Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Kartskisse Seilkroa
Search google maps
Oppslagstavle
Endring i seilingsbestemmelsr
For deltagerne
Seilingsbestemmelsene
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
032
NOR 1
Pål Brudevoll
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Brudevoll
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 209760
Dejan Suboticki
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 209760
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Dejan Suboticki
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 193446
Martin Hellum
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 193446
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martin Hellum
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 156389
Geir Sunde
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 156389
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Geir Sunde
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 205733
Niclas DOMACK
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
SWE 205733
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niclas DOMACK
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201370
Per Aspelien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201370
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Aspelien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 205715
Petter Mowinckel
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 205715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Petter Mowinckel
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204659
Morten D. Lie
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204659
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Morten D. Lie
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 184993
Helge Stokstad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 184993
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Helge Stokstad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 210994
Bjørn Malm
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 210994
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn Malm
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 174645
Per Bjørnsrud
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 174645
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Bjørnsrud
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 62
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Paal HH Lindenskov
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 217920
Einar Nystad
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 217920
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Einar Nystad
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 173568
Christian Bergh
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 173568
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Christian Bergh
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
BEL 193216
Pål Tharaldsen
Seilforening:
Fredrikstad Seilforening
Seilnummer:
BEL 193216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Tharaldsen
, Fredrikstad Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 190259
Tore Glen Berg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 190259
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tore Glen Berg
, Asker Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201276
Barry Spradbrow
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Barry Spradbrow
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 188638
Eivind Graversen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 188638
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eivind Graversen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 204356
Marianne Berg
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204356
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marianne Berg
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 198745
Arne Andersen
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 198745
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Arne Andersen
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 170722
Csilla Gal
Seilforening:
Runns Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 170722
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Csilla Gal
, Runns Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 210196
Olle Jeber
Seilforening:
Strömstads Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 210196
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olle Jeber
, Strömstads Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 210343
Richard Domack
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 210343
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Richard Domack
, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
SWE 201726
Frida Källman Domack
Seilforening:
Långedrags Segelsällskap
Seilnummer:
SWE 201726
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Frida Källman Domack
, Långedrags Segelsällskap
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 8
Niels Lykke Refsgaard
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Niels Lykke Refsgaard
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 163842
Finn Erik Bjerke
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 163842
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Finn Erik Bjerke
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 212555
Knut Beck
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 212555
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Knut Beck
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 201382
Gry Dahl
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 201382
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gry Dahl
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 211306
Anders Hommerstad
Seilforening:
Drammens Seilforening
Seilnummer:
NOR 211306
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anders Hommerstad
, Drammens Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 188599
Bjørn-Erik Knudsen
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 188599
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bjørn-Erik Knudsen
, Ran Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 213
Per Arne Nilsen
Seilforening:
Christianssands Seilforening
Seilnummer:
NOR 213
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Per Arne Nilsen
, Christianssands Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
NOR 000000
Gro Næss
Seilforening:
Ullern Seilforening
Seilnummer:
NOR 000000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Gro Næss
, Ullern Seilforening
Klasse: Laser (alle typer)
Last ned CSV fil