Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-29942

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
NENNA

Karin Kolle

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942

Elin Maria Samdal

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Nenna
Seilnummer: NOR 29942
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Karin Kolle (Tønsberg Seilforening)
Mannskap: Elin Maria Samdal (Tønsberg Brettseilerklubb)
1 NOR-29421

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MAMMAS

Anja Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421

Heidi Brunner

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Båtnavn: Mammas
Seilnummer: NOR 29421
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Anja Wright (Bærum Seilforening)
Mannskap: Heidi Brunner (Lysakerfjorden Brettseilerklubb)
1 NOR-31312

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SAILLOGIC CRUSING

Mari Sveen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312

Ingvild Johanne Torbal Udenæs

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Saillogic crusing
Seilnummer: NOR 31312
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Mari Sveen (Soon Seilforening)
Mannskap: Ingvild Johanne Torbal Udenæs (Nesodden Seilforening)
1 NOR-28217

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
SNELLA OG SNEILA

Anniken Murstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217

Siri Sømme

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snella og Sneila
Seilnummer: NOR 28217
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Anniken Murstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Mannskap: Siri Sømme (Kongelig Norsk Seilforening)
1 SWE-28359

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
STEFFINI

Maria Øhrn

Seilforening: Hovås Yacht Club
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359

Alexandra Wang

Seilforening: Åsgårdstrand
Båtnavn: Steffini
Seilnummer: SWE 28359
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Maria Øhrn (Hovås Yacht Club)
Mannskap: Alexandra Wang (Åsgårdstrand)
1 NOR-31143

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
KANIN

Anna-Sofia Gregersson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143

Siri B. Kamfjord

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: KANIN
Seilnummer: NOR 31143
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Anna-Sofia Gregersson (Bærum Seilforening)
Mannskap: Siri B. Kamfjord (Tønsberg Seilforening)
1 NOR-29725

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DOLPHIN

Kristine Schüssler

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725

Marita Christensen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dolphin
Seilnummer: NOR 29725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Kristine Schüssler (Bærum Seilforening)
Mannskap: Marita Christensen (Oslo Seilforening)
1 NOR-31423

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Anette Melsom Myhre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423

Janett Krefting

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 31423
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Anette Melsom Myhre (Asker Seilforening)
Mannskap: Janett Krefting (Bærum Seilforening)
1 NOR-30613

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Jeanette Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613

Cathinka Lunder

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30613
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Jeanette Lunder (Kongelig Norsk Seilforening)
Mannskap: Cathinka Lunder (Kongelig Norsk Seilforening)
1 NOR-30397

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Katrina Davis

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397

Benedicte Heide

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30397
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Katrina Davis (Asker Seilforening)
Mannskap: Benedicte Heide (Kongelig Norsk Seilforening)
1 NOR-888

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DATTERAS

Mia Wright

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888

Hedvig Brunner Lie

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Datteras
Seilnummer: NOR 888
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Mia Wright (Bærum Seilforening)
Mannskap: Hedvig Brunner Lie (Bærum Seilforening)
1 NOR-30440

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
DESIBEL

Ellen Høegh

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440

Hege Berthelsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Desibel
Seilnummer: NOR 30440
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Ellen Høegh (Bærum Seilforening)
Mannskap: Hege Berthelsen (Bærum Seilforening)
1 NOR-30805

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Lise Gehrken

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805

Tina Kopseng

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn:
Seilnummer: NOR 30805
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Lise Gehrken (Bærum Seilforening)
Mannskap: Tina Kopseng (Bærum Seilforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-03 11:25:59Cache read