Klasse: LYS - (ordinær) lørdag |
NOR 11843
morten kjellås
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Il Contio Gigante 2
morten kjellås
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Il Contio Gigante 2 Båttype: First 34.7 Seilnummer: NOR 11843 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 34.7 |
morten kjellås |
Asker Seilforening |
1,270 |
|
NOR 9155
Magnus Lingjærde
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Havhesten
Magnus Lingjærde
Seilforening: Båtnavn: Havhesten Båttype: First 41S5 Seilnummer: NOR 9155 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 41S5 |
Magnus Lingjærde |
|
1,270 |
|
NOR 10107
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JOY IV
TROND GUNDERSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JOY IV Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 10107 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
TROND GUNDERSEN |
Asker Seilforening |
1,180 |
|
N 7051
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: FRIDA Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: N 7051 NOR Rating: N 1,17
|
|
Karl Fredrik Storlien
Seilforening: Båtnavn: FRIDA Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: N 7051 NOR Rating: N 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
FRIDA
Arne Husevåg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: FRIDA Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: N 7051 NOR Rating: N 1,17
|
|
Karl Fredrik Storlien
Seilforening: Båtnavn: FRIDA Båttype: Scanmar 345 Seilnummer: N 7051 NOR Rating: N 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Scanmar 345 |
Arne Husevåg |
Asker Seilforening |
1,170 |
|
NOR 12242
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 1,55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Al Capone
Christian von Trepka
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: Al Capone Båttype: GP42 Seilnummer: NOR 12242 NOR Rating: NOR 1,55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
GP42 |
Christian von Trepka |
Bundefjorden Seilforening |
1,550 |
|
NOR 1608
Jon Børre Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Erik Magnus Barfod Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren
Jon Børre Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Erik Magnus Barfod Ørbæk
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Maren Båttype: Aphrodite 101 Seilnummer: NOR 1608 NOR Rating: NOR 1,17
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aphrodite 101 |
Jon Børre Ørbæk |
Asker Seilforening |
1,170 |
|
NOR 10827
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Snapper II Båttype: Hanse 312 Seilnummer: NOR 10827 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Snapper II
Kristian Heder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Snapper II Båttype: Hanse 312 Seilnummer: NOR 10827 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 312 |
Kristian Heder |
Asker Seilforening |
1,140 |
|
NOR 7584
Håvard Vedvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Yo! Båttype: Banner 30 R/C Seilnummer: NOR 7584 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Øystein Granheim
Seilforening: Båtnavn: Yo! Båttype: Banner 30 R/C Seilnummer: NOR 7584 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Yo!
Håvard Vedvik
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Yo! Båttype: Banner 30 R/C Seilnummer: NOR 7584 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Øystein Granheim
Seilforening: Båtnavn: Yo! Båttype: Banner 30 R/C Seilnummer: NOR 7584 NOR Rating: NOR 1,14
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Banner 30 R/C |
Håvard Vedvik |
Bærum Seilforening |
1,140 |
|
NOR 12047
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Lars Erik Mørk
Seilforening: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baltazar II
Tom Bratlie
Seilforening: Hurum Seilforening Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Lars Erik Mørk
Seilforening: Båtnavn: Baltazar II Båttype: Hanse 400e Seilnummer: NOR 12047 NOR Rating: NOR 1,31
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanse 400e |
Tom Bratlie |
Hurum Seilforening |
1,310 |
|
NOR 12363
Hans Kristian Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 C Seilnummer: NOR 12363 NOR Rating: NOR 1,10
|
|
Stig Hagestande
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 C Seilnummer: NOR 12363 NOR Rating: NOR 1,10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kvitungen
Hans Kristian Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 C Seilnummer: NOR 12363 NOR Rating: NOR 1,10
|
|
Stig Hagestande
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Kvitungen Båttype: Bavaria 30 C Seilnummer: NOR 12363 NOR Rating: NOR 1,10
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bavaria 30 C |
Hans Kristian Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,100 |
|
USA 50390
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pakalolo
Marius Andersen
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båtnavn: Pakalolo Båttype: Mumm 36 Seilnummer: USA 50390 NOR Rating: USA 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mumm 36 |
Marius Andersen |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
1,360 |
|
NOR 5175
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Indy
RAGNAR ANDREASSEN
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Aksel Andreassen
Seilforening: Oppegård Seilforening Båtnavn: Indy Båttype: Omega 30 Seilnummer: NOR 5175 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Omega 30 |
RAGNAR ANDREASSEN |
Oppegård Seilforening |
1,130 |
|
NOR 9740
steinar løvstad
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: frk. himmelbl? Båttype: banner 28 racer Seilnummer: NOR 9740 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
frk. himmelbl?
steinar løvstad
Seilforening: Holmestrand Seilforening Båtnavn: frk. himmelbl? Båttype: banner 28 racer Seilnummer: NOR 9740 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
banner 28 racer |
steinar løvstad |
Holmestrand Seilforening |
1,180 |
|
NOR 10042
TOR INGEBRIGTSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Gr Soleil 40 Seilnummer: NOR 10042 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Kaj Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Gr Soleil 40 Seilnummer: NOR 10042 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dawn II
TOR INGEBRIGTSEN
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Gr Soleil 40 Seilnummer: NOR 10042 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Kaj Berge
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dawn II Båttype: Gr Soleil 40 Seilnummer: NOR 10042 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Gr Soleil 40 |
TOR INGEBRIGTSEN |
Asker Seilforening |
1,290 |
|
NOR 463
Jon Håvard Loge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Ole Andresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Xess
Jon Håvard Loge
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Ole Andresen
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Xess Båttype: X99 Seilnummer: NOR 463 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X99 |
Jon Håvard Loge |
Bærum Seilforening |
1,250 |
|
N 13592
Birger Sevaldson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First Again Båttype: First Class 10 Seilnummer: N 13592 NOR Rating: N 1,25
|
|
Preben Borch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First Again Båttype: First Class 10 Seilnummer: N 13592 NOR Rating: N 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Again
Birger Sevaldson
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First Again Båttype: First Class 10 Seilnummer: N 13592 NOR Rating: N 1,25
|
|
Preben Borch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: First Again Båttype: First Class 10 Seilnummer: N 13592 NOR Rating: N 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Class 10 |
Birger Sevaldson |
Bundefjorden Seilforening |
1,250 |
|
Deltagere i klassen: 16 |
Klasse: LYS - Doublehanded fredag og LYS (ordinær) lørdag |
NOR 10760
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Arne Dale
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Naomi
Ole Gunnar Tveiten
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Arne Dale
Seilforening: Båtnavn: Naomi Båttype: Jeanneau Sun Fast 35 Seilnummer: NOR 10760 NOR Rating: NOR 1,22
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Fast 35 |
Ole Gunnar Tveiten |
Asker Seilforening |
1,220 |
|
SWE 9995
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: MUMM A MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Kay-Henning Nilsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: MUMM A MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MUMM A MIA
Steinar Waler
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: MUMM A MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Kay-Henning Nilsen
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: MUMM A MIA Båttype: MUMM 36 Seilnummer: SWE 9995 NOR Rating: SWE 1,36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
MUMM 36 |
Steinar Waler |
Røyken Seilforening |
1,360 |
1.33 |
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ca:Halveis
Colin Campbell
Seilforening: Båtnavn: ca:Halveis Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445 NOR Rating: NOR 1,42
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 45 |
Colin Campbell |
|
1,420 |
1,39 |
NOR 11110
wolfgang eichstetter
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lupona
wolfgang eichstetter
Seilforening: Båtnavn: Lupona Båttype: Kron Seilnummer: NOR 11110 NOR Rating: NOR 1,13
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kron |
wolfgang eichstetter |
|
1,130 |
1,12 |
NOR 14139
Frank Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Albert Roll
Seilforening: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sjoflot
Frank Larsen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Albert Roll
Seilforening: Båtnavn: Sjoflot Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 14139 NOR Rating: NOR 1,23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Frank Larsen |
Asker Seilforening |
1,230 |
1,21 |
NOR 11161
Niclas Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Eureka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11161 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Team Eureka
Niclas Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Team Eureka Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11161 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Niclas Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,300 |
1,29 |
NOR 7143
Dag Tønder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mani Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 7143 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mani
Dag Tønder
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Mani Båttype: First Class 8 Seilnummer: NOR 7143 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First Class 8 |
Dag Tønder |
Asker Seilforening |
1,160 |
|
NOR 3
Frode Gunnestad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,12
|
|
Martin Lindeberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sprøyt
Frode Gunnestad
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,12
|
|
Martin Lindeberg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Sprøyt Båttype: Express Seilnummer: NOR 3 NOR Rating: NOR 1,12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Express |
Frode Gunnestad |
Asker Seilforening |
1,120 |
1.11 |
NOR 13975
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
emiko walder
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sparkling girl
harald walder
Seilforening: Bærum Seilforening Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
emiko walder
Seilforening: Båtnavn: Sparkling girl Båttype: Archambault 31 Seilnummer: NOR 13975 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Archambault 31 |
harald walder |
Bærum Seilforening |
1,240 |
1,23 |
NOR 127
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: 11'ern Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 127 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Anneke Osborg Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: 11'ern Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 127 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11'ern
Håkon Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: 11'ern Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 127 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Anneke Osborg Osborg
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: 11'ern Båttype: 11 Meter Seilnummer: NOR 127 NOR Rating: NOR 1,34
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
11 Meter |
Håkon Hjorthøy |
Asker Seilforening |
1,340 |
1.29 |
NOR 12343
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
DESTIN
TORE KANDAHL
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: DESTIN Båttype: LANDMARK 43 Seilnummer: NOR 12343 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
LANDMARK 43 |
TORE KANDAHL |
Asker Seilforening |
1,480 |
1.47 |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: LYS - Doublehanded fredag og lørdag |
NOR 12212
Rune Aasberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: SOLO Båttype: Express 40 Seilnummer: NOR 12212 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Jørund Fjøsne
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: SOLO Båttype: Express 40 Seilnummer: NOR 12212 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SOLO
Rune Aasberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: SOLO Båttype: Express 40 Seilnummer: NOR 12212 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Jørund Fjøsne
Seilforening: Stord Seilforening Båtnavn: SOLO Båttype: Express 40 Seilnummer: NOR 12212 NOR Rating: NOR 1,48
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Express 40 |
Rune Aasberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,480 |
1.48 |
NOR 15
Simen Løvgren
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OPTIMILA.no Båttype: J Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
OPTIMILA.no
Simen Løvgren
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: OPTIMILA.no Båttype: J Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 15 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J Sun Fast 3200 |
Simen Løvgren |
Asker Seilforening |
1,260 |
1,26 |
NOR 11817
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Anita Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Minion
Øystein Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Anita Skjønborg
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Minion Båttype: First 31.7 Seilnummer: NOR 11817 NOR Rating: NOR 1,18
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31.7 |
Øystein Skjønborg |
Asker Seilforening |
1,180 |
1.17 |
NOR 10071
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dulcinea
Sergey Zaikov
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Olga Zaikova
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Dulcinea Båttype: Jeanneau Sun Fast 37 Seilnummer: NOR 10071 NOR Rating: NOR 1,25
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jeanneau Sun Fast 37 |
Sergey Zaikov |
Asker Seilforening |
1,250 |
1,24 |
NOR 13639
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Godevenner
Elling Rishoff
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Godevenner Båttype: First 40 Seilnummer: NOR 13639 NOR Rating: NOR 1,39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 40 |
Elling Rishoff |
Asker Seilforening |
1,390 |
1.38 |
NOR 13048
Harald Hamran
Seilforening: Båtnavn: Consensus Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13048 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Nicolai Omejer
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Consensus Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13048 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Consensus
Harald Hamran
Seilforening: Båtnavn: Consensus Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13048 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Nicolai Omejer
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Consensus Båttype: X-34 Seilnummer: NOR 13048 NOR Rating: NOR 1,27
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-34 |
Harald Hamran |
|
1,270 |
1.26 |
NOR 12171
Susan Penty
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Square Pants Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 12171 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Ole Aabel
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Square Pants Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 12171 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Square Pants
Susan Penty
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Square Pants Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 12171 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Ole Aabel
Seilforening: Drammens Seilforening Båtnavn: Square Pants Båttype: Dufour 34 Performance Seilnummer: NOR 12171 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 34 Performance |
Susan Penty |
Asker Seilforening |
1,240 |
1.23 |
NOR 9779
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jokerman
Per Ottar Skaaret
Seilforening: Båtnavn: Jokerman Båttype: X-50 Seilnummer: NOR 9779 NOR Rating: NOR 1,43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-50 |
Per Ottar Skaaret |
|
1,430 |
1,43 |
NOR 11541
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JJ Flash
Geir Inge Juriks
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Frode Reppe Sørensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: JJ Flash Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 11541 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J/109 |
Geir Inge Juriks |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,300 |
|
NOR 39
Kristin Songe-Møller
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: KRISTIN - FOR FULLE SEIL Båttype: Figaro 2 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
KRISTIN - FOR FULLE SEIL
Kristin Songe-Møller
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: KRISTIN - FOR FULLE SEIL Båttype: Figaro 2 Seilnummer: NOR 39 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Figaro 2 |
Kristin Songe-Møller |
Asker Seilforening |
0,000 |
0 |
NOR 13987
Thomas Roka-Aardal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Silverminken Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 13987 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Tormod Lie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Silverminken Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 13987 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Silverminken
Thomas Roka-Aardal
Seilforening: Røyken Seilforening Båtnavn: Silverminken Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 13987 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Tormod Lie
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Silverminken Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 13987 NOR Rating: NOR 0,00
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 310 |
Thomas Roka-Aardal |
Røyken Seilforening |
0,000 |
1.20 |
NOR 11956
OLAV BJØRNÅS
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
NN
OLAV BJØRNÅS
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: NN Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Børre Søraas-Sæther
Seilforening: Båtnavn: NN Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
OLAV BJØRNÅS |
Nesodden Seilforening |
1,300 |
1,29 |
NOR 13040
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Sverre Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Black Pearl
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Sverre Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Black Pearl Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040 NOR Rating: NOR 1,49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pogo 40 |
Sverre Marius Ellingsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,490 |
|
NOR 10378
Knut Hjeltnes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: JS9000 Seilnummer: NOR 10378 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bris
Knut Hjeltnes
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Bris Båttype: JS9000 Seilnummer: NOR 10378 NOR Rating: NOR 1,35
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JS9000 |
Knut Hjeltnes |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,350 |
1,35 |
NOR 11749
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjetil Kragset
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
PITERAQ
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Kjetil Kragset
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: PITERAQ Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749 NOR Rating: NOR 1,24
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 34 |
Robert Myhrer |
Bundefjorden Seilforening |
1,240 |
1.23 |
NOR 10388
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JAMBO Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JAMBO Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JAMBO
Torgeir Sten Askvig
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JAMBO Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Geir Daleng
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: JAMBO Båttype: J/109 Seilnummer: NOR 10388 NOR Rating: NOR 1,29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
J/109 |
Torgeir Sten Askvig |
Asker Seilforening |
1,290 |
1,28 |
NOR 28
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: nn Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Haakon Thorsen
Seilforening: Båtnavn: nn Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
nn
Pål Kragerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: nn Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Haakon Thorsen
Seilforening: Båtnavn: nn Båttype: SunFast 3200 Seilnummer: NOR 28 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
SunFast 3200 |
Pål Kragerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,260 |
|
NOR 12645
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Ole Kristian Kvissel
Seilforening: Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Trollfjord
Svein Arild Hildrum
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Ole Kristian Kvissel
Seilforening: Båtnavn: Trollfjord Båttype: Swedestar 370 Seilnummer: NOR 12645 NOR Rating: NOR 1,30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Swedestar 370 |
Svein Arild Hildrum |
Asker Seilforening |
1,300 |
1,29 |
NOR 8438
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Asle Bjerkebakke
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Spirit II
Jon Ramm-Pettersen
Seilforening: Asker Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Asle Bjerkebakke
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båtnavn: Spirit II Båttype: Baltic 43 Seilnummer: NOR 8438 NOR Rating: NOR 1,26
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Baltic 43 |
Jon Ramm-Pettersen |
Asker Seilforening |
1,260 |
1,26 |
NOR 11328
Stein Thorstensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IL TEMPORALE Båttype: Sun Fast 32i Seilnummer: NOR 11328 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
IL TEMPORALE
Stein Thorstensen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: IL TEMPORALE Båttype: Sun Fast 32i Seilnummer: NOR 11328 NOR Rating: NOR 1,15
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun Fast 32i |
Stein Thorstensen |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,150 |
1.15 |
NOR 9282
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Red Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Rune Øverås
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Red Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Red Dingo
Øyvind Degnes
Seilforening: Nesodden Seilforening Båtnavn: Red Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Rune Øverås
Seilforening: Kragerø Seilforening Båtnavn: Red Dingo Båttype: X-342 Seilnummer: NOR 9282 NOR Rating: NOR 1,20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
X-342 |
Øyvind Degnes |
Nesodden Seilforening |
1,200 |
1,19 |
Deltagere i klassen: 21 |
Klasse: LYS - uten spinnaker / gennaker lørdag |
NOR 6359
TERJE BERG
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Klara2 Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 6359 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Klara2
TERJE BERG
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: Klara2 Båttype: Maxi 999 Seilnummer: NOR 6359 NOR Rating: NOR 1,16
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maxi 999 |
TERJE BERG |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,160 |
|
NOR 12233
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,51
|
|
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
More Chaos
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,51
|
|
Rune Sundvall
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båtnavn: More Chaos Båttype: Swan56R Seilnummer: NOR 12233 NOR Rating: NOR 1,51
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Swan56R |
Rune Sundvall |
Kongelig Norsk Seilforening |
1,510 |
|
Deltagere i klassen: 2 |