14. april - 15. april 2012
Stavanger NC - Tune up samling for Optimist, Laser, 29er og Brett
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
For deltagerne
Kunngjøring
Endelige resultater
Seilingsbestemmelser SI
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
018
NOR 3642
Pelle Gundersen Lund
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3642
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pelle Gundersen Lund
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 888
Markus Jensen
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 888
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Markus Jensen
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett
NOR 198456
Nikolai Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 198456
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nikolai Bakker
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 194111
Nilas Bakker
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 194111
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nilas Bakker
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 3676
Pål Maribu
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3676
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Pål Maribu
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 186378
Håkon Bentsen Veholmen
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 186378
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Bentsen Veholmen
, Stavanger Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 837
Erik Rougier
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 837
William Middelthon
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 837
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erik Rougier
, Stavanger Seilforening
William Middelthon,
Klasse: 29er
NOR 3540
Jan Rougier
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 3540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jan Rougier
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
DEN 1644
Vilde lysgaard
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
DEN 1644
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vilde lysgaard
, Haugesund Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 24
Nora E. Lindland
Seilforening:
Sola Brettseilerforening
Seilnummer:
NOR 24
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora E. Lindland
, Sola Brettseilerforening
Klasse: Brett
NOR 161427
Thorbjørn Thomas Hansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 161427
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thorbjørn Thomas Hansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 192853
Peter Thomas Hansen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 192853
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peter Thomas Hansen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 3649
Uffe Sogn Tomasgaard
Seilforening:
Drøbaksund Seilforening
Seilnummer:
NOR 3649
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Uffe Sogn Tomasgaard
, Drøbaksund Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 13617
Jonas Nygaard Lea
Seilforening:
Stavanger Seilforening
Seilnummer:
NOR 13617
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jonas Nygaard Lea
, Stavanger Seilforening
Klasse: Optimist
NOR 192970
Karl Emil Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 192970
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Emil Haugen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 186006
Karl Petter Haugen
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 186006
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karl Petter Haugen
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser Standard
NOR 192740
Erling Wiik
Seilforening:
Askøy Seilforening
Seilnummer:
NOR 192740
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Wiik
, Askøy Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 183365
August Austefjord
Seilforening:
Grimstad Seilforening
Seilnummer:
NOR 183365
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
August Austefjord
, Grimstad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
Last ned CSV fil