Deltagerliste

Utvidet liste
SeilnrBåtBåttypeSkipperForening
Klasse: 11:Mod
NOR 317

Jhnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
Total 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
The White Rabbit

Jhnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
Total 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
11:mod Jhnny Hjerpseth Røyken Seilforening
NOR 174

Alexa de Marichalar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174

René Thierry d’Ailhaud de Brisis

Seilforening:
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
Total 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
DNV GL

Alexa de Marichalar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174

René Thierry d’Ailhaud de Brisis

Seilforening:
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
Total 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
11MOD Alexa de Marichalar Kongelig Norsk Seilforening
NOR 179

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Kristoffer Gundersen

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
Total 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
Vill Vakker & Våt

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Kristoffer Gundersen

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
Total 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
11 meter Aage Andersen Soon Seilforening
NOR 173

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
nipa

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
11 mod OD Nils Parnemann Ullern Seilforening
NOR 160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Victor Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
Total 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
Point 2 Point

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Victor Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
Total 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
11 Meter Anders Larsson Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 5
 
Klasse: Express
NOR 146

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Jan Magnus Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 27
Total 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 26
Spjutet

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Jan Magnus Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 27
Total 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 26
Express Asbjørn Aas Bundefjorden Seilforening
NOR 101

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Thomas Græsholt

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 32
Total 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 31
Fairytale

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Thomas Græsholt

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 32
Total 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 31
Albin Express Jan Sverre Reboli Paulsen Bundefjorden Seilforening
NOR 168

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168

Arnfinn Løv-Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 30
Total 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 29
Elix

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168

Arnfinn Løv-Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 30
Total 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 29
Express André Vogt Oslo Seilforening
NOR 535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 11
Total 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 10
Thunderchicken

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 11
Total 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 10
Express Erling Guderud Bærum Seilforening
NOR 154

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154

Kjetil Solvang

Seilforening:
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Total 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Team Bitpro

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154

Kjetil Solvang

Seilforening:
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Total 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Express Jon A Houge Christianssands Seilforening
NOR 1150

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Total 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Hvergang

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Total 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Express Trygve Leergaard Oslo Seilforening
NOR 727

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727

Maria Öhrn

Seilforening:
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 8
Total 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 7
Powerplay

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727

Maria Öhrn

Seilforening:
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 8
Total 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 7
Albin Express Steffen Skjønberg Bærum Seilforening
NOR 424

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424

Holme Erik

Seilforening:
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 10
Total 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 9
Team JAKE

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424

Holme Erik

Seilforening:
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 10
Total 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 9
Express Jørn-Erik Ruud Moss Seilforening
NOR 501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Kim Witnæs

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 18
Total 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 17
BlackJack

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Kim Witnæs

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 18
Total 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 17
Express Thomas Elvik Kongelig Norsk Seilforening
NOR 608

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608

Mikkel Hatland

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 13
Total 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 12
Hexa

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608

Mikkel Hatland

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 13
Total 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 12
Albin Express Trym Christensen Bundefjorden Seilforening
NOR 324

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Crux

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Express Fredrik Thafvelin Kongelig Norsk Seilforening
NOR 164

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 21
Total 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 20
DNF3

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 21
Total 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 20
Albin Express Jostein Magnussen Oslo Seilforening
NOR 493

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 24
Total 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 23
Manito

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 24
Total 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 23
Albin Express Morten Ring-Andersen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 121

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 23
Total 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 22
RelaX

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 23
Total 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 22
Albin Express Thomas Berge Johannessen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 128

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128

Hanne Sondresen

Seilforening:
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 12
Total 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 11
Team Botrening

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128

Hanne Sondresen

Seilforening:
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 12
Total 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 11
Express Bjørn Nilsen Brevik Seilforening
NOR 694

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ragnar Rabe

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
Total 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
X`n

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ragnar Rabe

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
Total 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
Express Stein Thoresen Bærum Seilforening
NOR 2

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2

Niina Simola

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 14
Total 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 13
Snabben

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2

Niina Simola

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 14
Total 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 13
Express Erik Rønneberg Kongelig Norsk Seilforening
NOR 136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 25
Total 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 24
Brisen

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 25
Total 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 24
Albin Express Tore Volden Oslo Seilforening
NOR 530

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 20
Total 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 19
MinX

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 20
Total 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 19
Express Jørn Fougner Brevik Seilforening
NOR 36

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36

Sindre Bakke

Seilforening:
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 22
Total 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 21
SielaXperience

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36

Sindre Bakke

Seilforening:
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 22
Total 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 21
Albin Express Aron Heimonen Bundefjorden Seilforening
NOR 7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eirik Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 28
Total 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 27
NOR-7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eirik Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 28
Total 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 27
Albin Express Sindre Hallandvik Langenes Kongelig Norsk Seilforening
NOR 1105

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105

Helge Solfjeld

Seilforening:
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 34
Total 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 33
Valborg

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105

Helge Solfjeld

Seilforening:
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 34
Total 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 33
Albin Express Ulrik Hesselroth Oslo Seilforening
NOR 413

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

espen tønnesson

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
Total 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
FriiStilt

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

espen tønnesson

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
Total 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
Express Mathias Friis Oslo Seilforening
NOR 212

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212

Tim Stockfleth

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 26
Total 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 25
Sfinx

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212

Tim Stockfleth

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 26
Total 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 25
Express Kjetil Mo Kongelig Norsk Seilforening
NOR 259

Daniel Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259

mats andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 29
Total 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 28
Asbjørg

Daniel Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259

mats andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 29
Total 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 28
express Daniel Andersen Oslo Seilforening
NOR 950

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening:
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 9
Total 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 8
Expenser

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening:
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 9
Total 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 8
Express Morten Larsen Bundefjorden Seilforening
NOR 2013

Øysten Fuglesang

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Målfrid Stadås

Seilforening:
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Total 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Y-Not

Øysten Fuglesang

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Målfrid Stadås

Seilforening:
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Total 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Express Øysten Fuglesang Soon Seilforening
NOR 349

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
GORMELINE RACING

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Express Jan Fredrik Knudsen Oslo Seilforening
NOR 972

Kari Handeland

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972

Michael Zwaig

Seilforening:
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Overmot

Kari Handeland

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972

Michael Zwaig

Seilforening:
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Express Kari Handeland Moss Seilforening
NOR 130

Danckert Mellby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Svein Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 19
Total 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 18
Pressless

Danckert Mellby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Svein Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 19
Total 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 18
Express Danckert Mellby Kongelig Norsk Seilforening
NOR 952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Sandra Lauritzen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 31
Total 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 30
Regattamaskinen Asbjørn

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Sandra Lauritzen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 31
Total 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 30
Albin Express Camilla Foss Hanssen Oslo Seilforening
NOR 1059

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Ole Damman

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 35
Total 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 34
Albine

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Ole Damman

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 35
Total 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 34
Albin Express Ståle Hammersland Drammens Seilforening
NOR 190

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 33
Total 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 32
Salacia

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 33
Total 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 32
Albin eXpress Marius Bakke Bundefjorden Seilforening
NOR 755

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Ruben Velten

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Orca

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Ruben Velten

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Express erik holter Oslo Seilforening
NOR 855

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855

Christian Storslatten

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 16
Total 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 15
Alibi

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855

Christian Storslatten

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 16
Total 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 15
Express Fredrik Cook Jensen Bundefjorden Seilforening
NOR 186

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 DSQ 7
Total DSQ 36
Albicilla

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 DSQ 7
Total DSQ 36
Express Camilla Nore Oslo Seilforening
NOR 134

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134

Hermann Thomasgaard

Seilforening:
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 15
Total 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 14
Sprøyt

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134

Hermann Thomasgaard

Seilforening:
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 15
Total 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 14
Express Andreas Næss Oslo Seilforening
NOR 124

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Milonga

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
Express Eirik Malthe-Sørenssen Oslo Seilforening
NOR 201

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 17
Total 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 16
Mariatta

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 17
Total 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 16
Albin Express Aril Spetalen Ullern Seilforening
NOR 156

Ole Kolbjørn Laukvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Myklebust

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 36
Total 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 35
Aquila 1

Ole Kolbjørn Laukvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Myklebust

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 36
Total 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 35
Express Ole Kolbjørn Laukvik Oslo Seilforening
Deltagere i klassen: 40
 
Klasse: First 31.7
NOR 11817

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
Minion

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
First 31.7 Øystein Skjønborg Asker Seilforening
NOR 10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
Total 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
Hårek

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
Total 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
First 31.7 erik kverum Hurum Seilforening
NOR10107 10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107

Rolf Krohg-Søensen

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
Total 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107

Rolf Krohg-Søensen

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
Total 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
First 31.7 TROND GUNDERSEN Asker Seilforening
NOR 9797

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
Total 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
SJAMAN

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
Total 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
First 31.7 Jan-Kristian Vedeler Tønsberg Seilforening
NOR 10324

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
Total 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
ZIGGY

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
Total 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
First 31.7 Frode Heggdal Larsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
Total 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
Ragnhild

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
Total 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
First 31.7 Edvard Aspelund Bundefjorden Seilforening
NOR 9763

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Olsen John Arne

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
Total 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
Wish

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Olsen John Arne

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
Total 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
First 31,7 BJØRN EIRIK OLSEN Tønsberg Seilforening
NOR 12081

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin J. Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
Total 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
Nordanatt

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin J. Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
Total 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
First 31.7 Lise Sørbø Asker Seilforening
NOR 9322

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Georg Ellila

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
Total 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
Tarzan

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Georg Ellila

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
Total 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
First 31,7 Kjell Ellila Tønsberg Seilforening
NOR 12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106

Torkjell Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
Total 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
Fortissimo

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106

Torkjell Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
Total 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
First 31.7 Emil Kjellesvik Bundefjorden Seilforening
NOR 10176

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176

Stig Jarnes

Seilforening:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
Total 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
Raptor

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176

Stig Jarnes

Seilforening:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
Total 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
First 31,7 Espen Kringlen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Total 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Bilbo

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Total 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Beneteau First 31.7 Jonas Smitt-Amundsen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
Total 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
SANA

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
Total 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
First 31.7 Ole Fredrik Melleby Asker Seilforening
Deltagere i klassen: 13
 
Klasse: Flerskrog
NOR 274

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Alf Terje Andresen

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Total 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Diddy Wah Diddy

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Alf Terje Andresen

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Total 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Rackam 26 Bernt Biberg Viken Flerskrogseilere
NOR 286

Niclas Lindblad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286

Stein Almhjell

Seilforening:
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
Total 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
CostaNoc

Niclas Lindblad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286

Stein Almhjell

Seilforening:
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
Total 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
FP Belize Niclas Lindblad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 245

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana iii
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Total 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Musikana iii

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana iii
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Total 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Dragonfly 25 Jan Birger Jansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 252

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252

Jon Reinskou

Seilforening:
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
Total 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
Rastløs

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252

Jon Reinskou

Seilforening:
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
Total 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
TRT 1200CR Lars Reinskou Moss Seilforening
NOR 242

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Total 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Vaaghals

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Total 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Flerskrog Odd Marius Rosvold Viken Flerskrogseilere
NOR 275

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Total 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Leto

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Total 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Gemini 105 MC Joakim Fagerli Viken Flerskrogseilere
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: IF-båt
NOR 90

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Rising Sun

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
IF Frode Vasholmen Hallingdal Seilforening
NOR 44

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Jennifer

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
IF Bernt Nissen Bærum Seilforening
NOR 200

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
MargoDaphne

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
IF Margrete Helle Hurum Seilforening
NOR 77

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Juno

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
IF Morten Mero Bærum Seilforening
NOR 196

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Bomle III

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
IF Lars Olav Jahre Kongelig Norsk Seilforening
NOR 176

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Caprifol

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
If Bjørn Andersen Oslo Seilforening
NOR 30

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Ifnot

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
IF Terje Johannesen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 21

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
FI

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
IF-båt Christian Huse Kongelig Norsk Seilforening
NOR 128

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Madeleine

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
IF Robert Bay Bærum Seilforening
NOR 160

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Sol

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
IF Jan Christian Jørgensen Bærum Seilforening
NOR 63

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Patricia ll

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
IF Svein Heglund Asker Seilforening
NOR 202

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Trinita

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
IF Kjell Johansen Kongelig Norsk Seilforening
NOR 153

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Compromise

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
IF Trond Aasland Bærum Seilforening
NOR 116

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Vindskift

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
IF Pål Hellum Kongelig Norsk Seilforening
NOR 211

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Lydia

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
IF Hilde Thoresen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 220

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Kalebass

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
IF Jan Kolbjørnsen Bærum Seilforening
NOR 141

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
fant

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
IF Tom Bruton Kongelig Norsk Seilforening
S 191

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Bodil

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
IF Rune Søgnen Ullern Seilforening
NOR 222

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Bananas

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
IF Steinar Mollan Bærum Seilforening
NOR 107

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Campione

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
IF Nils Jarem Bærum Seilforening
NOR 26

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Slogen

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
IF Tommie Gallefoss Kongelig Norsk Seilforening
NOR 199

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Sushi

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
IF Karoline Ihlen Bærum Seilforening
NOR 11

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
S/Y Muldvarpen

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
IF Christian Hellkås Lakseberget
NOR 39

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
New Deal

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
IF Bjørn Rud Oslo Seilforening
NOR 170

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Fiffi

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
If Nils Herland Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 165

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26
DASBOOT

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26
IF Bjørnar Bjørgum Bundefjorden Seilforening
Deltagere i klassen: 26
 
Klasse: Klassiske treseilere
NOR 13957

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Clupea

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
K 38 Hans Olav Hauglund Horten Seilforening
NOR 2

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Le cid

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
12 mcr lars tingstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 1

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
Nora

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
One Off Leif Erik Loftesnes Klassisk Treseiler Klub
N 11

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Vema III

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
12mR Eric Svenkerud Kongelig Norsk Seilforening
NOR 91

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Magdalena

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Knarr Einar-Arnt Hansen Kongelig Norsk Seilforening
AFG 11

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Magda XIII

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
15-meter Einar A Sissener Sandefjord Seilforening
Deltagere i klassen: 6
 
Klasse: NOR Rating - Cruiser
NOR 11156

Vidar Dahl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156

Ingvild Tangen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
Total 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
KIDA

Vidar Dahl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156

Ingvild Tangen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
Total 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
Linjett 35 Vidar Dahl Sarpsborg Seilforening
NOR 9430

Bjarne Børresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Alexis
Båttype: X-452
Seilnummer: NOR 9430

Zvonko Bujanovic Kokot

Seilforening:
Båtnavn: Alexis
Båttype: X-452
Seilnummer: NOR 9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:39:28 12:19:28 12:49:02 29
Total 11.06.2016 03:39:28 12:19:28 12:49:02 29
Alexis

Bjarne Børresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Alexis
Båttype: X-452
Seilnummer: NOR 9430

Zvonko Bujanovic Kokot

Seilforening:
Båtnavn: Alexis
Båttype: X-452
Seilnummer: NOR 9430
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:39:28 12:19:28 12:49:02 29
Total 11.06.2016 03:39:28 12:19:28 12:49:02 29
X-452 Bjarne Børresen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 15501

NILS-PETTER HAGEN

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501

Nils Erik Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Total 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Hagen Daz

NILS-PETTER HAGEN

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501

Nils Erik Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Total 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Jeanneau 36i NILS-PETTER HAGEN Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 14736

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736

Henrik Andersen-Gott

Seilforening:
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Total 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Nofint II

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736

Henrik Andersen-Gott

Seilforening:
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Total 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Bavaria 39 Cruiser Øivind Andersen-Gott Bundefjorden Seilforening
NOR 6500

Christian Langlo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500

Morten Swang

Seilforening:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:31 10:43:31 12:35:29 25
Total 11.06.2016 02:03:31 10:43:31 12:35:29 25
Lady Jane

Christian Langlo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500

Morten Swang

Seilforening:
Båtnavn: Lady Jane
Båttype: Baltic 58
Seilnummer: NOR 6500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:03:31 10:43:31 12:35:29 25
Total 11.06.2016 02:03:31 10:43:31 12:35:29 25
Baltic 58 Christian Langlo Kongelig Norsk Seilforening
NOR 9320

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320

Heidi Våge Bogerud

Seilforening:
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:52:20 12:52:20 12:39:58 21
Total 11.06.2016 03:52:20 12:52:20 12:39:58 21
Empire

Eivind Bogerud

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320

Heidi Våge Bogerud

Seilforening:
Båtnavn: Empire
Båttype: Bavaria 42 AC
Seilnummer: NOR 9320
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:52:20 12:52:20 12:39:58 21
Total 11.06.2016 03:52:20 12:52:20 12:39:58 21
Bavaria 42 AC Eivind Bogerud Bundefjorden Seilforening
NOR 14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16
Aurora Borealis

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16
Bavaria 30 Aleksander Wasland Kongelig Norsk Seilforening
NOR 15283

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283

Kirstin Krueger

Seilforening:
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:30 10:38:30 11:38:31 9
Total 11.06.2016 01:58:30 10:38:30 11:38:31 9
Framtia

Kjetil Tørseth

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283

Kirstin Krueger

Seilforening:
Båtnavn: Framtia
Båttype: XP 44
Seilnummer: NOR 15283
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:30 10:38:30 11:38:31 9
Total 11.06.2016 01:58:30 10:38:30 11:38:31 9
XP 44 Kjetil Tørseth Hurum Seilforening
NOR 9155

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155

Kim Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:46:13 12:26:13 12:20:14 10
Total 11.06.2016 03:46:13 12:26:13 12:20:14 8
Havhesten

Magnus Lingjærde

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155

Kim Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Havhesten
Båttype: First 41S5
Seilnummer: NOR 9155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:46:13 12:26:13 12:20:14 10
Total 11.06.2016 03:46:13 12:26:13 12:20:14 8
First 41S5 Magnus Lingjærde Bærum Seilforening
NOR 15039

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039

Vibeke Amble

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:04 11:06:04 11:28:42 2
Total 11.06.2016 02:26:04 11:06:04 11:28:42 2
Forza

Hans-Christian Grande

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039

Vibeke Amble

Seilforening:
Båtnavn: Forza
Båttype: Grand Soleil 39
Seilnummer: NOR 15039
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:26:04 11:06:04 11:28:42 2
Total 11.06.2016 02:26:04 11:06:04 11:28:42 2
Grand Soleil 39 Hans-Christian Grande Moss Seilforening
NOR 6169

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Håvard Synnes

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
Total 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
SY Camilla

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Håvard Synnes

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
Total 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
Sweden Yachts 340 ARNE OLAV HOMMEFOSS Tønsberg Seilforening
NOR 11189

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189

Arve Rooas

Seilforening:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:52 10:47:52 11:24:47 1
Total 11.06.2016 02:07:52 10:47:52 11:24:47 1
piXeline

Henning Hansen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189

Arve Rooas

Seilforening:
Båtnavn: piXeline
Båttype: X-442 MK-1
Seilnummer: NOR 11189
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:07:52 10:47:52 11:24:47 1
Total 11.06.2016 02:07:52 10:47:52 11:24:47 1
X-442 MK-1 Henning Hansen Drammens Seilforening
NOR 5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14
Exciter

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14
Scanmar 33 Oddvar Eide Hurum Seilforening
NOR 11464

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:47:28 11:47:28 11:37:33 3
Total 11.06.2016 02:47:28 11:47:28 11:37:33 3
Eldorado

Alf Magne Andersen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464

Marianne Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Eldorado
Båttype: X-37
Seilnummer: NOR 11464
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:47:28 11:47:28 11:37:33 3
Total 11.06.2016 02:47:28 11:47:28 11:37:33 3
X-37 Alf Magne Andersen Nesodden Seilforening
NOR 4159

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9
Yoda

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9
Scanmar 33 David Skogan Kongelig Norsk Seilforening
NOR 11412

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Next Wave III
Båttype: J Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 11412

Christina Winter

Seilforening:
Båtnavn: Next Wave III
Båttype: J Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 11412
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:42:12 12:22:12 12:38:31 15
Total 11.06.2016 03:42:12 12:22:12 12:38:31 13
Next Wave III

Endre Bjørnsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Next Wave III
Båttype: J Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 11412

Christina Winter

Seilforening:
Båtnavn: Next Wave III
Båttype: J Sun Odyssey 49 DS
Seilnummer: NOR 11412
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:42:12 12:22:12 12:38:31 15
Total 11.06.2016 03:42:12 12:22:12 12:38:31 13
J Sun Odyssey 49 DS Endre Bjørnsen Drøbaksund Seilforening
NOR 1974

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Duva

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Skipjack 22 Kristian Høvik Eide Hurum Seilforening
N 10442

Per Aaserud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wind Machine
Båttype: X-442
Seilnummer: N 10442

Sondre Aaserud

Seilforening:
Båtnavn: Wind Machine
Båttype: X-442
Seilnummer: N 10442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:16:30 10:56:30 11:31:57 3
Total 11.06.2016 02:16:30 10:56:30 11:31:57 3
Wind Machine

Per Aaserud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Wind Machine
Båttype: X-442
Seilnummer: N 10442

Sondre Aaserud

Seilforening:
Båtnavn: Wind Machine
Båttype: X-442
Seilnummer: N 10442
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:16:30 10:56:30 11:31:57 3
Total 11.06.2016 02:16:30 10:56:30 11:31:57 3
X-442 Per Aaserud Kongelig Norsk Seilforening
NOR 4591

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
FilterFree

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Beneteau First 30E Marius Olsen Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 9099

Stein Løvstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099

Petter Løvstad

Seilforening:
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
Total 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
First One

Stein Løvstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099

Petter Løvstad

Seilforening:
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
Total 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
First 33.7 Stein Løvstad Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 9814

Philip Garborg

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814

Paal Garborg

Seilforening:
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Total 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Oriana

Philip Garborg

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814

Paal Garborg

Seilforening:
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Total 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Bavaria 34 Philip Garborg Hurum Seilforening
NOR 14427

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Total 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Berenike

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Total 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Bavaria 36 AC Pål Klavenes Brevik Seilforening
NOR 14489

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489

Kristin Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:56:34 11:36:34 12:12:05 19
Total 11.06.2016 02:56:34 11:36:34 12:12:05 19
Diva

Bjørn Strand Jacobsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489

Kristin Jacobsen

Seilforening:
Båtnavn: Diva
Båttype: Hanse 430
Seilnummer: NOR 14489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:56:34 11:36:34 12:12:05 19
Total 11.06.2016 02:56:34 11:36:34 12:12:05 19
Hanse 430 Bjørn Strand Jacobsen Bundefjorden Seilforening
NOR 11361

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Thor Are Helge

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
Total 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
CAOS

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Thor Are Helge

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
Total 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
Sun Odyssey 35 Håkon J. Helge Bærum Seilforening
GBR 4297

Joey Gough

Seilforening: Royal Highland Yacht club
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297

Tyge Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
Total 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
Tangle o' the Isles

Joey Gough

Seilforening: Royal Highland Yacht club
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297

Tyge Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
Total 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
First32s5 Joey Gough Royal Highland Yacht club
SWE 164

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164

Maria Bergman Kläth

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Menina

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164

Maria Bergman Kläth

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Omega 34 Christer Kläth Strömstads Segelsällskap
NOR 6807

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807

Mathias Mannermaa

Seilforening:
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Total 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Aphromann

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807

Mathias Mannermaa

Seilforening:
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Total 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Aphrodite 101 Daniel Ingebretsen Hurum Seilforening
NOR 11535

Odd Fiskerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fus
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 11535

Øyvind Persson

Seilforening:
Båtnavn: Fus
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 11535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:44:30 12:44:30 12:32:16 13
Total 11.06.2016 03:44:30 12:44:30 12:32:16 13
Fus

Odd Fiskerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Fus
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 11535

Øyvind Persson

Seilforening:
Båtnavn: Fus
Båttype: Hanse 370e
Seilnummer: NOR 11535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:44:30 12:44:30 12:32:16 13
Total 11.06.2016 03:44:30 12:44:30 12:32:16 13
Hanse 370e Odd Fiskerud Kongelig Norsk Seilforening
NOR 3167

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Swan yay
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 3167

Kajsa Parding

Seilforening:
Båtnavn: Swan yay
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 3167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:33 10:56:33 10:07:57 14
Total 11.06.2016 01:46:33 10:56:33 10:07:57 13
Swan yay

Inga Potter

Seilforening: Ran Seilforening
Båtnavn: Swan yay
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 3167

Kajsa Parding

Seilforening:
Båtnavn: Swan yay
Båttype: Banner 28 HR
Seilnummer: NOR 3167
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:33 10:56:33 10:07:57 14
Total 11.06.2016 01:46:33 10:56:33 10:07:57 13
Banner 28 HR Inga Potter Ran Seilforening
NOR 5849

Kim Heglund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Chakita
Båttype: Compis 36
Seilnummer: NOR 5849

Rune Kristoffersen

Seilforening:
Båtnavn: Chakita
Båttype: Compis 36
Seilnummer: NOR 5849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
Chakita

Kim Heglund

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Chakita
Båttype: Compis 36
Seilnummer: NOR 5849

Rune Kristoffersen

Seilforening:
Båtnavn: Chakita
Båttype: Compis 36
Seilnummer: NOR 5849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 15
Total DNF 15
Compis 36 Kim Heglund Kongelig Norsk Seilforening
NOR 10767

Thorn Fredrik Hemsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767

Kenneth Riisa

Seilforening:
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Total 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Jennie

Thorn Fredrik Hemsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767

Kenneth Riisa

Seilforening:
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Total 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Bavaria 36 Thorn Fredrik Hemsen Drøbaksund Seilforening
NOR 8542

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542

Rasmus Aandal

Seilforening:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:18:41 11:58:41 12:43:14 26
Total 11.06.2016 03:18:41 11:58:41 12:43:14 26
Vela Felicia

Odd Aandal

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542

Rasmus Aandal

Seilforening:
Båtnavn: Vela Felicia
Båttype: Dynamic 43
Seilnummer: NOR 8542
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:18:41 11:58:41 12:43:14 26
Total 11.06.2016 03:18:41 11:58:41 12:43:14 26
Dynamic 43 Odd Aandal Drøbaksund Seilforening
NOR 10042

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40 C
Seilnummer: NOR 10042

Henrik Dokmo

Seilforening:
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40 C
Seilnummer: NOR 10042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:45:51 11:45:51 11:38:47 4
Total 11.06.2016 02:45:51 11:45:51 11:38:47 4
Dawn II

Tor Ingebrigtsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40 C
Seilnummer: NOR 10042

Henrik Dokmo

Seilforening:
Båtnavn: Dawn II
Båttype: Grand Soleil 40 C
Seilnummer: NOR 10042
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:45:51 11:45:51 11:38:47 4
Total 11.06.2016 02:45:51 11:45:51 11:38:47 4
Grand Soleil 40 C Tor Ingebrigtsen Asker Seilforening
NOR 12393

Paal Hegén-Jacobsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393

Inger Alexandersen

Seilforening:
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
Total 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
ForDehler

Paal Hegén-Jacobsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393

Inger Alexandersen

Seilforening:
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
Total 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
Dehler 41 DS Paal Hegén-Jacobsen Hvaler Seilforening
NOR 13348

Johan Chr. Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348

Kathinka Dalseg

Seilforening:
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:23:49 13:03:49 12:59:53 18
Total 11.06.2016 04:23:49 13:03:49 12:59:53 16
Andrik

Johan Chr. Hovland

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348

Kathinka Dalseg

Seilforening:
Båtnavn: Andrik
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 13348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:23:49 13:03:49 12:59:53 18
Total 11.06.2016 04:23:49 13:03:49 12:59:53 16
Hanse 370 Johan Chr. Hovland Oslo Seilforening
NOR 15256

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256

Lars Vaaland

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:38:45 12:38:45 12:25:05 12
Total 11.06.2016 03:38:45 12:38:45 12:25:05 12
Goodtimes

Christian Hansson

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256

Lars Vaaland

Seilforening:
Båtnavn: Goodtimes
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 15256
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:38:45 12:38:45 12:25:05 12
Total 11.06.2016 03:38:45 12:38:45 12:25:05 12
Hanse 370 Christian Hansson Bærum Seilforening
NOR 11593

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593

Kristoffer Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Total 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Nemo

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593

Kristoffer Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Total 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Hanse 371 Mads Johansen Bærum Seilforening
NOR 3571

Helge Nordahl

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571

Ansgar Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
Total 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
Don - Nix

Helge Nordahl

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571

Ansgar Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
Total 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
x-102 Helge Nordahl Bærum Seilforening
NOR 5052

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12
La Nova II

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12
Albin Nova Stein Erichsrud Horten Seilforening
NOR 10071

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Total 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Dulcinea

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Total 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Jeanneau Sun Fast 37 Sergey Zaikov Asker Seilforening
NOR 12585

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585

Inger IHle

Seilforening:
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Total 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Katrina

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585

Inger IHle

Seilforening:
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Total 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Harmony 38 Frode Meisingset Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 13867

Arne Henry Sørra

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse
Seilnummer: NOR 13867

Lars Clausen

Seilforening:
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse
Seilnummer: NOR 13867
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:32:35 12:12:35 12:08:55 DSQ 6
Total DSQ 18
Alfard

Arne Henry Sørra

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse
Seilnummer: NOR 13867

Lars Clausen

Seilforening:
Båtnavn: Alfard
Båttype: Hanse
Seilnummer: NOR 13867
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:32:35 12:12:35 12:08:55 DSQ 6
Total DSQ 18
Hanse Arne Henry Sørra Kongelig Norsk Seilforening
NOR 11604

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604

Knut Elde

Seilforening:
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:11:12 10:51:12 11:32:52 4
Total 11.06.2016 02:11:12 10:51:12 11:32:52 4
Skagerrak

Thorstein Saanum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604

Knut Elde

Seilforening:
Båtnavn: Skagerrak
Båttype: Dufour 44
Seilnummer: NOR 11604
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:11:12 10:51:12 11:32:52 4
Total 11.06.2016 02:11:12 10:51:12 11:32:52 4
Dufour 44 Thorstein Saanum Kongelig Norsk Seilforening
NOR 13394

JAN MAGNUSSEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: La Niña
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 13394

Mina Magnussen

Seilforening:
Båtnavn: La Niña
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 13394
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:31:54 12:11:54 12:14:05 DSQ 8
Total DSQ 18
La Niña

JAN MAGNUSSEN

Seilforening: Holmestrand Seilforening
Båtnavn: La Niña
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 13394

Mina Magnussen

Seilforening:
Båtnavn: La Niña
Båttype: Elan 40
Seilnummer: NOR 13394
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:31:54 12:11:54 12:14:05 DSQ 8
Total DSQ 18
Elan 40 JAN MAGNUSSEN Holmestrand Seilforening
NOR 15156

Harald Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Medvind
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: NOR 15156

Eivind Lien

Seilforening:
Båtnavn: Medvind
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: NOR 15156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:25:46 12:25:46 12:12:20 10
Total 11.06.2016 03:25:46 12:25:46 12:12:20 10
Medvind

Harald Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Medvind
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: NOR 15156

Eivind Lien

Seilforening:
Båtnavn: Medvind
Båttype: Bavaria 42 CR
Seilnummer: NOR 15156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:25:46 12:25:46 12:12:20 10
Total 11.06.2016 03:25:46 12:25:46 12:12:20 10
Bavaria 42 CR Harald Hesselroth Oslo Seilforening
NOR 11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Total 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Lupona

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Total 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Kron wolfgang eichstetter Asker Seilforening
NOR 1021

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19
Penny

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19
Contention 30 Morten Rustad Fredrikstad Seilforening
NOR 13944

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18
Jutlandia II

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18
Beneteau Oceanis 323 Clipper POUL MIKKELSEN Bærum Seilforening
NOR 11201

Eirik Sandberg Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero 2
Båttype: Kullmann 43
Seilnummer: NOR 11201

Magnus Sandberg Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Zombrero 2
Båttype: Kullmann 43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:59:59 11:39:59 12:10:46 18
Total 11.06.2016 02:59:59 11:39:59 12:10:46 18
Zombrero 2

Eirik Sandberg Johansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Zombrero 2
Båttype: Kullmann 43
Seilnummer: NOR 11201

Magnus Sandberg Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Zombrero 2
Båttype: Kullmann 43
Seilnummer: NOR 11201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:59:59 11:39:59 12:10:46 18
Total 11.06.2016 02:59:59 11:39:59 12:10:46 18
Kullmann 43 Eirik Sandberg Johansen Oppegård Seilforening
NOR 657

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13
Si-Si

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13
Maxi 95 Erik Grimsgaard Asker Seilforening
NOR 11195

HELGE BERGH

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Alma
Båttype: x-43
Seilnummer: NOR 11195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:30 11:17:30 11:46:37 13
Total 11.06.2016 02:37:30 11:17:30 11:46:37 13
Alma

HELGE BERGH

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Alma
Båttype: x-43
Seilnummer: NOR 11195
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:37:30 11:17:30 11:46:37 13
Total 11.06.2016 02:37:30 11:17:30 11:46:37 13
x-43 HELGE BERGH Tønsberg Seilforening
NOR 7864

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Allegro

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Maxi 999 Gunnar Hannibal Lie Brevik Seilforening
NOR 14595

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15
Felicity

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15
Bavaria 32 AC Geir Reigstad Kongelig Norsk Seilforening
NOR 14441

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441

Jarl Øverby

Seilforening:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:20:07 11:00:07 11:45:39 12
Total 11.06.2016 02:20:07 11:00:07 11:45:39 12
Awesome

Lars Johannes Sørbo

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441

Jarl Øverby

Seilforening:
Båtnavn: Awesome
Båttype: Comet 41 Sport
Seilnummer: NOR 14441
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:20:07 11:00:07 11:45:39 12
Total 11.06.2016 02:20:07 11:00:07 11:45:39 12
Comet 41 Sport Lars Johannes Sørbo Oslo Seilforening
NOR 5908

Anders Heftye

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908

Thorsten Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 22
Total 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 23
Alegra

Anders Heftye

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908

Thorsten Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 22
Total 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 23
Wasa 38 Anders Heftye Oppegård Seilforening
NOR 4270

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Caprera

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Hallberg-Rassy 312 Kjell Norbom Bærum Seilforening
NOR 4116

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Forgusen

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Forgus 31 Eline Norum Snerlebakken Moss Seilforening
NOR 3196

Christian Grimsgaard

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196

gaute andresen

Seilforening:
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Total 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Iggy

Christian Grimsgaard

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196

gaute andresen

Seilforening:
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Total 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Dehler db 1 Christian Grimsgaard Frognerkilen Seilforening Av 1860
NOR 306

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306

Ørjan Huusebye

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:57 10:03:57 9:57:54 9
Total 11.06.2016 00:53:57 10:03:57 9:57:54 9
Melges 24/7 Sailing Team

Steinar Waler

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306

Ørjan Huusebye

Seilforening:
Båtnavn: Melges 24/7 Sailing Team
Båttype: Melges 24
Seilnummer: NOR 306
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:57 10:03:57 9:57:54 9
Total 11.06.2016 00:53:57 10:03:57 9:57:54 9
Melges 24 Steinar Waler Røyken Seilforening
NOR 12267

Kjell Gudmundsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Fiore
Båttype: Elan Impression 434
Seilnummer: NOR 12267

Martin Gudmundsen

Seilforening:
Båtnavn: Fiore
Båttype: Elan Impression 434
Seilnummer: NOR 12267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:52:17 13:32:17 13:32:17 19
Total 11.06.2016 04:52:17 13:32:17 13:32:17 17
Fiore

Kjell Gudmundsen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Fiore
Båttype: Elan Impression 434
Seilnummer: NOR 12267

Martin Gudmundsen

Seilforening:
Båtnavn: Fiore
Båttype: Elan Impression 434
Seilnummer: NOR 12267
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:52:17 13:32:17 13:32:17 19
Total 11.06.2016 04:52:17 13:32:17 13:32:17 17
Elan Impression 434 Kjell Gudmundsen Nesodden Seilforening
NOR 9002

Rune H. Trondsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9002

Patrick Giørtz

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:25:00 12:05:00 12:28:12 13
Total 11.06.2016 03:25:00 12:05:00 12:28:12 11
Dreamer

Rune H. Trondsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9002

Patrick Giørtz

Seilforening:
Båtnavn: Dreamer
Båttype: Luffe 40MH
Seilnummer: NOR 9002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:25:00 12:05:00 12:28:12 13
Total 11.06.2016 03:25:00 12:05:00 12:28:12 11
Luffe 40MH Rune H. Trondsen Oslo Seilforening
NOR 11934

Torstein Reinertsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11934

Sigurd Jon Foyn

Seilforening:
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:00:50 13:00:50 12:33:30 16
Total 11.06.2016 04:00:50 13:00:50 12:33:30 16
Elisabeth

Torstein Reinertsen

Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11934

Sigurd Jon Foyn

Seilforening:
Båtnavn: Elisabeth
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11934
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:00:50 13:00:50 12:33:30 16
Total 11.06.2016 04:00:50 13:00:50 12:33:30 16
Hanse 371 Torstein Reinertsen Tønsberg Brettseilerklubb
NOR 8967

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967

Christian Bøe

Seilforening:
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:20:46 12:00:46 12:09:24 7
Total 11.06.2016 03:20:46 12:00:46 12:09:24 6
Excalibur

Nils Gunnar Bøe

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967

Christian Bøe

Seilforening:
Båtnavn: Excalibur
Båttype: X-412
Seilnummer: NOR 8967
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:20:46 12:00:46 12:09:24 7
Total 11.06.2016 03:20:46 12:00:46 12:09:24 6
X-412 Nils Gunnar Bøe Sandefjord Seilforening
NOR 12785

ARNE ADLI

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Scheherazade
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12785

Kristian Schønberg Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Scheherazade
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:03:59 13:03:59 12:39:40 20
Total 11.06.2016 04:03:59 13:03:59 12:39:40 19
Scheherazade

ARNE ADLI

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Scheherazade
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12785

Kristian Schønberg Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Scheherazade
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12785
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:03:59 13:03:59 12:39:40 20
Total 11.06.2016 04:03:59 13:03:59 12:39:40 19
Hanse 370 ARNE ADLI Kongelig Norsk Seilforening
NOR 12808

KNUT NESJE

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12808

Dag Karterud

Seilforening:
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:39:20 12:39:20 12:32:29 14
Total 11.06.2016 03:39:20 12:39:20 12:32:29 14
Zephyr

KNUT NESJE

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12808

Dag Karterud

Seilforening:
Båtnavn: Zephyr
Båttype: Hanse 370
Seilnummer: NOR 12808
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:39:20 12:39:20 12:32:29 14
Total 11.06.2016 03:39:20 12:39:20 12:32:29 14
Hanse 370 KNUT NESJE Bærum Seilforening
NOR 13629

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 20
Total DNF 18
Cortana

Stig Hagestande

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629

Hans Christian Riksheim

Seilforening:
Båtnavn: Cortana
Båttype: J Sun Odyssey 42i Performance
Seilnummer: NOR 13629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNF 20
Total DNF 18
J Sun Odyssey 42i Performance Stig Hagestande Kongelig Norsk Seilforening
NOR 15410

Einar Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Blanke Arc ^2
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410

Ingunn Unhjem Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Blanke Arc ^2
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:50 10:53:50 11:38:56 10
Total 11.06.2016 02:13:50 10:53:50 11:38:56 10
Blanke Arc ^2

Einar Unhjem Johansen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Blanke Arc ^2
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410

Ingunn Unhjem Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Blanke Arc ^2
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:50 10:53:50 11:38:56 10
Total 11.06.2016 02:13:50 10:53:50 11:38:56 10
Arcona 410 Einar Unhjem Johansen Asker Seilforening
NOR 10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Duppen

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Elan 31 Jon Liverud Bærum Seilforening
NOR 14903

Bjarne Nielsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903

Ronnie Smith

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Total 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Seileren

Bjarne Nielsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903

Ronnie Smith

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Total 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Salona 38 Bjarne Nielsen Oslo Seilforening
NOR 4002

Egil Nystuen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002

Jim Fjelldal

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Total 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Brisen

Egil Nystuen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002

Jim Fjelldal

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Total 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Maxi Mixer Egil Nystuen Tønsberg Seilforening
NOR 13456

Leif Rathe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Duffen
Båttype: Dufour 45
Seilnummer: NOR 13456

Magdalena Wangensten

Seilforening:
Båtnavn: Duffen
Båttype: Dufour 45
Seilnummer: NOR 13456
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:22:57 12:02:57 12:45:36 28
Total 11.06.2016 03:22:57 12:02:57 12:45:36 28
Duffen

Leif Rathe

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Duffen
Båttype: Dufour 45
Seilnummer: NOR 13456

Magdalena Wangensten

Seilforening:
Båtnavn: Duffen
Båttype: Dufour 45
Seilnummer: NOR 13456
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:22:57 12:02:57 12:45:36 28
Total 11.06.2016 03:22:57 12:02:57 12:45:36 28
Dufour 45 Leif Rathe Asker Seilforening
NOR 9107

Bjørn M Clason

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107

Gunnar Morland

Seilforening:
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Total 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Vibe II

Bjørn M Clason

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107

Gunnar Morland

Seilforening:
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Total 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Dehler 33 Bjørn M Clason Soon Seilforening
NOR 15179

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179

Tone Wille

Seilforening:
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:22:50 11:02:50 11:47:14 14
Total 11.06.2016 02:22:50 11:02:50 11:47:14 14
Stær

Kjell U Sandvig

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179

Tone Wille

Seilforening:
Båtnavn: Stær
Båttype: Arcona 410
Seilnummer: NOR 15179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:22:50 11:02:50 11:47:14 14
Total 11.06.2016 02:22:50 11:02:50 11:47:14 14
Arcona 410 Kjell U Sandvig Bærum Seilforening
NOR 14043

Trond Svensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043

Tormod Svensen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Total 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Lancing

Trond Svensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043

Tormod Svensen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Total 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Scanner 361 Trond Svensen Asker Seilforening
NOR 7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10
Frida

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10
Scanmar 345 Arne Husevåg Asker Seilforening
NOR 7006

tommy bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: luringen
Båttype: finngulf39
Seilnummer: NOR 7006

Tom Antonsen

Seilforening:
Båtnavn: luringen
Båttype: finngulf39
Seilnummer: NOR 7006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:53 12:05:53 11:58:37 7
Total 11.06.2016 03:05:53 12:05:53 11:58:37 7
luringen

tommy bergman

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: luringen
Båttype: finngulf39
Seilnummer: NOR 7006

Tom Antonsen

Seilforening:
Båtnavn: luringen
Båttype: finngulf39
Seilnummer: NOR 7006
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:53 12:05:53 11:58:37 7
Total 11.06.2016 03:05:53 12:05:53 11:58:37 7
finngulf39 tommy bergman Asker Seilforening
NOR 11552

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552

Jan Olav Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Total 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Magica

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552

Jan Olav Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Total 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Bavaria 42 Cruiser Morten Klever Kongelig Norsk Seilforening
NOR 11738

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738

Rune Aune

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Total 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Duva

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738

Rune Aune

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Total 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Bavaria 37 Cruiser Ketil Sollien Tønsberg Seilforening
NOR 11358

Håvard Wankel

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Xaviere
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11358

Carine Klemmetsen

Seilforening:
Båtnavn: Xaviere
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:14:29 12:04:29 12:34:54 29
Total 11.06.2016 03:14:29 12:04:29 12:34:54 29
Xaviere

Håvard Wankel

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Xaviere
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11358

Carine Klemmetsen

Seilforening:
Båtnavn: Xaviere
Båttype: X-40
Seilnummer: NOR 11358
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:14:29 12:04:29 12:34:54 29
Total 11.06.2016 03:14:29 12:04:29 12:34:54 29
X-40 Håvard Wankel Soon Seilforening
NOR 9050

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:46:20 11:26:20 12:30:50 24
Total 11.06.2016 02:46:20 11:26:20 12:30:50 24
Lady XL

Jon Letting

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050

Åke Letting

Seilforening:
Båtnavn: Lady XL
Båttype: X-512
Seilnummer: NOR 9050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:46:20 11:26:20 12:30:50 24
Total 11.06.2016 02:46:20 11:26:20 12:30:50 24
X-512 Jon Letting Kongelig Norsk Seilforening
NOR 5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8
Indy

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8
Omega 30 RAGNAR ANDREASSEN Bundefjorden Seilforening
NOR 15489

Harald Hilde

Seilforening: Statkraft seilgruppe
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Åsulv Hylland Hilde

Seilforening:
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Total 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Velferd 1

Harald Hilde

Seilforening: Statkraft seilgruppe
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Åsulv Hylland Hilde

Seilforening:
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Total 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Sun Fast 37 Harald Hilde Statkraft seilgruppe
NOR 14593

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593

Elin Kjellby

Seilforening:
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 20
Total DNC 20
Frk.Hansen

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593

Elin Kjellby

Seilforening:
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 20
Total DNC 20
Hanse 320 Terje Hogsnes Gåsøkalven Seilselskab
NOR 15628

Kristian Jerpetjøn

Seilforening: