16. juni - 18. juni 2017
Norgesmesterskap BB11 og Norgescup Yngling
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Tracking
Tracking ved bruk av RaceQS og mobiltelefon(frivillig, og gratis)
Om regattaen
Oversikts-kart
Horten Seilforening
Overnattingsmuligheter
Kunngjøring NM BB11 og NC Yngling
Tidsprogram
Sosialt
Vei-beskrivelser
Oppslagstavle
Norgescup for Yngling 17-18.juni er avlyst
OBS! Sjekk krav til skipper og mannskap for NM deltakelse
OBS! Tidsprogram/tid for registrering er endret
Endring ift sosialt program lørdag kveld
For deltagerne
Spesielle regler for NYC Norgescup
Forsikringslisens (påbudt ved NM/NC deltakelse)
Regler for norgesmesterskap
Klassevedtekter BB11
Egenerklæring BB11 NM 2017
Seilingsbestemmelser
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Båt
Teamnavn
Skipper
Forening
Klasse: BB11
NOR 284
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Birra
Bjørn Nilsen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Hanne L Sondresen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Birra
Seilnummer:
NOR 284
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
14
Bjørn Nilsen
Brevik Seilforening
NOR 107
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Jippi
Arild de Lange Nilsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Bjarne Hiis
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Jippi
Seilnummer:
NOR 107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
2
Arild de Lange Nilsen
Arendals Seilforening
NOR 192
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Are Haslund
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Mariann Trondal
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 192
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
9
Are Haslund
Arendals Seilforening
NOR 464
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Rookie
Herman Persen Fostvedt
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Einar Pfeiffer
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Rookie
Seilnummer:
NOR 464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
4
Herman Persen Fostvedt
Kragerø Seilforening
NOR 122
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Constantia
Halvor Poulsson
Seilforening:
Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Harald Walder
Seilforening:
Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Constantia
Seilnummer:
NOR 122
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
11
Halvor Poulsson
Kragerø Seilforening
NOR 148
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Olivia
Pål Persen
Seilforening:
Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Runar Borge
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Olivia
Seilnummer:
NOR 148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
5
Pål Persen
Asker Seilforening
NOR 253
Bjørnar Sten-Nilsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Hanne Noer
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17
Total
17
Johanne
Bjørnar Sten-Nilsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Hanne Noer
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
Johanne
Seilnummer:
NOR 253
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17
Total
17
Bjørnar Sten-Nilsen
Horten Seilforening
NOR 289
Tore W. Hansen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Sjarm
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Sjarm
Tore W. Hansen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Sjarm
Seilnummer:
NOR 289
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
12
Tore W. Hansen
Horten Seilforening
NOR 8
Ole Håkon Røsland
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Elisabeth Hov
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
XO
Ole Håkon Røsland
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Elisabeth Hov
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
XO
Seilnummer:
NOR 8
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
7
Ole Håkon Røsland
Horten Seilforening
NOR 297
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
007
Einar A Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Michael Heger
Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn:
007
Seilnummer:
NOR 297
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
1
Einar A Berg
Horten Seilforening
NOR 305
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Selma
Inge Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Emma Roppen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Selma
Seilnummer:
NOR 305
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
16
Inge Roppen
Arendals Seilforening
NOR 114
Pierre Jean Nedergaard
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Aurora II
Pierre Jean Nedergaard
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Jan Løschbrandt
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Aurora II
Båtnavn:
Aurora II
Seilnummer:
NOR 114
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
13
Aurora II
Pierre Jean Nedergaard
Arendals Seilforening
NOR 326
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Tore Buer Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Fus
Eivind Berg
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Tore Buer Christensen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
BerBu
Båtnavn:
Fus
Seilnummer:
NOR 326
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
3
BerBu
Eivind Berg
Arendals Seilforening
NOR 44
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Rune Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Eivind Speikland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Father and son
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 44
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
10
Father and son
Rune Speikland
Arendals Seilforening
NOR 232
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Emma
Jørn Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Eivind Bergerud Pettersen
Seilforening:
Brevik Seilforening
Teamnavn:
Pettersen
Båtnavn:
Emma
Seilnummer:
NOR 232
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
15
Pettersen
Jørn Pettersen
Brevik Seilforening
NOR 258
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Albatross
Sigurd Lunøe Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Sivert Møklegård Pihl
Seilforening:
Arendals Seilforening
Teamnavn:
Team Kroken Hagebåtlag
Båtnavn:
Albatross
Seilnummer:
NOR 258
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
6
Team Kroken Hagebåtlag
Sigurd Lunøe Pihl
Arendals Seilforening
NOR 138
Olav Tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Ole Kristian tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
berre lekker
Olav Tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Ole Kristian tømmerstigen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
tømmerstigen
Båtnavn:
berre lekker
Seilnummer:
NOR 138
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
Total
17.06.2017 11:46:00
0:31:00
0:31:00
8
tømmerstigen
Olav Tømmerstigen
Horten Seilforening
Deltagere i klassen: 17
Klasse: Yngling
NOR 000
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Anne Kathrine Foss
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
kYlling
Thor Erik Karlsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Anne Kathrine Foss
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
kYlling
Seilnummer:
NOR 000
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thor Erik Karlsen
Horten Seilforening
NOR 111
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Martin Schei
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Nielsen
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Martin Schei
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn:
Seilnummer:
NOR 111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Nielsen
Horten Seilforening
NOR 251
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Julian Straus
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Bølla
Rimmert van der Kooij
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Julian Straus
Seilforening:
Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Team Bølla
Båtnavn:
Bølla
Seilnummer:
NOR 251
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Team Bølla
Rimmert van der Kooij
Trondhjems Seilforening
NOR 184
Cato Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Hendrik Skarpeid
Seilforening:
Holmsbu Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ypling
Cato Berg
Seilforening:
Horten Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Hendrik Skarpeid
Seilforening:
Holmsbu Seilforening
Teamnavn:
Team Ypling
Båtnavn:
Ypling
Seilnummer:
NOR 184
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Team Ypling
Cato Berg
Horten Seilforening
Deltagere i klassen: 4
Last ned CSV fil