|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
274 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 258
Harald Usterud
Seilforening: Hørsholm SF Teamnavn: 10FM Båtnavn: Eydis Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 258 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Sidney Tangen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 10FM Båtnavn: Eydis Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 258 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:44:08 |
18:24:08 |
21:20:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EYDIS
Harald Usterud
Seilforening: Hørsholm SF Teamnavn: 10FM Båtnavn: Eydis Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 258 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Sidney Tangen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: 10FM Båtnavn: Eydis Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 258 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:44:08 |
18:24:08 |
21:20:47 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harald Usterud, Hørsholm SF Sidney Tangen, Kongelig Norsk Seilforening Stig Elsfjordstrand, Jens Christian Bang, Jon Arve Sørsdal, Ole Christian Nymoen, Tom Frode Væringstad, Leif Roald Halvorsen, Kongelig Norsk Seilforening Helge Anders Feet, Kjell Kristofferstuen, |
Klasse: LYS - Flerskrog
Båttype: Lavezzi 40
Måltall: 1,16
|
|
|
|
NOR 275
Joakim Fagerli
Seilforening: Viken Flerskrog Teamnavn: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Thorstein Bjerkeseth
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LETO
Joakim Fagerli
Seilforening: Viken Flerskrog Teamnavn: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Thorstein Bjerkeseth
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Leto Båttype: Gemini 105 MC Seilnummer: NOR 275 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joakim Fagerli, Viken Flerskrog Thorstein Bjerkeseth, Birger Kvam, Ole Peder Granaasen, Ståle Nilsen, Christian Skauge, Ørjan Kvalnes, Robert Sæther, |
Klasse: LYS - Flerskrog
Båttype: Gemini 105 MC
Måltall: 1,17
|
|
|
|
|
|
|
NOR 280
Fredrik Cook Jensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Rattata Båtnavn: Rattata Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 280 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Christian Storsletten
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Rattata Båtnavn: Rattata Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 280 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:05:05 |
18:45:05 |
24:45:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RATTATA
Fredrik Cook Jensen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Rattata Båtnavn: Rattata Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 280 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Christian Storsletten
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Rattata Båtnavn: Rattata Båttype: Lavezzi 40 Seilnummer: NOR 280 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:05:05 |
18:45:05 |
24:45:06 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Cook Jensen, Bundefjorden Seilforening Christian Storsletten, Bundefjorden Seilforening Jon Opøyen, Bundefjorden Seilforening Stig Carlsen, Bundefjorden Seilforening Terje Vigo Lien, |
Klasse: LYS - Flerskrog
Båttype: Lavezzi 40
Måltall: 1,32
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11735
Martin Borg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Kristian Borg
Seilforening: Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:01:10 |
18:01:10 |
24:08:45 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TRIMAR 2
Martin Borg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Kristian Borg
Seilforening: Teamnavn: Trimar Sailing Team Båtnavn: Trimar 2 Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11735 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:01:10 |
18:01:10 |
24:08:45 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Borg, Kongelig Norsk Seilforening Kristian Borg, Bjørnar Hjulstad, Lars Borg, Petter Borg, Ulrik Prøitz, Håkon Matheson, Bundefjorden Seilforening Christian Hop, Pål Reinholdt, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 11189
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Arve Roaas
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:26:48 |
15:26:48 |
20:51:10 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PIXELINE
Henning Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Arve Roaas
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: piXeline Båttype: X-442 MK-1 Seilnummer: NOR 11189 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:26:48 |
15:26:48 |
20:51:10 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Hansen, Drammens Seilforening Arve Roaas, Drammens Seilforening Kjetil Stubberud, Drammens Seilforening Erik Folkeson Jensen, Soon Seilforening Sverre Tangerud, Soon Seilforening Ole Petter Christensen, Drammens Seilforening Morten Hansen, Drammens Seilforening Fredrik Fogstad, Drammens Seilforening Andreas Eieland, Trondhjems Seilforening Henning Møller, Drammens Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-442 MK-1
Måltall: 1,35
|
|
|
|
NOR 12343
Tore Kandahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Tore Stønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:39:33 |
15:29:33 |
22:55:44 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DESTIN
Tore Kandahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Tore Stønjum
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:39:33 |
15:29:33 |
22:55:44 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tore Kandahl, Asker Seilforening Tore Stønjum, Bundefjorden Seilforening Jørn E Toppe, Bernt Hofset, Jarle Bjørgan, Marcus Davidsson, GKSS VEGARD BRATTUM, MARTIN STURE FAGERLUND, Benedicte Heide, Kongelig Norsk Seilforening Didrik Godaker, Tønsberg Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: LANDMARK 43
Måltall: 1,48
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11444
Kristian Hersløv
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 P Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Kristian Lunde
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 P Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:21:06 |
17:11:06 |
23:42:55 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SAFIR
Kristian Hersløv
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 P Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Kristian Lunde
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: SAFIR Båttype: Dufour 44 P Seilnummer: NOR 11444 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:21:06 |
17:11:06 |
23:42:55 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Hersløv, Bærum Seilforening Kristian Lunde, Morten Riis, Ulf Lønnemo, Rolf Dyrnes, Joakim Ulltveit.-Moe, Sindre Pilten, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour 44 P
Måltall: 1,38
|
|
|
|
NOR 13937
Petter Halvorsen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Team Risør Båtnavn: Brottsjø Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Richard Voss
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Team Risør Båtnavn: Brottsjø Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:05:35 |
18:35:35 |
24:43:43 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BROTTSJø
Petter Halvorsen
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Team Risør Båtnavn: Brottsjø Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Richard Voss
Seilforening: Risør Seilforening Teamnavn: Team Risør Båtnavn: Brottsjø Båttype: Bavaria 38 Match Seilnummer: NOR 13937 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:05:35 |
18:35:35 |
24:43:43 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Petter Halvorsen, Risør Seilforening Richard Voss, Risør Seilforening Vegard Pedersen, Risør Seilforening Ketil Haakon Halvorsen, Risør Seilforening Gunnar Nyberg, Risør Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 38 Match
Måltall: 1,33
|
|
|
|
NOR 12237
Per Erik Holm
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: PHIA Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 12237 NOR Rating: NOR 1,2
|
|
Stefan Bohnen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: PHIA Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 12237 NOR Rating: NOR 1,2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PHIA
Per Erik Holm
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: PHIA Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 12237 NOR Rating: NOR 1,2
|
|
Stefan Bohnen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: PHIA Båttype: Delphia 37 Seilnummer: NOR 12237 NOR Rating: NOR 1,2
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Erik Holm, Bundefjorden Seilforening Stefan Bohnen, Jan Ivar Gjerding, Tor Dickopf Eliassen, Jon Hoff, Hurum Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Delphia 37
Måltall: 1,2
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10901
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:47:30 |
18:17:30 |
23:35:46 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BETTY BOOP
Morten Christensen
Seilforening: Skøyen Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Jarle Bjørn Hansen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Betty Boop Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 10901 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:47:30 |
18:17:30 |
23:35:46 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Christensen, Skøyen Seilforening Jarle Bjørn Hansen, Bjørn Saltvik, Greg Roods, CYC of Australia Leif Martin Kirknes, Jan Andreas Knudsen, Kurt Husby, Eira Naustvik, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,29
|
|
|
|
|
|
|
NOR 7751
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7751 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Carsten A Schanche
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7751 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:18:32 |
18:18:32 |
24:10:03 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DILL
Arne Hammersland
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7751 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Carsten A Schanche
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: DILL Båtnavn: DILL Båttype: X-119 Seilnummer: NOR 7751 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:18:32 |
18:18:32 |
24:10:03 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Hammersland, Bærum Seilforening Carsten A Schanche, Bærum Seilforening Trond Thorgeir Harsem, Asker Seilforening Narve Johannesen, Bærum Seilforening Bjørn Mordal, Molde Seilforening Erlend Haugland Næs, Grimstad Seilforening Erik Lee Berentsen, Bærum Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-119
Måltall: 1,32
|
|
|
|
NOR 6766
Harald Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Teena Lady Båtnavn: Teena Lady Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 6766 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Stig Stavik
Seilforening: Teamnavn: Team Teena Lady Båtnavn: Teena Lady Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 6766 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEENA LADY
Harald Amundsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Teena Lady Båtnavn: Teena Lady Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 6766 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Stig Stavik
Seilforening: Teamnavn: Team Teena Lady Båtnavn: Teena Lady Båttype: Comfortina 38 Seilnummer: NOR 6766 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harald Amundsen, Kongelig Norsk Seilforening Stig Stavik, Morten Forsberg, Petter Hellevik, Lars Lysdahl, Jørgen Sletten, Knut Jørgen Meltzer, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Comfortina 38
Måltall: 1,26
|
|
|
|
NOR 13931
Arvid Kaupang
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Våres Båt Båttype: dufour 34E Seilnummer: NOR 13931 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Tore Sørensen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Våres Båt Båttype: dufour 34E Seilnummer: NOR 13931 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VåRES BåT
Arvid Kaupang
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Våres Båt Båttype: dufour 34E Seilnummer: NOR 13931 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Tore Sørensen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Våres Båt Båttype: dufour 34E Seilnummer: NOR 13931 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Kaupang, Larvik Seilforening Tore Sørensen, Larvik Seilforening Arne Olav Steinsholt, Larvik Seilforening Morten Bjørnum, Larvik Seilforening Christoffer Bjørnum, Larvik Seilforening Marius Frenvik Odberg, Larvik Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: dufour 34E
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 10054
Roy Isaksen
| Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Teem Isaksen Båtnavn: Agnora Båttype: J Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10054 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjetil Isaksen
Seilforening: Teamnavn: Teem Isaksen Båtnavn: Agnora Båttype: J Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10054 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
AGNORA
Roy Isaksen
| Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Teem Isaksen Båtnavn: Agnora Båttype: J Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10054 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjetil Isaksen
Seilforening: Teamnavn: Teem Isaksen Båtnavn: Agnora Båttype: J Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10054 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Roy Isaksen, Brevik Seilforening Kjetil Isaksen, Rolf Nilsen, Kim Pedersen, Torodd Svalastog, Brevik Seilforening Geir Svalastog, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: J Sun Fast 37
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 11341
Egil Johnsen
Seilforening: Mandal Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storm Fighter Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Leif Jørgen Andersen
Seilforening: Mandal Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storm Fighter Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:27:06 |
18:57:06 |
24:38:13 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
STORM FIGHTER
Egil Johnsen
Seilforening: Mandal Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storm Fighter Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Leif Jørgen Andersen
Seilforening: Mandal Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storm Fighter Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11341 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:27:06 |
18:57:06 |
24:38:13 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Egil Johnsen, Mandal Seilforening Leif Jørgen Andersen, Mandal Seilforening Øystein Spettland, Mandal Seilforening Bernt Rølland, Mandal Seilforening Olav Fosshaugen, Mandal Seilforening Rolf Roger Ree, Mandal Seilforening Runar Skagestad, Mandal Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 8979
Erik Roede
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oda Båtnavn: ODA Båttype: Swan 53 Seilnummer: NOR 8979 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Christian Lillebrekke
Seilforening: Teamnavn: Team Oda Båtnavn: ODA Båttype: Swan 53 Seilnummer: NOR 8979 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:52:15 |
18:42:15 |
25:48:42 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ODA
Erik Roede
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Oda Båtnavn: ODA Båttype: Swan 53 Seilnummer: NOR 8979 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Christian Lillebrekke
Seilforening: Teamnavn: Team Oda Båtnavn: ODA Båttype: Swan 53 Seilnummer: NOR 8979 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:52:15 |
18:42:15 |
25:48:42 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Roede, Kongelig Norsk Seilforening Christian Lillebrekke, Guro Øverås, Heidi Gran, Jens Petter Christiansen, Marius Schultz, Ronny Gonzales, Sigurd Renander, Vibeke Schønfeldt, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Swan 53
Måltall: 1,38
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10107
Trond Gundersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JOY IV
Trond Gundersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Gundersen, Asker Seilforening Sergey Zaikov, Asker Seilforening Bent Jan Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening Geir Elsebutangen, Kristian Bundgaard, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 31.7
Måltall: 1,18
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14441
Lars Johannes Sørbo
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Jan Petter Gamborg Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:31:28 |
17:21:28 |
23:57:13 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
AWESOME
Lars Johannes Sørbo
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Jan Petter Gamborg Nielsen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Awesome Båttype: Comet 41 Sport Seilnummer: NOR 14441 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:31:28 |
17:21:28 |
23:57:13 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Johannes Sørbo, Oslo Seilforening Jan Petter Gamborg Nielsen, Oslo Seilforening Dag Andersen, Oslo Seilforening Einar Marthinussen, Oslo Seilforening Pål Berntsen, Nesodden Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Comet 41 Sport
Måltall: 1,38
|
|
|
|
NOR 8311
Torger Lien
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Inge-Magnar Olerud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:04:47 |
18:04:47 |
23:51:54 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BALOO
Torger Lien
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Inge-Magnar Olerud
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baloo Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8311 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:04:47 |
18:04:47 |
23:51:54 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Torger Lien, Asker Seilforening Inge-Magnar Olerud, Bærum Seilforening Erik Thrane, N/A Christian Hansson, Bærum Seilforening Christian Fabricius, Leiv Kreyberg, Bernt N Bjordal, Lysakerfjorden Brettseilerklubb Bjørn Ringvold, Kongelig Norsk Seilforening Arild Solbakken, Bærum Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-412
Måltall: 1,32
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10362
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: LatX Båtnavn: LatX Båttype: X-362 Sport Seilnummer: NOR 10362 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Christian Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: LatX Båtnavn: LatX Båttype: X-362 Sport Seilnummer: NOR 10362 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:19:44 |
18:49:44 |
24:17:21 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LATX
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: LatX Båtnavn: LatX Båttype: X-362 Sport Seilnummer: NOR 10362 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Christian Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: LatX Båtnavn: LatX Båttype: X-362 Sport Seilnummer: NOR 10362 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:19:44 |
18:49:44 |
24:17:21 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håkon Hjorthøy, Asker Seilforening Christian Hjorthøy, Asker Seilforening Marius Løken, Kongelig Norsk Seilforening Atle Gerhardsen, Anneke Osborg, Nesodden Seilforening Yngve Solvang, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-362 Sport
Måltall: 1,29
|
|
|
|
NOR 11800
Erik Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Xtreme Båtnavn: X-Treme Båttype: Gr Soleil 37 (2005) Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Jarle Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Xtreme Båtnavn: X-Treme Båttype: Gr Soleil 37 (2005) Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:19:07 |
17:49:07 |
23:20:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
X-TREME
Erik Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Xtreme Båtnavn: X-Treme Båttype: Gr Soleil 37 (2005) Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Jarle Kristiansen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Xtreme Båtnavn: X-Treme Båttype: Gr Soleil 37 (2005) Seilnummer: NOR 11800 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:19:07 |
17:49:07 |
23:20:32 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Kristiansen, Bundefjorden Seilforening Jarle Kristiansen, Bundefjorden Seilforening Eirik Nordli, Bærum Seilforening Magne Simonsen, Bundefjorden Seilforening Arne Eyland, Bundefjorden Seilforening Stig Olsen, Bundefjorden Seilforening Roger hansen, Bundefjorden Seilforening Carl Rode, Drammens Seilforening Alexander Gundersen, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Gr Soleil 37 (2005)
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 13853
Hans Christian Holst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Matchless 2 Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Geir Tømmerstigen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Matchless 2 Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:28:14 |
15:18:14 |
22:38:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MATCHLESS 2
Hans Christian Holst
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Matchless 2 Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Geir Tømmerstigen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Matchless 2 Båttype: IMX-45 Seilnummer: NOR 13853 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:28:14 |
15:18:14 |
22:38:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Christian Holst, Kongelig Norsk Seilforening Geir Tømmerstigen, Horten Seilforening Anders Stensholt, Bærum Seilforening Morten Monsen, Christian Semb, Kongelig Norsk Seilforening Harald Grimsrud, Kongelig Norsk Seilforening Jan Erik Marthinsen, Kongelig Norsk Seilforening Christian Landmark, Fredrik Skjolden, Kongelig Norsk Seilforening Svein Ramstad, Kongelig Norsk Seilforening Espen Frimann, Thomas Holst, Mikkel Røisland, Pål Thore Krosby, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IMX-45
Måltall: 1,48
|
|
|
|
NOR 11194
Steinar Stefanussen
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Spray-One Båtnavn: Spray Båttype: Hanse 531 Seilnummer: NOR 11194 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Tuve Holmberg
Seilforening: Svenska Kryssarklubben Teamnavn: Spray-One Båtnavn: Spray Båttype: Hanse 531 Seilnummer: NOR 11194 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SPRAY
Steinar Stefanussen
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Spray-One Båtnavn: Spray Båttype: Hanse 531 Seilnummer: NOR 11194 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Tuve Holmberg
Seilforening: Svenska Kryssarklubben Teamnavn: Spray-One Båtnavn: Spray Båttype: Hanse 531 Seilnummer: NOR 11194 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Steinar Stefanussen, Kongelig Norsk Seilforening Tuve Holmberg, Svenska Kryssarklubben Marius Borg, Tomasz Lewandowski, Arild Knutsen, Lars Haug, Kristiansunds Seilforening Tom Johannes Bang, Joakim Munden, Knut Allum, Torgeir P Ambjørnseiet, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 531
Måltall: 1,37
|
|
|
|
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Vidar Andreassen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:19:54 |
17:09:54 |
24:22:27 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CA:HALVEIS
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Vidar Andreassen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:19:54 |
17:09:54 |
24:22:27 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Colin Campbell, Hurum Seilforening Vidar Andreassen, Ingen Tor Arne Rødland, Hurum Seilforening Johnny Hafslien, Hurum Seilforening Rune Finjarn, Ingen Edward Campbell, Hurum Seilforening Ronny Pettersen, Ingen |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 45
Måltall: 1,42
|
|
|
|
NOR 13040
Sverre G. Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:31:05 |
17:21:05 |
25:51:12 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLACK PEARL
Sverre G. Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:31:05 |
17:21:05 |
25:51:12 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre G. Ellingsen, Kongelig Norsk Seilforening Marius Ellingsen, Kongelig Norsk Seilforening Marius Jensen, Kongelig Norsk Seilforening Joachim Jørgensen, Steve Marthinsen, Kongelig Norsk Seilforening Halvard Hedemark, Kongelig Norsk Seilforening Tim Sandberg, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Pogo 40
Måltall: 1,49
|
|
|
|
|
|
|
SWE 326
Peter Gustafsson
Seilforening: SSVÄ Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/109 Seilnummer: SWE 326 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Pelle Pedersen
Seilforening: GKSS Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/109 Seilnummer: SWE 326 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLUR
Peter Gustafsson
Seilforening: SSVÄ Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/109 Seilnummer: SWE 326 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Pelle Pedersen
Seilforening: GKSS Teamnavn: Båtnavn: Blur Båttype: J/109 Seilnummer: SWE 326 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Gustafsson, SSVÄ Pelle Pedersen, GKSS Magnus Hansson, GKSS Fredrik Roos, GKSS Gustav Klock, GKSS Magnus Hammerstad, Anders Ryberg, GKSS Mattias Bodlund, KDY David Johansson, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: J/109
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 12502
Kim Knudsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Petter Sveum
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BRAVEHEART
Kim Knudsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Petter Sveum
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Braveheart Båttype: IMX-38 Seilnummer: NOR 12502 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kim Knudsen, Kongelig Norsk Seilforening Petter Sveum, Tom Danielsen, Ulf Trapp, Robert Ørsnes, Henning A Johansen, Lars Petter Halvorsen, Alexander Hagen, Kim Richard Olsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IMX-38
Måltall: 1,32
|
|
|
|
NOR 13394
Jan Magnussen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Morten Brinch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LA NIñA
Jan Magnussen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Morten Brinch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: La Niña Båttype: Elan 40 Seilnummer: NOR 13394 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Magnussen, Asker Seilforening Morten Brinch, Torgeir Birgersen, Lars Ramsdal, Christer Wiese, Audun Røneid, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 40
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 13892
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39 SQ Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Kjell E. Skullerud
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39 SQ Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:12:51 |
19:12:51 |
25:33:17 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BAGHEERA
Eivind Carlsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39 SQ Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Kjell E. Skullerud
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bagheera Båttype: Dehler 39 SQ Seilnummer: NOR 13892 NOR Rating: NOR 1,33
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:12:51 |
19:12:51 |
25:33:17 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eivind Carlsen, Fredrikstad Seilforening Kjell E. Skullerud, Fredrikstad Seilforening Willy Møllberg, Hvaler Seilforening Truls Walle Pettersen, Henning Carlsen, Bærum Seilforening Runar Sæther, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dehler 39 SQ
Måltall: 1,33
|
|
|
|
NOR 9577
Kjetil Sinding
| Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Padme Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9577 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Martin Røstvold Thorsen
Seilforening: NA Teamnavn: Båtnavn: Padme Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9577 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PADME
Kjetil Sinding
| Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Padme Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9577 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Martin Røstvold Thorsen
Seilforening: NA Teamnavn: Båtnavn: Padme Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9577 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjetil Sinding, Soon Seilforening Martin Røstvold Thorsen, NA Hallgeir Lødøen, Soon Seilforening Stig Tangenes, Larkollen IL seiling alexander gransjøen, NA Andre Frilles, NA |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: JEANNEAU
Måltall: 1,19
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9511
Dag Trætten
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Andre Liverud
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:17:33 |
18:47:33 |
24:14:32 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TUSSI
Dag Trætten
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Andre Liverud
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tussi Båttype: Sun Fast 40 Seilnummer: NOR 9511 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:17:33 |
18:47:33 |
24:14:32 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Trætten, Hurum Seilforening Andre Liverud, Hurum Seilforening Annar Hansen, Are Trætten, Ove Lislelid, John Werner Grøtness, Terje Gulliksen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sun Fast 40
Måltall: 1,29
|
|
|
|
NOR 13833
Michael W. Henriksen
Seilforening: Christianssands Seilforening Teamnavn: Seil & Rigg Båtnavn: Mai Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Terje Antonisen
Seilforening: Christianssands Seilforening Teamnavn: Seil & Rigg Båtnavn: Mai Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:44:57 |
17:44:57 |
23:25:44 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MAI
Michael W. Henriksen
Seilforening: Christianssands Seilforening Teamnavn: Seil & Rigg Båtnavn: Mai Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Terje Antonisen
Seilforening: Christianssands Seilforening Teamnavn: Seil & Rigg Båtnavn: Mai Båttype: Archambault 35 Seilnummer: NOR 13833 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:44:57 |
17:44:57 |
23:25:44 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Michael W. Henriksen, Christianssands Seilforening Terje Antonisen, Christianssands Seilforening Ove Bessesen, Lillesand Seilforening Stian Liebermann, Christianssands Seilforening Nancy Antonisen, Christianssands Seilforening Inge Salvesen, Christianssands Seilforening Haakon Winger Eide, Christianssands Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Archambault 35
Måltall: 1,32
|
|
|
|
NOR 9604
Bjørn Frantsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bella Ragazza Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 9604 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Andre Grant
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bella Ragazza Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 9604 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:15:23 |
22:55:23 |
28:11:43 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BELLA RAGAZZA
Bjørn Frantsen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bella Ragazza Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 9604 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Andre Grant
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bella Ragazza Båttype: Grand Soleil 37 Seilnummer: NOR 9604 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:15:23 |
22:55:23 |
28:11:43 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Frantsen, Drøbaksund Seilforening Andre Grant, Drøbaksund Seilforening Eivind Grytøyra, Drøbaksund Seilforening Hans Christian Gulvik, Drøbaksund Seilforening Knut Domaas, Drøbaksund Seilforening Scott Vernet, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Grand Soleil 37
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 12575
Nils Kamfjord
| Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Bjørn Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXTASE
Nils Kamfjord
| Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Bjørn Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Extase Båttype: X34 Seilnummer: NOR 12575 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Kamfjord, Tønsberg Seilforening Bjørn Jakobsen, Tønsberg Seilforening Steinar Krauss, Tønsberg Seilforening Tomas Viken, Tønsberg Seilforening Per Christian Amundsen, Tønsberg Seilforening Ole B. Kleppe, Tønsberg Seilforening Thorstein Bryde, Tønsberg Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X34
Måltall: 1,27
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14031
Olav Hollingsæter
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:01 |
19:26:01 |
25:04:09 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLUE FOX
Olav Hollingsæter
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Thor Erik Karlsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blue Fox Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 14031 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:01 |
19:26:01 |
25:04:09 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Hollingsæter, Horten Seilforening Thor Erik Karlsen, Horten Seilforening Dag Fjeldly, Horten Seilforening Harald Andersen, Rolf Bendiksen, Horten Seilforening Gjermund Aasen, Horten Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 36.7
Måltall: 1,29
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12046
Erling Høyte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Team Lex Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Per Møller
Seilforening: Teamnavn: Team Lex Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:24:44 |
17:14:44 |
24:18:58 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LEX
Erling Høyte
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Team Lex Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Per Møller
Seilforening: Teamnavn: Team Lex Båtnavn: Lex Båttype: X-46 Seilnummer: NOR 12046 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:24:44 |
17:14:44 |
24:18:58 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Høyte, Drøbaksund Seilforening Per Møller, Ricky Sullivan, Bjørn Heier, Henning Strand-Gjesdal, Oslo Seilforening Sverre Johnsen, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-46
Måltall: 1,41
|
|
|
|
GBR 1407R
Helge Huser
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: A-Team Båtnavn: Shockwave Båttype: First 40.7 Seilnummer: GBR 1407R NOR Rating: GBR 1,34
|
|
Steinar Sørem
Seilforening: - Teamnavn: A-Team Båtnavn: Shockwave Båttype: First 40.7 Seilnummer: GBR 1407R NOR Rating: GBR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:48:50 |
18:48:50 |
25:12:38 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SHOCKWAVE
Helge Huser
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: A-Team Båtnavn: Shockwave Båttype: First 40.7 Seilnummer: GBR 1407R NOR Rating: GBR 1,34
|
|
Steinar Sørem
Seilforening: - Teamnavn: A-Team Båtnavn: Shockwave Båttype: First 40.7 Seilnummer: GBR 1407R NOR Rating: GBR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:48:50 |
18:48:50 |
25:12:38 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helge Huser, Oslo Seilforening Steinar Sørem, - Thor Kjos, - Karl-Terje Ambro, - Frode Slinning, - Rune Slinning, - Eirik Bjerkebæk, - Per Øyvind Olssøn, - |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 9850
Kjell U Sandvig
| Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Stær Båttype: Dehler 39 Seilnummer: NOR 9850 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Heidi Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Stær Båttype: Dehler 39 Seilnummer: NOR 9850 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:42:08 |
18:12:08 |
23:50:41 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLå STæR
Kjell U Sandvig
| Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Stær Båttype: Dehler 39 Seilnummer: NOR 9850 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Heidi Sandvig
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blå Stær Båttype: Dehler 39 Seilnummer: NOR 9850 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:42:08 |
18:12:08 |
23:50:41 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell U Sandvig, Bærum Seilforening Heidi Sandvig, Bærum Seilforening Roy Sjølyst, Torunn Totland, Bærum Seilforening Tor Groven, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dehler 39
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 12133
Henning Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elana Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Børre Foss
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elana Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:04 |
19:26:04 |
25:15:53 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ELANA
Henning Gundersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elana Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Børre Foss
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Elana Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12133 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:04 |
19:26:04 |
25:15:53 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Gundersen, Kongelig Norsk Seilforening Børre Foss, Ullern Seilforening Tom Lillemoen, Lars Petter Fjeld, Ulrik Aas-Torkildsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,30
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10929
Bård Sæthre
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Blåne Båtnavn: Blaane Båttype: Dufour34 Seilnummer: NOR 10929 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Taale Stette
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Blåne Båtnavn: Blaane Båttype: Dufour34 Seilnummer: NOR 10929 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:10:32 |
18:50:32 |
23:10:33 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLAANE
Bård Sæthre
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Blåne Båtnavn: Blaane Båttype: Dufour34 Seilnummer: NOR 10929 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Taale Stette
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Blåne Båtnavn: Blaane Båttype: Dufour34 Seilnummer: NOR 10929 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:10:32 |
18:50:32 |
23:10:33 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bård Sæthre, Brevik Seilforening Taale Stette, Brevik Seilforening Nils Petter Hovmoen, Brevik Seilforening Ruben Schulkes, Brevik Seilforening Andre Gabrielsen, Brevik Seilforening Vetle Fink, Brevik Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour34
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 13990
Henning Føsker
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Zhik Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Per O. Haddal
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Zhik Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:28:26 |
18:58:26 |
24:51:20 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WASABI
Henning Føsker
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Zhik Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Per O. Haddal
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Zhik Båtnavn: Wasabi Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13990 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:28:26 |
18:58:26 |
24:51:20 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Føsker, Nesodden Seilforening Per O. Haddal, Nesodden Seilforening Jørgen Fjærvoll, Nesodden Seilforening Cathinka Schaanning Forsberg, Nesodden Seilforening Carl Fredrik Forsberg, Nesodden Seilforening Ole Berthelsen, Nesodden Seilforening Stein Ødegård, Nesodden Seilforening Kristin Morseth, Nesodden Seilforening Marius Næss, Nesodden Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 35
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 10441
Arne Lund Kvernheim
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: XANADU Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10441 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Andreas Haffner
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: XANADU Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10441 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
XANADU
Arne Lund Kvernheim
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: XANADU Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10441 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Andreas Haffner
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: XANADU Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10441 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arne Lund Kvernheim, Nesodden Seilforening Andreas Haffner, Nesodden Seilforening Anna Benkö, Kjetil Dahl, Vibeke Rootwelt, Line Nicolayssen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-332
Måltall: 1,24
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
USA 50390
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Elina Ryymin
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:19:36 |
18:19:36 |
24:55:27 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PAKALOLO
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Elina Ryymin
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:19:36 |
18:19:36 |
24:55:27 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Andersen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Elina Ryymin, Jørgen Billington, Knut Andre Bøgh, Marius Bergsmark, Richard Ressvoll, Magnus Mobech, Dag Bertil Ronde, Rune Braadland, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Mumm 36
Måltall: 1,36
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10382
Knut Bøymo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lovise Båttype: J/120 Seilnummer: NOR 10382 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Inger Bøymo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lovise Båttype: J/120 Seilnummer: NOR 10382 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:39:15 |
17:39:15 |
23:49:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LOVISE
Knut Bøymo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lovise Båttype: J/120 Seilnummer: NOR 10382 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Inger Bøymo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lovise Båttype: J/120 Seilnummer: NOR 10382 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:39:15 |
17:39:15 |
23:49:59 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Bøymo, Fredrikstad Seilforening Inger Bøymo, Fredrikstad Seilforening Per Bøymo, Kongelig Norsk Seilforening Lene Johansen, Kongelig Norsk Seilforening Marie Andersson, Kongelig Norsk Seilforening Anine Arntzen, Snorre Storevik, Kongelig Norsk Seilforening Simen Landmark, Kongelig Norsk Seilforening Christoffer Solgaard Jakobsen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: J/120
Måltall: 1,35
|
|
|
|
NOR 13629
Stig Hagestande
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Hans Chrsitian Riksheim
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:56 |
19:26:56 |
24:53:40 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CORTANA
Stig Hagestande
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Hans Chrsitian Riksheim
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Cortana Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance Seilnummer: NOR 13629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:56:56 |
19:26:56 |
24:53:40 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stig Hagestande, Kongelig Norsk Seilforening Hans Chrsitian Riksheim, Hans Kristian Olsen, Johan Fegri, Thomas Even Fransrud, Ane Berg Tomter, Morten Urn, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Måltall: 1,28
|
|
|
|
NOR 11951
Eirik Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Victoria Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11951 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Morten Kvale
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Victoria Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11951 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:10:39 |
18:40:39 |
24:16:50 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VICTORIA
Eirik Dahl
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Victoria Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11951 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Morten Kvale
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Victoria Båttype: J Sun Odyssey 49 DS Seilnummer: NOR 11951 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:10:39 |
18:40:39 |
24:16:50 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Dahl, Asker Seilforening Morten Kvale, Sverre Thue, Thomas Klevenberg, Sebastian Stigar, Nils Berg-Jensen, Nicolay Hans Berg, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: J Sun Odyssey 49 DS
Måltall: 1,30
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10314
Martin Bøhm-Pedersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Tiffin Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10314 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Per Arne Godtfredsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Tiffin Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10314 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:13:53 |
19:13:53 |
25:23:07 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TIFFIN
Martin Bøhm-Pedersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Tiffin Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10314 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Per Arne Godtfredsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Tiffin Båttype: Arcona 400 Seilnummer: NOR 10314 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:13:53 |
19:13:53 |
25:23:07 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Bøhm-Pedersen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Per Arne Godtfredsen, Randy Nielsen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Asle Eriksen, Alvar Volden, Truls Olsen, Kim Christensen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Grete Fossbakk, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Arcona 400
Måltall: 1,32
|
|
|
|
SWE 70
Bengt Falkenberg
| Seilforening: GKSS Teamnavn: Teknova/albatross Racing Båtnavn: Teknova/Albatross Racing Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 70 NOR Rating: SWE 1,39
|
|
Even Larsen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Teknova/albatross Racing Båtnavn: Teknova/Albatross Racing Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 70 NOR Rating: SWE 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:13:54 |
16:03:54 |
22:19:49 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEKNOVA/ALBATROSS RACING
Bengt Falkenberg
| Seilforening: GKSS Teamnavn: Teknova/albatross Racing Båtnavn: Teknova/Albatross Racing Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 70 NOR Rating: SWE 1,39
|
|
Even Larsen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Teknova/albatross Racing Båtnavn: Teknova/Albatross Racing Båttype: First 40 Seilnummer: SWE 70 NOR Rating: SWE 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:13:54 |
16:03:54 |
22:19:49 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bengt Falkenberg, GKSS Even Larsen, Soon Seilforening Anders Averdal, GKSS Bengt-Göran Johansson, GKSS Mats-Uno Fredrikson, GKSS Fritjof Ahlstedt, GKSS Magnus Bjureblad, GKSS Fredrik Wenehult, GKSS Hampus Wennerlund, GKSS Gunnar Gustavsson, GKSS |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 40
Måltall: 1,39
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9157
Sjur Skridshol
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Polarwind Båttype: BALTIC YACHTS Seilnummer: NOR 9157 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Stein Borge-Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Polarwind Båttype: BALTIC YACHTS Seilnummer: NOR 9157 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:57:57 |
18:37:57 |
23:39:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
POLARWIND
Sjur Skridshol
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Polarwind Båttype: BALTIC YACHTS Seilnummer: NOR 9157 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Stein Borge-Andersen
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Polarwind Båttype: BALTIC YACHTS Seilnummer: NOR 9157 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:57:57 |
18:37:57 |
23:39:47 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sjur Skridshol, Oslo Seilforening Stein Borge-Andersen, Oslo Seilforening Sven Olssøn, Jan-Erik Ulven, Dag Johan Haugen, Per Einar Dølvik, Dag Eriksen, Jens Skøyen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: BALTIC YACHTS
Måltall: 1,27
|
|
|
|
|
|
|
NOR 6014
Per Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Båttype: diva39 Seilnummer: NOR 6014 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Tore Kristiansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Båttype: diva39 Seilnummer: NOR 6014 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:30:55 |
21:10:55 |
26:28:38 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KARMA
Per Andersen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Båttype: diva39 Seilnummer: NOR 6014 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Tore Kristiansen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Karma Båttype: diva39 Seilnummer: NOR 6014 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:30:55 |
21:10:55 |
26:28:38 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Andersen, Bærum Seilforening Tore Kristiansen, Bærum Seilforening Christian Ulrichsen, Bærum Seilforening Kjell Grøtting, Bærum Seilforening Edgar Solvoll, Bærum Seilforening Per Jacobsen, Bærum Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: diva39
Måltall: 1,25
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13371
David Øverby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Runabout Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13371 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Per Torgal Senderud
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Runabout Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13371 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:14:57 |
18:54:57 |
24:01:23 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RUNABOUT
David Øverby
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Runabout Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13371 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Per Torgal Senderud
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Runabout Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13371 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:14:57 |
18:54:57 |
24:01:23 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
David Øverby, Bundefjorden Seilforening Per Torgal Senderud, Espen Sjulstad, Morten Bjerke, Jens Iversen, Bundefjorden Seilforening Øystein Harkin, Halvor Svendsen, Bundefjorden Seilforening Laila Rasthe, Jan Martin Brodin, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-34
Måltall: 1,27
|
|
|
|
NOR 10431
Morten Køpke
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Friendship Båtnavn: Friendship Båttype: Performance 35 Seilnummer: NOR 10431 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Frank Sarnes
Seilforening: Teamnavn: Team Friendship Båtnavn: Friendship Båttype: Performance 35 Seilnummer: NOR 10431 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:33:11 |
20:03:11 |
25:52:06 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRIENDSHIP
Morten Køpke
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Team Friendship Båtnavn: Friendship Båttype: Performance 35 Seilnummer: NOR 10431 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Frank Sarnes
Seilforening: Teamnavn: Team Friendship Båtnavn: Friendship Båttype: Performance 35 Seilnummer: NOR 10431 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:33:11 |
20:03:11 |
25:52:06 |
|
32 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten Køpke, Bærum Seilforening Frank Sarnes, Hans-Petter Salberg, Kjell Ivar Smedbøl, Trond Dalaker, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Performance 35
Måltall: 1,29
|
|
|
|
NOR 12271
Ivar Christiansen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: RaBalder Båtnavn: RaBalder Båttype: Jeanneau Sun od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Bjørn Gustafsen
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Teamnavn: RaBalder Båtnavn: RaBalder Båttype: Jeanneau Sun od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:47:16 |
21:27:16 |
26:36:12 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RABALDER
Ivar Christiansen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: RaBalder Båtnavn: RaBalder Båttype: Jeanneau Sun od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Bjørn Gustafsen
Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab Teamnavn: RaBalder Båtnavn: RaBalder Båttype: Jeanneau Sun od 42,2 Seilnummer: NOR 12271 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:47:16 |
21:27:16 |
26:36:12 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ivar Christiansen, Brevik Seilforening Bjørn Gustafsen, Gåsøkalven Seilselskab Bård Møller Johansen, Rune Aamodt, Bernt Johan Eide, Per Asle Aakre, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun od 42,2
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 5370
Egil Naustvik
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Madonna Båttype: Sweden Yachts 36 Seilnummer: NOR 5370 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Birgitte Rodum
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Madonna Båttype: Sweden Yachts 36 Seilnummer: NOR 5370 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:11:00 |
21:01:00 |
25:25:48 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MADONNA
Egil Naustvik
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Madonna Båttype: Sweden Yachts 36 Seilnummer: NOR 5370 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Birgitte Rodum
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Madonna Båttype: Sweden Yachts 36 Seilnummer: NOR 5370 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:11:00 |
21:01:00 |
25:25:48 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Egil Naustvik, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Birgitte Rodum, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Anders Alvem, Per Skaar, Ivar Øvretvedt, Nordhordland Seilforening Erik Sundheim, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sweden Yachts 36
Måltall: 1,21
|
|
|
|
|
|
|
NOR 8967
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: EXCALIBUR Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Knut Ragnar Nielsen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Båtnavn: EXCALIBUR Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXCALIBUR
Nils Gunnar Bøe
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: EXCALIBUR Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Knut Ragnar Nielsen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Båtnavn: EXCALIBUR Båttype: X-412 Seilnummer: NOR 8967 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Gunnar Bøe, Sandefjord Seilforening Knut Ragnar Nielsen, Ingen Ståle Torgrimsen, Sandefjord Seilforening Asle Kåre From, Sandefjord Seilforening Arno Elvestad, Øyvind Elvestad, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-412
Måltall: 1,32
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13965
Leif Haarde
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FullFlex Båttype: SwedeStar 370 Seilnummer: NOR 13965 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Stein Amundsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FullFlex Båttype: SwedeStar 370 Seilnummer: NOR 13965 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:15:53 |
19:45:53 |
25:17:55 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FULLFLEX
Leif Haarde
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FullFlex Båttype: SwedeStar 370 Seilnummer: NOR 13965 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Stein Amundsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FullFlex Båttype: SwedeStar 370 Seilnummer: NOR 13965 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:15:53 |
19:45:53 |
25:17:55 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Leif Haarde, Asker Seilforening Stein Amundsen, Henning Hanevold, Asker Seilforening Kyrre Fageraas, Tord Ulleberg, Asker Seilforening Pål Beckholt, Moss Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: SwedeStar 370
Måltall: 1,28
|
|
|
|
NOR 14430
Steinar Torsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: null stress Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14430 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Ståle Bordal Kristoffersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: null stress Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14430 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NULL STRESS
Steinar Torsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: null stress Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14430 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Ståle Bordal Kristoffersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: null stress Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14430 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Steinar Torsvik, Kongelig Norsk Seilforening Ståle Bordal Kristoffersen, Jean-Philip Andreas Alveborn, Håvard Espeland, Øyvind Kolbu, Fredrik Myhre, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 350
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 12473
Anders Disen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Concorde Båtnavn: Concorde Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12473 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Thomas Dahl
Seilforening: Teamnavn: Concorde Båtnavn: Concorde Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12473 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CONCORDE
Anders Disen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Concorde Båtnavn: Concorde Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12473 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Thomas Dahl
Seilforening: Teamnavn: Concorde Båtnavn: Concorde Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12473 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Disen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Thomas Dahl, Espen Karlsen, Lars Erik Karseth, Erlend Pekeberg, Sigvart Pran, Martin Solaas, Erik Stenvåg, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 470e
Måltall: 1,41
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11408
Pål Andersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Joint Adventure Båttype: Benneteau Cyklades 43,3 Seilnummer: NOR 11408 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Bjørn Engen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Joint Adventure Båttype: Benneteau Cyklades 43,3 Seilnummer: NOR 11408 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 20:45:46 |
24:35:46 |
29:30:55 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JOINT ADVENTURE
Pål Andersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Joint Adventure Båttype: Benneteau Cyklades 43,3 Seilnummer: NOR 11408 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Bjørn Engen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Joint Adventure Båttype: Benneteau Cyklades 43,3 Seilnummer: NOR 11408 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 20:45:46 |
24:35:46 |
29:30:55 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Andersen, Bundefjorden Seilforening Bjørn Engen, Trond Nedregård, Tor Torp Holte, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Benneteau Cyklades 43,3
Måltall: 1,20
|
|
|
|
NOR 14139
Frank Larsen
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Ørjan Ranberg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:44:53 |
20:24:53 |
25:06:36 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SJOFLOT
Frank Larsen
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Ørjan Ranberg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:44:53 |
20:24:53 |
25:06:36 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frank Larsen, Asker Seilforening Ørjan Ranberg, Bente Vikenes, Bærum Seilforening Albert Roll, Jan Erik Holter, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 12845
Geir Begby
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Wanted Båtnavn: wanted Båttype: bavaria Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Morten Helgesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Wanted Båtnavn: wanted Båttype: bavaria Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:53:46 |
18:33:46 |
22:49:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WANTED
Geir Begby
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Wanted Båtnavn: wanted Båttype: bavaria Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Morten Helgesen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Wanted Båtnavn: wanted Båttype: bavaria Seilnummer: NOR 12845 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:53:46 |
18:33:46 |
22:49:55 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Geir Begby, Fredrikstad Seilforening Morten Helgesen, Fredrikstad Seilforening Børge Strande, Fredrikstad Seilforening Jarle Skovly, Fredrikstad Seilforening Christian Theodorsen, Fredrikstad Seilforening Karl Oskar Holt, Fredrikstad Seilforening Joakim Lande Olsen, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: bavaria
Måltall: 1,23
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11599
Lars Krogh
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11599 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Christian Willoch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11599 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:00:36 |
20:50:36 |
24:35:42 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
STOREFRI
Lars Krogh
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11599 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Christian Willoch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Storefri Båttype: Bavaria 37 Cruiser Seilnummer: NOR 11599 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:00:36 |
20:50:36 |
24:35:42 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Krogh, Bundefjorden Seilforening Christian Willoch, Øivind Midtskogen, Bærum Seilforening Nils Jørgen Moen, Olav Saastad, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Måltall: 1,18
|
|
|
|
SWE 18334
Peter Lundgren
Seilforening: STSS,Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: Succe Sailracing Båtnavn: Motives Båttype: Farr 30 Seilnummer: SWE 18334 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Lars Söderqvist
Seilforening: STSS Stenungsund Teamnavn: Succe Sailracing Båtnavn: Motives Båttype: Farr 30 Seilnummer: SWE 18334 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:11:01 |
19:11:01 |
24:56:19 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MOTIVES
Peter Lundgren
Seilforening: STSS,Stenungsunds Segelsällskap Teamnavn: Succe Sailracing Båtnavn: Motives Båttype: Farr 30 Seilnummer: SWE 18334 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Lars Söderqvist
Seilforening: STSS Stenungsund Teamnavn: Succe Sailracing Båtnavn: Motives Båttype: Farr 30 Seilnummer: SWE 18334 NOR Rating: SWE 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:11:01 |
19:11:01 |
24:56:19 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Lundgren, STSS,Stenungsunds Segelsällskap Lars Söderqvist, STSS Stenungsund Christer Thorsson, STSS Fredric Nilsson, STSS Kjell Glans, STSS Susanne Thörnberg, STSS Ulf Söderqvist, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Farr 30
Måltall: 1,30
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14438
Harald Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Kenneth Hansson
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:15:15 |
19:15:15 |
25:59:35 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MOMENTUM
Harald Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Kenneth Hansson
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Momentum Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:15:15 |
19:15:15 |
25:59:35 |
|
28 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Harald Klæboe, Drøbaksund Seilforening Kenneth Hansson, Drøbaksund Seilforening Rune Andersen, Drøbaksund Seilforening Bjørn-Tore Olsen, Drøbaksund Seilforening Jon Folkedal, Drøbaksund Seilforening Martin Pedersen, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 350
Måltall: 1,35
|
|
|
|
NOR 10423
Jon Helland
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Barolo II Båtnavn: Barolo II Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10423 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Tom Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Barolo II Båtnavn: Barolo II Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10423 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BAROLO II
Jon Helland
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Barolo II Båtnavn: Barolo II Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10423 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Tom Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Teamnavn: Team Barolo II Båtnavn: Barolo II Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10423 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Helland, Brevik Seilforening Tom Olsen, Brevik Seilforening Gunnar Karlsen, Brevik Seilforening Lasse Johnsen, Brevik Seilforening Tormod Halvorsen, Brevik Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 371
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 13846
Mathew Seides
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liten Cooling Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 13846 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Jessie Fillmore
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liten Cooling Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 13846 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:44:07 |
19:14:07 |
25:00:21 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LITEN COOLING
Mathew Seides
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liten Cooling Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 13846 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Jessie Fillmore
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liten Cooling Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 13846 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:44:07 |
19:14:07 |
25:00:21 |
|
23 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathew Seides, Asker Seilforening Jessie Fillmore, Asker Seilforening Paul Szego, Asker Seilforening Petter Mowinckel, Kongelig Norsk Seilforening Douglas Lang, Clyde Ole Kristian Lunde, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Swedestar 370
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 12023
Øyvind Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Gøril Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:19:00 |
20:09:00 |
24:34:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SUZIE SERKEN
Øyvind Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Gøril Jelstad
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Suzie Serken Båttype: Sun Fast 36 Seilnummer: NOR 12023 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:19:00 |
20:09:00 |
24:34:58 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Jelstad, Drammens Seilforening Gøril Jelstad, Drammens Seilforening Sondre Jelstad, Drammens Seilforening Eirik Jelstad, Drammens Seilforening Eivind Julin, Joakim Ellingstad, Simen Langeteig, Drammens Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sun Fast 36
Måltall: 1,22
|
|
|
|
NOR 14500
Per Claudi
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Pål Claudi
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:41:42 |
17:31:42 |
24:11:20 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MYSTIQUE
Per Claudi
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Pål Claudi
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mystique Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14500 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:41:42 |
17:31:42 |
24:11:20 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Claudi, Drammens Seilforening Pål Claudi, Niklas Norman, Knut Ola Evensen, Lars Henrik Torgersen, Dag Hveding, Svelvik Seilforening Hans Jan Wang Hansen, Tore Dahl, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 40
Måltall: 1,38
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10438
Nilsen Mo Biong
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Marius E. Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:04:14 |
20:44:14 |
26:07:44 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GUTTA`S
Nilsen Mo Biong
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Marius E. Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gutta`s Båttype: Bavaria 44 Seilnummer: NOR 10438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:04:14 |
20:44:14 |
26:07:44 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nilsen Mo Biong, Kongelig Norsk Seilforening Marius E. Nilsen, Kongelig Norsk Seilforening Harald Jahren Nilsen, Kristian Akselsen, Simen Kjelsberg, Odd Kjelsberg, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 44
Måltall: 1,26
|
|
|
|
NOR 12233
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,54
|
|
Audar Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 11:14:33 |
14:04:33 |
21:40:36 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MORE CHAOS
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,54
|
|
Audar Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 11:14:33 |
14:04:33 |
21:40:36 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rune Sundvall, Kongelig Norsk Seilforening Audar Sundvall, Kongelig Norsk Seilforening Tor Jebens, Oslo Seilforening Harald Voigt, Espen Berg, Guttorm Guttormsen, Kongelig Norsk Seilforening Bengt Indahl, Kongelig Norsk Seilforening Stein Langbraaten, Frode Andre Larsen, Arvid Rove, Leif Skorge jr., Jan Ivar Terkelsen, Åsane Seilforening Christen With, Thomas Føyen, Sverre Lorentsen, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Swan56R
Måltall: 1,54
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11957
Lars Bæverfjord
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: The Spirit Båtnavn: Spirit Båttype: Baltic 39 Seilnummer: NOR 11957 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Kjell Stener
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: The Spirit Båtnavn: Spirit Båttype: Baltic 39 Seilnummer: NOR 11957 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SPIRIT
Lars Bæverfjord
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: The Spirit Båtnavn: Spirit Båttype: Baltic 39 Seilnummer: NOR 11957 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Kjell Stener
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: The Spirit Båtnavn: Spirit Båttype: Baltic 39 Seilnummer: NOR 11957 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Bæverfjord, Bundefjorden Seilforening Kjell Stener, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Bjærnar Westgaard, Kongelig Norsk Seilforening Kai Deuster, Martin Stener, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Baltic 39
Måltall: 1,22
|
|
|
|
NOR 12043
Pål Stiansen
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Days Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12043 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Stig Andresen
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Days Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12043 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:47:06 |
15:47:06 |
21:37:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GLORY DAYS
Pål Stiansen
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Days Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12043 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Stig Andresen
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Glory Days Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12043 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:47:06 |
15:47:06 |
21:37:31 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Stiansen, Asker Seilforening Stig Andresen, Oppegård Seilforening Siri Gjerdrum, Asker Seilforening Karsten Langfelt, Oppegård Seilforening Bjørn Einar Bjordal, Asker Seilforening Kristian Haugness, Oppegård Seilforening Eivind Hillblom, Valborg Mogen Stiansen, Asker Seilforening Truls Berg, Asker Seilforening Geir Arne Wilberg, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-43
Måltall: 1,37
|
|
|
|
NOR 13509
Eivind Nordlid
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Reidar Olsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:18:16 |
18:48:16 |
24:26:44 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KILDEN
Eivind Nordlid
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Reidar Olsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kilden Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 13509 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:18:16 |
18:48:16 |
24:26:44 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eivind Nordlid, Tønsberg Seilforening Reidar Olsen, Tønsberg Seilforening John Lotherington, Tønsberg Seilforening Einar Cook, Kongelig Norsk Seilforening Terje Fosshaug, Pekka Ylänen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan 37
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 11604
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Knut Elde
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:11:29 |
17:01:29 |
23:29:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SKAGERRAK
Thorstein Saanum
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Knut Elde
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Skagerrak Båttype: Dufour 44 Seilnummer: NOR 11604 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:11:29 |
17:01:29 |
23:29:38 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thorstein Saanum, Kongelig Norsk Seilforening Knut Elde, Kjell Håkon Roald, Nesodden Seilforening Tomas Miøen, Karina Eriksen, Oslo Seilforening Truls Christensen, Mandal Seilforening Vivian Samuelsen, Nesodden Seilforening Tomm Lunde, Arnt Olav Håøya, Jens Otto Eskeland, Mandal Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour 44
Måltall: 1,38
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10077
Lasse Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flukt Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 10077 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Finn Christian Hagen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Flukt Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 10077 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FLUKT
Lasse Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flukt Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 10077 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Finn Christian Hagen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Flukt Båttype: IMX 45 Seilnummer: NOR 10077 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNS |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Hagen, Asker Seilforening Finn Christian Hagen, Julie Randgaard Schive, Lars-henrik Berg, Ingrid Marie Kristiansen, Torkjell Boye Eikeland, Jørgen Wessel, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IMX 45
Måltall: 1,48
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11175
Lars Marius Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Havkatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11175 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Paul Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Havkatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11175 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HAVKATT
Lars Marius Valstad
Seilforening: Oslo Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Havkatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11175 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Paul Knutsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Havkatt Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11175 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Marius Valstad, Oslo Seilforening Paul Knutsen, Kongelig Norsk Seilforening Curt Johnson, Oslo Seilforening Annika Biørnstad, Grete Valstad, Oslo Seilforening Jone Salomonsen, Oslo Seilforening Raag Rolfsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 31.7
Måltall: 1,18
|
|
|
|
NOR 14037
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Marit Narjord
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:25:07 |
19:05:07 |
24:14:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SLAPPA
Tobias Brodtkorb
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Marit Narjord
Seilforening: Holmestrand Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Slappa Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 14037 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:25:07 |
19:05:07 |
24:14:17 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Brodtkorb, Holmestrand Seilforening Marit Narjord, Holmestrand Seilforening Audun Tobias Narjord, Holmestrand Seilforening Arve Bruun Olsen, Holmestrand Seilforening Simen Greger Olsen, Vegard Pettersen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-34
Måltall: 1,27
|
|
|
|
NOR 12516
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 44 AC Seilnummer: NOR 12516 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Tone Christin Galaasen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 44 AC Seilnummer: NOR 12516 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:04:12 |
20:44:12 |
26:07:41 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MANGO
Frode Lund
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 44 AC Seilnummer: NOR 12516 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Tone Christin Galaasen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Mango Båttype: Bavaria 44 AC Seilnummer: NOR 12516 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:04:12 |
20:44:12 |
26:07:41 |
|
14 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frode Lund, Bærum Seilforening Tone Christin Galaasen, Espen Gukild, Åge Longva, Moss Seilforening Vinse Taksdal, Morten Archer Bugge, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 44 AC
Måltall: 1,26
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12247
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: First Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Espen Indergård
Seilforening: Teamnavn: First Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:20:49 |
20:10:49 |
28:27:15 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HANSEMANN
Ketil Hebnes
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: First Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Espen Indergård
Seilforening: Teamnavn: First Båtnavn: Hansemann Båttype: Hanse 470e Seilnummer: NOR 12247 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:20:49 |
20:10:49 |
28:27:15 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ketil Hebnes, Oppegård Seilforening Espen Indergård, Roar Karlsen, Morten Andreassen, Ove Kulsrud, Kai Hegre, Frode Hebnes, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 470e
Måltall: 1,41
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10579
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Lars Ketil Liane
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EXITA
Svein Arild Nilsen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Lars Ketil Liane
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Exita Båttype: X-332 Seilnummer: NOR 10579 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Arild Nilsen, Fredrikstad Seilforening Lars Ketil Liane, Fredrikstad Seilforening Wendy Skauen, Fredrikstad Seilforening Torleif Sørli, Fredrikstad Seilforening Christin Larsen, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-332
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 12047
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Lars Erik Mørk
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:12:23 |
18:42:23 |
24:30:19 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BALTAZAR II
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Lars Erik Mørk
Seilforening: Hurum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:12:23 |
18:42:23 |
24:30:19 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tom Bratlie, Hurum Seilforening Lars Erik Mørk, Hurum Seilforening Roy Tørre, Hurum Seilforening Erling Christian Nesset, Hurum Seilforening Johan Sunden, Joakim Bruksås, Hurum Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 400e
Måltall: 1,31
|
|
|
|
|
|
|
NOR 574
Thomas Brachel
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
terje Pedersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BLADE RUNNER
Thomas Brachel
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
terje Pedersen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Blade Runner Båttype: X-99 Seilnummer: NOR 574 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Brachel, Bundefjorden Seilforening terje Pedersen, Bundefjorden Seilforening Petter Danielsen, Bundefjorden Seilforening Ludvig Karlin, Andreas Brachel, Henry Grepstad, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-99
Måltall: 1,25
|
|
|
|
NOR 11405
Bjørn Lofterød
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: broder'n Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
martin tobiasson
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: broder'n Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:50:29 |
18:20:29 |
23:39:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BRODER'N
Bjørn Lofterød
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: broder'n Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
martin tobiasson
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: broder'n Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 11405 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:50:29 |
18:20:29 |
23:39:37 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bjørn Lofterød, Soon Seilforening martin tobiasson, petter norstrøm, simen lofterød, jon sundby, trygve lofterød, anders lofterød, ingvild hanevold, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 36.7
Måltall: 1,29
|
|
|
|
NOR 13837
Bent Foyn
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Modesty Båtnavn: Modesty Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13837 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Åsmund Grøstad
Seilforening: Teamnavn: Modesty Båtnavn: Modesty Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13837 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:31:35 |
21:11:35 |
26:29:28 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MODESTY
Bent Foyn
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Modesty Båtnavn: Modesty Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13837 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Åsmund Grøstad
Seilforening: Teamnavn: Modesty Båtnavn: Modesty Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 13837 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:31:35 |
21:11:35 |
26:29:28 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Bent Foyn, Kongelig Norsk Seilforening Åsmund Grøstad, Steffen Torp, Audun Larsen, Ørjan Olsen, Soon Seilforening Nils Fossen, Erlend Strømnes, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 370
Måltall: 1,25
|
|
|
|
NOR 12183
Sveinung Takle
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Cooling Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 12183 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Trond Holmøy
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Cooling Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 12183 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:14:33 |
20:54:33 |
25:43:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
COOLING
Sveinung Takle
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Cooling Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 12183 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Trond Holmøy
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Cooling Båttype: Bavaria 39 Cruiser Seilnummer: NOR 12183 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:14:33 |
20:54:33 |
25:43:05 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sveinung Takle, Tønsberg Seilforening Trond Holmøy, Bjørn Bergan, Tønsberg Seilforening Aleksander Øren, Rune Hjartås, Tønsberg Seilforening Paul Vidar Nordrum, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 10501
John Øivind Saxebøl
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NEWCY BROWN II Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10501 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Geir Saxebøl
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NEWCY BROWN II Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10501 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:24:25 |
19:54:25 |
25:52:44 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NEWCY BROWN II
John Øivind Saxebøl
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NEWCY BROWN II Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10501 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Geir Saxebøl
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NEWCY BROWN II Båttype: Dufour 40 Seilnummer: NOR 10501 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:24:25 |
19:54:25 |
25:52:44 |
|
33 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John Øivind Saxebøl, Drøbaksund Seilforening Geir Saxebøl, Lene Narverud Strand, Drøbaksund Seilforening John Saxebøl, Petter Martin Jørgensen, Anne Grethe Nordvang, Heidi Almås, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour 40
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 11843
morten kjellås
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Luise-Charlotte Birke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
IL CONTIO GIGANTE 2
morten kjellås
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Luise-Charlotte Birke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
morten kjellås, Asker Seilforening Luise-Charlotte Birke, martin collett ulimoen, Asker Seilforening edle rennemo, Svein I. Fiane, Tønsberg Seilforening Alexandra Amaral, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 34.7
Måltall: 1,27
|
|
|
|
NOR 12243
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Win Sailing Båtnavn: bytte Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Peter Høeg
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Win Sailing Båtnavn: bytte Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:33:18 |
15:23:18 |
22:46:29 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BYTTE
Dag Skarsgård
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Win Sailing Båtnavn: bytte Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Peter Høeg
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Win Sailing Båtnavn: bytte Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12243 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:33:18 |
15:23:18 |
22:46:29 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Skarsgård, Asker Seilforening Peter Høeg, Drammens Seilforening Vanja Dietrichson, Ullern Seilforening Torgeir Lerkerød, Kongelig Norsk Seilforening Nina Evensen, Færder Seilforening Erik Brunborg, Christianssands Seilforening Alexander Brorson, Tønsberg Seilforening Christan L Andersen, Oslo Seilforening Jens Petter Arnstad, Kongelig Norsk Seilforening Morten Mobråthen, Drammens Seilforening Nina Braaten, Kongelig Norsk Seilforening Ove Fredheim, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,48
|
|
|
|
NOR 11749
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjell Petter Bruun
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:21:28 |
19:01:28 |
23:35:25 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
PITERAQ
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjell Petter Bruun
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:21:28 |
19:01:28 |
23:35:25 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Robert Myhrer, Bundefjorden Seilforening Kjell Petter Bruun, Kjetil Kragset, Einar Hem, Sverre Liljedal, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour 34
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 12443
Knut Berg-Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Berg-Jacobsen Båtnavn: Nordstjernen Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Erik Berg-Jacobsen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Berg-Jacobsen Båtnavn: Nordstjernen Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:44:33 |
16:34:33 |
24:31:56 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NORDSTJERNEN
Knut Berg-Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Berg-Jacobsen Båtnavn: Nordstjernen Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Erik Berg-Jacobsen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Berg-Jacobsen Båtnavn: Nordstjernen Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12443 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:44:33 |
16:34:33 |
24:31:56 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Berg-Jacobsen, Kongelig Norsk Seilforening Erik Berg-Jacobsen, Asker Seilforening Rolv Møll Nielsen, Moss Seilforening Åsmund Møll Krengstad, Moss Seilforening Bjørnar Hustveit, Marius von Hanno, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,48
|
|
|
|
NOR 14453
lars-inge muri
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
lars erik muri
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:16:48 |
20:46:48 |
27:13:18 |
|
35 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SPINELL
lars-inge muri
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
lars erik muri
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: spinell Båttype: bavaria 40c-10 Seilnummer: NOR 14453 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:16:48 |
20:46:48 |
27:13:18 |
|
35 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
lars-inge muri, Fredrikstad Seilforening lars erik muri, Øyvind Laup, Truls Utne Olsen, Petter Johansen, Knut Wingstad, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: bavaria 40c-10
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 10544
Ole AAbel
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Wildcard seiling team Båtnavn: Wildcard Båttype: JV 44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,47
|
|
halvard broch due
Seilforening: Teamnavn: Wildcard seiling team Båtnavn: Wildcard Båttype: JV 44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:16:42 |
16:06:42 |
23:41:02 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WILDCARD
Ole AAbel
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Wildcard seiling team Båtnavn: Wildcard Båttype: JV 44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,47
|
|
halvard broch due
Seilforening: Teamnavn: Wildcard seiling team Båtnavn: Wildcard Båttype: JV 44 Seilnummer: NOR 10544 NOR Rating: NOR 1,47
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:16:42 |
16:06:42 |
23:41:02 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ole AAbel, Drammens Seilforening halvard broch due, henrik vislye, sissel tove aasberg, roar millehaugen, mark grigoriev, hege engen, tommy stadaaf, marius engh, trine wiik, øivinn brudevoll, Kongelig Norsk Seilforening erik lehmann, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: JV 44
Måltall: 1,47
|
|
|
|
NOR 11731
Frode Scheistrøen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Noname Båttype: Sun fast 35 Seilnummer: NOR 11731 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Kristin Vold Hjerpås
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Noname Båttype: Sun fast 35 Seilnummer: NOR 11731 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:57:19 |
22:47:19 |
27:48:07 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NONAME
Frode Scheistrøen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Noname Båttype: Sun fast 35 Seilnummer: NOR 11731 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Kristin Vold Hjerpås
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Noname Båttype: Sun fast 35 Seilnummer: NOR 11731 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:57:19 |
22:47:19 |
27:48:07 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frode Scheistrøen, Asker Seilforening Kristin Vold Hjerpås, Fredrikstad Seilforening Kenneth Lauritsen, Bodø Seilforening Merete Troli, Bodø Seilforening Roger Storaa, Beate Frisell, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sun fast 35
Måltall: 1,22
|
|
|
|
|
|
|
NOR 5143
Kirsten Hald
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Avalon2 Båttype: Sweden Yacht Seilnummer: NOR 5143 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Kalle Hesstvedt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Avalon2 Båttype: Sweden Yacht Seilnummer: NOR 5143 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
AVALON2
Kirsten Hald
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Avalon2 Båttype: Sweden Yacht Seilnummer: NOR 5143 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Kalle Hesstvedt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Avalon2 Båttype: Sweden Yacht Seilnummer: NOR 5143 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kirsten Hald, Kongelig Norsk Seilforening Kalle Hesstvedt, Haakon Seeberg, Hanne Antonsen, Fredrikstad Seilforening Laila Therese Våden, Gunnar Christen Blichner, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sweden Yacht
Måltall: 1,14
|
|
|
|
NOR 12117
Hallstein Mørk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Petter Thams Ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:36:01 |
18:36:01 |
25:06:37 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CAPRAIA III
Hallstein Mørk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Petter Thams Ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Capraia III Båttype: Sweden Yacht 45 Seilnummer: NOR 12117 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:36:01 |
18:36:01 |
25:06:37 |
|
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hallstein Mørk, Kongelig Norsk Seilforening Petter Thams Ruud, Kongelig Norsk Seilforening Arne Engen, Oslo Seilforening Kjetil Ruud, Håkon Teien, Leif Rathe, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Sweden Yacht 45
Måltall: 1,35
|
|
|
|
NOR 10600
Lise Trommestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gorgeous Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10600 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Wilhelm Bøhn
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Gorgeous Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10600 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GORGEOUS
Lise Trommestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Gorgeous Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10600 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Wilhelm Bøhn
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Gorgeous Båttype: Hanse 411 Seilnummer: NOR 10600 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lise Trommestad, Kongelig Norsk Seilforening Wilhelm Bøhn, Liz Tverdal, Kristin Bakken, Tryggve Spilde, Terje Aastorp, Martine Skau, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 411
Måltall: 1,29
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SWE 1
sverre petlund
| Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: one way out Båtnavn: P a n g e a Båttype: Jeanneau SF43 Seilnummer: SWE 1 NOR Rating: SWE 1,37
|
|
helge h haug
Seilforening: Teamnavn: one way out Båtnavn: P a n g e a Båttype: Jeanneau SF43 Seilnummer: SWE 1 NOR Rating: SWE 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:55:18 |
18:55:18 |
25:55:21 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
P A N G E A
sverre petlund
| Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: one way out Båtnavn: P a n g e a Båttype: Jeanneau SF43 Seilnummer: SWE 1 NOR Rating: SWE 1,37
|
|
helge h haug
Seilforening: Teamnavn: one way out Båtnavn: P a n g e a Båttype: Jeanneau SF43 Seilnummer: SWE 1 NOR Rating: SWE 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:55:18 |
18:55:18 |
25:55:21 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sverre petlund, Soon Seilforening helge h haug, cecilie klepstad, heidi brunner, tom fosneæs, Nina Vibeke Grann, richard zeiner gundersen, kristin Lndmark, Kjetil Landmark, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Jeanneau SF43
Måltall: 1,37
|
|
|
|
NOR 10240
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Åse Lindersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:37:27 |
17:37:27 |
23:36:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRITT FRAM!
Audun Gjøstein
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Åse Lindersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fritt Fram! Båttype: First 40.7 Seilnummer: NOR 10240 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:37:27 |
17:37:27 |
23:36:58 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Audun Gjøstein, Asker Seilforening Åse Lindersen, Kongelig Norsk Seilforening Tom Haugen, Olav Slåttebrekk, Terje Stegard, Nils Natvig, Wolfgang Eichstetter, Asker Seilforening Anna Svensson, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 40.7
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 8961
HansPetter Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Steadfast Båttype: IOR One Ton Seilnummer: NOR 8961 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Harald Sund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Steadfast Båttype: IOR One Ton Seilnummer: NOR 8961 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
STEADFAST
HansPetter Ringstad
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Steadfast Båttype: IOR One Ton Seilnummer: NOR 8961 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Harald Sund
Seilforening: Sandefjord Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Steadfast Båttype: IOR One Ton Seilnummer: NOR 8961 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
HansPetter Ringstad, Sandefjord Seilforening Harald Sund, Sandefjord Seilforening Christian Jahn, Trondhjems Seilforening Stein-Erik Lysbakken, Sandefjord Seilforening Eirik Kongsteien, Sandefjord Seilforening Roar Hansen, Sandefjord Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IOR One Ton
Måltall: 1,32
|
|
|
|
NOR 12562
Egil Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Beluga Båtnavn: Beluga II Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12562 NOR Rating: NOR 1,36
|
|
Espen Clason
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Beluga Båtnavn: Beluga II Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12562 NOR Rating: NOR 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:13:14 |
17:13:14 |
23:25:11 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BELUGA II
Egil Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Beluga Båtnavn: Beluga II Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12562 NOR Rating: NOR 1,36
|
|
Espen Clason
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Beluga Båtnavn: Beluga II Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12562 NOR Rating: NOR 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:13:14 |
17:13:14 |
23:25:11 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Egil Haaland, Kongelig Norsk Seilforening Espen Clason, Kongelig Norsk Seilforening Nils Røang, Kongelig Norsk Seilforening Christian Espeseth, Bærum Seilforening Jon Andre Løkke, Kongelig Norsk Seilforening Lars Bustgaard, Bærum Seilforening Kjetil Swendsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-43
Måltall: 1,36
|
|
|
|
NOR 11711
Otto K. Blix Hulbak
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Coral IV Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11711 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Yngve Thorbjørnsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Coral IV Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11711 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:27:21 |
19:27:21 |
26:39:16 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CORAL IV
Otto K. Blix Hulbak
| Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Coral IV Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11711 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Yngve Thorbjørnsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Coral IV Båttype: Hanse 461 Seilnummer: NOR 11711 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:27:21 |
19:27:21 |
26:39:16 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Otto K. Blix Hulbak, Asker Seilforening Yngve Thorbjørnsen, Olav Tungesvik, Steinar Gravdal, Bernhard Hesthag, Kolbjørn Haarr, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 461
Måltall: 1,37
|
|
|
|
NOR 4444
Hans Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kjappfot Båttype: X-482 Seilnummer: NOR 4444 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Terje Johannesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kjappfot Båttype: X-482 Seilnummer: NOR 4444 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:15:13 |
17:05:13 |
23:45:03 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KJAPPFOT
Hans Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kjappfot Båttype: X-482 Seilnummer: NOR 4444 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Terje Johannesen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Kjappfot Båttype: X-482 Seilnummer: NOR 4444 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:15:13 |
17:05:13 |
23:45:03 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Wang, Kongelig Norsk Seilforening Terje Johannesen, Kongelig Norsk Seilforening Morten Kolflath, Drøbaksund Seilforening Svein Sørensen, Færder Seilforening Stein Kotte-Eriksen, Bærum Seilforening Knut Rishovd, Bærum Seilforening Dag Olav Nikolaysen, Drøbaksund Seilforening Niels Wang, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-482
Måltall: 1,39
|
|
|
|
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Svolvær Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Jack Inge Andreassen
Seilforening: Teamnavn: Team Svolvær Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:10:10 |
19:40:10 |
25:34:13 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TROLLFJORD
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Team Svolvær Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Jack Inge Andreassen
Seilforening: Teamnavn: Team Svolvær Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:10:10 |
19:40:10 |
25:34:13 |
|
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Arild Hildrum, Asker Seilforening Jack Inge Andreassen, Torfinn Nordli, Ole Wahl, Kurt Arne Mosand, Bodø Seilforening Rune Skogen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Swedestar 370
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 12042
Christian Hall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12042 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Trygve Sundby Hall
Seilforening: Vestfjordens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12042 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:39:48 |
17:39:48 |
24:11:55 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BJøRNSTJERNE
Christian Hall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12042 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Trygve Sundby Hall
Seilforening: Vestfjordens Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bjørnstjerne Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 12042 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:39:48 |
17:39:48 |
24:11:55 |
|
15 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Hall, Kongelig Norsk Seilforening Trygve Sundby Hall, Vestfjordens Seilforening Andreas Sundby Hall, Vestfjordens Seilforening Jon Petter Leland, Røyken Seilforening E. Andreas Svaboe Steinsvik, Ulrik Horn, Edvard Welle-Strand, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-43
Måltall: 1,37
|
|
|
|
NOR 9299
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Jan Muren
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:55 |
18:33:55 |
24:19:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
OLISABETH
Svein Are Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Jan Muren
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Olisabeth Båttype: Luffe 40MH Seilnummer: NOR 9299 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:55 |
18:33:55 |
24:19:13 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Are Løtveit, Asker Seilforening Jan Muren, Asker Seilforening Terje Berntsen, Kai Abrahamsen, Asker Seilforening Jon Olav Bondevik, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Luffe 40MH
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 10081
Lasse Bøhler
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NARNIA Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10081 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Finn Eide
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NARNIA Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10081 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:29:27 |
21:09:27 |
26:26:48 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NARNIA
Lasse Bøhler
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Båtnavn: NARNIA Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10081 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Finn Eide
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: NARNIA Båttype: Hanse 371 Seilnummer: NOR 10081 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:29:27 |
21:09:27 |
26:26:48 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lasse Bøhler, Drøbaksund Seilforening Finn Eide, Inge Solheim, Peter Hoebeke, Hans Kristian Knutsen, Drøbaksund Seilforening Tor Peck, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 371
Måltall: 1,25
|
|
|
|
NOR 12140
Knut Asle Sletvold
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Den Blå Dame Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12140 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Odd Arne Urnes
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Den Blå Dame Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12140 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DEN BLå DAME
Knut Asle Sletvold
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Den Blå Dame Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12140 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Odd Arne Urnes
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Den Blå Dame Båttype: Hanse 370 Seilnummer: NOR 12140 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Asle Sletvold, Sarpsborg Seilforening Odd Arne Urnes, Arve Dimmen|, Roy Lystad, Rune Erlandsen, Kai Ruben Bævre, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 370
Måltall: 1,26
|
|
|
|
NOR 14480
STIG THORSEN
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nostra Vida Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14480 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Ove Pedersen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nostra Vida Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14480 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:08:22 |
17:58:22 |
24:48:08 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NOSTRA VIDA
STIG THORSEN
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nostra Vida Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14480 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Ove Pedersen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Nostra Vida Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 14480 NOR Rating: NOR 1,38
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:08:22 |
17:58:22 |
24:48:08 |
|
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
STIG THORSEN, Horten Seilforening Ove Pedersen, Horten Seilforening Even Evensen, Horten Seilforening Jon Waage, Horten Seilforening Thomas Martinsen, Horten Seilforening Stig Høihilder, Horten Seilforening Espen Brinck-Johnsen, Horten Seilforening Torgeir Torgersen, Horten Seilforening Kim Bertheussen, Horten Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 40
Måltall: 1,38
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10145
Kjetil Bakke
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MALINE Båttype: x-yachts Seilnummer: NOR 10145 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Barbra Noodt
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MALINE Båttype: x-yachts Seilnummer: NOR 10145 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:31:59 |
15:21:59 |
22:44:32 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MALINE
Kjetil Bakke
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MALINE Båttype: x-yachts Seilnummer: NOR 10145 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Barbra Noodt
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MALINE Båttype: x-yachts Seilnummer: NOR 10145 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:31:59 |
15:21:59 |
22:44:32 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjetil Bakke, Asker Seilforening Barbra Noodt, Ullern Seilforening Hans Olav Skjeggestad, Fredrikstad Seilforening Aksel Møller, Lars Martin Borge, Rolf Vikre, Asker Seilforening Calle Andersen, Asker Seilforening Kristin Husby, Asker Seilforening Harald Brøndmo, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: x-yachts
Måltall: 1,48
|
|
|
|
NOR 7331
Trond Forsstrøm
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fri da' Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7331 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Per Forsstrøm
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fri da' Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7331 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:42:31 |
20:32:31 |
24:02:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRI DA'
Trond Forsstrøm
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fri da' Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7331 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Per Forsstrøm
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Fri da' Båttype: CB33 Seilnummer: NOR 7331 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:42:31 |
20:32:31 |
24:02:02 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Forsstrøm, Halden Seilforening Per Forsstrøm, Halden Seilforening Morten Heli Hansen, Halden Seilforening Thomas Jensen, Halden Seilforening Olle Jeber, Strömstad Segelselskap |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: CB33
Måltall: 1,17
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13934
Henning Høyte
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Camilla Haglerød
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:35:43 |
19:05:43 |
25:00:53 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELIXDENSTORE
Henning Høyte
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Camilla Haglerød
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: FelixDenStore Båttype: First 35 Seilnummer: NOR 13934 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:35:43 |
19:05:43 |
25:00:53 |
|
24 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henning Høyte, Kongelig Norsk Seilforening Camilla Haglerød, Kim Rammen, Kongelig Norsk Seilforening Tonje Vegard, Jens Conradi, Erling Pettersen Hessvik, Per Anders Friise, Arne Ottestad, Tønsberg Seilforening Henning Traalum, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 35
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 12410
Knut Adolfsen
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frisia Båttype: Bavria 39C Seilnummer: NOR 12410 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Rune Adolfsen
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frisia Båttype: Bavria 39C Seilnummer: NOR 12410 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRISIA
Knut Adolfsen
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frisia Båttype: Bavria 39C Seilnummer: NOR 12410 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Rune Adolfsen
Seilforening: Halden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Frisia Båttype: Bavria 39C Seilnummer: NOR 12410 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
26 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knut Adolfsen, Halden Seilforening Rune Adolfsen, Halden Seilforening Knut Erik Finnestad, Halden Seilforening Hans Peter Elders, Halden Seilforening Thor Jansen, Halden Seilforening Ole Fagerlie, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavria 39C
Måltall: 1,23
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14118
Einar Edin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: EDIN Båtnavn: EDIN Båttype: archchambault rc 40 Seilnummer: NOR 14118 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Stig Johnsen
Seilforening: Teamnavn: EDIN Båtnavn: EDIN Båttype: archchambault rc 40 Seilnummer: NOR 14118 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:15:44 |
18:05:44 |
25:41:44 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EDIN
Einar Edin
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: EDIN Båtnavn: EDIN Båttype: archchambault rc 40 Seilnummer: NOR 14118 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Stig Johnsen
Seilforening: Teamnavn: EDIN Båtnavn: EDIN Båttype: archchambault rc 40 Seilnummer: NOR 14118 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:15:44 |
18:05:44 |
25:41:44 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Edin, Kongelig Norsk Seilforening Stig Johnsen, Olav Vaagslid, Lars Gunnar Aasuldsen, Jan Åge Nordli, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: archchambault rc 40
Måltall: 1,42
|
|
|
|
NOR 7343
Hanne Modahl Bjertnes
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Fri Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 7343 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Eirik Strand
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Fri Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 7343 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:42:24 |
23:32:24 |
28:00:45 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FRI
Hanne Modahl Bjertnes
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Fri Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 7343 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Eirik Strand
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Fri Båttype: Contrast 36 Seilnummer: NOR 7343 NOR Rating: NOR 1,19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:42:24 |
23:32:24 |
28:00:45 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Modahl Bjertnes, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Eirik Strand, Eva Skjønsberg, Svend Skjønsberg, Max Skjønsberg, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Contrast 36
Måltall: 1,19
|
|
|
|
NOR 11227
STEIN PAULI
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Petter Martinsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:11:13 |
18:11:13 |
24:22:13 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
GOODNY IV
STEIN PAULI
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Petter Martinsen
Seilforening: Horten Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Goodny IV Båttype: BAVARIA 42 Match Seilnummer: NOR 11227 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:11:13 |
18:11:13 |
24:22:13 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
STEIN PAULI, Horten Seilforening Petter Martinsen, Horten Seilforening Svein Lorentsen, Horten Seilforening Karl Edvard Reinertsen, Horten Seilforening Torger Gjerde, Horten Seilforening Tor Gustav Pettersen, Horten Seilforening Anders Herlofsen, Horten Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: BAVARIA 42 Match
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 11736
Sigurd J. Vik
| Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: RED Båtnavn: RED Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11736 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Are Qvale
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: RED Båtnavn: RED Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11736 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:24:27 |
19:24:27 |
26:00:21 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
RED
Sigurd J. Vik
| Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: RED Båtnavn: RED Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11736 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Are Qvale
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: RED Båtnavn: RED Båttype: Bavaria 42 Match Seilnummer: NOR 11736 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:24:27 |
19:24:27 |
26:00:21 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sigurd J. Vik, Ullern Seilforening Are Qvale, Ullern Seilforening Paul Holding, Mia Roland, Nora Beck, Silje Flatmo Danielsen, André Fredrik Holberg Arentz Wesenberg, Robert Arntsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Bavaria 42 Match
Måltall: 1,34
|
|
|
|
PUR 11035
Carl Magne Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Aass for oss Båtnavn: CHABLISIENNE Båttype: Dufour 385 Seilnummer: PUR 11035 NOR Rating: PUR 1,21
|
|
Hilde Engen
Seilforening: Teamnavn: Aass for oss Båtnavn: CHABLISIENNE Båttype: Dufour 385 Seilnummer: PUR 11035 NOR Rating: PUR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CHABLISIENNE
Carl Magne Hansen
Seilforening: Drammens Seilforening Teamnavn: Aass for oss Båtnavn: CHABLISIENNE Båttype: Dufour 385 Seilnummer: PUR 11035 NOR Rating: PUR 1,21
|
|
Hilde Engen
Seilforening: Teamnavn: Aass for oss Båtnavn: CHABLISIENNE Båttype: Dufour 385 Seilnummer: PUR 11035 NOR Rating: PUR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
22 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carl Magne Hansen, Drammens Seilforening Hilde Engen, Atle Storteig, Øyvind Lybæk Hansen, Drammens Seilforening Anders Hommerstad, Kongelig Norsk Seilforening erik t pettersen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Dufour 385
Måltall: 1,21
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12102
Hans Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: My Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Jeppe Von Düring
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: My Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MY
Hans Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: My Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Jeppe Von Düring
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: My Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12102 NOR Rating: NOR 1,41
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
34 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hans Ellingsen, Kongelig Norsk Seilforening Jeppe Von Düring, Kongelig Norsk Seilforening Espen Düring, Harald Gefle, Lars Thorrud, Per Kaarby, Jan Ellingsen, Mons Stange, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 50
Måltall: 1,41
|
|
|
|
NOR 10701
Per K. Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Zikk Zakk 7 Båtnavn: Zikk Zakk 7 Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Vigdis Pettersen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Zikk Zakk 7 Båtnavn: Zikk Zakk 7 Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ZIKK ZAKK 7
Per K. Lie
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Zikk Zakk 7 Båtnavn: Zikk Zakk 7 Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Vigdis Pettersen
Seilforening: Ingen Teamnavn: Zikk Zakk 7 Båtnavn: Zikk Zakk 7 Båttype: First 36.7 Seilnummer: NOR 10701 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
36 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per K. Lie, Bundefjorden Seilforening Vigdis Pettersen, Ingen Kjetil Frøyland, Kongelig Norsk Seilforening Stian Lundberg, Bundefjorden Seilforening Hans Jakob Prydz, Bundefjorden Seilforening Veronica Brubakk Angell, Bundefjorden Seilforening Ingunn Rognlien, Lysakerfjorden Brettseilerklubb Nina Krohn, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 36.7
Måltall: 1,29
|
|
|
|
NOR 13900
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Ole Petter Tomter
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:38:20 |
19:08:20 |
24:41:21 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MORNINGS
Øistein Skyberg
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Ole Petter Tomter
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Mornings Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 13900 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:38:20 |
19:08:20 |
24:41:21 |
|
19 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øistein Skyberg, Asker Seilforening Ole Petter Tomter, Asker Seilforening Ola Johanssen, Asker Seilforening Carl Eilef van der Hagen, Kongelig Norsk Seilforening Rune Stromquist, Asker Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 400e
Måltall: 1,29
|
|
|
|
GER 4294
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: GER 4294 NOR Rating: GER 1,36
|
|
Ola Petter Dahlen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: GER 4294 NOR Rating: GER 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:06:45 |
18:06:45 |
24:37:58 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TANGO
Iver Iversen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: GER 4294 NOR Rating: GER 1,36
|
|
Ola Petter Dahlen
Seilforening: Nesodden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Tango Båttype: Mumm36 Seilnummer: GER 4294 NOR Rating: GER 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:06:45 |
18:06:45 |
24:37:58 |
|
17 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver Iversen, Nesodden Seilforening Ola Petter Dahlen, Nesodden Seilforening Per Søderlund, Nesodden Seilforening Jakob Fahlstadius, Egil Kjetil Olsen, Nesodden Seilforening Tormod S. Petersen, Nesodden Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Mumm36
Måltall: 1,36
|
|
|
|
NOR 12538
EIVIND BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Pål Bakke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:16:30 |
18:16:30 |
24:07:22 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MASITO
EIVIND BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Pål Bakke
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: MASITO Båttype: Hanse 430 Seilnummer: NOR 12538 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:16:30 |
18:16:30 |
24:07:22 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
EIVIND BAKKE, Bundefjorden Seilforening Pål Bakke, Kjetil Pettersen, Per Haugen, Roger Kolstad, Arne Isaksen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Hanse 430
Måltall: 1,32
|
|
|
|
NOR 8438
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Spirit II Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Marius Paus
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Spirit II Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:22:41 |
19:52:41 |
25:26:38 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SPIRIT II
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Spirit II Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Marius Paus
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Spirit II Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:22:41 |
19:52:41 |
25:26:38 |
|
30 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jon Ramm-Pettersen, Asker Seilforening Marius Paus, Asker Seilforening Geir Atle Lerkerød, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Jon Gunnar Boehlke, Kongelig Norsk Seilforening Ole Johan Kvan, Drammens Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Baltic 43
Måltall: 1,28
|
|
|
|
|
|
|
NOR 14415
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Snowbiz Båtnavn: Snowbiz Båttype: Elan350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Snowbiz Båtnavn: Snowbiz Båttype: Elan350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:59:00 |
18:59:00 |
25:26:15 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SNOWBIZ
Vidar Moe
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Snowbiz Båtnavn: Snowbiz Båttype: Elan350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Peter Holm
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Snowbiz Båtnavn: Snowbiz Båttype: Elan350 Seilnummer: NOR 14415 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:59:00 |
18:59:00 |
25:26:15 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vidar Moe, Fredrikstad Seilforening Peter Holm, Bærum Seilforening Egil Norli, Fredrikstad Seilforening Petter Holt, Bærum Seilforening Henrik Bjerke, Fredrikstad Seilforening Geir Harvey, Fredrikstad Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Elan350
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 12143
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Lars Even Nilssen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:26:53 |
15:16:53 |
22:36:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
SANTA
Claus Landmark
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Lars Even Nilssen
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Santa Båtnavn: Santa Båttype: Landmark 43 Seilnummer: NOR 12143 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 12:26:53 |
15:16:53 |
22:36:59 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Claus Landmark, Soon Seilforening Lars Even Nilssen, Soon Seilforening Nicholas Fadler Martinsen, Soon Seilforening Ernst Sundby, Soon Seilforening Vegard Guttormsen, Soon Seilforening Aage Andersen, Soon Seilforening Crister Randmaa, KSSS Espen Kamperhaug, Tønsberg Seilforening Hallgeir Betele, Kongelig Norsk Seilforening Magne Klann, Soon Seilforening Johan Ek, KSSS Lars Landmark, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Landmark 43
Måltall: 1,48
|
|
|
|
|
|
|
NOR 12101
Thor Magnus Lie
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vini Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12101 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Ann Chatrin Lie
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vini Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12101 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:41:11 |
17:31:11 |
24:52:40 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VINI
Thor Magnus Lie
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vini Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12101 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Ann Chatrin Lie
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Vini Båttype: First 50 Seilnummer: NOR 12101 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:41:11 |
17:31:11 |
24:52:40 |
|
27 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thor Magnus Lie, Soon Seilforening Ann Chatrin Lie, Soon Seilforening Bosse Strand, Soon Seilforening Ellen Berg, Soon Seilforening Morten Strand, Soon Seilforening Marianne R. Lorentzen, Soon Seilforening Hans Henrik Bjelke, Fredrikstad Seilforening Erlend Kværne, Geir Løvvik, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 50
Måltall: 1,42
|
|
|
|
|
|
|
NOR 3288
Tom Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Angelique Båtnavn: Angelique Båttype: Banner 30 Spec. Seilnummer: NOR 3288 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Emil Myrbråten
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Angelique Båtnavn: Angelique Båttype: Banner 30 Spec. Seilnummer: NOR 3288 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:44:37 |
20:34:37 |
23:39:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ANGELIQUE
Tom Olsen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Angelique Båtnavn: Angelique Båttype: Banner 30 Spec. Seilnummer: NOR 3288 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Emil Myrbråten
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Angelique Båtnavn: Angelique Båttype: Banner 30 Spec. Seilnummer: NOR 3288 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:44:37 |
20:34:37 |
23:39:48 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tom Olsen, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Emil Myrbråten, Ullern Seilforening Nicolai Walle Wennersten, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Anders Vik, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Jon Gunnar Brevik, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Banner 30 Spec.
Måltall: 1,15
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9565
Iver Waalen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Siv Gjedrem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:37:54 |
18:37:54 |
24:57:59 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EUPHORIA
Iver Waalen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Siv Gjedrem
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Euphoria Båttype: Luffe 43 Seilnummer: NOR 9565 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:37:54 |
18:37:54 |
24:57:59 |
|
20 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Iver Waalen, Kongelig Norsk Seilforening Siv Gjedrem, Kongelig Norsk Seilforening Maria Rustad Gjedrem, Kim Fimland, Lillann Iversen, Frederic Nicolai Løvenskiold, Bærum Seilforening Trond V. Furu, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Luffe 43
Måltall: 1,34
|
|
|
|
NOR 11195
Fabian Stenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Meetingpoint-X Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 11195 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Tinius Stenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Meetingpoint-X Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 11195 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:14:05 |
18:14:05 |
24:58:53 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MEETINGPOINT-X
Fabian Stenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Meetingpoint-X Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 11195 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Tinius Stenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Meetingpoint-X Båttype: X-43 Seilnummer: NOR 11195 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:14:05 |
18:14:05 |
24:58:53 |
|
21 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fabian Stenberg, Kongelig Norsk Seilforening Tinius Stenberg, Kongelig Norsk Seilforening Bastian Bjerke, Asker Seilforening Alf-Petter Olsen, Harald Johannesen, Michael Borge, Kongelig Norsk Seilforening Henning Høidahl, Kongelig Norsk Seilforening Christopher Arnesen, Kongelig Norsk Seilforening Nicholas Caprino, Kongelig Norsk Seilforening Andreas Echtermeyer, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-43
Måltall: 1,37
|
|
|
|
GBR 5052
Espen Nedrås
| Seilforening: Færder Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLUSION Båttype: ILC 40 Seilnummer: GBR 5052 NOR Rating: GBR 1,45
|
|
Heidi Barstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLUSION Båttype: ILC 40 Seilnummer: GBR 5052 NOR Rating: GBR 1,45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:07:55 |
16:57:55 |
24:35:58 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ILLUSION
Espen Nedrås
| Seilforening: Færder Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLUSION Båttype: ILC 40 Seilnummer: GBR 5052 NOR Rating: GBR 1,45
|
|
Heidi Barstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLUSION Båttype: ILC 40 Seilnummer: GBR 5052 NOR Rating: GBR 1,45
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:07:55 |
16:57:55 |
24:35:58 |
|
25 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Espen Nedrås, Færder Seilforening Heidi Barstad, Kongelig Norsk Seilforening Siv-Hege Aavik, Kongelig Norsk Seilforening Jens Christian Vik, Kjell-Gunnar Wåden, Hof skogsmatros.org. Olga Zaikova, Asker Seilforening Anja Sundal, Snorre Hjelseth, Silje Rogne, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: ILC 40
Måltall: 1,45
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9697
TORE HOLTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Mia Tuk Båtnavn: Mia Tuk Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9697 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Even Slaaten Skistad
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Mia Tuk Båtnavn: Mia Tuk Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9697 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:36:29 |
21:16:29 |
26:22:50 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MIA TUK
TORE HOLTE
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Mia Tuk Båtnavn: Mia Tuk Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9697 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Even Slaaten Skistad
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Mia Tuk Båtnavn: Mia Tuk Båttype: JEANNEAU Seilnummer: NOR 9697 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:36:29 |
21:16:29 |
26:22:50 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TORE HOLTE, Drøbaksund Seilforening Even Slaaten Skistad, Drøbaksund Seilforening John Erik Halvorsen, Drøbaksund Seilforening Gaute Østmark, Drøbaksund Seilforening Frode Aslak Dahl, Drøbaksund Seilforening Trond Magelie, Drøbaksund Seilforening Snorre Øynes, Drøbaksund Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: JEANNEAU
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 14109
Trond Kristensen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Aiming 1st./Team UK Båtnavn: Team Aiming 1st Båttype: (T-34) Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Carl-Gustav Eriksson
Seilforening: SSÅV Teamnavn: Aiming 1st./Team UK Båtnavn: Team Aiming 1st Båttype: (T-34) Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEAM AIMING 1ST
Trond Kristensen
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: Aiming 1st./Team UK Båtnavn: Team Aiming 1st Båttype: (T-34) Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Carl-Gustav Eriksson
Seilforening: SSÅV Teamnavn: Aiming 1st./Team UK Båtnavn: Team Aiming 1st Båttype: (T-34) Seilnummer: NOR 14109 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Kristensen, Moss Seilforening Carl-Gustav Eriksson, SSÅV Harald Støre, Moss Seilforening Arvid Bergfald, Moss Seilforening Pål Einar Berntsen, Moss Seilforening Kai Fremme, Ingunn Veimo, Innherred Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: (T-34)
Måltall: 1,30
|
|
|
|
NOR 10040
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Drømmen Båtnavn: Team Drømmen Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10040 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Drømmen Båtnavn: Team Drømmen Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10040 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:53:45 |
16:43:45 |
22:55:08 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEAM DRøMMEN
Siri B Kamfjord
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Drømmen Båtnavn: Team Drømmen Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10040 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Birthe Marie Steensen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Drømmen Båtnavn: Team Drømmen Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10040 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:53:45 |
16:43:45 |
22:55:08 |
|
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Siri B Kamfjord, Tønsberg Seilforening Birthe Marie Steensen, Tønsberg Seilforening Ingvild Johanne Torbal Udenæs, Nesodden Seilforening Cecilie Eldrup Evju, Drammens Seilforening Janne Lillehagen, Asker Seilforening Sara Hagerup, Kongelig Norsk Seilforening Fredrikke Lund, Moss Seilforening Andreas Enger, Kongelig Norsk Seilforening Hallvard Granheim, Lysakerfjorden Brettseilerklubb Tormod Granheim, janina bøhmer, Oslo Seilforening Mari Sveen, Soon Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IMX 40
Måltall: 1,37
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 8841
Sverre Samdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Enzo Båttype: First 51 Seilnummer: NOR 8841 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Thore Stubberud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Enzo Båttype: First 51 Seilnummer: NOR 8841 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:09:49 |
17:39:49 |
23:08:21 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ENZO
Sverre Samdal
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Enzo Båttype: First 51 Seilnummer: NOR 8841 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Thore Stubberud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Enzo Båttype: First 51 Seilnummer: NOR 8841 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:09:49 |
17:39:49 |
23:08:21 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Samdal, Kongelig Norsk Seilforening Thore Stubberud, Kongelig Norsk Seilforening Sigurd Stubberud, Harald Vegstein, Kongelig Norsk Seilforening Pål Grobstok, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: First 51
Måltall: 1,31
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9629
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Inger-Lill Gregersen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:26 |
18:33:26 |
23:45:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CB`N
Kjell Norli
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Inger-Lill Gregersen
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Båtnavn: CB`N Båttype: CB365 Seilnummer: NOR 9629 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:26 |
18:33:26 |
23:45:11 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell Norli, Fredrikstad Seilforening Inger-Lill Gregersen, Fredrikstad Seilforening Ole Oskar Omberg, Fredrikstad Seilforening Jarle Larsen, Fredrikstad Seilforening Trond Johansen, Fredrikstad Seilforening Brit Halvorsen, Thomas Pedersen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: CB365
Måltall: 1,28
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13946
Christian Toverud
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona34 Seilnummer: NOR 13946 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kim Thomassen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona34 Seilnummer: NOR 13946 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:49:50 |
20:29:50 |
25:24:59 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
JUST 4 FUN
Christian Toverud
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona34 Seilnummer: NOR 13946 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kim Thomassen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Just 4 Fun Båttype: Salona34 Seilnummer: NOR 13946 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:49:50 |
20:29:50 |
25:24:59 |
|
11 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Toverud, Bundefjorden Seilforening Kim Thomassen, Dag Liseth, Moss Seilforening Ole Skau, Bundefjorden Seilforening Steinar Solli, Fredrikstad Seilforening Ragnar Jacobsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Salona34
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 66
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Andre Kryss Båttype: x-41 Seilnummer: NOR 66 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Tom Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Andre Kryss Båttype: x-41 Seilnummer: NOR 66 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:44:33 |
16:34:33 |
23:52:09 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ANDRE KRYSS
Kjell Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Andre Kryss Båttype: x-41 Seilnummer: NOR 66 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Tom Clement Ludvigsen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Andre Kryss Båttype: x-41 Seilnummer: NOR 66 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:44:33 |
16:34:33 |
23:52:09 |
|
16 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kjell Clement Ludvigsen, Arendals Seilforening Tom Clement Ludvigsen, Arendals Seilforening Unni Thrane-Nilsen, Johannes Goa Ludvigsen, Arendals Seilforening Lars Jomås, Arendals Seilforening Martin Rygh Myraker, Kongelig Norsk Seilforening Øystein Johan Aasland, Jannik Falck, Kongelig Norsk Seilforening Sven Roger Jensen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: x-41
Måltall: 1,44
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9894
lars bjønness
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Odin Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9894 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Stig Rygh Johannesen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Odin Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9894 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ODIN
lars bjønness
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Odin Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9894 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Stig Rygh Johannesen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Odin Båttype: X-452 Seilnummer: NOR 9894 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
lars bjønness, Bundefjorden Seilforening Stig Rygh Johannesen, Jon Nordberg, Johnny Rugås, Asker Seilforening Carl Petter Simonsen, Erik Henriksen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-452
Måltall: 1,34
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11686
Per Bomann-Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: La Sirena Båttype: Grand Soleil 37* B&C Seilnummer: NOR 11686 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Torstein Bomann-Larsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: La Sirena Båttype: Grand Soleil 37* B&C Seilnummer: NOR 11686 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:54:41 |
19:24:41 |
25:25:44 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LA SIRENA
Per Bomann-Larsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Båtnavn: La Sirena Båttype: Grand Soleil 37* B&C Seilnummer: NOR 11686 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Torstein Bomann-Larsen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: La Sirena Båttype: Grand Soleil 37* B&C Seilnummer: NOR 11686 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:54:41 |
19:24:41 |
25:25:44 |
|
29 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Bomann-Larsen, Tønsberg Seilforening Torstein Bomann-Larsen, Håkon Bomann-Larsen, Jan Eek-Nielsen, Vidar Lundberg, Hans-Jørgen Rom, Kai Bamberg, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Grand Soleil 37* B&C
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 11414
Jan Petter Dyrud
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Tiger Båtnavn: Next Wave IV Båttype: SO 49 Seilnummer: NOR 11414 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Stig Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Tiger Båtnavn: Next Wave IV Båttype: SO 49 Seilnummer: NOR 11414 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:34:05 |
19:04:05 |
24:24:25 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NEXT WAVE IV
Jan Petter Dyrud
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Tiger Båtnavn: Next Wave IV Båttype: SO 49 Seilnummer: NOR 11414 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Stig Larsen
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Tiger Båtnavn: Next Wave IV Båttype: SO 49 Seilnummer: NOR 11414 NOR Rating: NOR 1,28
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:34:05 |
19:04:05 |
24:24:25 |
|
12 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jan Petter Dyrud, Kongelig Norsk Seilforening Stig Larsen, Bærum Seilforening Nils Stora, Erling Høglund, Kongelig Norsk Seilforening Antonio Soares, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: SO 49
Måltall: 1,28
|
|
|
|
|
|
|
NOR 10333
Per Haugen
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Christian Ruud
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
XANA
Per Haugen
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Christian Ruud
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Xana Båttype: IMX 40 Seilnummer: NOR 10333 NOR Rating: NOR 1,37
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
31 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Per Haugen, Oppegård Seilforening Christian Ruud, Trond Augestad, Kongelig Norsk Seilforening Svein Erik Munkelien, Pål Bergan, Mats Walday, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Dennis Gylthe, Oppegård Seilforening Arne Knudsen, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: IMX 40
Måltall: 1,37
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 50
Thomas Oksmo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Magne Tønnesen Båtnavn: KIWI Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 50 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Magne Tønnesen Båtnavn: KIWI Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 50 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:50:36 |
16:40:36 |
24:00:51 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
KIWI
Thomas Oksmo
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Magne Tønnesen Båtnavn: KIWI Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 50 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Morten Rustad
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Magne Tønnesen Båtnavn: KIWI Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 50 NOR Rating: NOR 1,44
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:50:36 |
16:40:36 |
24:00:51 |
|
18 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Oksmo, Fredrikstad Seilforening Morten Rustad, Fredrikstad Seilforening Pål Andreasen, Kongelig Norsk Seilforening Magne Tønnesen, Fredrikstad Seilforening Ingar Kanestrøm, Kongelig Norsk Seilforening Hege Tort karlsen, Kongelig Norsk Seilforening Eivind Rubinstein, Fredrikstad Seilforening Jon anders Heine, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: X-41
Måltall: 1,44
|
|
|
|
NOR 640
Anders Onsager
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Blow Båtnavn: Queen Anne Båttype: Baltic Seilnummer: NOR 640 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Stian Paulsen
Seilforening: Teamnavn: Blow Båtnavn: Queen Anne Båttype: Baltic Seilnummer: NOR 640 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:35 |
18:03:35 |
23:50:19 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
QUEEN ANNE
Anders Onsager
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Blow Båtnavn: Queen Anne Båttype: Baltic Seilnummer: NOR 640 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Stian Paulsen
Seilforening: Teamnavn: Blow Båtnavn: Queen Anne Båttype: Baltic Seilnummer: NOR 640 NOR Rating: NOR 1,32
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:03:35 |
18:03:35 |
23:50:19 |
|
8 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Onsager, Kongelig Norsk Seilforening Stian Paulsen, Martin Soknes, Asker Seilforening Marcus Devold Soknes, Asker Seilforening Tom Wilhelm Stabe, Terje Wollmann, |
Klasse: LYS - m spinnaker
Båttype: Baltic
Måltall: 1,32
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Klas Ekeland
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:17:43 |
24:17:43 |
29:52:59 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
VINDTORA
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Klas Ekeland
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Vindtora Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:17:43 |
24:17:43 |
29:52:59 |
|
13 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christian Stensholt, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Klas Ekeland, |
Klasse: LYS - Shorthanded
Båttype: Pogo 8,50
Måltall: 1,23
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13631
Dag Øyvind Askheim
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flyt Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i Seilnummer: NOR 13631 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Richard Holt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Flyt Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i Seilnummer: NOR 13631 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:08:09 |
23:08:09 |
28:27:25 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FLYT
Dag Øyvind Askheim
Seilforening: Asker Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Flyt Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i Seilnummer: NOR 13631 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Richard Holt
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Flyt Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i Seilnummer: NOR 13631 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 19:08:09 |
23:08:09 |
28:27:25 |
|
9 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Dag Øyvind Askheim, Asker Seilforening Richard Holt, Steinar Ottebergsen, Trond Englund, Jon Askheim, Bærum Seilforening Jonas Englund, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 9136
John Wenli
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: No Rush Båtnavn: No Rush Båttype: J Sun Odyssey 36.2 Seilnummer: NOR 9136 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Mette Wenli
Seilforening: Teamnavn: No Rush Båtnavn: No Rush Båttype: J Sun Odyssey 36.2 Seilnummer: NOR 9136 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
NO RUSH
John Wenli
Seilforening: Moss Seilforening Teamnavn: No Rush Båtnavn: No Rush Båttype: J Sun Odyssey 36.2 Seilnummer: NOR 9136 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Mette Wenli
Seilforening: Teamnavn: No Rush Båtnavn: No Rush Båttype: J Sun Odyssey 36.2 Seilnummer: NOR 9136 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John Wenli, Moss Seilforening Mette Wenli, Per Holt, Dag Bjerke, John Eriksen, Rolf Hojem, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: J Sun Odyssey 36.2
Måltall: 1,14
|
|
|
|
NOR 13891
Øyvind Bjørnås
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria 40 Vision Seilnummer: NOR 13891 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Eirik Bergersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria 40 Vision Seilnummer: NOR 13891 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:26:38 |
21:26:38 |
26:35:25 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
CARISMA
Øyvind Bjørnås
| Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria 40 Vision Seilnummer: NOR 13891 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Eirik Bergersen
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Carisma Båttype: Bavaria 40 Vision Seilnummer: NOR 13891 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:26:38 |
21:26:38 |
26:35:25 |
|
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øyvind Bjørnås, Kongelig Norsk Seilforening Eirik Bergersen, Gunnar Hoff, Narve Langeland, Lars Asbjørn Borgen, Nils Henrik Wie, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Bavaria 40 Vision
Måltall: 1,24
|
|
|
|
NOR 10076
Thor Arve Øveraasen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hemith III Båttype: Sweden Yachts 45 Seilnummer: NOR 10076 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Hans Thomas Gefle
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Hemith III Båttype: Sweden Yachts 45 Seilnummer: NOR 10076 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:11:20 |
18:11:20 |
23:49:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HEMITH III
Thor Arve Øveraasen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Hemith III Båttype: Sweden Yachts 45 Seilnummer: NOR 10076 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Hans Thomas Gefle
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Hemith III Båttype: Sweden Yachts 45 Seilnummer: NOR 10076 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:11:20 |
18:11:20 |
23:49:38 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thor Arve Øveraasen, Kongelig Norsk Seilforening Hans Thomas Gefle, Oddvin Wedøe, Arnulf L`Orsa, Gaute Frøisland, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Sweden Yachts 45
Måltall: 1,31
|
|
|
|
NOR 13400
Svein Solevåg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lazy Days Båttype: Bavaria 40 Cruiser Seilnummer: NOR 13400 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Eldar Solevåg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Lazy Days Båttype: Bavaria 40 Cruiser Seilnummer: NOR 13400 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:24:52 |
21:24:52 |
25:54:41 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LAZY DAYS
Svein Solevåg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Lazy Days Båttype: Bavaria 40 Cruiser Seilnummer: NOR 13400 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Eldar Solevåg
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Lazy Days Båttype: Bavaria 40 Cruiser Seilnummer: NOR 13400 NOR Rating: NOR 1,21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:24:52 |
21:24:52 |
25:54:41 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Svein Solevåg, Kongelig Norsk Seilforening Eldar Solevåg, Øyvind Prytz, Kongelig Norsk Seilforening Knut Selliken, Kongelig Norsk Seilforening Marte Solevåg, Stine Solevåg, Arne Solevåg, Johan Hasselstrøm, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Bavaria 40 Cruiser
Måltall: 1,21
|
|
|
|
NOR 11803
Sturla Tune
| Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Litt av hvert Båtnavn: Desiree Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11803 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Aslak Lie
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Litt av hvert Båtnavn: Desiree Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11803 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
DESIREE
Sturla Tune
| Seilforening: Drøbaksund Seilforening Teamnavn: Litt av hvert Båtnavn: Desiree Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11803 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Aslak Lie
Seilforening: Oppegård Seilforening Teamnavn: Litt av hvert Båtnavn: Desiree Båttype: J Sun Odyssey 40.3 Seilnummer: NOR 11803 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sturla Tune, Drøbaksund Seilforening Aslak Lie, Oppegård Seilforening Jeanette Zakrisen, Moss Seilforening Gine Maren Sollien, Mariann Nordnes, Oppegård Seilforening Max Dreyer, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Måltall: 1,18
|
|
|
|
NOR 10635
Espen Martinsen
Seilforening: Røyken Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Troja Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 10635 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Torstein Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Troja Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 10635 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:46:59 |
19:46:59 |
24:43:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TROJA
Espen Martinsen
Seilforening: Røyken Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Troja Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 10635 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Torstein Christensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Troja Båttype: Bavaria Seilnummer: NOR 10635 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 15:46:59 |
19:46:59 |
24:43:43 |
|
2 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Espen Martinsen, Røyken Seilforening Torstein Christensen, Kongelig Norsk Seilforening Jarle Norby, Petter Olsen, Henning Bendtsen, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Bavaria
Måltall: 1,25
|
|
|
|
NOR 8851
Børge Teigland
| Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Dag Moxnes
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:13:29 |
21:13:29 |
26:06:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
EIRILL 2
Børge Teigland
| Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Dag Moxnes
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Eirill 2 Båttype: CENIT 37 Seilnummer: NOR 8851 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 17:13:29 |
21:13:29 |
26:06:23 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Børge Teigland, Bærum Seilforening Dag Moxnes, Ullern Seilforening Erik Strand Tellefsen, ikke medlem i seilforening Helge Andersen, ikke medlem Stein Thoresen, Bærum Seilforening Jesper Børs-Lind, ikke medlem |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: CENIT 37
Måltall: 1,23
|
|
|
|
NOR 11219
Endre Steinbru
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Bada Bing Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Brith Løkken
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Bada Bing Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BADA BING
Endre Steinbru
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Bada Bing Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Brith Løkken
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Teamnavn: Team Bada Bing Båtnavn: Bada Bing Båttype: Bavaria 35 Match Seilnummer: NOR 11219 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
10 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Endre Steinbru, Fredrikstad Seilforening Brith Løkken, Fredrikstad Seilforening Kari Winquist, Ås ski og kajakk Øivind Riis, Hvaler Seilforening Geir Overaa, Guri Aarnes, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Bavaria 35 Match
Måltall: 1,26
|
|
|
|
|
|
|
NOR 11834
Trond Tjemsland
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Héloïse Båttype: Hanse 342 Seilnummer: NOR 11834 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Dag Ivar Holsvik
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Héloïse Båttype: Hanse 342 Seilnummer: NOR 11834 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 21:08:13 |
25:08:13 |
30:09:51 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
HéLOïSE
Trond Tjemsland
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Teamnavn: Båtnavn: Héloïse Båttype: Hanse 342 Seilnummer: NOR 11834 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Dag Ivar Holsvik
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Héloïse Båttype: Hanse 342 Seilnummer: NOR 11834 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 21:08:13 |
25:08:13 |
30:09:51 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trond Tjemsland, Frognerkilen Seilforening Av 1860 Dag Ivar Holsvik, Ian Ova, Rune Nygaard, Kjell Tomas Lunde, Geir Walaas, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Hanse 342
Måltall: 1,20
|
|
|
|
|
|
|
NOR RS5
TERJE SMITH
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liv Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR RS5 NOR Rating: NOR 0,99
|
|
Martin Smith
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Liv Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR RS5 NOR Rating: NOR 0,99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 20:27:27 |
24:27:27 |
24:27:27 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
LIV
TERJE SMITH
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Liv Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR RS5 NOR Rating: NOR 0,99
|
|
Martin Smith
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Liv Båttype: Skøyte Seilnummer: NOR RS5 NOR Rating: NOR 0,99
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 20:27:27 |
24:27:27 |
24:27:27 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TERJE SMITH, Kongelig Norsk Seilforening Martin Smith, Fred Ivar Bergsbakk, Espen Rasch, Tom Bøhler, Jens Føien, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Skøyte
Måltall: 0,99
|
|
|
|
NOR 9729
TORE STRINDBERG
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bianca Båttype: Bavaria 42 AC (1998) Seilnummer: NOR 9729 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Trond Rasch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bianca Båttype: Bavaria 42 AC (1998) Seilnummer: NOR 9729 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:13:15 |
22:13:15 |
26:39:54 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
BIANCA
TORE STRINDBERG
Seilforening: Ullern Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Bianca Båttype: Bavaria 42 AC (1998) Seilnummer: NOR 9729 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Trond Rasch
Seilforening: Teamnavn: Båtnavn: Bianca Båttype: Bavaria 42 AC (1998) Seilnummer: NOR 9729 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 18:13:15 |
22:13:15 |
26:39:54 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
TORE STRINDBERG, Ullern Seilforening Trond Rasch, Einar Dahl, Ingar Skaug, Ørjan Bang, Eivind Haukvik, Eirik Johannesen, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Bavaria 42 AC (1998)
Måltall: 1,20
|
|
|
|
NOR 11536
Gunnar G. Løvås
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Enja Båtnavn: Enja Båttype: Comfortina 42 Seilnummer: NOR 11536 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Kai Swensen
Seilforening: Teamnavn: Enja Båtnavn: Enja Båttype: Comfortina 42 Seilnummer: NOR 11536 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:19:27 |
20:19:27 |
25:36:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ENJA
Gunnar G. Løvås
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Enja Båtnavn: Enja Båttype: Comfortina 42 Seilnummer: NOR 11536 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Kai Swensen
Seilforening: Teamnavn: Enja Båtnavn: Enja Båttype: Comfortina 42 Seilnummer: NOR 11536 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 16:19:27 |
20:19:27 |
25:36:30 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gunnar G. Løvås, Kongelig Norsk Seilforening Kai Swensen, Øyvind Stakkeland, Per Olav Heggtveit, Olav Ausel, Jan Helland, |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Comfortina 42
Måltall: 1,26
|
|
|
|
|
|
|
NOR 7169
STEN WALØEN
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Walen Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7169 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Stein Bækkelund
Seilforening: Ikke medlem Teamnavn: Båtnavn: Walen Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7169 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WALEN
STEN WALØEN
Seilforening: Bærum Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Walen Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7169 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Stein Bækkelund
Seilforening: Ikke medlem Teamnavn: Båtnavn: Walen Båttype: Omega 36 Seilnummer: NOR 7169 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
STEN WALØEN, Bærum Seilforening Stein Bækkelund, Ikke medlem Trygve Trengereid, Ikke medlem Sylvi Sandberg, inne medlem Michel Cyren, Ikke medlem |
Klasse: LYS - u spinnaker
Båttype: Omega 36
Måltall: 1,20
|
|
|
|
|
|
|
NOR 13540
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Magic Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 0,959
|
|
Ragnhild Andersen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Team Magic Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 0,959
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:40:43 |
16:30:43 |
13:17:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
MAGIC
Aasmund Drolsum
Seilforening: Soon Seilforening Teamnavn: Team Magic Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 0,959
|
|
Ragnhild Andersen
Seilforening: Larvik Seilforening Teamnavn: Team Magic Båtnavn: Magic Båttype: King 40 Seilnummer: NOR 13540 NOR Rating: NOR 0,959
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:40:43 |
16:30:43 |
13:17:10 |
|
4 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aasmund Drolsum, Soon Seilforening Ragnhild Andersen, Larvik Seilforening Karoline Gisholt, Asker Seilforening Ole Aabye, Soon Seilforening Magnus Allroth, Kongelig Norsk Seilforening Silje Brathagen, Asker Seilforening Magnus Mørk, Soon Seilforening Eivind Bøymo-Malm, Moss Seilforening Henrik Strand, Soon Seilforening Kjetil Rekaa, Soon Seilforening |
Klasse: ORC - Club
Båttype: King 40
Måltall: 0,959
|
|
|
|
NOR 10910
Ludvig Daae
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 0,828
|
|
Ludvig Andreas Daae
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 0,828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:48:47 |
16:38:47 |
14:22:38 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
ILLE MORO
Ludvig Daae
| Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 0,828
|
|
Ludvig Andreas Daae
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Båtnavn: ILLE MORO Båttype: Bavaria 42Match Seilnummer: NOR 10910 NOR Rating: NOR 0,828
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:48:47 |
16:38:47 |
14:22:38 |
|
5 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Daae, Bundefjorden Seilforening Ludvig Andreas Daae, Bundefjorden Seilforening Anders Wergeland, Kongelig Norsk Seilforening Filip Larsen, Fredrikstad Seilforening Lars Tholstrup, Fredrikstad Seilforening Jon Langeland, Kongelig Norsk Seilforening Eivind Sundt, Bundefjorden Seilforening Einar Astrup, Asker Seilforening Torbjørn Mollat, Bundefjorden Seilforening Øystein Mollat, Bundefjorden Seilforening |
Klasse: ORC - Club
Båttype: Bavaria 42Match
Måltall: 0,828
|
|
|
|
NOR 37
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Team Granseil Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 0,943
|
|
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Team Granseil Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 0,943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:18:17 |
16:08:17 |
12:55:36 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
TEAM GRANSEIL
Terje Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Team Granseil Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 0,943
|
|
Richard Karlsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Team Gran Seil Båtnavn: Team Granseil Båttype: X-41 Seilnummer: NOR 37 NOR Rating: NOR 0,943
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 13:18:17 |
16:08:17 |
12:55:36 |
|
3 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Terje Wang, Kongelig Norsk Seilforening Richard Karlsen, Kongelig Norsk Seilforening Pål Johansen, Moss Seilforening Hans Cappelen, Andre Tandrevold, Stavanger Seilforening Pål Prøitz, Halvor S. Oseid, Kongelig Norsk Seilforening Hans Olav Amundsen, Morten Røisland, Risør Seilforening Caroline Bruun, Kristian Fodstad, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: ORC - Club
Båttype: X-41
Måltall: 0,943
|
|
|
|
NOR 12242
christian von trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Al Capone Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 0,970
|
|
Stein Gordner
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Al Capone Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 0,970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
AL CAPONE
christian von trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Al Capone Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 0,970
|
|
Stein Gordner
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Teamnavn: Team Al Capone Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 0,970
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
DNF |
7 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
christian von trepka, Bundefjorden Seilforening Stein Gordner, Bundefjorden Seilforening Arne Schjerpen, Bundefjorden Seilforening Pål Gaute Wiik, Bærum Seilforening Halvor Sandegren, Tom Ri Rasmussen, Bundefjorden Seilforening Per Martin Ovenberg, Steffen Ousdal, Sigurd Dale, |
Klasse: ORC - Club
Båttype: GP42
Måltall: 0,970
|
|
|
|
|
|
|
NOR 9618
Eirik Brekke
| Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Felicia Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 0,824
|
|
Idar Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Felicia Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 0,824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:54:40 |
17:44:40 |
14:55:26 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
FELICIA IV
Eirik Brekke
| Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Felicia Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 0,824
|
|
Idar Brekke
Seilforening: Tønsberg Seilforening Teamnavn: Team Felicia Båtnavn: Felicia IV Båttype: X-382 Seilnummer: NOR 9618 NOR Rating: NOR 0,824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 14:54:40 |
17:44:40 |
14:55:26 |
|
6 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Brekke, Tønsberg Seilforening Idar Brekke, Tønsberg Seilforening Wim Beukers, Tønsberg Seilforening Knut Bartho Hansen, Tønsberg Seilforening Fredrik Rygh, Tønsberg Seilforening Tormod Strand, Tønsberg Seilforening John Acomb, Tønsberg Seilforening Øyvind Øglænd, Tønsberg Seilforening Anders Jørgensen, Tønsberg Seilforening |
Klasse: ORC - Club
Båttype: X-382
Måltall: 0,824
|
|
|
|
NOR 12000
Thomas Thomas Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Wolfpack Båttype: TP52 Seilnummer: NOR 12000 NOR Rating: NOR 1,050
|
|
Bjørn Mørland-Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Wolfpack Båttype: TP52 Seilnummer: NOR 12000 NOR Rating: NOR 1,050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 09:28:40 |
12:18:40 |
11:18:28 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
WOLFPACK
Thomas Thomas Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Wolfpack Båttype: TP52 Seilnummer: NOR 12000 NOR Rating: NOR 1,050
|
|
Bjørn Mørland-Pedersen
Seilforening: Arendals Seilforening Teamnavn: Båtnavn: Wolfpack Båttype: TP52 Seilnummer: NOR 12000 NOR Rating: NOR 1,050
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
02.06.2011 09:28:40 |
12:18:40 |
11:18:28 |
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Thomas Nilsson, Kongelig Norsk Seilforening Bjørn Mørland-Pedersen, Arendals Seilforening Nils Melsom Kristensen, Hurum Seilforening Grant Larsen, Sandefjord Seilforening Sjur Klafstad, Oslo Seilforening Sveinung Tofte, Kongelig Norsk Seilforening Pål Tønneson, Moss Seilforening Tore Åkerholt, Oslo Seilforening Christopher Gundersen, Bærum Seilforening Jesper Gundersen, Kongelig Norsk Seilforening Sigurd Hekk Paulsen, Kongelig Norsk Seilforening Georg Wilhelm Bjørnestad, Oslo Seilforening Nils Jakob Nordenstrøm, Kongelig Norsk Seilforening Morten Christensen, Drammens Seilforening Øystein Pettersen, Moss Seilforening |
Klasse: ORC - Club
Båttype: TP52
Måltall: 1,050
|
|
|