Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Startliste

Race 1: Doublehanded begge dager >= 0,984 Starttid: 25.05.2018 00:00:00 Startflagg: E Antall deltagere: 14
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 7
Total 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 6
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 7
Total 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 6
X-37 Alf Magne Andersen Nesodden Seilforening Marianne Andersen ()
NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 5
Total 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 4
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 5
Total 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 4
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening Edward Campbell ()
NOR-15256

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870

Øyvind Hagen

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 11
Total 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 10
GOODTIMES

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870

Øyvind Hagen

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 11
Total 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 10
Hanse 370 Christian Hansson Bærum Seilforening Øyvind Hagen ()
NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016

Svenn Erik Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 6
Total 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 5
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016

Svenn Erik Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 6
Total 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 5
Elan 350 Tore Glen Berg Asker Seilforening Svenn Erik Hansen ()
NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
Total 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
Total 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening Geir Daleng ()
NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 3
Total 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 2
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 3
Total 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 2
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening Tim Sandberg ()
NOR-7006

Tommy Bergmann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989

Lotta Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
LURINGEN

Tommy Bergmann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989

Lotta Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
Finngulf 39 Tommy Bergmann Asker Seilforening Lotta Johnson ()
NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Aurora Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 4
Total 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 3
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Aurora Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 4
Total 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 3
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening Aurora Moholth ()
NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:00:25 3:00:25 3:05:28 OCS 2
Total OCS 11
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:00:25 3:00:25 3:05:28 OCS 2
Total OCS 11
jpk HARALD WALDER Bærum Seilforening Christine Walder ()
NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 9
Total 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 8
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 9
Total 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 8
Elan 37 Olav Mork Bjørnås Nesodden Seilforening Børre Søraas-Sæther ()
NOR-15413

harald helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RUBIN 4

harald helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler38 harald helverschou Kongelig Norsk Seilforening Thor Helverschou ()
NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920

Geir Melby

Seilforening:
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920

Geir Melby

Seilforening:
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
Bavaria 35 match Morten Sollerud Asker Seilforening Geir Melby ()
NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 10
Total 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 9
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 10
Total 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 9
Swedestar 370 Svein Arild Hildrum Asker Seilforening Ole Kristian Kvissel ()
NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 8
Total 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 7
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 8
Total 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 7
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening Andreas Drøsdal ()

Race 1: Doublehanded begge dager <= 0,983 Starttid: 25.05.2018 00:27:00 Startflagg: D Antall deltagere: 13
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-608

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
(IT´S A) FAIRYTALE 2

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Jan Sverre Reboli Paulsen Bundefjorden Seilforening Linus Anderberg ()
NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Total 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Total 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening ()
NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Total 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Total 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Hanse 370 Petter Hegle Holmestrand Seilforening ()
NOR-9401

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812

Tore Volden

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Total 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
FRYD

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812

Tore Volden

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Total 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Maxi909 Ingrid Fladmark Ålesunds Seilforening Tore Volden ()
NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
Total 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
Total 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening Erling Moen Synnes ()
NOR-12485

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730

Frode Roness

Seilforening:
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
Total 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
LEDA 3

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730

Frode Roness

Seilforening:
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
Total 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
First 34.7 Atle Hannisdal Trondhjems Seilforening Frode Roness ()
NOR-11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Total 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
LUPONA

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Total 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening Gunnar Ebner ()
NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839

Morten Ring Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Total 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
MANI TO

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839

Morten Ring Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Total 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Albin Express Dag Tønder Kongelig Norsk Seilforening Morten Ring Andersen ()
NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
Total 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
OUT OF OFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
Total 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
First 36.7 Geir Kristensen Asker Seilforening ()
NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
Total 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
Total 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening Vegard Aspelund ()
NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Total 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
SEAYOU 2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Total 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Seascape 27 Harald Masst Bærum Seilforening Paul Skrede ()
NOR-14648

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
Total 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
VELA

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
Total 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
First 31.7 snorre strandrud Asker Seilforening Eivind Aker ()
NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Total 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Total 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 Klas Ekeland ()

Race 1: Doublehanded fredag Starttid: 25.05.2018 00:35:00 Startflagg: F Antall deltagere: 7
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-12510

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: x 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,031

Thomas Føyen

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: x 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
BREEZIN

Morten Gaarud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Breezin
Båttype: x 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,031

Thomas Føyen

Seilforening:
Båtnavn: Breezin
Båttype: x 40
Seilnummer: NOR 12510
NOR Rating: NOR 1,031
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
x 40 Morten Gaarud Kongelig Norsk Seilforening Thomas Føyen ()
NOR-13638

Finn Kr. Aamodt

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
NOR Rating: NOR 0,9610

Marianne Aamodt

Seilforening:
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:57 4:33:57 4:23:15 5
Total 25.05.2018 05:08:57 4:33:57 4:23:15 5
ENESTE SøSTER

Finn Kr. Aamodt

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
NOR Rating: NOR 0,9610

Marianne Aamodt

Seilforening:
Båtnavn: Eneste søster
Båttype: Hanse 350
Seilnummer: NOR 13638
NOR Rating: NOR 0,9610
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:57 4:33:57 4:23:15 5
Total 25.05.2018 05:08:57 4:33:57 4:23:15 5
Hanse 350 Finn Kr. Aamodt Ullern Seilforening Marianne Aamodt ()
NOR-15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0920

Rune Aasberg

Seilforening:
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:38:34 3:03:34 3:20:27 2
Total 25.05.2018 03:38:34 3:03:34 3:20:27 1
FRAMTIA

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0920

Rune Aasberg

Seilforening:
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP-44
Seilnummer: NOR 15283
NOR Rating: NOR 1,0920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:38:34 3:03:34 3:20:27 2
Total 25.05.2018 03:38:34 3:03:34 3:20:27 1
XP-44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening Rune Aasberg ()
NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:55:01 3:20:01 3:26:25 3
Total 25.05.2018 03:55:01 3:20:01 3:26:25 3
FRITT FRAM!

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram!
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:55:01 3:20:01 3:26:25 3
Total 25.05.2018 03:55:01 3:20:01 3:26:25 3
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening ()
NOR-13335

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0600

Arne Dale

Seilforening:
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:55 4:18:55 4:34:27 6
Total 25.05.2018 04:53:55 4:18:55 4:34:27 6
HYGGEN

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0600

Arne Dale

Seilforening:
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1,0600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:55 4:18:55 4:34:27 6
Total 25.05.2018 04:53:55 4:18:55 4:34:27 6
Hanse 430e Ole Gunnar Tveiten Asker Seilforening Arne Dale ()
NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0050

Frank Ormstad

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:54:28 3:19:28 3:20:27 1
Total 25.05.2018 03:54:28 3:19:28 3:20:27 2
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0050

Frank Ormstad

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,0050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:54:28 3:19:28 3:20:27 1
Total 25.05.2018 03:54:28 3:19:28 3:20:27 2
11 Meter Anders Larsson Asker Seilforening Frank Ormstad ()
NOR-190

Kristian Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,839

Marius Bakke

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:10:49 4:35:49 3:51:24 4
Total 25.05.2018 05:10:49 4:35:49 3:51:24 4
SALACIA

Kristian Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,839

Marius Bakke

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:10:49 4:35:49 3:51:24 4
Total 25.05.2018 05:10:49 4:35:49 3:51:24 4
Albin Express Kristian Østlie Bundefjorden Seilforening Marius Bakke ()

Race 2: Doublehanded begge dager >= 0,984 Starttid: 25.05.2018 23:50:00 Startflagg: E Antall deltagere: 14
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 7
Total 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 6
ELDORADO

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 7
Total 25.05.2018 03:16:42 3:16:42 3:13:44 6
X-37 Alf Magne Andersen Nesodden Seilforening Marianne Andersen ()
NOR-15461

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 5
Total 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 4
FLYING SCOTSMAN

Colin Campbell

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240

Edward Campbell

Seilforening:
Båtnavn: Flying Scotsman
Båttype: Sun Fast 3600
Seilnummer: NOR 15461
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 5
Total 25.05.2018 03:04:25 3:04:25 3:08:50 4
Sun Fast 3600 Colin Campbell Hurum Seilforening Edward Campbell ()
NOR-15256

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870

Øyvind Hagen

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 11
Total 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 10
GOODTIMES

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870

Øyvind Hagen

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
NOR Rating: NOR 0,9870
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 11
Total 25.05.2018 03:41:58 3:41:58 3:39:04 10
Hanse 370 Christian Hansson Bærum Seilforening Øyvind Hagen ()
NOR-14415

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016

Svenn Erik Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 6
Total 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 5
GREEN MAGIC

Tore Glen Berg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016

Svenn Erik Hansen

Seilforening:
Båtnavn: Green Magic
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14415
NOR Rating: NOR 1,016
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 6
Total 25.05.2018 03:09:58 3:09:58 3:13:00 5
Elan 350 Tore Glen Berg Asker Seilforening Svenn Erik Hansen ()
NOR-10388

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
Total 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
JAMBO

Torgeir Sten Askvig

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898

Geir Daleng

Seilforening:
Båtnavn: Jambo
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 10388
NOR Rating: NOR 0,9898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
Total 25.05.2018 02:58:41 2:58:41 2:56:51 1
J/109 Torgeir Sten Askvig Asker Seilforening Geir Daleng ()
NOR-15036

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 3
Total 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 2
KRAFTKAR

Sigmund Andre Hertzberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680

Tim Sandberg

Seilforening:
Båtnavn: Kraftkar
Båttype: Elan 400S
Seilnummer: NOR 15036
NOR Rating: NOR 1,0680
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 3
Total 25.05.2018 02:54:34 2:54:34 3:06:26 2
Elan 400S Sigmund Andre Hertzberg Bærum Seilforening Tim Sandberg ()
NOR-7006

Tommy Bergmann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989

Lotta Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
LURINGEN

Tommy Bergmann

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989

Lotta Johnson

Seilforening:
Båtnavn: Luringen
Båttype: Finngulf 39
Seilnummer: NOR 7006
NOR Rating: NOR 0,989
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
Finngulf 39 Tommy Bergmann Asker Seilforening Lotta Johnson ()
NOR-12466

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Aurora Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 4
Total 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 3
MIA MARA

Jon Moholth

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900

Aurora Moholth

Seilforening:
Båtnavn: Mia Mara
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 12466
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 4
Total 25.05.2018 03:08:55 3:08:55 3:07:01 3
Elan 37 Jon Moholth Tønsberg Seilforening Aurora Moholth ()
NOR-15670

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:00:25 3:00:25 3:05:28 OCS 2
Total OCS 11
MIKA

HARALD WALDER

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280

Christine Walder

Seilforening:
Båtnavn: Mika
Båttype: jpk
Seilnummer: NOR 15670
NOR Rating: NOR 1,0280
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:00:25 3:00:25 3:05:28 OCS 2
Total OCS 11
jpk HARALD WALDER Bærum Seilforening Christine Walder ()
NOR-11956

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 9
Total 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 8
MORILD

Olav Mork Bjørnås

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890

Børre Søraas-Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Morild
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11956
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 9
Total 25.05.2018 03:19:35 3:19:35 3:17:23 8
Elan 37 Olav Mork Bjørnås Nesodden Seilforening Børre Søraas-Sæther ()
NOR-15413

harald helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
RUBIN 4

harald helverschou

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040

Thor Helverschou

Seilforening:
Båtnavn: Rubin 4
Båttype: Dehler38
Seilnummer: NOR 15413
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Dehler38 harald helverschou Kongelig Norsk Seilforening Thor Helverschou ()
NOR-11220

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920

Geir Melby

Seilforening:
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
SAEVITIA

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920

Geir Melby

Seilforening:
Båtnavn: Saevitia
Båttype: Bavaria 35 match
Seilnummer: NOR 11220
NOR Rating: NOR 0,9920
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNS 12
Total DNS 11
Bavaria 35 match Morten Sollerud Asker Seilforening Geir Melby ()
NOR-12645

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 10
Total 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 9
TROLLFJORD

Svein Arild Hildrum

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890

Ole Kristian Kvissel

Seilforening:
Båtnavn: Trollfjord
Båttype: Swedestar 370
Seilnummer: NOR 12645
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 10
Total 25.05.2018 03:21:20 3:21:20 3:19:07 9
Swedestar 370 Svein Arild Hildrum Asker Seilforening Ole Kristian Kvissel ()
NOR-10133

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 8
Total 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 7
XBOX

Fredrik Holm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450

Andreas Drøsdal

Seilforening:
Båtnavn: Xbox
Båttype: IMX 40
Seilnummer: NOR 10133
NOR Rating: NOR 1,0450
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 8
Total 25.05.2018 03:07:57 3:07:57 3:16:24 7
IMX 40 Fredrik Holm Kongelig Norsk Seilforening Andreas Drøsdal ()

Race 2: Doublehanded begge dager <= 0,983 Starttid: 25.05.2018 23:57:00 Startflagg: D Antall deltagere: 13
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-608

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
(IT´S A) FAIRYTALE 2

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160

Linus Anderberg

Seilforening:
Båtnavn: (It´s a) Fairytale 2
Båttype: J/80
Seilnummer: NOR 608
NOR Rating: NOR 0,9160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
J/80 Jan Sverre Reboli Paulsen Bundefjorden Seilforening Linus Anderberg ()
NOR-13533

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Total 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
CRUELLA

Eira Naustvik

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Cruella
Båttype: Sun Fast 3200
Seilnummer: NOR 13533
NOR Rating: NOR 0,9630
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Total 25.05.2018 05:15:59 4:48:59 4:38:17 11
Sun Fast 3200 Eira Naustvik Asker Seilforening ()
NOR-12296

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Total 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
FRI FLYT

Petter Hegle

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: Fri Flyt
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12296
NOR Rating: NOR 0,981
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Total 25.05.2018 04:53:18 4:26:18 4:21:14 10
Hanse 370 Petter Hegle Holmestrand Seilforening ()
NOR-9401

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812

Tore Volden

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Total 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
FRYD

Ingrid Fladmark

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812

Tore Volden

Seilforening:
Båtnavn: Fryd
Båttype: Maxi909
Seilnummer: NOR 9401
NOR Rating: NOR 0,812
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Total 25.05.2018 06:31:24 6:04:24 4:55:53 12
Maxi909 Ingrid Fladmark Ålesunds Seilforening Tore Volden ()
NOR-28

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
Total 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
HYAK

Pål Kragerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600

Erling Moen Synnes

Seilforening:
Båtnavn: HYAK
Båttype: SunFast 3200
Seilnummer: NOR 28
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
Total 25.05.2018 03:49:26 3:22:26 3:14:20 4
SunFast 3200 Pål Kragerud Kongelig Norsk Seilforening Erling Moen Synnes ()
NOR-12485

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730

Frode Roness

Seilforening:
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
Total 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
LEDA 3

Atle Hannisdal

Seilforening: Trondhjems Seilforening
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730

Frode Roness

Seilforening:
Båtnavn: Leda 3
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12485
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
Total 25.05.2018 03:39:58 3:12:58 3:07:45 2
First 34.7 Atle Hannisdal Trondhjems Seilforening Frode Roness ()
NOR-11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Total 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
LUPONA

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
NOR Rating: NOR 0,8650
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Total 25.05.2018 04:51:01 4:24:01 3:48:22 7
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening Gunnar Ebner ()
NOR-493

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839

Morten Ring Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Total 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
MANI TO

Dag Tønder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839

Morten Ring Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Mani To
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
NOR Rating: NOR 0,839
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Total 25.05.2018 05:08:37 4:41:37 3:56:16 9
Albin Express Dag Tønder Kongelig Norsk Seilforening Morten Ring Andersen ()
NOR-10701

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
Total 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
OUT OF OFFICE

Geir Kristensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Out Of Office
Båttype: First 36.7
Seilnummer: NOR 10701
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
Total 25.05.2018 03:42:06 3:15:06 3:11:11 3
First 36.7 Geir Kristensen Asker Seilforening ()
NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
Total 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
Total 25.05.2018 04:09:31 3:42:31 3:24:56 5
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening Vegard Aspelund ()
NOR-14971

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Total 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
SEAYOU 2

Harald Masst

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730

Paul Skrede

Seilforening:
Båtnavn: Seayou 2
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Total 25.05.2018 06:09:35 5:42:35 5:33:20 13
Seascape 27 Harald Masst Bærum Seilforening Paul Skrede ()
NOR-14648

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
Total 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
VELA

snorre strandrud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210

Eivind Aker

Seilforening:
Båtnavn: Vela
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 14648
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
Total 25.05.2018 04:34:26 4:07:26 3:47:53 6
First 31.7 snorre strandrud Asker Seilforening Eivind Aker ()
NOR-13724

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Total 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
VINDTORA

Christian Stensholt

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170

Klas Ekeland

Seilforening:
Båtnavn: Vindtora
Båttype: Pogo 8,50
Seilnummer: NOR 13724
NOR Rating: NOR 0,9170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Total 25.05.2018 04:43:46 4:16:46 3:55:27 8
Pogo 8,50 Christian Stensholt Frognerkilen Seilforening Av 1860 Klas Ekeland ()

Race 1: NOR Rating lørdag Starttid: 26.05.2018 00:04:00 Startflagg: G Antall deltagere: 19
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-9660

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530

Gunder Valle

Seilforening:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:36:48 3:32:48 3:22:47 8
Total 26.05.2018 03:36:48 3:32:48 3:22:47 8
ANDANTE

Terje Hall Torgersen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530

Gunder Valle

Seilforening:
Båtnavn: Andante
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9660
NOR Rating: NOR 0,9530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:36:48 3:32:48 3:22:47 8
Total 26.05.2018 03:36:48 3:32:48 3:22:47 8
X-332 Terje Hall Torgersen Bundefjorden Seilforening Gunder Valle ()
Konrad Fredrick Nøkleby ()
Lasse Karstensen ()
Bjørn Gunnar Johansen ()
Sören Gussner ()
NOR-11001

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:26:21 3:22:21 3:24:58 11
Total 26.05.2018 03:26:21 3:22:21 3:24:58 11
EASY MATCH

Albert Roll

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Easy Match
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11001
NOR Rating: NOR 1,013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:26:21 3:22:21 3:24:58 11
Total 26.05.2018 03:26:21 3:22:21 3:24:58 11
Bavaria 38 Match Albert Roll Asker Seilforening ()
NOR-10947

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020

aleksander hovland

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:20:23 3:16:23 3:36:24 14
Total 26.05.2018 03:20:23 3:16:23 3:36:24 14
EASYGOING

Mikkel Vislie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020

aleksander hovland

Seilforening:
Båtnavn: Easygoing
Båttype: X-46
Seilnummer: NOR 10947
NOR Rating: NOR 1,1020
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:20:23 3:16:23 3:36:24 14
Total 26.05.2018 03:20:23 3:16:23 3:36:24 14
X-46 Mikkel Vislie Bærum Seilforening aleksander hovland ()
NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,898

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:10:58 4:06:58 3:41:46 16
Total 26.05.2018 04:10:58 4:06:58 3:41:46 16
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,898

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
NOR Rating: NOR 0,898
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:10:58 4:06:58 3:41:46 16
Total 26.05.2018 04:10:58 4:06:58 3:41:46 16
Scanmar 345 Arne Husevåg Asker Seilforening Erik Foss ()
Mihkel Kasik ()
Matthe Contant ()
NOR-10240

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:33:29 3:29:29 3:37:39 15
Total 26.05.2018 03:33:29 3:29:29 3:37:39 15
FRITT FRAM

Audun Gjøstein

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fritt Fram
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 10240
NOR Rating: NOR 1,039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:33:29 3:29:29 3:37:39 15
Total 26.05.2018 03:33:29 3:29:29 3:37:39 15
First 40.7 Audun Gjøstein Asker Seilforening ()
NOR-9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Karl Hartwig

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:25:57 3:21:57 3:17:54 7
Total 26.05.2018 03:25:57 3:21:57 3:17:54 7
HAVHESTEN

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800

Karl Hartwig

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
NOR Rating: NOR 0,9800
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:25:57 3:21:57 3:17:54 7
Total 26.05.2018 03:25:57 3:21:57 3:17:54 7
First 41S5 Magnus Lingjærde Bærum Seilforening Karl Hartwig ()
Kim Christensen ()
Øystein Edwardsen ()
Marius Edwardsen ()
NOR-13335

Ole Gunnar Tveten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 E
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1.069
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:42:41 3:38:41 3:53:46 17
Total 26.05.2018 03:42:41 3:38:41 3:53:46 17
HYGGEN

Ole Gunnar Tveten

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Hyggen
Båttype: Hanse 430 E
Seilnummer: NOR 13335
NOR Rating: NOR 1.069
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:42:41 3:38:41 3:53:46 17
Total 26.05.2018 03:42:41 3:38:41 3:53:46 17
Hanse 430 E Ole Gunnar Tveten Asker Seilforening ()
NOR-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9350

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:32:23 3:28:23 3:14:50 6
Total 26.05.2018 03:32:23 3:28:23 3:14:50 6
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9350

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10107
NOR Rating: NOR 0,9350
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:32:23 3:28:23 3:14:50 6
Total 26.05.2018 03:32:23 3:28:23 3:14:50 6
First 31.7 TROND GUNDERSEN Asker Seilforening Olga Zaikova ()
Sergey Zaikov ()
Kristian Bundgaard ()
NOR-14109

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,0040

Dag M Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:26:35 3:22:35 3:23:23 9
Total 26.05.2018 03:26:35 3:22:35 3:23:23 9
LITTLE WING

Kristian Heder

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,0040

Dag M Sørensen

Seilforening:
Båtnavn: Little Wing
Båttype: T-34
Seilnummer: NOR 14109
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:26:35 3:22:35 3:23:23 9
Total 26.05.2018 03:26:35 3:22:35 3:23:23 9
T-34 Kristian Heder Asker Seilforening Dag M Sørensen ()
Ola Sørensen ()
Axel Heder ()
Robert Funkqvist ()
Christian Vesseltun ()
Steinar Kvalum ()
NOR-14570

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:12:47 3:08:47 3:14:49 5
Total 26.05.2018 03:12:47 3:08:47 3:14:49 5
MARIALENE

Steinar Jørgensen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Marialene
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14570
NOR Rating: NOR 1,0320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:12:47 3:08:47 3:14:49 5
Total 26.05.2018 03:12:47 3:08:47 3:14:49 5
Elan 350 Steinar Jørgensen Drøbaksund Seilforening ()
NOR-6168

Knut Kalland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maxi Marta
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6168
NOR Rating: NOR 0,9070

Henry Pasala

Seilforening:
Båtnavn: Maxi Marta
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6168
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:55:38 4:51:38 4:24:30 19
Total 26.05.2018 04:55:38 4:51:38 4:24:30 19
MAXI MARTA

Knut Kalland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maxi Marta
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6168
NOR Rating: NOR 0,9070

Henry Pasala

Seilforening:
Båtnavn: Maxi Marta
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 6168
NOR Rating: NOR 0,9070
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:55:38 4:51:38 4:24:30 19
Total 26.05.2018 04:55:38 4:51:38 4:24:30 19
Maxi 999 Knut Kalland Røyken Seilforening Henry Pasala ()
Monika Pasala ()
Lars Kalland ()
NOR-306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,991

Ørjan Huusebye

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:07:46 3:03:46 3:02:06 2
Total 26.05.2018 03:07:46 3:03:46 3:02:06 2
MELGES 24/7 SAILING TEAM

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,991

Ørjan Huusebye

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
NOR Rating: NOR 0,991
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:07:46 3:03:46 3:02:06 2
Total 26.05.2018 03:07:46 3:03:46 3:02:06 2
Melges 24 Steinar Waler Røyken Seilforening Ørjan Huusebye ()
Gary Mccabe ()
Elise Eun Lehre ()
NOR-9299

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,044

Anne Løtveit

Seilforening:
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:06:43 3:02:43 3:10:45 3
Total 26.05.2018 03:06:43 3:02:43 3:10:45 3
OLISABETH

Svein Are Løtveit

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,044

Anne Løtveit

Seilforening:
Båtnavn: Olisabeth
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9299
NOR Rating: NOR 1,044
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:06:43 3:02:43 3:10:45 3
Total 26.05.2018 03:06:43 3:02:43 3:10:45 3
Luffe 40MH Svein Are Løtveit Asker Seilforening Anne Løtveit ()
NOR-160

Anders Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 metre
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 02:41:12 2:37:12 2:41:45 1
Total 26.05.2018 02:41:12 2:37:12 2:41:45 1
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 metre
Seilnummer: NOR 160
NOR Rating: NOR 1,029
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 02:41:12 2:37:12 2:41:45 1
Total 26.05.2018 02:41:12 2:37:12 2:41:45 1
11 metre Anders Larsson ()
NOR-190

Kristan Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:11:03 4:07:03 3:30:14 13
Total 26.05.2018 04:11:03 4:07:03 3:30:14 13
SALACIA

Kristan Østlie

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 190
NOR Rating: NOR 0,851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:11:03 4:07:03 3:30:14 13
Total 26.05.2018 04:11:03 4:07:03 3:30:14 13
Express Kristan Østlie Bundefjorden Seilforening ()
NOR-11172

Andreas Buøen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000

Iver Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 02:59:56 2:55:56 3:13:31 4
Total 26.05.2018 02:59:56 2:55:56 3:13:31 4
TANGO II

Andreas Buøen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000

Iver Iversen

Seilforening:
Båtnavn: Tango II
Båttype: Grand Soleil 42R
Seilnummer: NOR 11172
NOR Rating: NOR 1,1000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 02:59:56 2:55:56 3:13:31 4
Total 26.05.2018 02:59:56 2:55:56 3:13:31 4
Grand Soleil 42R Andreas Buøen Nesodden Seilforening Iver Iversen ()
Arne Lund Kvernheim ()
Kristian Jerpetjøn ()
Monica Stubergh ()
Eirik J. Mogensen Asbjørnsen ()
NOR-0001

Espen Toegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Urban Jungle
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 0001
NOR Rating: NOR 0,9833
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:31:46 3:27:46 3:24:17 10
Total 26.05.2018 03:31:46 3:27:46 3:24:17 10
URBAN JUNGLE

Espen Toegersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Urban Jungle
Båttype: First 35
Seilnummer: NOR 0001
NOR Rating: NOR 0,9833
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 03:31:46 3:27:46 3:24:17 10
Total 26.05.2018 03:31:46 3:27:46 3:24:17 10
First 35 Espen Toegersen Kongelig Norsk Seilforening ()
NOR-10044

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9940

Frode Meisingsett

Seilforening:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:03:45 3:59:45 3:58:18 18
Total 26.05.2018 04:03:45 3:59:45 3:58:18 18
WENDIGO 2

Gunnar Gundersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9940

Frode Meisingsett

Seilforening:
Båtnavn: Wendigo 2
Båttype: Dehleer 36 JV
Seilnummer: NOR 10044
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:03:45 3:59:45 3:58:18 18
Total 26.05.2018 04:03:45 3:59:45 3:58:18 18
Dehleer 36 JV Gunnar Gundersen Kongelig Norsk Seilforening Frode Meisingsett ()
Ann- Mari jenssen ()
NOR-NOR 694

Peder Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: x'en
Båttype: Express
Seilnummer: NOR NOR 694
NOR Rating: NOR 0,851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:10:54 4:06:54 3:30:06 12
Total 26.05.2018 04:10:54 4:06:54 3:30:06 12
X'EN

Peder Stiansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: x'en
Båttype: Express
Seilnummer: NOR NOR 694
NOR Rating: NOR 0,851
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 26.05.2018 04:10:54 4:06:54 3:30:06 12
Total 26.05.2018 04:10:54 4:06:54 3:30:06 12
Express Peder Stiansen Asker Seilforening ()

Race 1: Tur & Hav - TUR klasse uten spinnaker lørdag Starttid: 26.05.2018 00:21:00 Startflagg: J Antall deltagere: 2
Seilnr Båtnavn Båttype Skipper Forening Mannskap
NOR-4347

Stefan Geiger

Seilforening: Seilforening Schnelle Morgenröhre
Båtnavn: Eos
Båttype: Albin 78 Cirrus
Seilnummer: NOR 4347
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
EOS

Stefan Geiger

Seilforening: Seilforening Schnelle Morgenröhre
Båtnavn: Eos
Båttype: Albin 78 Cirrus
Seilnummer: NOR 4347
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Albin 78 Cirrus Stefan Geiger Seilforening Schnelle Morgenröhre ()
NOR-12312

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR

Marit Langfeldt

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
FADERNES BESLUTNING

jan nic. langfeldt

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR

Marit Langfeldt

Seilforening:
Båtnavn: Fadernes beslutning
Båttype: MakTEN
Seilnummer: NOR 12312
NOR Rating: NOR
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MakTEN jan nic. langfeldt Asker Seilforening Marit Langfeldt ()
Juli Langfeldt ()

Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 21:31:22Cache read