 36 NOR Rating: NOR 1,0427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
DNV
Martin Høy
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: DNV Båttype: FarEast 28R Seilnummer: NOR 36 NOR Rating: NOR 1,0427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FarEast 28R |
Martin Høy |
Bærum Seilforening |
1,043 |
NOR 13063
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Mod Seilnummer: NOR 13063 NOR Rating: NOR 0,9913
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:51:21 |
2:21:21 |
2:20:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wii 2
Ole Aabel
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Wii 2 Båttype: Farr 30 Mod Seilnummer: NOR 13063 NOR Rating: NOR 0,9913
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:51:21 |
2:21:21 |
2:20:07 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Farr 30 Mod |
Ole Aabel |
Asker Seilforening |
0,991 |
NOR 11817
Lotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 0,9306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:48:12 |
2:13:12 |
2:03:57 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Yess
Lotta Jonsson
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Yess Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 0,9306
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:48:12 |
2:13:12 |
2:03:57 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31,7 |
Lotta Jonsson |
Asker Seilforening |
0,931 |
NOR 11154
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154 NOR Rating: NOR 0,9332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Terna
Tore Langballe
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Terna Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11154 NOR Rating: NOR 0,9332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
Tore Langballe |
Asker Seilforening |
0,933 |
NOR 13372
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR 0,9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SANA
Ole Fredrik Melleby
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SANA Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 13372 NOR Rating: NOR 0,9282
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
Ole Fredrik Melleby |
Asker Seilforening |
0,928 |
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:48:22 |
2:13:22 |
2:04:40 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 0,9348
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:48:22 |
2:13:22 |
2:04:40 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
0,935 |
NOR 11197
Henning Carlsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mulen Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11197 NOR Rating: NOR 0,9928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:03:37 |
2:33:37 |
2:32:30 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mulen
Henning Carlsen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Mulen Båttype: First 36,7 Seilnummer: NOR 11197 NOR Rating: NOR 0,9928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:03:37 |
2:33:37 |
2:32:30 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36,7 |
Henning Carlsen |
Bærum Seilforening |
0,993 |
NOR 10180
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:08:11 |
2:38:11 |
2:36:23 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lucky Lady II
Morten Lycke
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Lucky Lady II Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10180 NOR Rating: NOR 0,9887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:08:11 |
2:38:11 |
2:36:23 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 36.7 |
Morten Lycke |
Bærum Seilforening |
0,989 |
NOR 13131
Alexander Thøgersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Rabalder Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 13131 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rabalder
Alexander Thøgersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Rabalder Båttype: First 40,7 Seilnummer: NOR 13131 NOR Rating: NOR 1,0484
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40,7 |
Alexander Thøgersen |
Asker Seilforening |
1,048 |
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0432
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 22:30:00 |
4:00:00 |
4:10:22 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fritt Fram!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,0432
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 22:30:00 |
4:00:00 |
4:10:22 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
First 40.7 |
Audun Gjøstein |
Asker Seilforening |
1,043 |
NOR 12111
Eirik Bjargo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cebina Båttype: grand soleil 40 Seilnummer: NOR 12111 NOR Rating: NOR 1,0106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
cebina
Eirik Bjargo
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: cebina Båttype: grand soleil 40 Seilnummer: NOR 12111 NOR Rating: NOR 1,0106
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
grand soleil 40 |
Eirik Bjargo |
Bærum Seilforening |
1,011 |
NOR 14760
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Illuminati
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Illuminati Båttype: Grand Soleil 43B Seilnummer: NOR 14760 NOR Rating: NOR 1,0516
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Grand Soleil 43B |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
1,052 |
NOR 81
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Langbein Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 81 NOR Rating: NOR 0,8263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Langbein
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Båtnavn: Langbein Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 81 NOR Rating: NOR 0,8263
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
H-båt |
Kjell Clement Ludvigsen |
Arendals Seilforening |
0,826 |
NOR 91
Geir Grinde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Juno VI Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 91 NOR Rating: NOR 0,8070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Juno VI
Geir Grinde
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Juno VI Båttype: H-båt Seilnummer: NOR 91 NOR Rating: NOR 0,8070
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
H-båt |
Geir Grinde |
Bærum Seilforening |
0,807 |
NOR 4040
Hans-Petter Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040 NOR Rating: NOR 0,9196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fram VIII
Hans-Petter Jensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Fram VIII Båttype: Haf Ton Seilnummer: NOR 4040 NOR Rating: NOR 0,9196
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Haf Ton |
Hans-Petter Jensen |
Asker Seilforening |
0,920 |
NOR 12806
Helge Jørgensen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Bluebird Båttype: Hanse 370 e Seilnummer: NOR 12806 NOR Rating: NOR 0,98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bluebird
Helge Jørgensen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Bluebird Båttype: Hanse 370 e Seilnummer: NOR 12806 NOR Rating: NOR 0,98
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 370 e |
Helge Jørgensen |
Nesodden Seilforening |
0,980 |
NOR 14628
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 22:15:00 |
3:45:00 |
3:54:08 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vindfang
Tormod S. Petersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Vindfang Båttype: HP1030 Seilnummer: NOR 14628 NOR Rating: NOR 1,0406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 22:15:00 |
3:45:00 |
3:54:08 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HP1030 |
Tormod S. Petersen |
Nesodden Seilforening |
1,041 |
NOR 10629
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,9234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:50:50 |
2:15:50 |
2:05:25 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sinbad
Bjørn Hansen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sinbad Båttype: Impala 31 Seilnummer: NOR 10629 NOR Rating: NOR 0,9234
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:50:50 |
2:15:50 |
2:05:25 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Impala 31 |
Bjørn Hansen |
Bærum Seilforening |
0,923 |
NOR 10116
Emil Hagan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: no eXcuse Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10116 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:59:01 |
2:29:01 |
2:39:02 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
no eXcuse
Emil Hagan
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: no eXcuse Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10116 NOR Rating: NOR 1,0673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:59:01 |
2:29:01 |
2:39:02 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX 40 |
Emil Hagan |
Bærum Seilforening |
1,067 |
NOR 5859
Lars-Petter Traa
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Idefix Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 5859 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Idefix
Lars-Petter Traa
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Idefix Båttype: IMX-40 Seilnummer: NOR 5859 NOR Rating: NOR 1,0507
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
IMX-40 |
Lars-Petter Traa |
Asker Seilforening |
1,051 |
NOR 11874
Harald Thorstensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Moja Båttype: J 100 Seilnummer: NOR 11874 NOR Rating: NOR 0,9787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Moja
Harald Thorstensen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Moja Båttype: J 100 Seilnummer: NOR 11874 NOR Rating: NOR 0,9787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J 100 |
Harald Thorstensen |
Asker Seilforening |
0,979 |
NOR 9979
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:54:22 |
2:19:22 |
2:11:35 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ripstick
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Ripstick Båttype: J 92 Seilnummer: NOR 9979 NOR Rating: NOR 0,9442
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:54:22 |
2:19:22 |
2:11:35 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
J 92 |
Peter Holm |
Bærum Seilforening |
0,944 |
NOR 1258
Marthe W-H Bjerkåsholmen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: J'en Båttype: J/70 Seilnummer: NOR 1258 NOR Rating: NOR 0,9213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J'en
Marthe W-H Bjerkåsholmen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: J'en Båttype: J/70 Seilnummer: NOR 1258 NOR Rating: NOR 0,9213
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J/70 |
Marthe W-H Bjerkåsholmen |
Asker Seilforening |
0,921 |
NOR 215
Øyvind Norlen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SMILEY Båttype: J80 Seilnummer: NOR 215 NOR Rating: NOR 0,9326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SMILEY
Øyvind Norlen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: SMILEY Båttype: J80 Seilnummer: NOR 215 NOR Rating: NOR 0,9326
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J80 |
Øyvind Norlen |
Asker Seilforening |
0,933 |
NOR 14710
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Livlig
John Harald Henriksen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Livlig Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i Seilnummer: NOR 14710 NOR Rating: NOR 0,8578
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Odessey 30i |
John Harald Henriksen |
Bærum Seilforening |
0,858 |
NOR 10535
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535 NOR Rating: NOR 0,9261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Windsong
Allan Bjørnstad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Windsong Båttype: Jenneau Sun Oddysee 37 Seilnummer: NOR 10535 NOR Rating: NOR 0,9261
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenneau Sun Oddysee 37 |
Allan Bjørnstad |
Asker Seilforening |
0,926 |
NOR 15670
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MIKA Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:55:55 |
2:25:55 |
2:31:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
MIKA
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MIKA Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 1,0412
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:55:55 |
2:25:55 |
2:31:55 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
JPK 10.80 |
harald walder |
Bærum Seilforening |
1,041 |
NOR 15670
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MIKA Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 0,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MIKA
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: MIKA Båttype: JPK 10.80 Seilnummer: NOR 15670 NOR Rating: NOR 0,0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JPK 10.80 |
harald walder |
Bærum Seilforening |
0,000 |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,9065
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:02:00 |
2:27:00 |
2:13:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 0,9065
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:02:00 |
2:27:00 |
2:13:15 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
Asker Seilforening |
0,907 |
NOR 12243
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: GAME Båttype: Lanmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:31:30 |
2:01:30 |
2:16:58 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
GAME
Calle Andersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: GAME Båttype: Lanmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,1274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:31:30 |
2:01:30 |
2:16:58 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lanmark 43 |
Calle Andersen |
Asker Seilforening |
1,127 |
NOR 306
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Melges 24/7 Sailing Team
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team Båttype: Melges 24 Seilnummer: NOR 306 NOR Rating: NOR 0,9976
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Melges 24 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
0,998 |
NOR 4596
Lars Magnus Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alfa Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 4596 NOR Rating: NOR 0,8761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alfa
Lars Magnus Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Alfa Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 4596 NOR Rating: NOR 0,8761
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Omega 30 |
Lars Magnus Christensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,876 |
NED 8517
Finn Jakob Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517 NOR Rating: NED 0,9039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Brutus
Finn Jakob Enger
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Brutus Båttype: Platu 25 Seilnummer: NED 8517 NOR Rating: NED 0,9039
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Platu 25 |
Finn Jakob Enger |
Asker Seilforening |
0,904 |
NOR 14971
Harald Masst
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SeaYou2 Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14971 NOR Rating: NOR 1,0079
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SeaYou2
Harald Masst
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: SeaYou2 Båttype: Seascape 27 Seilnummer: NOR 14971 NOR Rating: NOR 1,0079
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Seascape 27 |
Harald Masst |
Bærum Seilforening |
1,008 |
NOR 15628
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: Sun OD 409 Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
WilDa
Kristian Jerpetjøn
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: WilDa Båttype: Sun OD 409 Seilnummer: NOR 15628 NOR Rating: NOR 1,0214
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun OD 409 |
Kristian Jerpetjøn |
Nesodden Seilforening |
1,021 |
NOR 4753
Lars Rune Hartveit
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Miria Båttype: UFO 31 Seilnummer: NOR 4753 NOR Rating: NOR 0,8377
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:24:00 |
2:49:00 |
2:21:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Miria
Lars Rune Hartveit
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Miria Båttype: UFO 31 Seilnummer: NOR 4753 NOR Rating: NOR 0,8377
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:24:00 |
2:49:00 |
2:21:34 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
UFO 31 |
Lars Rune Hartveit |
Bærum Seilforening |
0,838 |
NOR 14073
Pål Rødseth
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073 NOR Rating: NOR 0,9640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:14:26 |
2:44:26 |
2:38:30 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bloom
Pål Rødseth
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Bloom Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14073 NOR Rating: NOR 0,9640
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 21:14:26 |
2:44:26 |
2:38:30 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X-34 |
Pål Rødseth |
Bærum Seilforening |
0,964 |
NOR 12555
Tom Sømborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Gøy Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 12555 NOR Rating: NOR 0,9795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gøy
Tom Sømborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Gøy Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 12555 NOR Rating: NOR 0,9795
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-37 |
Tom Sømborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
0,980 |
NOR 11464
Marianne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464 NOR Rating: NOR 0,9928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eldorado
Marianne Andersen
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Eldorado Båttype: X-37 Seilnummer: NOR 11464 NOR Rating: NOR 0,9928
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-37 |
Marianne Andersen |
Nesodden Seilforening |
0,993 |
NOR 21
Bjørn Vadholm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Barcarole op IV Båttype: X35 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,0120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:53:09 |
2:23:09 |
2:24:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Barcarole op IV
Bjørn Vadholm
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Barcarole op IV Båttype: X35 Seilnummer: NOR 21 NOR Rating: NOR 1,0120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
18.08.2021 20:53:09 |
2:23:09 |
2:24:52 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
X35 |
Bjørn Vadholm |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,012 |
NOR 157
Anders Fjeld
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HeJa Båttype: X35 Seilnummer: NOR 157 NOR Rating: NOR 1,012
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
HeJa
Anders Fjeld
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: HeJa Båttype: X35 Seilnummer: NOR 157 NOR Rating: NOR 1,012
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X35 |
Anders Fjeld |
Bærum Seilforening |
1,012 |
Deltagere i klassen: 64 |