Klasse: LYS - Trening - medlem av SSN |
NOR 12212
Rune Aasberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Class 40 Seilnummer: NOR 12212
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Class 40 |
Rune Aasberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 21
jan-helge furnesvik
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Class40 Seilnummer: NOR 21
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Class40 |
jan-helge furnesvik |
Røyken Seilforening |
NOR 11749
Robert Myhrer
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Dufour 34 Seilnummer: NOR 11749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Dufour 34 |
Robert Myhrer |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 13987
Thomas Roka-Aardal
Seilforening: Røyken Seilforening Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 13987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 310 |
Thomas Roka-Aardal |
Røyken Seilforening |
NOR 13573
Geir Melby
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 13573
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 340 |
Geir Melby |
Asker Seilforening |
NOR 14147
Willy Hove
Seilforening: Egersund Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14147
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Willy Hove |
Egersund Seilforening |
NOR 14415
peter holm
Seilforening: Bærum Seilforening Båttype: ELAN 350 Seilnummer: NOR 14415
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
ELAN 350 |
peter holm |
Bærum Seilforening |
NOR 14406
Rune Hjertås
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14406
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Rune Hjertås |
Tønsberg Seilforening |
NOR 14430
Steinar Torsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14430
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Steinar Torsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 11956
Olav Mork Bjørnås
Seilforening: Nesodden Seilforening Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11956
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Olav Mork Bjørnås |
Nesodden Seilforening |
NOR 12005
Finn Erik Bjerke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: First 34,7 Seilnummer: NOR 12005
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 34,7 |
Finn Erik Bjerke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 14445
Colin Campbell
Seilforening: Hurum Seilforening Båttype: First 45 Seilnummer: NOR 14445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 45 |
Colin Campbell |
Hurum Seilforening |
NOR 13040
Sverre Marius Ellingsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Pogo 40 Seilnummer: NOR 13040
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pogo 40 |
Sverre Marius Ellingsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 13724
Christian Stensholt
Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860 Båttype: Pogo 8,50 Seilnummer: NOR 13724
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Pogo 8,50 |
Christian Stensholt |
Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
NOR 5
Stian Henriksen
Seilforening: Randsfjord Seilforening Båttype: Sun Fast 3200 Seilnummer: NOR 5
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sun Fast 3200 |
Stian Henriksen |
Randsfjord Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: LYS - Trening ikke medlem av SSN |
NOR 14035
KNUT ANDREAS SELLIKEN
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båttype: Elan 310 Seilnummer: NOR 14035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 310 |
KNUT ANDREAS SELLIKEN |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 11961
JOSTEIN BOGEN
Seilforening: Oslo Seilforening Båttype: Elan 340 Seilnummer: NOR 11961
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 340 |
JOSTEIN BOGEN |
Oslo Seilforening |
NOR 14438
Harald Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14438
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Harald Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 14743
Gard Hongslo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14743
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Gard Hongslo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 14777
Rolf Frydenberg
Seilforening: Asker Seilforening Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14777
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Rolf Frydenberg |
Asker Seilforening |
NOR 14584
Oskar Hauksson
Seilforening: ikke medl Båttype: Elan 350 Seilnummer: NOR 14584
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 350 |
Oskar Hauksson |
ikke medl |
NOR 11161
Niclas Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 11161
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Niclas Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 10738
Morten Nissen-Lie
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 10738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Morten Nissen-Lie |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 12466
Jon Moholth
Seilforening: Tønsberg Seilforening Båttype: Elan 37 Seilnummer: NOR 12466
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elan 37 |
Jon Moholth |
Tønsberg Seilforening |
NOR 10771
Jan Fjeld
Seilforening: Fredrikstad Seilforening Båttype: First 31,7 Seilnummer: NOR 10771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
First 31,7 |
Jan Fjeld |
Fredrikstad Seilforening |
Deltagere i klassen: 10 |