Arrangører
Min side
Til forsiden
Deltagerliste
Resultater
Endelige resultater
Om regattaen
Område
For deltagerne
Kunngjøring
Seilingsbestemmelser
MENY
Deltagerliste
Utvidet liste
Seilnr
Skipper
Forening
Klasse: Knarr
NOR 146
Andreas Iversen
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Seilnummer:
NOR 146
Åge Hedegaard-Larsen ( lørdag)
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 146
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Andreas Iversen
Austevoll Seilforening
NOR 144
Bjørn Ole Raknes
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 144
Thor Schønning
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 144
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Bjørn Ole Raknes
Bergens Seilforening
NOR 139
Carl-Fredrik Joys
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 139
Gunnhild Kvam Joys
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 139
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Carl-Fredrik Joys
Bergens Seilforening
NOR 29
Finn Totland
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 29
Anders Iversen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 29
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Finn Totland
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 124
Georg von Erpecom
Seilforening:
Kongelig Norsk Seilforening
Seilnummer:
NOR 124
Christa von Erpecom
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 124
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Georg von Erpecom
Kongelig Norsk Seilforening
NOR 143
Johan G Hvide
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 143
Johan Christian Hvide
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 143
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan G Hvide
Bergens Seilforening
NOR 131
Johan-Petter Raa
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 131
Marius Raa
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 131
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Johan-Petter Raa
Bergens Seilforening
NOR 129
John Kjellevold
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 129
Aage Lien
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 129
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
John Kjellevold
Bergens Seilforening
NOR 135
Lars Hvidsten
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 135
Jan Møller Nielsen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 135
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Hvidsten
Bergens Seilforening
NOR 142
Lars Jårvik
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 142
Anne Russell Bøthun
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 142
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Lars Jårvik
Bergens Seilforening
NOR 95
Leif Kahrs Jæger
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 95
Thomas S. Falck
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 95
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Leif Kahrs Jæger
Bergens Seilforening
NOR 141
Martin Bjelland
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 141
Elna-Nini von Erpecom Dahl
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 141
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Martin Bjelland
Bergens Seilforening
NOR 152
Olav H. Østervold
Seilforening:
Austevoll Seilforening
Seilnummer:
NOR 152
John Harald Østervold
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 152
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Olav H. Østervold
Austevoll Seilforening
NOR 151
per øyvind enger
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 151
Robbie Mahiesen
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 151
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
per øyvind enger
Bergens Seilforening
NOR 150
Tor Helge Valen
Seilforening:
Bergens Seilforening
Seilnummer:
NOR 150
Rolf Berge
Seilforening:
Seilnummer:
NOR 150
Etappe
Målgang
Seilt tid
Justert tid
Straff
Klasseplassering
Start - Mål
1
Total
1
Tor Helge Valen
Bergens Seilforening
Deltagere i klassen: 15
Last ned CSV fil