Resultater

Foreløpige resultater      Startlister      Seiler fortsatt      Båter i pitstop     

Foreløpige resultater

Klasse:

Kl. 1 < 0.962

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-192

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:19 17:54:19 15:15:19 1
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 12:47:10 10:53:37 2
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 26:08:56 1
Exena

CARL OLAV WICKMANN

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520

Carl Johan Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Exena
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 192
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:19 17:54:19 15:15:19 1
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 12:47:10 10:53:37 2
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 26:08:56 1

Skipper: CARL OLAV WICKMANN (Bergens Seilforening)
Albin Express 30:41:29 26:08:57 OK
2 NOR-75

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:07:40 18:37:40 15:52:15 2
Florø - Mål 25.05.2013 22:50:38 12:42:58 10:50:02 1
Total 25.05.2013 22:50:38 31:20:38 26:42:17 2
Elisabeth

Tom Erik Løseth

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520

Svenn Melstveit

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 75
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:07:40 18:37:40 15:52:15 2
Florø - Mål 25.05.2013 22:50:38 12:42:58 10:50:02 1
Total 25.05.2013 22:50:38 31:20:38 26:42:17 2

Skipper: Tom Erik Løseth (Florø Seilforening)
Albin Express 31:20:38 26:42:18 OK
3 NOR-605

Stein-Åge Blakstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520

Aage Hedegaard Larsen

Seilforening:
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:14 19:09:14 16:19:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 23:47:43 13:08:29 11:11:47 3
Total 25.05.2013 23:47:43 32:17:43 27:30:55 3
FoXy

Stein-Åge Blakstad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520

Aage Hedegaard Larsen

Seilforening:
Båtnavn: FoXy
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 605
NOR Rating: NOR 0,8520
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:14 19:09:14 16:19:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 23:47:43 13:08:29 11:11:47 3
Total 25.05.2013 23:47:43 32:17:43 27:30:55 3

Skipper: Stein-Åge Blakstad (Bergens Seilforening)
Express 32:17:43 27:30:56 OK
4 NOR-10832

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:32 16:47:32 15:53:07 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:27:17 13:09:45 12:27:06 7
Total 25.05.2013 21:27:17 29:57:17 28:20:13 4
Sitaren

Terje Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460

Arne Liebich Rise

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Sitaren
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10832
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:32 16:47:32 15:53:07 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:27:17 13:09:45 12:27:06 7
Total 25.05.2013 21:27:17 29:57:17 28:20:13 4

Skipper: Terje Rise (Seilforeningen 1928)
Maxi 1050 29:57:17 28:20:14 OK
5 NOR-3802

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:36:44 19:06:44 17:21:14 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:07:01 12:30:17 11:21:15 4
Total 25.05.2013 23:07:01 31:37:01 28:42:29 5
Marild

Stig Gard Paulsen

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080

Matthew Kallenberg

Seilforening: Seilforeningen 1928
Båtnavn: Marild
Båttype: Mixer Cr
Seilnummer: NOR 3802
NOR Rating: NOR 0,9080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:36:44 19:06:44 17:21:14 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:07:01 12:30:17 11:21:15 4
Total 25.05.2013 23:07:01 31:37:01 28:42:29 5

Skipper: Stig Gard Paulsen (Seilforeningen 1928)
Mixer Cr 31:37:01 28:42:29 OK
6 NOR-9461

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:25 19:09:25 17:09:52 11
Florø - Mål 25.05.2013 23:46:35 13:07:10 11:45:18 6
Total 25.05.2013 23:46:35 32:16:35 28:55:10 6
Vind Vind

Sveinar Vadla

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960

Christian Grove

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Vind Vind
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 9461
NOR Rating: NOR 0,8960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:25 19:09:25 17:09:52 11
Florø - Mål 25.05.2013 23:46:35 13:07:10 11:45:18 6
Total 25.05.2013 23:46:35 32:16:35 28:55:10 6

Skipper: Sveinar Vadla (Askøy Seilforening)
Maxi 999 32:16:35 28:55:11 OK
7 NOR-10619

Frode Beckmann Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:54 16:51:54 15:58:16 4
Florø - Mål 25.05.2013 22:33:48 14:11:54 13:26:44 12
Total 25.05.2013 22:33:48 31:03:48 29:25:00 7
Blues

Frode Beckmann Nilsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470

Stein Håvard Bergstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Blues
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 10619
NOR Rating: NOR 0,9470
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:54 16:51:54 15:58:16 4
Florø - Mål 25.05.2013 22:33:48 14:11:54 13:26:44 12
Total 25.05.2013 22:33:48 31:03:48 29:25:00 7

Skipper: Frode Beckmann Nilsen (Bundefjorden Seilforening)
Maxi 1050 31:03:48 29:25:01 OK
8 NOR-11782

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:54 16:52:54 16:12:23 8
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 13:48:35 13:15:26 11
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 29:27:49 8
Rocky Ocean

Halvor Aaslestad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600

Arne Hammersland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Rocky Ocean
Båttype: Hjemmelagd 36
Seilnummer: NOR 11782
NOR Rating: NOR 0,9600
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:54 16:52:54 16:12:23 8
Florø - Mål 25.05.2013 22:11:29 13:48:35 13:15:26 11
Total 25.05.2013 22:11:29 30:41:29 29:27:49 8

Skipper: Halvor Aaslestad (Stavanger Seilforening)
Hjemmelagd 36 30:41:29 29:27:49 OK
9 NOR-14232

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:00:00 19:30:00 16:59:04 10
Florø - Mål 26.05.2013 01:29:13 14:29:13 12:37:05 10
Total 26.05.2013 01:29:13 33:59:13 29:36:09 9
Tayo

OTTO HÆGLAND

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tayo
Båttype: Linjett
Seilnummer: NOR 14232
NOR Rating: NOR 0,8710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:00:00 19:30:00 16:59:04 10
Florø - Mål 26.05.2013 01:29:13 14:29:13 12:37:05 10
Total 26.05.2013 01:29:13 33:59:13 29:36:09 9

Skipper: OTTO HÆGLAND (Os Seilforening)
Linjett 33:59:13 29:36:09 OK
10 NOR-11136

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:50 16:53:50 16:02:07 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:56:08 14:32:18 13:47:48 14
Total 25.05.2013 22:56:08 31:26:08 29:49:55 10
Gleden

Finn Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490

Åse Espeseth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Gleden
Båttype: Maxi 1050
Seilnummer: NOR 11136
NOR Rating: NOR 0,9490
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:50 16:53:50 16:02:07 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:56:08 14:32:18 13:47:48 14
Total 25.05.2013 22:56:08 31:26:08 29:49:55 10

Skipper: Finn Espeseth (Askøy Seilforening)
Maxi 1050 31:26:08 29:49:56 OK
11 NOR-10497

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:45 16:54:45 15:59:57 5
Florø - Mål 25.05.2013 23:06:41 14:41:56 13:54:18 15
Total 25.05.2013 23:06:41 31:36:41 29:54:15 11
Utla

Håvard Gikling

Seilforening: Florø Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460

Hans Gikling

Seilforening: Kristiansunds Seilforening
Båtnavn: Utla
Båttype: Dufour 34
Seilnummer: NOR 10497
NOR Rating: NOR 0,9460
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:45 16:54:45 15:59:57 5
Florø - Mål 25.05.2013 23:06:41 14:41:56 13:54:18 15
Total 25.05.2013 23:06:41 31:36:41 29:54:15 11

Skipper: Håvard Gikling (Florø Seilforening)
Dufour 34 31:36:41 29:54:16 OK
12 NOR-9341

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:03 16:53:03 16:10:30 7
Florø - Mål 25.05.2013 22:45:15 14:22:12 13:45:59 13
Total 25.05.2013 22:45:15 31:15:15 29:56:29 12
X-faktor

Harald Matland

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580

Torkjell Tolo

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: X-faktor
Båttype: X-332
Seilnummer: NOR 9341
NOR Rating: NOR 0,9580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:23:03 16:53:03 16:10:30 7
Florø - Mål 25.05.2013 22:45:15 14:22:12 13:45:59 13
Total 25.05.2013 22:45:15 31:15:15 29:56:29 12

Skipper: Harald Matland (Nordhordland Seilforening)
X-332 31:15:15 29:56:29 OK
13 NOR-11651

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:30 19:09:30 17:38:41 13
Florø - Mål 26.05.2013 00:17:51 13:38:21 12:33:42 9
Total 26.05.2013 00:17:51 32:47:51 30:12:23 13
Båtenvår

Harald Gjøsæter

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Båtenvår
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11651
NOR Rating: NOR 0,9210
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:39:30 19:09:30 17:38:41 13
Florø - Mål 26.05.2013 00:17:51 13:38:21 12:33:42 9
Total 26.05.2013 00:17:51 32:47:51 30:12:23 13

Skipper: Harald Gjøsæter (Askøy Seilforening)
First 31.7 32:47:51 30:12:23 OK
14 NOR-11548

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:50:55 19:20:55 18:11:15 15
Florø - Mål 26.05.2013 00:08:49 13:17:54 12:30:01 8
Total 26.05.2013 00:08:49 32:38:49 30:41:16 14
Calypsoen

Steinar Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400

Kjell Hansen

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Calypsoen
Båttype: Calypso 102
Seilnummer: NOR 11548
NOR Rating: NOR 0,9400
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:50:55 19:20:55 18:11:15 15
Florø - Mål 26.05.2013 00:08:49 13:17:54 12:30:01 8
Total 26.05.2013 00:08:49 32:38:49 30:41:16 14

Skipper: Steinar Hansen (Nordhordland Seilforening)
Calypso 102 32:38:49 30:41:17 OK
15 NOR-11094

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010

Trond Nesman Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 09:20:31 21:50:31 19:40:46 17
Florø - Mål 26.05.2013 02:00:53 12:40:22 11:25:05 5
Total 26.05.2013 02:00:53 34:30:53 31:05:51 15
Wavedancer

Bengt Åge Borge

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010

Trond Nesman Berntsen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Wavedancer
Båttype: Elan 33
Seilnummer: NOR 11094
NOR Rating: NOR 0,9010
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 09:20:31 21:50:31 19:40:46 17
Florø - Mål 26.05.2013 02:00:53 12:40:22 11:25:05 5
Total 26.05.2013 02:00:53 34:30:53 31:05:51 15

Skipper: Bengt Åge Borge (Askøy Seilforening)
Elan 33 34:30:53 31:05:52 OK
16 NOR-9454

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:40:09 19:10:09 17:50:47 14
Florø - Mål 26.05.2013 01:52:06 15:11:57 14:09:01 16
Total 26.05.2013 01:52:06 34:22:06 31:59:48 16
Frøken Smilla

Morten Fotland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310

Stein Arne Kvåle

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Frøken Smilla
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9454
NOR Rating: NOR 0,9310
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 06:40:09 19:10:09 17:50:47 14
Florø - Mål 26.05.2013 01:52:06 15:11:57 14:09:01 16
Total 26.05.2013 01:52:06 34:22:06 31:59:48 16

Skipper: Morten Fotland (Bergens Seilforening)
First 31.7 34:22:06 31:59:49 OK
17 NOR-11364

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540

Mikkel Berger

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 11:12:00 23:42:00 22:36:35 18
Florø - Mål 26.05.2013 06:45:51 15:33:51 14:50:53 17
Total 26.05.2013 06:45:51 39:15:51 37:27:28 17
Lipse

Roald Skjoldal

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540

Mikkel Berger

Seilforening:
Båtnavn: Lipse
Båttype: Bavaria 36 AC (2001)
Seilnummer: NOR 11364
NOR Rating: NOR 0,9540
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 11:12:00 23:42:00 22:36:35 18
Florø - Mål 26.05.2013 06:45:51 15:33:51 14:50:53 17
Total 26.05.2013 06:45:51 39:15:51 37:27:28 17

Skipper: Roald Skjoldal (Ran Seilforening)
Bavaria 36 AC (2001) 39:15:51 37:27:29 OK
18 NOR-9723

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130

Trond Matre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 08:53:18 21:23:18 19:31:39 16
Florø - Mål DNF 18
Total DNF
Fryd

SVERRE FAUGSTAD

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130

Trond Matre

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Linjett 33
Seilnummer: NOR 9723
NOR Rating: NOR 0,9130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 08:53:18 21:23:18 19:31:39 16
Florø - Mål DNF 18
Total DNF

Skipper: SVERRE FAUGSTAD (Ran Seilforening)
Linjett 33 DNF

Kl. 2 0.962 - 1.000

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-12514

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880

Bjørn forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:29:35 14:59:35 14:48:47 1
Florø - Mål 25.05.2013 19:13:38 12:44:03 12:34:52 5
Total 25.05.2013 19:13:38 27:43:38 27:23:39 1
storm

Jørund Fjøsne

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880

Bjørn forslund

Seilforening:
Båtnavn: storm
Båttype: elan 37
Seilnummer: NOR 12514
NOR Rating: NOR 0,9880
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:29:35 14:59:35 14:48:47 1
Florø - Mål 25.05.2013 19:13:38 12:44:03 12:34:52 5
Total 25.05.2013 19:13:38 27:43:38 27:23:39 1

Skipper: Jørund Fjøsne (Stord Seilforening)
elan 37 27:43:38 27:23:40 OK
2 NOR-11824

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930

Njål Thorbjønsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:01:36 15:31:36 15:25:04 2
Florø - Mål 25.05.2013 19:29:30 12:27:54 12:22:39 3
Total 25.05.2013 19:29:30 27:59:30 27:47:43 2
Cermedez

MORTEN ÅDLAND

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930

Njål Thorbjønsen

Seilforening: Hjellestad Seilforening
Båtnavn: Cermedez
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11824
NOR Rating: NOR 0,9930
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:01:36 15:31:36 15:25:04 2
Florø - Mål 25.05.2013 19:29:30 12:27:54 12:22:39 3
Total 25.05.2013 19:29:30 27:59:30 27:47:43 2

Skipper: MORTEN ÅDLAND (Nordhordland Seilforening)
Elan 37 27:59:30 27:47:45 OK
3 NOR-10860

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890

Trygve Røste

Seilforening:
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:40 16:40:40 16:29:39 4
Florø - Mål 25.05.2013 20:43:39 12:32:59 12:24:42 4
Total 25.05.2013 20:43:39 29:13:39 28:54:21 3
Lille My

Øystein Spilde

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890

Trygve Røste

Seilforening:
Båtnavn: Lille My
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10860
NOR Rating: NOR 0,9890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:40 16:40:40 16:29:39 4
Florø - Mål 25.05.2013 20:43:39 12:32:59 12:24:42 4
Total 25.05.2013 20:43:39 29:13:39 28:54:21 3

Skipper: Øystein Spilde (Hardanger Seglklubb)
Elan 37 29:13:39 28:54:22 OK
4 NOR-9935

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:15 16:40:15 16:35:14 8
Florø - Mål 25.05.2013 20:36:12 12:25:57 12:22:13 1
Total 25.05.2013 20:36:12 29:06:12 28:57:27 4
Anette

Bjørnar Stald

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950

Roger Isaksen

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Anette
Båttype: CB 365
Seilnummer: NOR 9935
NOR Rating: NOR 0,9950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:15 16:40:15 16:35:14 8
Florø - Mål 25.05.2013 20:36:12 12:25:57 12:22:13 1
Total 25.05.2013 20:36:12 29:06:12 28:57:27 4

Skipper: Bjørnar Stald (Åsane Seilforening)
CB 365 29:06:12 28:57:28 OK
5 NOR-11921

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:05 16:54:05 16:15:32 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:56:22 13:32:17 13:01:24 9
Total 25.05.2013 21:56:22 30:26:22 29:16:56 5
Silje

Roy Nilsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620

Paul Matre

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Silje
Båttype: J Sun Odyssey 40.3
Seilnummer: NOR 11921
NOR Rating: NOR 0,9620
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:24:05 16:54:05 16:15:32 3
Florø - Mål 25.05.2013 21:56:22 13:32:17 13:01:24 9
Total 25.05.2013 21:56:22 30:26:22 29:16:56 5

Skipper: Roy Nilsen (Stord Seilforening)
J Sun Odyssey 40.3 30:26:22 29:16:58 OK
6 NOR-14221

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:33:28 18:03:28 17:32:02 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:18:05 12:44:37 12:22:26 2
Total 25.05.2013 22:18:05 30:48:05 29:54:28 6
Sundance

Mats Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710

Truls Myrmehl

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Sundance
Båttype: Sun O 36ip
Seilnummer: NOR 14221
NOR Rating: NOR 0,9710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:33:28 18:03:28 17:32:02 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:18:05 12:44:37 12:22:26 2
Total 25.05.2013 22:18:05 30:48:05 29:54:28 6

Skipper: Mats Myrmehl (Åsane Seilforening)
Sun O 36ip 30:48:05 29:54:29 OK
7 NOR-565

ANNE RAANGS

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820

Christa Ten Brinke

Seilforening:
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:54:41 17:24:41 17:05:52 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:03:50 13:09:09 12:54:56 7
Total 25.05.2013 22:03:50 30:33:50 30:00:48 7
Bailamos

ANNE RAANGS

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820

Christa Ten Brinke

Seilforening:
Båtnavn: Bailamos
Båttype: X-99
Seilnummer: NOR 565
NOR Rating: NOR 0,9820
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:54:41 17:24:41 17:05:52 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:03:50 13:09:09 12:54:56 7
Total 25.05.2013 22:03:50 30:33:50 30:00:48 7

Skipper: ANNE RAANGS (Askøy Seilforening)
X-99 30:33:50 30:00:49 OK
8 NOR-14605

Frank NYHEIM

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840

Jon Gunnar Heggeb?

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:33:11 17:03:11 16:46:48 13
Florø - Mål 25.05.2013 22:15:39 13:42:28 13:29:18 10
Total 25.05.2013 22:15:39 30:45:39 30:16:06 8
Carolina av Alvøen 2

Frank NYHEIM

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840

Jon Gunnar Heggeb?

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Carolina av Alvøen 2
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 14605
NOR Rating: NOR 0,9840
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:33:11 17:03:11 16:46:48 13
Florø - Mål 25.05.2013 22:15:39 13:42:28 13:29:18 10
Total 25.05.2013 22:15:39 30:45:39 30:16:06 8

Skipper: Frank NYHEIM (Askøy Seilforening)
Elan 37 30:45:39 30:16:07 OK
9 NOR-12245

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:18:47 16:48:47 16:31:38 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:59 14:03:12 13:48:51 11
Total 25.05.2013 22:21:59 30:51:59 30:20:29 9
Fryd

Tom Hellesund

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830

Øyvind Olson

Seilforening: Karmøy Seilforening
Båtnavn: Fryd
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 12245
NOR Rating: NOR 0,9830
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:18:47 16:48:47 16:31:38 6
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:59 14:03:12 13:48:51 11
Total 25.05.2013 22:21:59 30:51:59 30:20:29 9

Skipper: Tom Hellesund (Karmøy Seilforening)
Hanse 370e 30:51:59 30:20:30 OK
10 NOR-11298

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:36:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:09 14:00:52 13:49:05 12
Total 25.05.2013 22:21:09 30:51:09 30:25:13 10
Paprika

Per Højgaard Nielsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860

Trond Wickmann

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Paprika
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 11298
NOR Rating: NOR 0,9860
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:36:08 9
Florø - Mål 25.05.2013 22:21:09 14:00:52 13:49:05 12
Total 25.05.2013 22:21:09 30:51:09 30:25:13 10

Skipper: Per Højgaard Nielsen (Bergens Seilforening)
Elan 37 30:51:09 30:25:14 OK
11 NOR-9994

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:25 16:49:25 16:39:19 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:19:14 13:59:49 13:51:25 13
Total 25.05.2013 22:19:14 30:49:14 30:30:44 11
eXpeditus

Kristian Øpstad

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900

Morten Lystrup

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: eXpeditus
Båttype: X-362 sport
Seilnummer: NOR 9994
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:25 16:49:25 16:39:19 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:19:14 13:59:49 13:51:25 13
Total 25.05.2013 22:19:14 30:49:14 30:30:44 11

Skipper: Kristian Øpstad (Askøy Seilforening)
X-362 sport 30:49:14 30:30:44 OK
12 NOR-14971

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:23:40 17:53:40 17:42:55 17
Florø - Mål 25.05.2013 22:23:53 13:00:13 12:52:24 6
Total 25.05.2013 22:23:53 30:53:53 30:35:19 12
SeaYou!

Lars Petter Karlsen

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900

Vidar Moe

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: SeaYou!
Båttype: Seascape 27
Seilnummer: NOR 14971
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:23:40 17:53:40 17:42:55 17
Florø - Mål 25.05.2013 22:23:53 13:00:13 12:52:24 6
Total 25.05.2013 22:23:53 30:53:53 30:35:19 12

Skipper: Lars Petter Karlsen (Fredrikstad Seilforening)
Seascape 27 30:53:53 30:35:21 OK
13 NOR-10921

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:14:29 16:44:29 16:38:27 10
Florø - Mål 25.05.2013 22:28:53 14:14:24 14:09:16 14
Total 25.05.2013 22:28:53 30:58:53 30:47:43 13
Tigergutt

PÅL HOLST

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940

John Elter

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Tigergutt
Båttype: Elan 37
Seilnummer: NOR 10921
NOR Rating: NOR 0,9940
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:14:29 16:44:29 16:38:27 10
Florø - Mål 25.05.2013 22:28:53 14:14:24 14:09:16 14
Total 25.05.2013 22:28:53 30:58:53 30:47:43 13

Skipper: PÅL HOLST (Bergens Seilforening)
Elan 37 30:58:53 30:47:44 OK
14 NOR-12144

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:25:03 16:55:03 16:39:49 12
Florø - Mål 25.05.2013 22:57:47 14:32:44 14:19:38 15
Total 25.05.2013 22:57:47 31:27:47 30:59:27 14
FS 2

Jan Vidar Nordstrand

Seilforening: Nordhordland Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850

Torvald Fossestøl

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: FS 2
Båttype: First 34.7
Seilnummer: NOR 12144
NOR Rating: NOR 0,9850
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:25:03 16:55:03 16:39:49 12
Florø - Mål 25.05.2013 22:57:47 14:32:44 14:19:38 15
Total 25.05.2013 22:57:47 31:27:47 30:59:27 14

Skipper: Jan Vidar Nordstrand (Nordhordland Seilforening)
First 34.7 31:27:47 30:59:28 OK
15 NOR-11541

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:47 16:40:47 16:30:46 5
Florø - Mål 25.05.2013 22:52:13 14:41:26 14:32:37 17
Total 25.05.2013 22:52:13 31:22:13 31:03:23 15
JJ Flash

Geir Inge Juriks

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900

Frode Reppe Sørensen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: JJ Flash
Båttype: J/109
Seilnummer: NOR 11541
NOR Rating: NOR 0,9900
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:10:47 16:40:47 16:30:46 5
Florø - Mål 25.05.2013 22:52:13 14:41:26 14:32:37 17
Total 25.05.2013 22:52:13 31:22:13 31:03:23 15

Skipper: Geir Inge Juriks (Kongelig Norsk Seilforening)
J/109 31:22:13 31:03:24 OK
16 NOR-14419

RONNY VILLANGER

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730

Ingmar Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:31:50 17:01:50 16:34:14 7
Florø - Mål 25.05.2013 23:34:45 15:02:55 14:38:32 18
Total 25.05.2013 23:34:45 32:04:45 31:12:46 16
Ocean Viking

RONNY VILLANGER

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730

Ingmar Westervik

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Ocean Viking
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 14419
NOR Rating: NOR 0,9730
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:31:50 17:01:50 16:34:14 7
Florø - Mål 25.05.2013 23:34:45 15:02:55 14:38:32 18
Total 25.05.2013 23:34:45 32:04:45 31:12:46 16

Skipper: RONNY VILLANGER (Ran Seilforening)
Bavaria 38 32:04:45 31:12:47 OK
17 NOR-11044

Mehammer Paul Øyvind

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:50:17 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:49:31 14:29:14 14:29:14 16
Total 25.05.2013 22:49:31 31:19:31 31:19:31 17
Tussi

Mehammer Paul Øyvind

Seilforening: Os Seilforening
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000

Kennet Børhaug

Seilforening:
Båtnavn: Tussi
Båttype: Bavaria 38 Match
Seilnummer: NOR 11044
NOR Rating: NOR 1,0000
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:17 16:50:17 16:50:17 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:49:31 14:29:14 14:29:14 16
Total 25.05.2013 22:49:31 31:19:31 31:19:31 17

Skipper: Mehammer Paul Øyvind (Os Seilforening)
Bavaria 38 Match 31:19:31 31:19:31 OK
18 NOR-11331

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:12:18 19:42:18 19:05:38 18
Florø - Mål 26.05.2013 00:34:50 13:22:32 12:57:39 8
Total 26.05.2013 00:34:50 33:04:50 32:03:17 18
Alna II

Kjetil Skog

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690

Eivind Wiik

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Alna II
Båttype: Hanse 341
Seilnummer: NOR 11331
NOR Rating: NOR 0,9690
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 07:12:18 19:42:18 19:05:38 18
Florø - Mål 26.05.2013 00:34:50 13:22:32 12:57:39 8
Total 26.05.2013 00:34:50 33:04:50 32:03:17 18

Skipper: Kjetil Skog (Askøy Seilforening)
Hanse 341 33:04:50 32:03:18 OK

Kl. 3 >1.000

Pitstop:
Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert Straff
1 NOR-12443

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2013 23:19:23 11:49:23 13:27:59 1
Florø - Mål 25.05.2013 15:18:11 11:58:48 13:38:42 8
Total 25.05.2013 15:18:11 23:48:11 27:06:41 1
White Shadow

Torkjel Valland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390

Karl Otto Book

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: White Shadow
Båttype: Landmark 43
Seilnummer: NOR 12443
NOR Rating: NOR 1,1390
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 24.05.2013 23:19:23 11:49:23 13:27:59 1
Florø - Mål 25.05.2013 15:18:11 11:58:48 13:38:42 8
Total 25.05.2013 15:18:11 23:48:11 27:06:41 1

Skipper: Torkjel Valland (Bergens Seilforening)
Landmark 43 23:48:11 27:06:42 OK
2 NOR-9280

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160

Michael Arnhild

Seilforening: Sejlklubben Syvstjernen
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:59:01 14:29:01 14:42:55 2
Florø - Mål 25.05.2013 18:11:33 12:12:32 12:24:15 1
Total 25.05.2013 18:11:33 26:41:33 27:07:10 2
Lillefix

Morten Sola

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160

Michael Arnhild

Seilforening: Sejlklubben Syvstjernen
Båtnavn: Lillefix
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 9280
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:59:01 14:29:01 14:42:55 2
Florø - Mål 25.05.2013 18:11:33 12:12:32 12:24:15 1
Total 25.05.2013 18:11:33 26:41:33 27:07:10 2

Skipper: Morten Sola (Stavanger Seilforening)
X-412 26:41:33 27:07:10 OK
3 NOR-10844

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:47:08 15:17:08 15:20:48 7
Florø - Mål 25.05.2013 19:14:19 12:27:11 12:30:10 2
Total 25.05.2013 19:14:19 27:44:19 27:50:58 3
Ventus

Kjell Ove Klungrehaug

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040

Frode Haugland

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Ventus
Båttype: Bavaria 35 Match
Seilnummer: NOR 10844
NOR Rating: NOR 1,0040
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:47:08 15:17:08 15:20:48 7
Florø - Mål 25.05.2013 19:14:19 12:27:11 12:30:10 2
Total 25.05.2013 19:14:19 27:44:19 27:50:58 3

Skipper: Kjell Ove Klungrehaug (Bergens Seilforening)
Bavaria 35 Match 27:44:19 27:50:58 OK
4 NOR-86

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:31:14 15:01:14 15:16:33 6
Florø - Mål 25.05.2013 18:54:37 12:23:23 12:36:01 4
Total 25.05.2013 18:54:37 27:24:37 27:52:34 4
Kylie

Thomas Robberstad

Seilforening: Stavanger Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170

Per Haugen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Kylie
Båttype: X-35
Seilnummer: NOR 86
NOR Rating: NOR 1,0170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:31:14 15:01:14 15:16:33 6
Florø - Mål 25.05.2013 18:54:37 12:23:23 12:36:01 4
Total 25.05.2013 18:54:37 27:24:37 27:52:34 4

Skipper: Thomas Robberstad (Stavanger Seilforening)
X-35 27:24:37 27:52:35 OK
5 NOR-9701

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:02:28 14:32:28 15:05:37 5
Florø - Mål 25.05.2013 19:10:52 13:08:24 13:38:21 7
Total 25.05.2013 19:10:52 27:40:52 28:43:58 5
Amaryllis

Inge Andre Utåker

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380

Kjetil Knudsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Amaryllis
Båttype: First 40.7
Seilnummer: NOR 9701
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:02:28 14:32:28 15:05:37 5
Florø - Mål 25.05.2013 19:10:52 13:08:24 13:38:21 7
Total 25.05.2013 19:10:52 27:40:52 28:43:58 5

Skipper: Inge Andre Utåker (Ran Seilforening)
First 40.7 27:40:52 28:43:59 OK
6 NOR-13430

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:58:09 14:28:09 14:53:19 4
Florø - Mål 25.05.2013 19:38:26 13:40:17 14:04:04 10
Total 25.05.2013 19:38:26 28:08:26 28:57:23 6
Veni VI

Jan Hjellestad

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290

Magne Aalen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Veni VI
Båttype: Hanse 430e
Seilnummer: NOR 13430
NOR Rating: NOR 1,0290
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:58:09 14:28:09 14:53:19 4
Florø - Mål 25.05.2013 19:38:26 13:40:17 14:04:04 10
Total 25.05.2013 19:38:26 28:08:26 28:57:23 6

Skipper: Jan Hjellestad (Bergens Seilforening)
Hanse 430e 28:08:26 28:57:24 OK
7 NOR-11873

Bernt Svendsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:36:35 14:06:35 14:48:54 3
Florø - Mål 25.05.2013 19:11:38 13:35:03 14:15:48 11
Total 25.05.2013 19:11:38 27:41:38 29:04:42 7
Scirocco iii

Bernt Svendsen

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500

Gordon Wright

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Scirocco iii
Båttype: Grand solei 45
Seilnummer: NOR 11873
NOR Rating: NOR 1,0500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 01:36:35 14:06:35 14:48:54 3
Florø - Mål 25.05.2013 19:11:38 13:35:03 14:15:48 11
Total 25.05.2013 19:11:38 27:41:38 29:04:42 7

Skipper: Bernt Svendsen (Bergens Seilforening)
Grand solei 45 27:41:38 29:04:43 OK
8 NOR-12541

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:03:51 15:33:51 16:33:36 9
Florø - Mål 25.05.2013 19:22:38 12:18:47 13:06:03 6
Total 25.05.2013 19:22:38 27:52:38 29:39:39 8
Eureka

Terje Gilje-Sørnes

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640

Helge Sondresen

Seilforening: Gandsfjord Seilforening
Båtnavn: Eureka
Båttype: Elan 410
Seilnummer: NOR 12541
NOR Rating: NOR 1,0640
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 03:03:51 15:33:51 16:33:36 9
Florø - Mål 25.05.2013 19:22:38 12:18:47 13:06:03 6
Total 25.05.2013 19:22:38 27:52:38 29:39:39 8

Skipper: Terje Gilje-Sørnes (Gandsfjord Seilforening)
Elan 410 27:52:38 29:39:41 OK
9 NOR-5690

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:31 16:51:31 17:15:47 13
Florø - Mål 25.05.2013 20:59:16 12:37:45 12:55:56 5
Total 25.05.2013 20:59:16 29:29:16 30:11:43 9
Amelia

sigurd utbjoe

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240

Bjørn Eilertsen

Seilforening: Stord Seilforening
Båtnavn: Amelia
Båttype: Luffe 44
Seilnummer: NOR 5690
NOR Rating: NOR 1,0240
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:21:31 16:51:31 17:15:47 13
Florø - Mål 25.05.2013 20:59:16 12:37:45 12:55:56 5
Total 25.05.2013 20:59:16 29:29:16 30:11:43 9

Skipper: sigurd utbjoe (Stord Seilforening)
Luffe 44 29:29:16 30:11:44 OK
10 NOR-11968

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:27:11 14:57:11 16:17:01 8
Florø - Mål 25.05.2013 19:39:29 13:12:18 14:22:48 13
Total 25.05.2013 19:39:29 28:09:29 30:39:49 10
Farvide

Arvid Høgelid

Seilforening: Milde Båtlag
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890

Eivind Tysse

Seilforening: Hardanger Seglklubb
Båtnavn: Farvide
Båttype: First 44.7
Seilnummer: NOR 11968
NOR Rating: NOR 1,0890
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 02:27:11 14:57:11 16:17:01 8
Florø - Mål 25.05.2013 19:39:29 13:12:18 14:22:48 13
Total 25.05.2013 19:39:29 28:09:29 30:39:49 10

Skipper: Arvid Høgelid (Milde Båtlag)
First 44.7 28:09:29 30:39:51 OK
11 NOR-13584

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:28:50 17:58:50 18:16:05 17
Florø - Mål 25.05.2013 21:49:44 12:20:54 12:32:45 3
Total 25.05.2013 21:49:44 30:19:44 30:48:50 11
Calluna

FRODE TVERANGER HAUGLAND

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160

Tor Lohne

Seilforening:
Båtnavn: Calluna
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 13584
NOR Rating: NOR 1,0160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:28:50 17:58:50 18:16:05 17
Florø - Mål 25.05.2013 21:49:44 12:20:54 12:32:45 3
Total 25.05.2013 21:49:44 30:19:44 30:48:50 11

Skipper: FRODE TVERANGER HAUGLAND (Askøy Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 30:19:44 30:48:51 OK
12 NOR-10852

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:05 16:49:05 16:57:09 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:36:35 14:17:30 14:24:21 14
Total 25.05.2013 22:36:35 31:06:35 31:21:30 12
Obelix

Knut Erik Hjorth

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080

Hans Steinsland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Obelix
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 10852
NOR Rating: NOR 1,0080
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:19:05 16:49:05 16:57:09 11
Florø - Mål 25.05.2013 22:36:35 14:17:30 14:24:21 14
Total 25.05.2013 22:36:35 31:06:35 31:21:30 12

Skipper: Knut Erik Hjorth (Askøy Seilforening)
X-37 31:06:35 31:21:31 OK
13 NOR-11228

Frode Nygaard Knutsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380

Thomas Hegland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:55 16:47:55 17:26:13 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:04:47 13:46:52 14:18:17 12
Total 25.05.2013 22:04:47 30:34:47 31:44:30 13
Elna

Frode Nygaard Knutsen

Seilforening: Åsane Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380

Thomas Hegland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Elna
Båttype: Bavaria 42 Match
Seilnummer: NOR 11228
NOR Rating: NOR 1,0380
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:17:55 16:47:55 17:26:13 14
Florø - Mål 25.05.2013 22:04:47 13:46:52 14:18:17 12
Total 25.05.2013 22:04:47 30:34:47 31:44:30 13

Skipper: Frode Nygaard Knutsen (Åsane Seilforening)
Bavaria 42 Match 30:34:47 31:44:30 OK
14 NOR-11538

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:00 17:54:00 18:04:44 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:59:20 13:35:20 13:43:29 9
Total 25.05.2013 22:59:20 31:29:20 31:48:13 14
scirocco 2

arne pettersen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100

morten abbedissen

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: scirocco 2
Båttype: bavaria 42 cruser
Seilnummer: NOR 11538
NOR Rating: NOR 1,0100
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 05:24:00 17:54:00 18:04:44 16
Florø - Mål 25.05.2013 22:59:20 13:35:20 13:43:29 9
Total 25.05.2013 22:59:20 31:29:20 31:48:13 14

Skipper: arne pettersen (Askøy Seilforening)
bavaria 42 cruser 31:29:20 31:48:14 OK
15 NOR-13840

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:05 16:52:05 17:07:15 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:58:54 15:36:49 15:50:52 16
Total 25.05.2013 23:58:54 32:28:54 32:58:07 15
Galadriel

LARS CHR. STENDAL

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150

Thomas Stendal

Seilforening: Bergens Seilforening
Båtnavn: Galadriel
Båttype: Hanse 400e
Seilnummer: NOR 13840
NOR Rating: NOR 1,0150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:22:05 16:52:05 17:07:15 12
Florø - Mål 25.05.2013 23:58:54 15:36:49 15:50:52 16
Total 25.05.2013 23:58:54 32:28:54 32:58:07 15

Skipper: LARS CHR. STENDAL (Bergens Seilforening)
Hanse 400e 32:28:54 32:58:08 OK
16 NOR-12130

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:13:10 16:43:10 17:58:24 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:46:30 14:33:20 15:38:50 15
Total 25.05.2013 22:46:30 31:16:30 33:37:14 16
Chablis

Asle Hovland

Seilforening: Askøy Seilforening
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750

Ole Eirik Lerøy

Seilforening:
Båtnavn: Chablis
Båttype: First 44,7
Seilnummer: NOR 12130
NOR Rating: NOR 1,0750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:13:10 16:43:10 17:58:24 15
Florø - Mål 25.05.2013 22:46:30 14:33:20 15:38:50 15
Total 25.05.2013 22:46:30 31:16:30 33:37:14 16

Skipper: Asle Hovland (Askøy Seilforening)
First 44,7 31:16:30 33:37:14 OK
17 GBR-1958

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006

Michael Tait

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:10 16:50:10 16:56:13 10
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
Vandal

Leslie Irvine

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006

Michael Tait

Seilforening: Lerwick Boating Club
Båtnavn: Vandal
Båttype: VQ32
Seilnummer: GBR 1958
NOR Rating: GBR 1,006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø 25.05.2013 04:20:10 16:50:10 16:56:13 10
Florø - Mål DNF 17
Total DNF

Skipper: Leslie Irvine (Lerwick Boating Club)
VQ32 DNF
17 NOR-14909

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø DNF 18
Florø - Mål DNF 17
Total DNF
Vito

Nina Rosenlund

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260

Petter Ankjær-Jensen

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Vito
Båttype: Elan 350
Seilnummer: NOR 14909
NOR Rating: NOR 1,0260
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid StraffStraff Klasseplassering
Start - Florø DNF 18
Florø - Mål DNF 17
Total DNF

Skipper: Nina Rosenlund (Ran Seilforening)
Elan 350 DNF
Last ned CSV fil


Last updated: 2017-05-05 12:55:06Cache read