Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     

Startliste

Helly Hansen Skagen Race: TurGlede Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 00:00:01 Startflagg: Antall deltagere: 10
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-10868

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Total 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
IMPETUS 2

Otto K. Blix Hulbak

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR

Roald Skaar

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Coral
Båtnavn: Impetus 2
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10868
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Total 24.05.2017 22:07:24 22:07:23 22:07:23 7
Bavaria 44 Otto K. Blix Hulbak Bærum Seilforening
NOR-15469

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Annen
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR

Jonny Brendengen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Total 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
KJæRSTEN VåR

Kristian Aslaksrud

Seilforening: Annen
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR

Jonny Brendengen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kjærsten Vår
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 39i
Seilnummer: NOR 15469
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Total 24.05.2017 21:10:29 21:10:28 21:10:28 4
Jeanneau Sun Odyssey 39i Kristian Aslaksrud Annen
NOR-10016

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR

Kjell Holtskog

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Total 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
LUFELIA

Erik Toftenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR

Kjell Holtskog

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lufelia
Båttype: Luffe 43 DS
Seilnummer: NOR 10016
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Total 24.05.2017 19:30:05 19:30:04 19:30:04 1
Luffe 43 DS Erik Toftenes Asker Seilforening
NOR-15664

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Total 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
NALLE

Erik Larsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR

Anne Guri Egelund

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Super Heroes In Training
Båtnavn: Nalle
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15664
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Total 25.05.2017 00:04:33 24:04:32 24:04:32 9
Bavaria 37 Cruiser Erik Larsen Bærum Seilforening
NOR-14503

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
Total 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
NORA

Paul Ivar Myrstad

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR

Lars Inge Muri

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NORA
Båttype: 45 Cruser
Seilnummer: NOR 14503
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
Total 24.05.2017 21:41:06 21:41:05 21:41:05 6
45 Cruser Paul Ivar Myrstad Moss Seilforening
NOR-15409

Lars Frode Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR

Thor Nylander

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Total 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
RASPUTIN

Lars Frode Haugen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR

Thor Nylander

Seilforening:
Teamnavn: Computas
Båtnavn: Rasputin
Båttype: Hallberg Rassy 342
Seilnummer: NOR 15409
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Total 25.05.2017 00:51:04 24:51:03 24:51:03 10
Hallberg Rassy 342 Lars Frode Haugen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12320

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Atle Mørch

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Total 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
SPIRELLA

Øivind Sørum

Seilforening: Larvik Seilforening
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR

Atle Mørch

Seilforening:
Teamnavn: Spirella
Båtnavn: Spirella
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 12320
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Total 24.05.2017 21:19:04 21:19:03 21:19:03 5
Bavaria 42 Cruiser Øivind Sørum Larvik Seilforening
NOR-14401

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Total 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
VALENTINA

Are Hauger

Seilforening: Privat
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR

Lena Antonsen

Seilforening:
Teamnavn: Team Valentina
Båtnavn: Valentina
Båttype: Bavaria 37
Seilnummer: NOR 14401
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Total 24.05.2017 23:34:34 23:34:33 23:34:33 8
Bavaria 37 Are Hauger Privat
NOR-14444

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Total 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
WILL

Rolf eero Dyrnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR

Ulf Lønnemo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Will
Båtnavn: Will
Båttype: Ridas 46
Seilnummer: NOR 14444
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Total 24.05.2017 20:54:02 20:54:01 20:54:01 3
Ridas 46 Rolf eero Dyrnes Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12060

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR

Pernilla Baagøe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
Total 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
XFORZA

Harald Grimsrud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR

Pernilla Baagøe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: xForza
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12060
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
Total 24.05.2017 19:38:27 19:38:26 19:38:26 2
X-43 Harald Grimsrud Kongelig Norsk Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: TurGlede Kristiansand Starttid: 24.05.2017 00:00:01 Startflagg: Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Total 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
AURORA BOREALIS

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR

Kristin Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pettersen
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Total 24.05.2017 17:22:51 17:22:50 17:22:50 2
Bavaria 30 Aleksander Wasland Kongelig Norsk Seilforening
NOR-15643

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Total 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
TOBO

Bernt Omdal

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR

tollef Darre Knudsen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Lykke & Fromme
Båtnavn: Tobo
Båttype: Hanse 400E
Seilnummer: NOR 15643
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Total 24.05.2017 14:43:47 14:43:46 14:43:46 1
Hanse 400E Bernt Omdal Christianssands Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: A - NOR Shorthanded 1 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 19:00:00 Startflagg: A Antall deltagere: 19
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-10224

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Bostad/Corneliussen
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,8770

Anders Bostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Bostad/Corneliussen
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,8770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
A IV

Carl Hermann Corneliussen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Bostad/Corneliussen
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,8770

Anders Bostad

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Bostad/Corneliussen
Båtnavn: A IV
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10224
NOR Rating: NOR 0,8770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 19
Total DNF 19
First 27.7 Carl Hermann Corneliussen Asker Seilforening Anders Bostad (Asker Seilforening)
NOR-10054

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,9440

Trond Wolles

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:38:45 20:38:45 19:29:22 15
Total 25.05.2017 15:38:45 20:38:45 19:29:22 15
AGNORA

Roy Isaksen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,9440

Trond Wolles

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Agnora
Båttype: sun fast 37
Seilnummer: NOR 10054
NOR Rating: NOR 0,9440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:38:45 20:38:45 19:29:22 15
Total 25.05.2017 15:38:45 20:38:45 19:29:22 15
sun fast 37 Roy Isaksen Brevik Seilforening Trond Wolles (Brevik Seilforening)
NOR-11351

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
Total 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
ARIEL

Henning Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930

Tom Lillemoen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ariel
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11351
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
Total 25.05.2017 13:20:55 18:20:55 18:13:12 7
X-37 Henning Gundersen Kongelig Norsk Seilforening Tom Lillemoen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-14408

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Total 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
CAROMILLA

Petter Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000

Helga Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Gato
Båtnavn: Caromilla
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14408
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Total 25.05.2017 16:22:25 21:22:25 21:22:25 18
Elan 350 Petter Johansen Fredrikstad Seilforening Helga Nilsen (Fredrikstad Seilforening)
NOR-14994

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Total 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
COOKIE MONSTER

Vilhelm Vardøy

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680

Arne Vidar Sjønøst

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Cookie Monster
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14994
NOR Rating: NOR 0,9680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Total 25.05.2017 13:20:37 18:20:37 17:45:23 3
Seascape 27 Vilhelm Vardøy Bundefjorden Seilforening Arne Vidar Sjønøst (Trondhjems Seilforening)
NOR-14035

ØYVIND PRYTZ

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180

Knut Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
Total 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
DELAN

ØYVIND PRYTZ

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180

Knut Selliken

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: DELAN
Båttype: ELAN 310
Seilnummer: NOR 14035
NOR Rating: NOR 0,9180
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
Total 25.05.2017 16:02:07 21:02:07 19:18:37 13
ELAN 310 ØYVIND PRYTZ Drøbaksund Seilforening Knut Selliken (Drøbaksund Seilforening)
NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9200

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:34:07 21:34:07 19:50:35 17
Total 25.05.2017 16:34:07 21:34:07 19:50:35 17
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9200

Kirill Miazine

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR 0,9200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:34:07 21:34:07 19:50:35 17
Total 25.05.2017 16:34:07 21:34:07 19:50:35 17
MakTEN jan nic. langfeldt Asker Seilforening Kirill Miazine ()
NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9840

Hans Petter Lien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:51 19:31:51 19:13:06 12
Total 25.05.2017 14:31:51 19:31:51 19:13:06 12
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9840

Hans Petter Lien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:51 19:31:51 19:13:06 12
Total 25.05.2017 14:31:51 19:31:51 19:13:06 12
Hanse 370e Petter Hegle Holmestrand Seilforening Hans Petter Lien ()
NOR-11175

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9080

Tore Slaatta

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:41:56 19:41:56 17:53:11 5
Total 25.05.2017 14:41:56 19:41:56 17:53:11 5
HAVKATT

LARS MARIUS VALSTAD

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9080

Tore Slaatta

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Havkatt
Båtnavn: Havkatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11175
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:41:56 19:41:56 17:53:11 5
Total 25.05.2017 14:41:56 19:41:56 17:53:11 5
First 31.7 LARS MARIUS VALSTAD Oslo Seilforening Tore Slaatta (Oslo Seilforening)
NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
Total 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
JJ FLASH

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930

Cecilia Løyning Stokkeland

Seilforening: Ullern Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
Total 25.05.2017 14:42:37 19:42:37 19:34:20 16
J/109 Geir Inge Juriks Kongelig Norsk Seilforening Cecilia Løyning Stokkeland (Ullern Seilforening)
NOR-12119

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Total 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
LUPI

Bjørn Børresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350

Bjarne Børresen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: LUPI
Båttype: Hallberg-Rassy 43
Seilnummer: NOR 12119
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Total 25.05.2017 14:42:56 19:42:56 18:26:02 9
Hallberg-Rassy 43 Bjørn Børresen Bærum Seilforening Bjarne Børresen ()
NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Total 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810

Emil Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Total 25.05.2017 13:13:12 18:13:12 17:52:25 4
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening Emil Moholth (Tønsberg Seilforening)
NOR-13975

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ping
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9540

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ping
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:12:40 18:12:40 17:22:24 2
Total 25.05.2017 13:12:40 18:12:40 17:22:24 2
PING

Esben Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ping
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9540

Jan-Martin Brodin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Ping
Båtnavn: PING
Båttype: A31
Seilnummer: NOR 13975
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:12:40 18:12:40 17:22:24 2
Total 25.05.2017 13:12:40 18:12:40 17:22:24 2
A31 Esben Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening Jan-Martin Brodin (Bundefjorden Seilforening)
NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:43:45 20:43:45 18:55:32 11
Total 25.05.2017 15:43:45 20:43:45 18:55:32 11
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130

Vegard Aspelund

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7 LR
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:43:45 20:43:45 18:55:32 11
Total 25.05.2017 15:43:45 20:43:45 18:55:32 11
First 31.7 LR Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening Vegard Aspelund ()
NOR-15393

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9650

Erik Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:20 18:58:20 18:18:29 8
Total 25.05.2017 13:58:20 18:58:20 18:18:29 8
REDLINE

Andreas Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9650

Erik Lawson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Redline
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 15393
NOR Rating: NOR 0,9650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:20 18:58:20 18:18:29 8
Total 25.05.2017 13:58:20 18:58:20 18:18:29 8
Sun Fast 3200 Andreas Lawson Kongelig Norsk Seilforening Erik Lawson (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-15427

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Total 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
STUTT-TJUKKEN

Kristian FÆSTE

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740

Lars Erik Svendsen

Seilforening:
Teamnavn: Stutt-Tjukken
Båtnavn: Stutt-Tjukken
Båttype: Pogo 30
Seilnummer: NOR 15427
NOR Rating: NOR 0,9740
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Total 25.05.2017 13:34:53 18:34:53 18:05:53 6
Pogo 30 Kristian FÆSTE Drøbaksund Seilforening Lars Erik Svendsen ()
NOR-11655

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Total 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
TIDIG 3

Henrik Terjesen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830

Joachim Amland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Tidig 3
Båtnavn: Tidig 3
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11655
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Total 25.05.2017 12:17:36 17:17:36 16:59:57 1
Elan 37 Henrik Terjesen Bærum Seilforening Joachim Amland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
NOR-15333

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Total 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
TOXIFIA

Kai Viksjø

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990

Peder Vanr Der Hagen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: toXifia
Båttype: Xp 33
Seilnummer: NOR 15333
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Total 25.05.2017 14:27:03 19:27:03 19:25:52 14
Xp 33 Kai Viksjø Bærum Seilforening Peder Vanr Der Hagen ()
NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Total 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090

Klas Ekeland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8.50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Total 25.05.2017 15:29:23 20:29:23 18:37:30 10
Pogo 8.50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 Klas Ekeland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)

Helly Hansen Skagen Race: C - NOR Shorthanded 2 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 19:10:00 Startflagg: C Antall deltagere: 18
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
SWE-14293

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: AERO
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 14293
NOR Rating: SWE 1,0360

Børre S-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AERO
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 14293
NOR Rating: SWE 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:31:08 17:21:08 17:58:36 7
Total 25.05.2017 12:31:08 17:21:08 17:58:36 6
AERO

Gustav Gabinus

Seilforening: Bohuslänska Jaktklubben
Teamnavn:
Båtnavn: AERO
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 14293
NOR Rating: SWE 1,0360

Børre S-Sæther

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AERO
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: SWE 14293
NOR Rating: SWE 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:31:08 17:21:08 17:58:36 7
Total 25.05.2017 12:31:08 17:21:08 17:58:36 6
Mumm 36 Gustav Gabinus Bohuslänska Jaktklubben Børre S-Sæther (Nesodden Seilforening)
NOR-14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
AWESOME

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600

Jan Petter Gamborg

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
Comet 41 Sport Lars Johannes Sørbo Oslo Seilforening Jan Petter Gamborg (Oslo Seilforening)
NOR-13040

Sverre ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 5
Total 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 4
BLACK PEARL

Sverre ELLINGSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370

Marius Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Black Pearl
Båttype: POGO 40
Seilnummer: NOR 13040
NOR Rating: NOR 1,1370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 5
Total 25.05.2017 10:49:35 15:39:35 17:48:18 4
POGO 40 Sverre ELLINGSEN Kongelig Norsk Seilforening Marius Ellingsen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-14773

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 12
Total 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 11
EXPLORER

Rune Holen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220

Lillian Holen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Explorer
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: NOR 14773
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 12
Total 25.05.2017 14:32:43 19:22:43 19:48:17 11
Dehler 41 JV Rune Holen Frognerkilen Seilforening Av 1860 Lillian Holen ()
NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 9
Total 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 8
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120

Edward Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 9
Total 25.05.2017 13:57:12 18:47:12 19:00:43 8
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening Edward Campbell (Hurum Seilforening)
NOR-13639

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
Total 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
GODEVENNER

Elling Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610

Øyvind Rishoff

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Godevenner
Båtnavn: Godevenner
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13639
NOR Rating: NOR 1,0610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
Total 25.05.2017 11:30:57 16:20:57 17:20:47 1
First 40 Elling Rishoff Asker Seilforening Øyvind Rishoff (Asker Seilforening)
NOR-14777

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0090

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:19:43 18:09:43 18:19:31 8
Total 25.05.2017 13:19:43 18:09:43 18:19:31 7
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0090

Erling Moen Synnes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: HYAK
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14777
NOR Rating: NOR 1,0090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:19:43 18:09:43 18:19:31 8
Total 25.05.2017 13:19:43 18:09:43 18:19:31 7
Elan 350 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening Erling Moen Synnes (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-10910

Ludvig DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0420

Chridtin Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:05:27 16:55:27 17:38:05 3
Total 25.05.2017 12:05:27 16:55:27 17:38:05 3
ILLE MORO

Ludvig DAAE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0420

Chridtin Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: ILLE MORO
Båttype: Bavaria 42Match
Seilnummer: NOR 10910
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:05:27 16:55:27 17:38:05 3
Total 25.05.2017 12:05:27 16:55:27 17:38:05 3
Bavaria 42Match Ludvig DAAE Bundefjorden Seilforening Chridtin Larsen (Bundefjorden Seilforening)
NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
Total 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600

Tim Sandberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
Total 25.05.2017 11:35:46 16:25:46 17:24:54 2
elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening Tim Sandberg (Tønsberg Seilforening)
NOR-14430

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 19:23:27 19:26:21 10
Total 25.05.2017 14:33:27 19:23:27 19:26:21 9
NULL STRESS

Steinar Torsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025

Fredrik Myhre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: null stress
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14430
NOR Rating: NOR 1,0025
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 19:23:27 19:26:21 10
Total 25.05.2017 14:33:27 19:23:27 19:26:21 9
Elan 350 Steinar Torsvik Kongelig Norsk Seilforening Fredrik Myhre (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-15163

Pål Jahre Nilsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730

Stig Marsteng Nilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 16
Total 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 15
SINUS

Pål Jahre Nilsen

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730

Stig Marsteng Nilsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinus
Båttype: JPK 38FC
Seilnummer: NOR 15163
NOR Rating: NOR 1,0730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 16
Total 25.05.2017 14:43:30 19:33:30 20:59:09 15
JPK 38FC Pål Jahre Nilsen Røyken Seilforening Stig Marsteng Nilsen ()
NOR-9940

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Starry Night
Båttype: Sweden Yacht 42
Seilnummer: NOR 9940
NOR Rating: NOR 1,0170

Stine Skogheim Madsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Starry Night
Båttype: Sweden Yacht 42
Seilnummer: NOR 9940
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:49:20 19:39:20 19:59:22 13
Total 25.05.2017 14:49:20 19:39:20 19:59:22 12
STARRY NIGHT

Harald Walle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Starry Night
Båttype: Sweden Yacht 42
Seilnummer: NOR 9940
NOR Rating: NOR 1,0170

Stine Skogheim Madsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Starry Night
Båttype: Sweden Yacht 42
Seilnummer: NOR 9940
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:49:20 19:39:20 19:59:22 13
Total 25.05.2017 14:49:20 19:39:20 19:59:22 12
Sweden Yacht 42 Harald Walle Tønsberg Seilforening Stine Skogheim Madsen (Tønsberg Seilforening)
NOR-8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470

Morten Vamnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 14
Total 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 13
VELA FELICIA

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470

Morten Vamnes

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
NOR Rating: NOR 1,0470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 14
Total 25.05.2017 14:20:07 19:10:07 20:04:10 13
Dynamic 43 Odd Aandal Drøbaksund Seilforening Morten Vamnes ()
NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:58 17:03:58 17:44:55 RET 4
Total RET 16
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400

Andreas Drøsdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:58 17:03:58 17:44:55 RET 4
Total RET 16
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening Andreas Drøsdal (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-15038

Rune Øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0300

Fredrik Magnussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:17:43 19:07:43 19:42:08 11
Total 25.05.2017 14:17:43 19:07:43 19:42:08 10
XPRONTO

Rune Øverås

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0300

Fredrik Magnussen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: XPRONTO
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15038
NOR Rating: NOR 1,0300
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:17:43 19:07:43 19:42:08 11
Total 25.05.2017 14:17:43 19:07:43 19:42:08 10
Xp 38 Rune Øverås Kongelig Norsk Seilforening Fredrik Magnussen (Kongelig Norsk Seilforening)
NOR-11400

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening: ORC
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 6
Total 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 5
X´EST LA VIE

Ketil Fridheim

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220

Brendan Hall

Seilforening: ORC
Teamnavn:
Båtnavn: X´est La Vie
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11400
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 6
Total 25.05.2017 12:37:16 17:27:16 17:50:18 5
X-40 Ketil Fridheim Kongelig Norsk Seilforening Brendan Hall (ORC)
NOR-15811

Ole Christian Gahr Vordahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Yani Racing Team
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2000

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Yani Racing Team
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
YANI

Ole Christian Gahr Vordahl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Yani Racing Team
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2000

Per Ferskaug

Seilforening: Røyken Seilforening
Teamnavn: Yani Racing Team
Båtnavn: Yani
Båttype: Marten 49
Seilnummer: NOR 15811
NOR Rating: NOR 1,2000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 17
Total DNF 16
Marten 49 Ole Christian Gahr Vordahl Kongelig Norsk Seilforening Per Ferskaug (Røyken Seilforening)
NOR-11201

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0340

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:10 19:29:10 20:08:55 15
Total 25.05.2017 14:39:10 19:29:10 20:08:55 14
ZOMBRERO2

Per Erik Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0340

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Zombrero2
Båttype: K43
Seilnummer: NOR 11201
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:10 19:29:10 20:08:55 15
Total 25.05.2017 14:39:10 19:29:10 20:08:55 14
K43 Per Erik Johansen Oppegård Seilforening Eira Naustvik (Asker Seilforening)

Helly Hansen Skagen Race: KE - NOR Rating 1 Kristiansand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: E Antall deltagere: 4
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14918

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Total 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
ALMAZI

Egil Tjomsås

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390

Øystein Lie

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Almazi
Båttype: Elan 340
Seilnummer: NOR 14918
NOR Rating: NOR 0,9390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Total 25.05.2017 14:14:05 18:14:05 17:07:20 2
Elan 340 Egil Tjomsås Vågsbygd Seilforening
NOR-5741

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550

Jan Krøger

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Total 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
JACOBINE

Jan Ivar Terkelsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550

Jan Krøger

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: XO
Båtnavn: Jacobine
Båttype: Wasa
Seilnummer: NOR 5741
NOR Rating: NOR 0,9550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Total 25.05.2017 16:24:35 20:24:35 19:29:28 3
Wasa Jan Ivar Terkelsen Arendals Seilforening
NOR-14392

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Total 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
MILEN

Vidar Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670

Mila Ljungstrøm

Seilforening: Grimstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Milen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14392
NOR Rating: NOR 0,8670
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Total 25.05.2017 18:31:55 22:31:55 19:32:06 4
Hanse 320 Vidar Ljungstrøm Grimstad Seilforening
NOR-9131

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Jan Falkevik

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Total 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
OVERLOAD

Erik Brunborg

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390

Jan Falkevik

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Overload
Båttype: Elliott 9ss
Seilnummer: NOR 9131
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Total 25.05.2017 09:35:05 13:35:05 15:28:22 1
Elliott 9ss Erik Brunborg Christianssands Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: KD - NOR Rating uten spinnaker Kristiansand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: D Antall deltagere: 1
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-15530

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,865

Jon Aleksander Hertzberg

Seilforening:
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
CARIOCA

Lars Christian Beckmann Østeby

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,865

Jon Aleksander Hertzberg

Seilforening:
Teamnavn: Solskinnsseilerne
Båtnavn: Carioca
Båttype: Dufour GL 350
Seilnummer: NOR 15530
NOR Rating: NOR 0,865
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Dufour GL 350 Lars Christian Beckmann Østeby Christianssands Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: ME - SRS Rating 1 Marstrand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: E Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
SWE-11131

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800

Madeleine Lundgren

Seilforening:
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:56:59 15:56:59 17:13:32 2
Total 25.05.2017 11:56:59 15:56:59 17:13:32 2
LA PRIMERA

Peter Lundgren

Seilforening: Stenungsunds Segelsällskap
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800

Madeleine Lundgren

Seilforening:
Teamnavn: La Primera sailteam
Båtnavn: La Primera
Båttype: Sunfast 3600
Seilnummer: SWE 11131
NOR Rating: SWE 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:56:59 15:56:59 17:13:32 2
Total 25.05.2017 11:56:59 15:56:59 17:13:32 2
Sunfast 3600 Peter Lundgren Stenungsunds Segelsällskap
SWE-0

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,159

Emelie Lindström

Seilforening:
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:59:37 13:59:37 16:13:06 1
Total 25.05.2017 09:59:37 13:59:37 16:13:06 1
TEKNOVA/ALBATROSS RACING

Bengt Falkenberg

Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,159

Emelie Lindström

Seilforening:
Teamnavn: Teknova/Albatross Racing
Båtnavn: Teknova/Albatross Racing
Båttype: M34 Mod
Seilnummer: SWE 0
NOR Rating: SWE 1,159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 09:59:37 13:59:37 16:13:06 1
Total 25.05.2017 09:59:37 13:59:37 16:13:06 1
M34 Mod Bengt Falkenberg Göteborgs Kungl Segel Sällskap

Helly Hansen Skagen Race: D - Tur Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: D Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14973

Christian Mowinckel

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR

Charles Jensen

Seilforening: BSI - Seiling
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Total 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
BIJOU

Christian Mowinckel

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR

Charles Jensen

Seilforening: BSI - Seiling
Teamnavn:
Båtnavn: Bijou
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 509
Seilnummer: NOR 14973
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Total 25.05.2017 15:31:00 19:31:00 19:31:00 6
Jeanneau Sun Odyssey 509 Christian Mowinckel Kongelig Norsk Seilforening
NOR-13629

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
Total 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
CORTANA

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Teamnavn: Team Metall
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
Total 25.05.2017 14:51:20 18:51:20 18:51:20 5
J Sun Odyssey 42i Performance Stig Hagestande Kongelig Norsk Seilforening
NOR-11335

Jan Trygve Olsen

Seilforening: Nesøya Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR

Anders Meinert

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
DILEMMA

Jan Trygve Olsen

Seilforening: Nesøya Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR

Anders Meinert

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Dilemma
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 11335
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 7
Total DNF 7
Bavaria 36 AC Jan Trygve Olsen Nesøya Seilforening
NOR-9630

Gunnar Tørnqvist

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR

Rebecca Elboth

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
Total 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
LEGOLAS

Gunnar Tørnqvist

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR

Rebecca Elboth

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Legolas
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9630
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
Total 25.05.2017 14:44:45 18:44:45 18:44:45 4
CB365 Gunnar Tørnqvist Fredrikstad Seilforening
NOR-235

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening:
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Total 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
S/Y SANTANA

Simen Løvgren

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR

Jenny Enzell

Seilforening:
Teamnavn: santanayachting.com
Båtnavn: S/Y Santana
Båttype: Ocean 71
Seilnummer: NOR 235
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Total 25.05.2017 14:18:30 18:18:30 18:18:30 2
Ocean 71 Simen Løvgren Asker Seilforening
NOR-8430

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Total 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
S/Y UMOE

Marius Ilstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR

Astrid Nedrud

Seilforening:
Teamnavn: Umoe
Båtnavn: S/Y Umoe
Båttype: Baltic Yacht
Seilnummer: NOR 8430
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Total 25.05.2017 14:14:30 18:14:30 18:14:30 1
Baltic Yacht Marius Ilstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14864

Håkon Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR

Wenche Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Total 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
VITESSE

Håkon Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR

Wenche Ingvaldsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vitesse
Båttype: Beneteau Oceanis 54
Seilnummer: NOR 14864
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Total 25.05.2017 14:19:37 18:19:37 18:19:37 3
Beneteau Oceanis 54 Håkon Ingvaldsen Kongelig Norsk Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: MA - SRS Singlehanded 1 Marstrand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: A Antall deltagere: 1
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
SWE-25

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
VIDA

Niclas Holmberg

Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb
Teamnavn:
Båtnavn: Vida
Båttype: Elan 350
Seilnummer: SWE 25
NOR Rating: SWE 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 1
Total DNF 1
Elan 350 Niclas Holmberg Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb

Helly Hansen Skagen Race: D - NOR Rating uten spinnaker Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:00:00 Startflagg: D Antall deltagere: 17
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-37

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0260

Morten Ulriksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:10:43 17:10:43 17:37:30 1
Total 25.05.2017 13:10:43 17:10:43 17:37:30 1
BELLATRIX

Per H Movig

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0260

Morten Ulriksen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Bellatrix
Båttype: X - 41
Seilnummer: NOR 37
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:10:43 17:10:43 17:37:30 1
Total 25.05.2017 13:10:43 17:10:43 17:37:30 1
X - 41 Per H Movig Bærum Seilforening
NOR-14740

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Knut og havfruene
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9420

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Knut og havfruene
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:29:40 20:29:40 19:18:20 14
Total 25.05.2017 16:29:40 20:29:40 19:18:20 14
DANICA

Knut Helmundsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Knut og havfruene
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9420

Githa Kristensen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Knut og havfruene
Båtnavn: Danica
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 14740
NOR Rating: NOR 0,9420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:29:40 20:29:40 19:18:20 14
Total 25.05.2017 16:29:40 20:29:40 19:18:20 14
Hanse 400 Knut Helmundsen Brevik Seilforening
NOR-15606

Ingolf Holmen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Total 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
ELLA

Ingolf Holmen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Ella
Båtnavn: Ella
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 15606
NOR Rating: NOR 0,8970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Total 25.05.2017 16:14:50 20:14:50 18:09:42 5
Jeanneau Sun Odyssey 40.3 Ingolf Holmen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-14100

STEN WALØEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9080

John Harald Pettersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:50:38 20:50:38 18:55:34 11
Total 25.05.2017 16:50:38 20:50:38 18:55:34 11
FACILE

STEN WALØEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9080

John Harald Pettersen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Facile
Båttype: Dufour 425 Grand Large
Seilnummer: NOR 14100
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:50:38 20:50:38 18:55:34 11
Total 25.05.2017 16:50:38 20:50:38 18:55:34 11
Dufour 425 Grand Large STEN WALØEN Holmestrand Seilforening
NOR-15281

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: felicita
Båttype: bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9280

Therese wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: felicita
Båttype: bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:38:10 20:38:10 19:09:01 13
Total 25.05.2017 16:38:10 20:38:10 19:09:01 13
FELICITA

Henrik Wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: felicita
Båttype: bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9280

Therese wollenberg

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Felicita
Båtnavn: felicita
Båttype: bavaria cruiser 40
Seilnummer: NOR 15281
NOR Rating: NOR 0,9280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:38:10 20:38:10 19:09:01 13
Total 25.05.2017 16:38:10 20:38:10 19:09:01 13
bavaria cruiser 40 Henrik Wollenberg Brevik Seilforening
NOR-12532

Morten Baastad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team 1.ste reis
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan Impression
Seilnummer: NOR 12532
NOR Rating: NOR 0,9360

Tore Lie

Seilforening: Ikke medlem
Teamnavn: Team 1.ste reis
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan Impression
Seilnummer: NOR 12532
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:50:52 19:50:52 18:34:39 10
Total 25.05.2017 15:50:52 19:50:52 18:34:39 10
FINALLY

Morten Baastad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team 1.ste reis
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan Impression
Seilnummer: NOR 12532
NOR Rating: NOR 0,9360

Tore Lie

Seilforening: Ikke medlem
Teamnavn: Team 1.ste reis
Båtnavn: Finally
Båttype: Elan Impression
Seilnummer: NOR 12532
NOR Rating: NOR 0,9360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:50:52 19:50:52 18:34:39 10
Total 25.05.2017 15:50:52 19:50:52 18:34:39 10
Elan Impression Morten Baastad Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14906

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,8810

Sem Rismyhr

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:58:06 20:58:06 18:28:23 9
Total 25.05.2017 16:58:06 20:58:06 18:28:23 9
FRIFLYT

Anders Dalsegg Strand

Seilforening: Hvaler Seilforening
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,8810

Sem Rismyhr

Seilforening:
Teamnavn: Team FriFlyt
Båtnavn: FriFlyt
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14906
NOR Rating: NOR 0,8810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:58:06 20:58:06 18:28:23 9
Total 25.05.2017 16:58:06 20:58:06 18:28:23 9
Hanse 355 Anders Dalsegg Strand Hvaler Seilforening
NOR-2713

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team HelmaX
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
NOR Rating: NOR 0,8060

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn: Team HelmaX
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
NOR Rating: NOR 0,8060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
HELMAX

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Team HelmaX
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
NOR Rating: NOR 0,8060

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn: Team HelmaX
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
NOR Rating: NOR 0,8060
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
MAXI 95 Lasse Kristiansen Bundefjorden Seilforening
NOR-12530

Trond Gulbrandsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
NOR Rating: NOR 0,9880

Janne Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
KETCHUP

Trond Gulbrandsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
NOR Rating: NOR 0,9880

Janne Gulbrandsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Ketchup
Båttype: Hanse430
Seilnummer: NOR 12530
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
Hanse430 Trond Gulbrandsen Bundefjorden Seilforening
NOR-14551

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8900

Remi Haugan

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:56:23 19:56:23 17:44:46 2
Total 25.05.2017 15:56:23 19:56:23 17:44:46 2
LUNA

TROND MÅRVIK

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8900

Remi Haugan

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Luna
Båttype: Hanse 355
Seilnummer: NOR 14551
NOR Rating: NOR 0,8900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:56:23 19:56:23 17:44:46 2
Total 25.05.2017 15:56:23 19:56:23 17:44:46 2
Hanse 355 TROND MÅRVIK Drøbaksund Seilforening
NOR-12102

Hans Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: My
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0490

Jeppe Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: My
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:15:34 17:15:34 18:06:18 4
Total 25.05.2017 13:15:34 17:15:34 18:06:18 4
MY

Hans Ellingsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: My
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0490

Jeppe Düring

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: My
Båttype: First 50
Seilnummer: NOR 12102
NOR Rating: NOR 1,0490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:15:34 17:15:34 18:06:18 4
Total 25.05.2017 13:15:34 17:15:34 18:06:18 4
First 50 Hans Ellingsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14211

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850

Anders Haugen

Seilforening: KNS
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:11 18:27:11 18:10:34 6
Total 25.05.2017 14:27:11 18:27:11 18:10:34 6
OTHILIE

Svenn Erik Forsstrøm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850

Anders Haugen

Seilforening: KNS
Teamnavn:
Båtnavn: Othilie
Båttype: Bavaria 47Cruiser
Seilnummer: NOR 14211
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:27:11 18:27:11 18:10:34 6
Total 25.05.2017 14:27:11 18:27:11 18:10:34 6
Bavaria 47Cruiser Svenn Erik Forsstrøm Kongelig Norsk Seilforening
NOR-13980

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9340

Morten Tangen

Seilforening:
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:44:59 19:44:59 18:26:46 8
Total 25.05.2017 15:44:59 19:44:59 18:26:46 8
RYPA V

Dag Olav Tangen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9340

Morten Tangen

Seilforening:
Teamnavn: Team Rypa
Båtnavn: Rypa V
Båttype: Jeanneau SO 42 DS
Seilnummer: NOR 13980
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:44:59 19:44:59 18:26:46 8
Total 25.05.2017 15:44:59 19:44:59 18:26:46 8
Jeanneau SO 42 DS Dag Olav Tangen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12585

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Kystlaget Viken.
Båtnavn: S/ Y Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
NOR Rating: NOR 0,0000

Hege Karin Solheim

Seilforening:
Teamnavn: Kystlaget Viken.
Båtnavn: S/ Y Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
S/ Y KATRINA

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Kystlaget Viken.
Båtnavn: S/ Y Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
NOR Rating: NOR 0,0000

Hege Karin Solheim

Seilforening:
Teamnavn: Kystlaget Viken.
Båtnavn: S/ Y Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
NOR Rating: NOR 0,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
Harmony 38 Frode Meisingset Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-15068

Espen Fagerholdt

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Teamnavn: Team Twister
Båtnavn: Timeout
Båttype: Beneteau Oceanis 50
Seilnummer: NOR 15068
NOR Rating: NOR 0,9600

John-Erik Kristiansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Twister
Båtnavn: Timeout
Båttype: Beneteau Oceanis 50
Seilnummer: NOR 15068
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:25 18:31:25 17:46:57 3
Total 25.05.2017 14:31:25 18:31:25 17:46:57 3
TIMEOUT

Espen Fagerholdt

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Teamnavn: Team Twister
Båtnavn: Timeout
Båttype: Beneteau Oceanis 50
Seilnummer: NOR 15068
NOR Rating: NOR 0,9600

John-Erik Kristiansen

Seilforening:
Teamnavn: Team Twister
Båtnavn: Timeout
Båttype: Beneteau Oceanis 50
Seilnummer: NOR 15068
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:25 18:31:25 17:46:57 3
Total 25.05.2017 14:31:25 18:31:25 17:46:57 3
Beneteau Oceanis 50 Espen Fagerholdt Strömstads Segelsällskap
NOR-12551

Frank-Tore Toresen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: true time
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 12551
NOR Rating: NOR 0,9700

Nils Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: true time
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 12551
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:36:17 19:36:17 19:00:59 12
Total 25.05.2017 15:36:17 19:36:17 19:00:59 12
TRUE TIME

Frank-Tore Toresen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: true time
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 12551
NOR Rating: NOR 0,9700

Nils Petter Flatner

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: true time
Båttype: Dufour 40
Seilnummer: NOR 12551
NOR Rating: NOR 0,9700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:36:17 19:36:17 19:00:59 12
Total 25.05.2017 15:36:17 19:36:17 19:00:59 12
Dufour 40 Frank-Tore Toresen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-11352

Frode Aure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Active@EVRY
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9530

Thomas Hafstad

Seilforening:
Teamnavn: Active@EVRY
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:10:46 19:10:46 18:16:40 7
Total 25.05.2017 15:10:46 19:10:46 18:16:40 7
VENTUS

Frode Aure

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Active@EVRY
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9530

Thomas Hafstad

Seilforening:
Teamnavn: Active@EVRY
Båtnavn: Ventus
Båttype: First 47.7
Seilnummer: NOR 11352
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:10:46 19:10:46 18:16:40 7
Total 25.05.2017 15:10:46 19:10:46 18:16:40 7
First 47.7 Frode Aure Kongelig Norsk Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: E - NOR Rating 1 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:10:00 Startflagg: E Antall deltagere: 29
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
Total 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490

Gunder Valle

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
Total 25.05.2017 13:24:50 17:14:50 16:22:03 1
X-332 Terje Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening
NOR-15301

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Total 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
AURORA

Knut Fiane

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590

Ole Martin Hole

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Aurora
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15301
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Total 25.05.2017 15:59:29 19:49:29 19:00:42 25
Hanse 370 Knut Fiane Moss Seilforening
NOR-6272

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Total 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
BAAT

Trond Tjemsland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710

Rune Nygaard

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Baat
Båttype: Arcona 32
Seilnummer: NOR 6272
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Total 25.05.2017 20:44:02 24:34:02 21:23:52 26
Arcona 32 Trond Tjemsland Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-10423

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
BAROLO II

Jon Helland

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640

Tom Olsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Barolo
Båtnavn: Barolo II
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 10423
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
Hanse 371 Jon Helland Brevik Seilforening
NOR-15452

Petter Antonsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750

Gorm Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Total 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
EMITINE

Petter Antonsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750

Gorm Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Seapilot
Båtnavn: Emitine
Båttype: Delphia 47
Seilnummer: NOR 15452
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Total 25.05.2017 14:28:48 18:18:48 17:51:19 16
Delphia 47 Petter Antonsen Fredrikstad Seilforening
NOR-9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: EMPIRE
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
EMPIRE

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: EMPIRE
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 28
Total DNS 28
Bavaria 42 AC Eivind Bogerud Bundefjorden Seilforening
NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Total 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850

Øivind Bergh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
NOR Rating: NOR 0,8850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Total 25.05.2017 16:42:32 20:32:32 18:10:47 18
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening
NOR-10579

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540

Linn Rønneberg

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
Total 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
EXITA

Svein Arild Nilsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540

Linn Rønneberg

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Exita
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 10579
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
Total 25.05.2017 13:57:45 17:47:45 16:58:38 8
X-332 Svein Arild Nilsen Fredrikstad Seilforening
NOR-12575

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
Total 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
EXTASE

Nils Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620

Robert Halvorsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Extase
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 12575
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
Total 25.05.2017 13:18:08 17:08:08 16:29:03 2
X-34 Nils Kamfjord Tønsberg Seilforening
NOR-10912

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Øystein Aasprong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
Total 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
FIRST WE TAKE

Stian Mæland

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780

Øystein Aasprong

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First We Take
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 10912
NOR Rating: NOR 0,9780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
Total 25.05.2017 15:21:59 19:11:59 18:46:38 23
First 36,7 Stian Mæland Bundefjorden Seilforening
NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo sailing team
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
Total 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
FORTISSIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Fortissimo sailing team
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
NOR Rating: NOR 0,9260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
Total 25.05.2017 14:50:14 18:40:14 17:17:20 13
First 31.7 Emil Kjellesvik Bundefjorden Seilforening
NOR-15311

Ulf Slotvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Total 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
HERA II

Ulf Slotvik

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590

Robert Nyhus

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Hera II
Båttype: Linjett 37
Seilnummer: NOR 15311
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Total 25.05.2017 15:23:48 19:13:48 18:26:29 19
Linjett 37 Ulf Slotvik Tønsberg Seilforening
NOR-13946

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430

Geir Sundin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Total 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
JUST 4 FUN

Christian Toverud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430

Geir Sundin

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just 4 Fun
Båttype: Salona 34
Seilnummer: NOR 13946
NOR Rating: NOR 0,9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Total 25.05.2017 13:53:41 17:43:41 16:43:03 5
Salona 34 Christian Toverud Bundefjorden Seilforening
NOR-11441

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Total 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
JUST DO IT

Edvin Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710

Ingeborg Borgheim

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Just do it
Båttype: Bavaria AC
Seilnummer: NOR 11441
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Total 25.05.2017 14:20:07 18:10:07 17:38:30 15
Bavaria AC Edvin Borgheim Bærum Seilforening
NOR-11882

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470

Morten Bache

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Total 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
KONG NEPTUN

Paul Holst

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470

Morten Bache

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: The Neptuners
Båtnavn: Kong Neptun
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11882
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Total 25.05.2017 14:07:28 17:57:28 17:00:21 9
Bavaria 36 AC (2001) Paul Holst Kongelig Norsk Seilforening
NOR-15308

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320

Markus Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Total 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
LENA

Øyvind Bangsund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320

Markus Pettersen

Seilforening:
Teamnavn: Oslo S
Båtnavn: Lena
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 15308
NOR Rating: NOR 0,9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Total 25.05.2017 16:18:25 20:08:25 18:46:14 22
Bavaria 37 Cruiser Øyvind Bangsund Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12488

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
Total 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
LETHE

Øyvind Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750

Morten Knudsen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lethe
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12488
NOR Rating: NOR 0,9750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
Total 25.05.2017 13:58:17 17:48:17 17:21:34 14
First 34.7 Øyvind Knudsen Moss Seilforening
NOR-15172

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Total 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
MANGO

Roy Lillefosse

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600

Snorre Øynes

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn: Mango
Båtnavn: Mango
Båttype: Jeanneau 45 DS
Seilnummer: NOR 15172
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Total 25.05.2017 20:19:06 24:09:06 23:11:08 27
Jeanneau 45 DS Roy Lillefosse Drøbaksund Seilforening
NOR-11349

Christian Mo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560

Atle Gulpinar

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Total 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
MISS BEHAVE

Christian Mo

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560

Atle Gulpinar

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Miss Behave
Båtnavn: Miss Behave
Båttype: Bavaria 38 Cruiser
Seilnummer: NOR 11349
NOR Rating: NOR 0,9560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Total 25.05.2017 15:08:55 18:58:55 18:08:48 17
Bavaria 38 Cruiser Christian Mo Bundefjorden Seilforening
NOR-8801

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710

Atle Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Total 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
OLLIE

Rino Fred Jensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710

Atle Johansen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Team Ollie
Båtnavn: Ollie
Båttype: Finngulf 38
Seilnummer: NOR 8801
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Total 25.05.2017 13:30:19 17:20:19 16:50:08 6
Finngulf 38 Rino Fred Jensen Fredrikstad Seilforening
NOR-11418

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780

Terje Turøy

Seilforening:
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Total 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
PATOS

Thor Christian Jensen

Seilforening: Moss Seilforening
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780

Terje Turøy

Seilforening:
Teamnavn: Team Patos
Båtnavn: Patos
Båttype: Sweden Yacht 34
Seilnummer: NOR 11418
NOR Rating: NOR 0,8780
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Total 25.05.2017 17:25:07 21:15:07 18:39:33 20
Sweden Yacht 34 Thor Christian Jensen Moss Seilforening
NOR-11749

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450

Sverre Liljedal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Total 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
PITERAQ

Robert Myhrer

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450

Sverre Liljedal

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: PITERAQ
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 11749
NOR Rating: NOR 0,9450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Total 25.05.2017 13:46:33 17:36:33 16:38:26 4
Dufour 34 Robert Myhrer Bundefjorden Seilforening
NOR-12271

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250

Bjørn Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Total 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
RABALDER

Ivar Christiansen

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250

Bjørn Gustavsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: RaBalder
Båttype: Sun Od 42,2
Seilnummer: NOR 12271
NOR Rating: NOR 0,9250
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Total 25.05.2017 16:39:57 20:29:57 18:57:42 24
Sun Od 42,2 Ivar Christiansen Brevik Seilforening
NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Total 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
NOR Rating: NOR 0,9090
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Total 25.05.2017 14:42:13 18:32:13 16:51:00 7
Impala 31 Bjørn Hansen Bærum Seilforening
NOR-14037

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
Total 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
SLAPPA

Tobias Brodtkorb

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590

Audun Tobias Narjord

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Slappa
Båttype: X-34
Seilnummer: NOR 14037
NOR Rating: NOR 0,9590
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
Total 25.05.2017 13:26:37 17:16:37 16:34:06 3
X-34 Tobias Brodtkorb Holmestrand Seilforening
NOR-7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640

Terje Sand

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Total 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
SOMLE

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640

Terje Sand

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
NOR Rating: NOR 0,9640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Total 25.05.2017 13:48:39 17:38:39 17:00:32 10
Omega 36 Morten Hansen Oppegård Seilforening
NOR-14788

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770

Simen Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Total 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
STOREFRI

Lars Krogh

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770

Simen Krogh

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Storefri
Båttype: Bavaria CR
Seilnummer: NOR 14788
NOR Rating: NOR 0,9770
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Total 25.05.2017 15:16:25 19:06:25 18:40:02 21
Bavaria CR Lars Krogh Bundefjorden Seilforening
NOR-15566

Jon Alexander Rosèn

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860

Ole Rosen-Lystrup

Seilforening:
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Total 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
TANGEL UP IN BLUE

Jon Alexander Rosèn

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860

Ole Rosen-Lystrup

Seilforening:
Teamnavn: Tangeled up in blue
Båtnavn: Tangel up in blue
Båttype: Deheler 38
Seilnummer: NOR 15566
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Total 25.05.2017 13:27:05 17:17:05 17:02:33 11
Deheler 38 Jon Alexander Rosèn Oslo Seilforening
NOR-8900

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Total 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
VENTUS

Per Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340

Henrik Forsstrøm

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn: Ventus
Båtnavn: Ventus
Båttype: Arcona 36
Seilnummer: NOR 8900
NOR Rating: NOR 0,9340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Total 25.05.2017 14:30:03 18:20:03 17:07:26 12
Arcona 36 Per Forsstrøm Halden Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: F - NOR Rating 2 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:20:00 Startflagg: F Antall deltagere: 28
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-14391

Pål Bratbak

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970

Jon Land

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Total 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
AJDABJøRG

Pål Bratbak

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970

Jon Land

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: AjdaBjørg
Båttype: Elan 380
Seilnummer: NOR 14391
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Total 25.05.2017 13:08:30 16:48:30 16:45:28 10
Elan 380 Pål Bratbak Åsgårdstrand Seilforening
NOR-13867

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Total 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
ALFARD

Lars Clausen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930

Arne Henry Sørra

Seilforening:
Teamnavn: Jon Haralds 50-års lag
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 13867
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Total 25.05.2017 14:31:10 18:11:10 18:03:31 24
Hanse 370e Lars Clausen Kongelig Norsk Seilforening
AFG-14643

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Total 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
BEGGE DEHLER

Truls Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065

Egil Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Begge Dehler
Båttype: Dehler 41 JV
Seilnummer: AFG 14643
NOR Rating: AFG 1,065
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Total 25.05.2017 11:59:51 15:39:51 16:40:56 8
Dehler 41 JV Truls Olsen Fredrikstad Seilforening
NOR-10901

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Total 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
BETTY BOOP

Morten Christensen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020

Jarle Bjørn Hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Betty Boop
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10901
NOR Rating: NOR 1,0020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Total 25.05.2017 12:50:11 16:30:11 16:32:09 4
Bavaria 35 Match Morten Christensen Skøyen Seilforening
NOR-14031

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
Total 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
BLUE FOX

Thor Erik Karlsen

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810

Sigurd Lenes

Seilforening: Horten Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Blue Fox
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 14031
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
Total 25.05.2017 13:40:50 17:20:50 17:01:03 12
First 36.7 Thor Erik Karlsen Horten Seilforening
NOR-4737

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Total 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
BLUE SPIRIT

Stein Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900

Leif Bjarne Haarde

Seilforening:
Teamnavn: 6etter40
Båtnavn: Blue Spirit
Båttype: Oceanis 473
Seilnummer: NOR 4737
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Total 25.05.2017 13:35:32 17:15:32 17:05:10 14
Oceanis 473 Stein Amundsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-13891

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Total 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
CARISMA

Johnny Dolvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850

Stig Espen Dolvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Carisma
Båttype: Bavaria Vision 40
Seilnummer: NOR 13891
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Total 25.05.2017 14:36:20 18:16:20 17:59:53 22
Bavaria Vision 40 Johnny Dolvik Bundefjorden Seilforening
NOR-9629

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990

Inger-lill Gregersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
Total 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
CB`N

Kjell Norli

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990

Inger-lill Gregersen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: CB`N
Båttype: CB365
Seilnummer: NOR 9629
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
Total 25.05.2017 12:54:23 16:34:23 16:33:23 5
CB365 Kjell Norli Fredrikstad Seilforening
NOR-12111

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
Total 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
CEBINA

Eirik Bjargo

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010

Lars Erik Hilsen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: cebina
Båttype: grand soleil 40
Seilnummer: NOR 12111
NOR Rating: NOR 1,0010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
Total 25.05.2017 13:24:25 17:04:25 17:05:26 15
grand soleil 40 Eirik Bjargo Bærum Seilforening
NOR-9362

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
Total 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
EXPENCE

Ove Bessesen

Seilforening: Lillesand Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860

Terje Antonisen

Seilforening: Christianssands Seilforening
Teamnavn: Team eXpence
Båtnavn: eXpence
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9362
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
Total 25.05.2017 13:11:37 16:51:37 16:37:27 6
X-362 sport Ove Bessesen Lillesand Seilforening
NOR-10528

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
Total 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
FELICIA

Haakon Seeberg

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810

Kalle Hesstvedt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Felicia
Båtnavn: Felicia
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10528
NOR Rating: NOR 0,9810
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
Total 25.05.2017 14:02:43 17:42:43 17:22:31 20
First 36.7 Haakon Seeberg Gåsøkalven Seilselskab
NOR-13934

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850

Maria Leerberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
Total 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
FELIXDENSTORE

Henning Høyte

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850

Maria Leerberg

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: FelixDenStore
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 13934
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
Total 25.05.2017 12:56:30 16:36:30 16:21:33 1
First 35 Henning Høyte Tønsberg Seilforening
NOR-10438

MORTEN BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170

Marius Istvan Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Total 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
GUTTA`S

MORTEN BIONG-NILSEN

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170

Marius Istvan Harlem-Nilsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Gutta`s
Båttype: Bavaria 44
Seilnummer: NOR 10438
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Total 25.05.2017 15:37:00 19:17:00 19:36:40 27
Bavaria 44 MORTEN BIONG-NILSEN Kongelig Norsk Seilforening
NOR-14887

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930

Stefan Midteide

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
Total 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
JUBEL

Jon Holm

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930

Stefan Midteide

Seilforening:
Teamnavn: Team Jubel
Båtnavn: Jubel
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 14887
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
Total 25.05.2017 13:41:27 17:21:27 17:14:09 18
J/109 Jon Holm Oslo Seilforening
NOR-13509

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Total 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
KILDEN

Eivind Nordlid

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890

Reidar Olsen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Kilden
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 13509
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Total 25.05.2017 13:53:21 17:33:21 17:21:45 19
Elan 37 Eivind Nordlid Tønsberg Seilforening
NOR-11203

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Total 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
LISA

Morten Fernløf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940

Lars Gøran Fernløf

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lisa
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11203
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Total 25.05.2017 13:04:02 16:44:02 16:38:00 7
Bavaria 35 Match Morten Fernløf Fredrikstad Seilforening
NOR-10180

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
Total 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
LUCKY LADY II

Morten Lycke

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800

Paul Skrede

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Team Lucky Lady
Båtnavn: Lucky Lady II
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10180
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
Total 25.05.2017 13:29:30 17:09:30 16:48:54 11
First 36.7 Morten Lycke Bærum Seilforening
NOR-444

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Total 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
MOONLIGHT

Guttorm Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970

Gustav Guttormsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Teamnavn: Team Moonlight
Båtnavn: Moonlight
Båttype: Swan 46
Seilnummer: NOR 444
NOR Rating: NOR 0,9970
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Total 25.05.2017 12:54:32 16:34:32 16:31:32 3
Swan 46 Guttorm Guttormsen Arendals Seilforening
NOR-14553

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Total 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
NAUSIKAA

TORGEIR RAMSTAD

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900

Harald Hamran

Seilforening: Kragerø Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Nausikaa
Båttype: Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance
Seilnummer: NOR 14553
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Total 25.05.2017 14:34:22 18:14:22 18:03:25 23
Jeanneau Sun Odyssey 42DS Performance TORGEIR RAMSTAD Asker Seilforening
NOR-11560

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910

Yngvar Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
Total 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
NEXT CHRISTINE

Terje Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910

Yngvar Roaas

Seilforening: Hurum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Next Christine
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11560
NOR Rating: NOR 0,9910
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
Total 25.05.2017 13:30:40 17:10:40 17:01:23 13
X-37 Terje Roaas Hurum Seilforening
NOR-11073

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940

Peder Husøy

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
PAX

Jan Ivar Sylte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940

Peder Husøy

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: pax
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 11073
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 28
Total DNF 28
Bavaria 35 Match Jan Ivar Sylte Drøbaksund Seilforening
NOR-9939

Svein Nøvik

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990

Håvar Nøvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Total 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
PURPURBRUS

Svein Nøvik

Seilforening: Halden Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990

Håvar Nøvik

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Purpurbrus
Båttype: Dehler 39 JV
Seilnummer: NOR 9939
NOR Rating: NOR 0,9990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Total 25.05.2017 13:27:28 17:07:28 17:06:26 16
Dehler 39 JV Svein Nøvik Halden Seilforening
NOR-10078

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890

Jonatan Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
Total 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
SWEET JANE

Kai Abrahamsen

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890

Jonatan Abrahamsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Sweet Jane
Båttype: IMX 38
Seilnummer: NOR 10078
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
Total 25.05.2017 13:54:24 17:34:24 17:22:48 21
IMX 38 Kai Abrahamsen Asker Seilforening
NOR-11405

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
TEMPO

Rune Pedersen

Seilforening: Vågsbygd Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800

Kjell Arne Olsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Tempo
Båttype: First 36,7
Seilnummer: NOR 11405
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:30:38 17:09:37 17
First 36,7 Rune Pedersen Vågsbygd Seilforening
NOR-13592

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870

Helge Tor Kristiansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Total 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
TIKK TAKK

Birger Sevaldson

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870

Helge Tor Kristiansen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Tikk Takk
Båttype: Beneteau First Class 10
Seilnummer: NOR 13592
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Total 25.05.2017 15:30:53 19:10:53 18:55:55 26
Beneteau First Class 10 Birger Sevaldson Tønsberg Seilforening
NOR-6972

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Total 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
VENNINNA

svein olav moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890

Per Arne Skjeggestad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Ivory+
Båtnavn: Venninna
Båttype: Cayenne 42
Seilnummer: NOR 6972
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Total 25.05.2017 12:52:36 16:32:36 16:21:40 2
Cayenne 42 svein olav moe Fredrikstad Seilforening
NOR-11800

Ole Johan Kvan

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960

Lene Lothe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Total 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
VENTO

Ole Johan Kvan

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960

Lene Lothe

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Vento
Båttype: Grand Soleil 37
Seilnummer: NOR 11800
NOR Rating: NOR 0,9960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Total 25.05.2017 13:08:24 16:48:24 16:44:21 9
Grand Soleil 37 Ole Johan Kvan Drammens Seilforening
NOR-15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980

Kåre Bjørk

Seilforening:
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
Total 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
WILDA

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980

Kåre Bjørk

Seilforening:
Teamnavn: Wilda
Båtnavn: WilDa
Båttype: SO 409 Performance
Seilnummer: NOR 15628
NOR Rating: NOR 0,9980
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
Total 25.05.2017 14:39:25 18:19:25 18:17:13 25
SO 409 Performance Kristian Jerpetjøn Nesodden Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: G - NOR Rating 3 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:30:00 Startflagg: G Antall deltagere: 26
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-12801

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Total 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
AMANDA

Stig Valderhaug

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400

Harald Usterud

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Amanda
Båttype: Jeanneau SO 49 DS
Seilnummer: NOR 12801
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Total 25.05.2017 14:48:35 18:18:35 19:02:31 24
Jeanneau SO 49 DS Stig Valderhaug Drøbaksund Seilforening
NOR-3

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350

Kim Christensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Total 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
ANAHITA

Jens Gran

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350

Kim Christensen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Spirit of Anahita
Båtnavn: Anahita
Båttype: Laurin One Off
Seilnummer: NOR 3
NOR Rating: NOR 1,0350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Total 25.05.2017 12:55:35 16:25:35 17:00:04 11
Laurin One Off Jens Gran Kongelig Norsk Seilforening
NOR-20

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
Total 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
BABAR

Arild Andresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130

Hilde Tangen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Elefantene
Båtnavn: Babar
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 20
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
Total 25.05.2017 13:18:59 16:48:59 17:02:06 12
X-35 Arild Andresen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-13892

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120

Endre Steinbru

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Total 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
BAGHEERA

Eivind Carlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120

Endre Steinbru

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Bagheera
Båtnavn: Bagheera
Båttype: Dehler 39sq
Seilnummer: NOR 13892
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Total 25.05.2017 13:09:07 16:39:07 16:51:06 7
Dehler 39sq Eivind Carlsen Fredrikstad Seilforening
NOR-8311

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
Total 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
BALOO

Torger Lien

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150

Inge-Magnar Olerud

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Baloo
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8311
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
Total 25.05.2017 13:09:34 16:39:34 16:54:33 8
X-412 Torger Lien Asker Seilforening
NOR-15415

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038

Rune Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
Total 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
C'EST NOUS

Pål Sture Skogfelt

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038

Rune Werner

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Wesp
Båtnavn: C'est nous
Båttype: First 40 CR
Seilnummer: NOR 15415
NOR Rating: NOR 1,038
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
Total 25.05.2017 14:23:30 17:53:30 18:34:17 22
First 40 CR Pål Sture Skogfelt Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12591

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Total 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
CHRISTIAN IV

Morten Ingebretsen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110

Mathis Hordvei

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Christian IV
Båttype: Oceanis 46
Seilnummer: NOR 12591
NOR Rating: NOR 1,0110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Total 25.05.2017 14:33:27 18:03:27 18:15:22 20
Oceanis 46 Morten Ingebretsen Åsgårdstrand Seilforening
NOR-8967

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100

Carl Otto Hinlo

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
EXCALIBUR

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100

Carl Otto Hinlo

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: EXcalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
Total 25.05.2017 13:50:38 17:20:38 17:31:02 17
X-412 Nils Gunnar Bøe Sandefjord Seilforening
NOR-15518

THOR B LEEGAARD

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120

Kjell Gunnar Wåden

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Total 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
FELICIA IV

THOR B LEEGAARD

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120

Kjell Gunnar Wåden

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Felicia IV
Båttype: Bavaria Vision 44 (2008)
Seilnummer: NOR 15518
NOR Rating: NOR 1,0120
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Total 25.05.2017 14:01:06 17:31:06 17:43:42 19
Bavaria Vision 44 (2008) THOR B LEEGAARD Holmestrand Seilforening
NOR-14405

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080

Tone Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Total 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
FENRIS

Pål Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080

Tone Bergan

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fenris
Båttype: Sun Oddessey 409
Seilnummer: NOR 14405
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Total 25.05.2017 13:50:54 17:20:54 17:29:13 16
Sun Oddessey 409 Pål Bergan Tønsberg Seilforening
NOR-14635

Trond Ørjan Olsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340

Arve Brodahl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
Total 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
FIRST SPIRIT

Trond Ørjan Olsen

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340

Arve Brodahl

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: First Spirit
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 14635
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
Total 25.05.2017 12:51:38 16:21:38 16:55:00 9
First 40.7 Trond Ørjan Olsen Soon Seilforening
NOR-14633

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400

Vegard Brattum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Total 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
FRISKUS VI

Frode Brattum

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400

Vegard Brattum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Friskus VI
Båttype: Hanse 445
Seilnummer: NOR 14633
NOR Rating: NOR 1,0400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Total 25.05.2017 14:14:30 17:44:30 18:27:04 21
Hanse 445 Frode Brattum Asker Seilforening
NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
Total 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280

Tom Haugen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
Total 25.05.2017 13:14:15 16:44:15 17:12:22 15
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening
NOR-15392

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
GRAYCE

Arne Engen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220

Trygve Isaksen

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Grayce
Båttype: Hanse 400
Seilnummer: NOR 15392
NOR Rating: NOR 1,0220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
Hanse 400 Arne Engen Oslo Seilforening
NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Total 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240

Guro Steine

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Total 25.05.2017 13:46:44 17:16:44 17:41:36 18
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening
NOR-12221

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Total 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
MILLIWAYS

Andreas S.T Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340

Ane Torvanger Brunvoll

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: milliways
Båtnavn: milliways
Båttype: Seaquest 36
Seilnummer: NOR 12221
NOR Rating: NOR 1,0340
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Total 25.05.2017 12:08:02 15:38:02 16:09:55 1
Seaquest 36 Andreas S.T Brunvoll Bærum Seilforening
NOR-15558

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Borø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Total 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
PAMINA

Johan Mowinckel

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240

Jan Borø

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Pamina
Båtnavn: Pamina
Båttype: Wauquiez Opium 39
Seilnummer: NOR 15558
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Total 25.05.2017 14:50:06 18:20:06 18:46:30 23
Wauquiez Opium 39 Johan Mowinckel Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-153

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130

Arne Norsted

Seilforening:
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
Total 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
PASSATEMPO

Geir Gramdal

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130

Arne Norsted

Seilforening:
Teamnavn: Team Passatempo
Båtnavn: Passatempo
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 153
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
Total 25.05.2017 13:20:03 16:50:03 17:03:10 13
X-35 OD Geir Gramdal Kongelig Norsk Seilforening
NOR-9770

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
QUADRIGA

kristoffer olsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Quadriga
Båtnavn: Quadriga
Båttype: First 40,7
Seilnummer: NOR 9770
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 25
Total DNF 25
First 40,7 kristoffer olsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12789

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Total 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
SEA LEMON

Haagen Hølaas

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240

Kristin Wien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Sea lemon
Båtnavn: Sea Lemon
Båttype: Jeanneau Sun Oddyssy
Seilnummer: NOR 12789
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Total 25.05.2017 13:05:59 16:35:59 16:59:53 10
Jeanneau Sun Oddyssy Haagen Hølaas Kongelig Norsk Seilforening
NOR-11313

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Total 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
SNAKKAS

Per Sortedal

Seilforening: Brevik Seilforening
Teamnavn: Brevik Racing Team
Båtnavn: Snakkas
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11313
NOR Rating: NOR 1,0360
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Total 25.05.2017 12:37:54 16:07:54 16:42:44 6
Bavaria 42 Match Per Sortedal Brevik Seilforening
NOR-9555

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190

Arne Matheson

Seilforening:
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
Total 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
SNEHVIT

ARILD BERG

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190

Arne Matheson

Seilforening:
Teamnavn: TEAM SNEHVIT
Båtnavn: SNEHVIT
Båttype: N-Yachts 41
Seilnummer: NOR 9555
NOR Rating: NOR 1,0190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
Total 25.05.2017 12:48:45 16:18:45 16:37:20 5
N-Yachts 41 ARILD BERG Bærum Seilforening
NOR-11735

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Total 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
TRIMAR 2

Martin Borg

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370

Kristian Borg

Seilforening:
Teamnavn: Trimar Sailing Team
Båtnavn: Trimar 2
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11735
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Total 25.05.2017 13:02:06 16:32:06 17:08:48 14
Bavaria 42 Match Martin Borg Bærum Seilforening
NOR-14628

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370

Erik Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
Total 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
VINDFANG

Tormod S. Petersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370

Erik Eriksen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Team Vindfang
Båtnavn: Vindfang
Båttype: HP1030
Seilnummer: NOR 14628
NOR Rating: NOR 1,0370
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
Total 25.05.2017 12:26:50 15:56:50 16:32:14 4
HP1030 Tormod S. Petersen Nesodden Seilforening
NOR-202

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
Total 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
VORTEX

Martin Moe

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130

Simen Hauland

Seilforening: Nesodden Seilforening
Teamnavn: Vortex Sailing Team
Båtnavn: Vortex
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 202
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
Total 25.05.2017 12:41:06 16:11:06 16:23:43 2
X-35 Martin Moe Kongelig Norsk Seilforening
NOR-191

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130

Jan Henrik Getz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
Total 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
XARABI

Amund Høsøien

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130

Jan Henrik Getz

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Xarabi
Båtnavn: Xarabi
Båttype: X-35 OD
Seilnummer: NOR 191
NOR Rating: NOR 1,0130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
Total 25.05.2017 12:46:37 16:16:37 16:29:18 3
X-35 OD Amund Høsøien Kongelig Norsk Seilforening

Helly Hansen Skagen Race: H - NOR Rating 4 Åsgårdstand Starttid: 24.05.2017 20:40:00 Startflagg: H Antall deltagere: 25
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening
NOR-9

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800

Johan Sundén

Seilforening: Käringöns Segel Klubb
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
Total 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
ANARCHY

Andreas Enger

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800

Johan Sundén

Seilforening: Käringöns Segel Klubb
Teamnavn:
Båtnavn: Anarchy
Båttype: X-41 OD
Seilnummer: NOR 9
NOR Rating: NOR 1,0800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
Total 25.05.2017 12:02:31 15:22:31 16:36:19 7
X-41 OD Andreas Enger Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12042

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430

E. Andreas S. Steinsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
Total 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
BJøRNSTJERNE

Christian Hall

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430

E. Andreas S. Steinsvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Bjørnsterne
Båtnavn: Bjørnstjerne
Båttype: X-43
Seilnummer: NOR 12042
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
Total 25.05.2017 12:37:29 15:57:29 16:38:39 9
X-43 Christian Hall Kongelig Norsk Seilforening
NOR-12117

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Total 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
CAPRAIA III

Hallstein Mørk

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620

Håkon Teien

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Capraia III
Båttype: Sweden Yacht 45
Seilnummer: NOR 12117
NOR Rating: NOR 1,0620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Total 25.05.2017 12:57:39 16:17:39 17:18:15 18
Sweden Yacht 45 Hallstein Mørk Kongelig Norsk Seilforening
NOR -10140

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
Total 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
DILL

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450

Erik Berentsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn: DILL
Båtnavn: DILL
Båttype: IMX-40
Seilnummer: NOR 10140
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
Total 25.05.2017 12:42:10 16:02:10 16:45:27 10
IMX-40 Arne Hammersland Bærum Seilforening
NOR-10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
Total 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
EASYGOING

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890

Knut Lind

Seilforening: Bergens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
Total 25.05.2017 12:09:52 15:29:52 16:52:37 13
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening
NOR-13697

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520

Arvid Rove

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
Total 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
FLASH V

Erik Krister

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520

Arvid Rove

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Teamnavn: Flash
Båtnavn: Flash V
Båttype: First 40
Seilnummer: NOR 13697
NOR Rating: NOR 1,0520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
Total 25.05.2017 11:49:35 15:09:35 15:56:52 1
First 40 Erik Krister Sandefjord Seilforening
NOR-15611

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Total 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
GALATEA

Christin Olsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840

Morten Harlem

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Teamnavn: Seiljentene på Galatea
Båtnavn: Galatea
Båttype: Swan 48
Seilnummer: NOR 15611
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Total 25.05.2017 13:55:05 17:15:05 18:42:01 21
Swan 48 Christin Olsen Fredrikstad Seilforening
NOR-15183

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460

Christopher Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Total 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
GRANVILLE EXPRESS

Birger Lie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460

Christopher Andersen

Seilforening:
Teamnavn: Granville Express
Båtnavn: Granville Express
Båttype: Farr 30 mod
Seilnummer: NOR 15183
NOR Rating: NOR 1,0460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Total 25.05.2017 12:22:14 15:42:14 16:25:34 4
Farr 30 mod Birger Lie Bundefjorden Seilforening
NOR-11172

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Henrik Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Total 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
GRåTASS

Bente Vikenes

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920

Ole Henrik Aabel

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Team Gråtass
Båtnavn: Gråtass
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Total 25.05.2017 12:13:51 15:33:51 16:59:45 14
Grand Soleil 42R Bente Vikenes Asker Seilforening
NOR-12247

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710

Forde Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Total 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
HANSEMANN

Ketil Hebnes

Seilforening: Oppegård Seilforening
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710

Forde Hebnes

Seilforening:
Teamnavn: Expon
Båtnavn: Hansemann
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 12247
NOR Rating: NOR 1,0710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Total 25.05.2017 13:26:43 16:46:43 17:58:11 20
Hanse 470e Ketil Hebnes Oppegård Seilforening
NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420

Arne Dale

Seilforening:
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Total 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420

Arne Dale

Seilforening:
Teamnavn: Sølvrevene
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Total 25.05.2017 14:47:23 18:07:23 18:53:03 24
Hanse 430 e Ole Gunnar Tveiten Asker Seilforening
NOR-14760

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420

erik Aursnes Dammen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Total 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
ILLUMINATI

Håkon Hjorthøy

Seilforening: Asker Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420

erik Aursnes Dammen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Illuminati
Båttype: Grand Soleil 43B
Seilnummer: NOR 14760
NOR Rating: NOR 1,0420
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Total 25.05.2017 12:27:11 15:47:11 16:26:57 5
Grand Soleil 43B Håkon Hjorthøy Asker Seilforening
NOR-15125

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Total 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
LEX

Erling Høyte

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440

Bjørn Harald Christiansen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: Lex
Båttype: Xp 38
Seilnummer: NOR 15125
NOR Rating: NOR 1,0440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Total 25.05.2017 15:13:24 18:33:24 19:22:23 25
Xp 38 Erling Høyte Drøbaksund Seilforening
NOR-13540

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

siri sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
Total 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
MAGIC

Aasmund Drolsum

Seilforening: Soon Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840

siri sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn: Team Magic
Båtnavn: Magic
Båttype: King 40
Seilnummer: NOR 13540
NOR Rating: NOR 1,0840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
Total 25.05.2017 11:57:25 15:17:25 16:34:28 6
King 40 Aasmund Drolsum Soon Seilforening
NOR-12538

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Total 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
MASITO

EIVIND BAKKE

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430

Per Haugen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Teamnavn: TEAM MASITO
Båtnavn: MASITO
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 12538
NOR Rating: NOR 1,0430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Total 25.05.2017 13:18:02 16:38:02 17:20:56 19
Hanse 430 EIVIND BAKKE Bundefjorden Seilforening
SWE-9995

Jakob Orheim

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600

katherine stott

Seilforening:
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
Total 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
MORRADI

Jakob Orheim

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600

katherine stott

Seilforening:
Teamnavn: MorraDi
Båtnavn: MorraDi
Båttype: MUMM 36
Seilnummer: SWE 9995
NOR Rating: SWE 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
Total 25.05.2017 12:48:45 16:08:45 17:06:52 15
MUMM 36 Jakob Orheim Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-14937

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Total 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
NEWAGE

Andreas Skar

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650

Hans Rune Mikkelsen

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: NewAge
Båttype: Hanse 470e
Seilnummer: NOR 14937
NOR Rating: NOR 1,0650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Total 25.05.2017 14:22:26 17:42:26 18:51:29 23
Hanse 470e Andreas Skar Fredrikstad Seilforening
USA-50390

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630

Henrik Rudstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Total 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
PAKALOLO

Marius Andersen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630

Henrik Rudstrøm

Seilforening:
Teamnavn: Pakalo Sailing Team
Båtnavn: Pakalolo
Båttype: Mumm 36
Seilnummer: USA 50390
NOR Rating: USA 1,0630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Total 25.05.2017 12:50:44 16:10:44 17:11:53 16
Mumm 36 Marius Andersen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR-11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
Total 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
PIXELINE

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560

Arve Roaas

Seilforening: Oslo Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
NOR Rating: NOR 1,0560
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
Total 25.05.2017 12:25:18 15:45:18 16:38:14 8
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening
NOR-11444

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
Total 25.05.2017 12:24:38 15:44:38 16:50:45 12
SAFIR

Kristian Hersløv

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700

Kristian Lunde

Seilforening:
Teamnavn:
Båtnavn: SAFIR
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11444
NOR Rating: NOR 1,0700