Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 347
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 347
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 374
Marie Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 374
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3183
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3183
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3239
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3239
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3416
Aase Unger Weierholt
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3416
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aase Unger Weierholt |
Arendals Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3460
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3460
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3461
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 3471
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3601
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3601
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3604
Nicolai Østeby
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Østeby |
Christianssands Seilforening |
NOR 3609
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3609
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 3620
William Andreas Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3620
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
William Andreas Svensrud |
Bærum Seilforening |
NOR 3621
Alexander Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3632
wenche talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3632
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
wenche talloen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3634
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3634
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Daniel Emil Egeberg Hansen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3635
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jørgen Smith-Meyer |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3642
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3642
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Baanrud |
Asker Seilforening |
NOR 3655
Henrik Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3655
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3670
Emil Solvang
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Solvang |
Asker Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3673
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3679
Felix Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3697
Henrik Glittenberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3697
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Glittenberg |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3710
Madelen Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3710
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Madelen Monstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3712
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3730
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3730
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3764
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3764
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 3767
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3767
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3774
Henrik Haaland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3774
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Haaland |
Bærum Seilforening |
NOR 3777
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3806
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3806
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 3809
Elise Bøe Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elise Bøe Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3815
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3816
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3816
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3817
Sarah Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3817
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sarah Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3821
Jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3822
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3823
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3823
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3826
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3831
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3840
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Haugesund Seilforening |
NOR 3844
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3844
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3848
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3848
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3850
Fredrikke Foss
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrikke Foss |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3851
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3855
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3860
JOACHIM BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
JOACHIM BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3861
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3862
Helle Øren Svensen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Øren Svensen |
Christianssands Seilforening |
NOR 3875
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3875
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
SWE 4605
Matilda Werton
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4605
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matilda Werton |
Långedrags Segelsällskap |
Deltagere i klassen: 80 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 2975
Filippa Blakstad Nilsson
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Filippa Blakstad Nilsson |
Bærum Seilforening |
NOR 2990
August Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 2990
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3254
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3254
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
NOR 3368
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3368
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3388
Ida NYRUD
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3388
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ida NYRUD |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3465
Johannes Dalland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3465
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Dalland |
Stavanger Seilforening |
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 3503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thomas Efskind |
Røyken Seilforening |
NOR 3525
Johannes Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johannes Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3715
Albert Emil Mostue
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3715
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Albert Emil Mostue |
Bærum Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3779
Simen Meinike Dørre
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3779
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Simen Meinike Dørre |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3797
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3797
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3818
Maren Sofie Rafaelsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3818
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Sofie Rafaelsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3869
Eira Svedal Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Eira Svedal Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 22 |
Klasse: Optimist - Klasse C |
Fredrik Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer:
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 0000
Vilde Andrea Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Vilde Andrea Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 0000
Sindre Johannes Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sindre Johannes Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Maria Wergeland
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Wergeland |
Bærum Seilforening |
NOR 365
Olav Grønlund
Seilforening: Røyken Seilforening Seilnummer: NOR 365
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Olav Grønlund |
Røyken Seilforening |
NOR 2810
Mille Christine Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 2810
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mille Christine Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 2992
Liam Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 2992
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Liam Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3144
Marta Guddal Einan
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3144
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marta Guddal Einan |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3534
Hedvig Ragnhild Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3534
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hedvig Ragnhild Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3613
Maren Glittenberg
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 3613
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maren Glittenberg |
Hjellestad Seilforening |
NOR 3624
Henrik Lundblad
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3624
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Lundblad |
Nesodden Seilforening |
NOR 3629
Felix A. Schmeling
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Felix A. Schmeling |
Bærum Seilforening |
NOR 3647
Tobias Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3647
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3717
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3717
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3785
Mårten Hillig
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3785
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mårten Hillig |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3803
Agnes Ulltveit-Moe
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Agnes Ulltveit-Moe |
Bærum Seilforening |
NOR 3866
Fredrik Leo Staib Knudsen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik Leo Staib Knudsen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3868
Lea Svedal Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Lea Svedal Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 4600
Julia Werton
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Julia Werton |
Långedrags Segelsällskap |
Deltagere i klassen: 20 |