Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Overall-liste     
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-223

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Sofie Farstad

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 223
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Sofie Farstad (Sola Brettseilerforening)
1 NOR-17

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Miriam Rasmussen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 17
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Miriam Rasmussen (Drøbaksund Seilforening)
1 NOR-150

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Øyvind Birkeland

Seilforening: Bergen Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Øyvind Birkeland (Bergen Brettseilerklubb)
1 NOR-22

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Alexander G Buch

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 22
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Alexander G Buch (Sola Brettseilerforening)
1 NOR-157

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Christian Linnerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 157
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Christian Linnerud (Kongelig Norsk Seilforening)
1 NOR-39

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Helle Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Helle Oppedal (Stavanger Seilforening)
1 NOR-41

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U20

Martin Møller Hovda

Seilforening: Karmøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 41
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Martin Møller Hovda (Karmøy Brettseilerklubb)
1 NOR-27

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U20

Christoffer Agasøster Gangdal

Seilforening: Stord Seilforening
Seilnummer: NOR 27
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Christoffer Agasøster Gangdal (Stord Seilforening)
1 NOR-29

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
U17

Tuva Oppedal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 29
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Tuva Oppedal (Sola Brettseilerforening)
1 NOR-125

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Thomas Manger

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 125
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Thomas Manger (Flekkerøy Brettseilerklubb)
1 NOR-0

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Bent Bakke

Seilforening: Flekkerøy Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 0
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Bent Bakke (Flekkerøy Brettseilerklubb)
1 NOR-50

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRAND MASTER

Karl Aksel Aubert

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer: NOR 50
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Skipper: Karl Aksel Aubert (Kongelig Norsk Seilforening)
1 NOR-170

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Christian Hilmerson

Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Christian Hilmerson (Lysakerfjorden Brettseilerklubb)
1 NOR-4

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Magne Frønsdal

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 4
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Magne Frønsdal (Sola Brettseilerforening)
1 NOR-399

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
GRAND MASTER

Kristian Oppedal

Seilforening: Stavanger Seilforening
Seilnummer: NOR 399
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering

Skipper: Kristian Oppedal (Stavanger Seilforening)
1 NOR-52

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Erik Rondeel

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Seilnummer: NOR 52
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Erik Rondeel (Drøbaksund Seilforening)
1 NOR-75

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
MASTER

Sondre Krey

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 75
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Sondre Krey (Sola Brettseilerforening)
1 NOR-171

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Lars Aaness

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 171
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Lars Aaness (Arendals Seilforening)
1 NOR-313

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Leif Holst-Larsen

Seilforening: Arendals Seilforening
Seilnummer: NOR 313
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Leif Holst-Larsen (Arendals Seilforening)
1 NOR-142

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1
GRAND MASTER

Rune Nilsen

Seilforening: Sola Brettseilerforening
Seilnummer: NOR 142
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 1
Total 1

Skipper: Rune Nilsen (Sola Brettseilerforening)
Last ned CSV fil


Last updated: 2019-02-01 17:11:06Cache read