Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Om regattaen
Seilingsbestemmelser
Kunngjøring (NOR)
Resultater Zoom8
Resultater Laser Radial
Resultater Laser 4.7
Resultater Europajolle
MENY
Deltagerliste
Sorter listen etter
Påmeldingsnummer
-
Klasse
-
Seilnummer
-
Skipper
-
Båtnavn
-
Båttype
-
Seilforening (Skipper)
-
Måltall
Enkel liste
Antall påmeldte
061
NOR 905
Kornelia Juul Nyland
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 905
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kornelia Juul Nyland
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 390
Samuel Selås
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 390
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Samuel Selås
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 310
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristian Vale
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 901
Sindre Sten Gustavsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 901
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Sten Gustavsen
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 439
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Laila Cecilie Vevstad
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 450
Kristine Gustavsen
Seilforening:
Arendals Seilforening
Seilnummer:
NOR 450
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Gustavsen
, Arendals Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 186381
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Håkon Malmbekk
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 198148
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Ingrid Skjønborg
, Asker Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening:
Asker Seilforening
Seilnummer:
NOR 197341
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Cecilie Baklid
, Asker Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 192715
Herman Sjøboden
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 192715
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Sjøboden
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 199613
Thomas Henrik Reistad
Seilforening:
Brevik Seilforening
Seilnummer:
NOR 199613
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Thomas Henrik Reistad
, Brevik Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 907
Kristoffer Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristoffer Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 192013
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Øystein Homstvedt
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203262
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aron Heimonen
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 186398
Tobias Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 186398
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tobias Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 194135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Katarina Cezilie Broch
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203261
Rebecca Ølmheim
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203261
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Rebecca Ølmheim
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 201276
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Preben Moberg
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203265
Caroline Rosmo
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203265
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Caroline Rosmo
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203263
Halvor Fladsrud Boe
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 203263
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Halvor Fladsrud Boe
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 190684
Sindre Bakke
Seilforening:
Bundefjorden Seilforening
Seilnummer:
NOR 190684
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Bakke
, Bundefjorden Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203908
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tarjei Mo Batalden
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 208533
Marthe Enger Eide
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 208533
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marthe Enger Eide
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203972
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Kristine Wilhelmsen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207546
Martine Bjørve Thuen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 207546
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Martine Bjørve Thuen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 203907
Herman Reiersen
Seilforening:
Bærum Seilforening
Seilnummer:
NOR 203907
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Herman Reiersen
, Bærum Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 209
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening:
Haugesund Seilforening
Seilnummer:
NOR 209
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Nesheim Dahl
, Haugesund Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening:
Hjellestad Seilforening
Seilnummer:
NOR 206358
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Andreas Hjellestad Hella
, Hjellestad Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 428
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Lars Johan Brodtkorb
, Horten Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening:
Horten Seilforening
Seilnummer:
NOR 376
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Nora Johanne Brodtkorb
, Horten Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 206865
Anna Mathea Skar
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 206865
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Mathea Skar
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207718
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Josefine Hvass Bendiksby
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 180693
Torstein Tenstad
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 180693
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Torstein Tenstad
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207541
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jostein August Wikesland
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 198950
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Mads Severin Hassum-Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 189629
Marte Christophersen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 189629
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Marte Christophersen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 204355
Victoria Espeseth
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204355
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victoria Espeseth
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207539
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207539
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sindre Skaugset Olderkjær
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 204354
Karoline Comiskey Olsen
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 204354
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Comiskey Olsen
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207540
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Karoline Brudevoll Rognlien
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207547
Sigurd Tveit
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207547
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigurd Tveit
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 207107
Tiril Bue
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 207107
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Tiril Bue
, Kongelig Norsk Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening:
Lillesand Seilforening
Seilnummer:
NOR 404
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksander Gauslaa
, Lillesand Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 216
Margrethe Pettersson
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 216
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Margrethe Pettersson
, Molde Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208461
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Sigrid Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening:
Molde Seilforening
Seilnummer:
NOR 208464
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Johannes Hammervik Molvik
, Molde Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 207545
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Olav Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening:
Moss Seilforening
Seilnummer:
NOR 196988
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Eirik Bakke
, Moss Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 896
Henrik Bucher
Seilforening:
Nesodden Seilforening
Seilnummer:
NOR 896
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Henrik Bucher
, Nesodden Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206863
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Margrethe Vabø
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205716
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Victor Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 205717
Vegard Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205717
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Vegard Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 205714
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Malin Elvingdal
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206868
Erling Wiik
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206868
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Erling Wiik
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206866
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Alexander Dahl Høgheim
, Ran Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 206862
Peder Smith
Seilforening:
Ran Seilforening
Seilnummer:
NOR 206862
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Peder Smith
, Ran Seilforening
Klasse: Laser 4.7
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening:
Sandefjord Seilforening
Seilnummer:
NOR 361
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Inger Helene Stakston
, Sandefjord Seilforening
Klasse: Europajolle - Jr/Sr (fom 17)
NOR 117
Emilie Homstvedt
Seilforening:
Sarpsborg Seilforening
Seilnummer:
NOR 117
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Emilie Homstvedt
, Sarpsborg Seilforening
Klasse: Zoom8
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 845
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Aleksandra Gulbrandsen
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Europajolle - Rekrutt (tom 16)
NOR 9
Jacob Lepperød
Seilforening:
Tønsberg Seilforening
Seilnummer:
NOR 9
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Jacob Lepperød
, Tønsberg Seilforening
Klasse: Laser Radial
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening:
Ålesunds Seilforening
Seilnummer:
NOR 203538
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Anna Skaar
, Ålesunds Seilforening
Klasse: Laser Radial
Last ned CSV fil