Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
For deltagerne
NSF Seilerlisens
Hamneplass
Sosialt og bevertning
For publikum
Baneområdet
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
023
NOR 5
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Bjørn Rasmussen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
JO
Kjell Totland
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Bjørn Rasmussen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Jo
Seilnummer:
NOR 5
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Totland
, Milde Båtlag
Bjørn Rasmussen, Milde Båtlag
Inger Marie Due, Oslo Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 1
Finn Totland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Anders Iversen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BAMBI
Finn Totland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Anders Iversen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Bambi
Seilnummer:
NOR 1
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
, Kongelig Norsk Seilforening
Anders Iversen, Bergens Seilforening
Åge Milde, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 22
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Svein Drevsjømoen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FANT
Egil Bortne
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Svein Drevsjømoen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Fant
Seilnummer:
NOR 22
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Egil Bortne
, Milde Båtlag
Svein Drevsjømoen, Milde Båtlag
Ørjan Hatlem Nordbø, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 21
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Geir Myre
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ULRIK
Erling Nesse
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Geir Myre
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Ulrik
Seilnummer:
NOR 21
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Erling Nesse
, Milde Båtlag
Geir Myre, Milde Båtlag
Ørjan Ådland, Bergens Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 157
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Bjørn Tønnessen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
MOSSI
Knut-Ove Gjersvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Bjørn Tønnessen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Mossi
Seilnummer:
NOR 157
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Knut-Ove Gjersvik
, Båtlaget Njord/Tysnes
Bjørn Tønnessen, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 20
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TERNA
Nils-Ove Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Harald Nipen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Terna
Seilnummer:
NOR 20
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Nils-Ove Nipen
, Milde Båtlag
Harald Nipen, Milde Båtlag
Tord Hjellestad, Hjellestad Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 59
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Vibecke M Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SPRETTEN
Arild Teigland Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Vibecke M Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Spretten
Seilnummer:
NOR 59
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Arild Teigland Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Vibecke M Gjerstad, Båtlaget Njord/Tysnes
Torunn Nødland, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 126
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Robert Dalland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SUSI
Bernhard Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Robert Dalland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Susi
Seilnummer:
NOR 126
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bernhard Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Robert Dalland, Båtlaget Njord/Tysnes
Vegard Gjerstad Kleppe, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 106
Ida T. Sætersdal
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Viking
Seilnummer:
NOR 106
Monica Dalland Holsen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Viking
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
VIKING
Ida T. Sætersdal
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Viking
Seilnummer:
NOR 106
Monica Dalland Holsen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Viking
Seilnummer:
NOR 106
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Ida T. Sætersdal
, Milde Båtlag
Monica Dalland Holsen, Båtlaget Njord/Tysnes
Heine Bringe, Bergens Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 180
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Thor Aakre
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GLIMT
Kåre Gjerstad
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Thor Aakre
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Glimt
Seilnummer:
NOR 180
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kåre Gjerstad
, Båtlaget Njord/Tysnes
Thor Aakre, Båtlaget Njord/Tysnes
Kristin Teigland Gjerstad Kleppe, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 65
Jan-Erik Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Stig-Arne Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
TEDDY
Jan-Erik Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Stig-Arne Christophersen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Teddy
Seilnummer:
NOR 65
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan-Erik Christophersen
, Milde Båtlag
Stig-Arne Christophersen, Milde Båtlag
Mats Alexander Christophersen, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 2
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Heine Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KRYSS
Gisle Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Heine Didriksen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Kryss
Seilnummer:
NOR 2
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Gisle Didriksen
, Milde Båtlag
Heine Didriksen, Milde Båtlag
Sindre Didriksen, Milde Båtlag
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 56
Rolf Inge JAcobsen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
GNEISTEN
Rolf Inge JAcobsen
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Sigmund Sandvik
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Gneisten
Seilnummer:
NOR 56
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Rolf Inge JAcobsen
, Båtlaget Njord/Tysnes
Sigmund Sandvik, Båtlaget Njord/Tysnes
Torodd Nødland, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 41/171
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41/171
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41/171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
SEIRA
Kjell Magnus Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41/171
Åshild Økland
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Seira
Seilnummer:
NOR 41/171
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Kjell Magnus Økland
, Båtlaget Njord/Tysnes
Åshild Økland, Båtlaget Njord/Tysnes
Sindre Økland, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 14
Anders Bakke
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Knuppen
Seilnummer:
NOR 14
Erlend Tvedt
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Knuppen
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
KNUPPEN
Anders Bakke
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Knuppen
Seilnummer:
NOR 14
Erlend Tvedt
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Knuppen
Seilnummer:
NOR 14
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Bakke
, Båtlaget Njord/Tysnes
Erlend Tvedt, Båtlaget Njord/Tysnes
Steffen Sleire Opdal, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 13
Olav H. Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
CARMENCITA
Olav H. Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Christian Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Carmencita
Seilnummer:
NOR 13
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olav H. Østervold
, Austevoll Seilforening
Christian Østervold, Austevoll Seilforening
Helga Østervold, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 150
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ÆGIR
Terje van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Gro Ingleid van der Meeren
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Ægir
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Terje van der Meeren
, Austevoll Seilforening
Gro Ingleid van der Meeren, Austevoll Seilforening
Yngve van der Meeren, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 18
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BERSERK
Jan Vee
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Jan Malmin Hansen
Seilforening:
Milde Båtlag
Båtnavn:
Berserk
Seilnummer:
NOR 18
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Jan Vee
, Båtlaget Njord/Tysnes
Jan Malmin Hansen, Milde Båtlag
Eline Teigland Bakke, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 151
Lars Grøteide
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 151
Synnøve Halvorsen Malkenes
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
BLåMANN
Lars Grøteide
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 151
Synnøve Halvorsen Malkenes
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Blåmann
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Grøteide
, Båtlaget Njord/Tysnes
Synnøve Halvorsen Malkenes, Båtlaget Njord/Tysnes
Kjetil Hestad, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 49
Roy Kenneth Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luna
Seilnummer:
NOR 49
Sjur Gjedden Gjelland
Seilforening:
Båtnavn:
Luna
Seilnummer:
NOR 49
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LUNA
Roy Kenneth Hansen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Båtnavn:
Luna
Seilnummer:
NOR 49
Sjur Gjedden Gjelland
Seilforening:
Båtnavn:
Luna
Seilnummer:
NOR 49
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Roy Kenneth Hansen
, Bergens Seilforening
Sjur Gjedden Gjelland,
Arne Egil Arnesen,
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 85
ANDREAS MARTIN IVERSEN
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Hyggen
Seilnummer:
NOR 85
Morten-Johan Sletten Steene
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Hyggen
Seilnummer:
NOR 85
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
HYGGEN
ANDREAS MARTIN IVERSEN
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Hyggen
Seilnummer:
NOR 85
Morten-Johan Sletten Steene
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Hyggen
Seilnummer:
NOR 85
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
ANDREAS MARTIN IVERSEN
, Austevoll Seilforening
Morten-Johan Sletten Steene, Austevoll Seilforening
Kristian Holst, Hjellestad Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 76
Andreas Gjerstd Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Fenrir
Seilnummer:
NOR 76
Harald Hope
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Fenrir
Seilnummer:
NOR 76
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
FENRIR
Andreas Gjerstd Kleppe
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Fenrir
Seilnummer:
NOR 76
Harald Hope
Seilforening:
Båtlaget Njord/Tysnes
Båtnavn:
Fenrir
Seilnummer:
NOR 76
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Gjerstd Kleppe
, Båtlaget Njord/Tysnes
Harald Hope, Båtlaget Njord/Tysnes
Fredrik Haugsgjerd, Båtlaget Njord/Tysnes
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
NOR 146
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
LILLAND
Anders Jelmert
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Øistein Jelmert Skjolddal
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Båtnavn:
Lilland
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Anders Jelmert
, Austevoll Seilforening
Øistein Jelmert Skjolddal, Austevoll Seilforening
Lillian Helen Skjolddal, Austevoll Seilforening
Klasse: Oselvar - 8 kvm. sprisegl
Last ned CSV fil