Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

BIC U15

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-148

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.04.2017 13:30:00 1
Total 29.04.2017 13:30:00 1000:40:39 1

Nils-Henrik Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 148
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 29.04.2017 13:30:00 1
Total 29.04.2017 13:30:00 1000:40:39 1

Nils-Henrik Lind (Bergens Seilforening)
3 111
2 NOR-65

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 2

Even Fuhr Midtgaard

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 65
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 2

Even Fuhr Midtgaard (Åsane Seilforening)
6 222

BIC U17

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-144

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 144
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mathilde Elise Lind (Bergens Seilforening)
5 311
2 NOR-90

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Martin Hope (Bergens Seilforening)
6 132
3 NOR-0

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Arvid Elias Guddal Einan (Bergens Seilforening)
7 223
4 NOR-61

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 61
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kathinka Mørner (Åsane Seilforening)
12 444

Brett Nybegynner

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-000

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tuva Skjold-Rosenvinge

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tuva Skjold-Rosenvinge (Åsane Seilforening)
0

Laser 4.7

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-208682

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 208682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 208682
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Didrik Jelstad (Åsane Seilforening)
6 231
2 NOR-206864

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Erik Karlsen (Ran Seilforening)
6 312
3 NOR-211307

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211307
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Tobias Sandmo Birkeland (Ran Seilforening)
6 123
4 NOR-198741

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 198741
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Kristine Hjellestad (Hjellestad Seilforening)
14 554
5 NOR-211309

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 211309
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marius Bjelkarøy Westervik (Ran Seilforening)
16 646
6 NOR-207105

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 207105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Karoline Eirin Vabø (Ran Seilforening)
17 467
7 NOR-209763

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 209763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Simen Guldberg (Ran Seilforening)
19 775
8 NOR-206861

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206861
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Celia Valeur Børresen (Ran Seilforening)
27 DNS (9)DNS (9)DNS (9)

Laser Radial

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3
1 NOR-206358

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Seilnummer: NOR 206358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Andreas Hjellestad Hella (Hjellestad Seilforening)
4 112
2 NOR-206863

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inger Margrethe Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 206863
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Inger Margrethe Vabø (Ran Seilforening)
5 221

Optimist A

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2
1 NOR-3851

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lars Andre Vabø (Ran Seilforening)
5 23
2 NOR-3950

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 3950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Albertine Lind (Bergens Seilforening)
6 51
3 NOR-3911

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3911
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Sunniva Knudsen (Ran Seilforening)
7 34
4 NOR-3461

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3461
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ingrid Wiik (Ran Seilforening)
8 62
5 NOR-3661

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3661
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Ina Valeur Børresen (Ran Seilforening)
9 18
6 NOR-3190

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oscar Nøttingnes Skovly (Ran Seilforening)
9 45
7 NOR-3856

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3856
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Alexander Valeur Børresen (Ran Seilforening)
14 86
8 NOR-3778

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3778
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Mikal Tveita (Åsane Seilforening)
14 77
9 NOR-3722

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3722
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Peter Guldberg (Ran Seilforening)
18 99

Optimist B

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2
1 NOR-3254

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3254
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jon Henrik De Boer (Åsane Seilforening)
4 31
2 NOR-3852

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 3852
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Daniel Hjorth (Askøy Seilforening)
4 13
3 NOR-3675

Milla Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Sandmo Birkeland

Seilforening: Ran Seilforening
Seilnummer: NOR 3675
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Milla Sandmo Birkeland (Ran Seilforening)
4 22
4 NOR-3577

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3577
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Pia Henriette Brun Tveita (Åsane Seilforening)
10 64
5 NOR-2

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik

Seilforening: Askøy Seilforening
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Johannes Bjørsvik (Askøy Seilforening)
10 46
6 NOR-3615

Marthine Edvardsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3615
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthine Edvardsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3615
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Marthine Edvardsen (Åsane Seilforening)
10 55
7 NOR-25

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen

Seilforening: Bergens Seilforening
Seilnummer: NOR 25
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Magnus Sletten Hansen (Bergens Seilforening)
15 87
8 NOR-3601

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3601
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Oliver Mellingen (Åsane Seilforening)
15 78

Optimist C

Plass Seilnr Båt Poeng Race 1Race 2Race 3Race 4
1 NOR-3521

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Even Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3521
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Even Begall (Åsane Seilforening)
0
2 NOR-0000

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jakob Begall

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Jakob Begall (Åsane Seilforening)
3 NOR-3345

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 3345
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Daniel Rolland (Åsane Seilforening)
4 NOR-001

Tuva Wold Brønlund

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tuva Wold Brønlund

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 001
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Tuva Wold Brønlund (Åsane Seilforening)
5 NOR-0

Isabella Lampe-Bellamy

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isabella Lampe-Bellamy

Seilforening: Åsane Seilforening
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Isabella Lampe-Bellamy (Åsane Seilforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 06:27:43Cache read