Resultater

Endelige resultater      Startlister      Seiler fortsatt     

Endelige resultater

Klasse: Seilas:

11:Mod (Grundig) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-317

Jhnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
Total 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
THE WHITE RABBIT

Jhnny Hjerpseth

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317

Ulf Lønnemo

Seilforening:
Båtnavn: The White Rabbit
Båttype: 11:mod
Seilnummer: NOR 317
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1
Total 11.06.2016 00:29:42 9:19:42 9:19:42 1

Jhnny Hjerpseth (Røyken Seilforening)
11:mod 9:19:42 9:19:42
2 NOR-179

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Kristoffer Gundersen

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
Total 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
VILL VAKKER & VåT

Aage Andersen

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179

Kristoffer Gundersen

Seilforening:
Båtnavn: Vill Vakker & Våt
Båttype: 11 meter
Seilnummer: NOR 179
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2
Total 11.06.2016 00:34:27 9:24:27 9:24:27 2

Aage Andersen (Soon Seilforening)
11 meter 9:24:27 9:24:27
3 NOR-160

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Victor Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
Total 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
POINT 2 POINT

Anders Larsson

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160

Victor Larsson

Seilforening:
Båtnavn: Point 2 Point
Båttype: 11 Meter
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3
Total 11.06.2016 00:37:20 9:27:20 9:27:20 3

Anders Larsson (Asker Seilforening)
11 Meter 9:27:20 9:27:20
4 NOR-174

Alexa de Marichalar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174

René Thierry d’Ailhaud de Brisis

Seilforening:
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
Total 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
DNV GL

Alexa de Marichalar

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174

René Thierry d’Ailhaud de Brisis

Seilforening:
Båtnavn: DNV GL
Båttype: 11MOD
Seilnummer: NOR 174
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4
Total 11.06.2016 01:52:26 10:42:26 10:42:26 4

Alexa de Marichalar (Kongelig Norsk Seilforening)
11MOD 10:42:26 10:42:26
5 NOR-173

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5
NIPA

Nils Parnemann

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: nipa
Båttype: 11 mod OD
Seilnummer: NOR 173
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 5
Total DNC 5

Nils Parnemann (Ullern Seilforening)
11 mod OD DNC

Express (Grundig) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-413

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

espen tønnesson

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
Total 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
FRIISTILT

Mathias Friis

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413

espen tønnesson

Seilforening:
Båtnavn: FriiStilt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 413
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1
Total 11.06.2016 01:02:26 10:22:26 10:22:26 1

Mathias Friis (Oslo Seilforening)
Express 10:22:26 10:22:26
2 NOR-154

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154

Kjetil Solvang

Seilforening:
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Total 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
TEAM BITPRO

Jon A Houge

Seilforening: Christianssands Seilforening
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154

Kjetil Solvang

Seilforening:
Båtnavn: Team Bitpro
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 154
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2
Total 11.06.2016 01:04:45 10:24:45 10:24:45 2

Jon A Houge (Christianssands Seilforening)
Express 10:24:45 10:24:45
3 NOR-1150

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Total 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
HVERGANG

Trygve Leergaard

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150

Esben Keim

Seilforening:
Båtnavn: Hvergang
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 1150
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3
Total 11.06.2016 01:05:12 10:25:12 10:25:12 3

Trygve Leergaard (Oslo Seilforening)
Express 10:25:12 10:25:12
4 NOR-2013

Øysten Fuglesang

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Målfrid Stadås

Seilforening:
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Total 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Y-NOT

Øysten Fuglesang

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013

Målfrid Stadås

Seilforening:
Båtnavn: Y-Not
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2013
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4
Total 11.06.2016 01:05:22 10:25:22 10:25:22 4

Øysten Fuglesang (Soon Seilforening)
Express 10:25:22 10:25:22
5 NOR-755

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Ruben Velten

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
ORCA

erik holter

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755

Ruben Velten

Seilforening:
Båtnavn: Orca
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 755
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:26:02 10:26:02 5

erik holter (Oslo Seilforening)
Express 10:26:02 10:26:02
6 NOR-694

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ragnar Rabe

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
Total 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
X`N

Stein Thoresen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694

Ragnar Rabe

Seilforening:
Båtnavn: X`n
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 694
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6
Total 11.06.2016 01:07:17 10:27:17 10:27:17 6

Stein Thoresen (Bærum Seilforening)
Express 10:27:17 10:27:17
7 NOR-727

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727

Maria Öhrn

Seilforening:
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 8
Total 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 7
POWERPLAY

Steffen Skjønberg

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727

Maria Öhrn

Seilforening:
Båtnavn: Powerplay
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 727
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 8
Total 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 7

Steffen Skjønberg (Bærum Seilforening)
Albin Express 10:27:40 10:27:40
8 NOR-950

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening:
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 9
Total 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 8
EXPENSER

Morten Larsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950

Lars-Jakob Alveberg

Seilforening:
Båtnavn: Expenser
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 950
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 9
Total 11.06.2016 01:11:30 10:31:30 10:31:30 8

Morten Larsen (Bundefjorden Seilforening)
Express 10:31:30 10:31:30
9 NOR-424

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424

Holme Erik

Seilforening:
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 10
Total 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 9
TEAM JAKE

Jørn-Erik Ruud

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424

Holme Erik

Seilforening:
Båtnavn: Team JAKE
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 424
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 10
Total 11.06.2016 01:13:19 10:33:19 10:33:19 9

Jørn-Erik Ruud (Moss Seilforening)
Express 10:33:19 10:33:19
10 NOR-535

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 11
Total 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 10
THUNDERCHICKEN

Erling Guderud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535

Cecilie Caroline Melbye

Seilforening:
Båtnavn: Thunderchicken
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 11
Total 11.06.2016 01:15:50 10:35:50 10:35:50 10

Erling Guderud (Bærum Seilforening)
Express 10:35:50 10:35:50
11 NOR-128

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128

Hanne Sondresen

Seilforening:
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 12
Total 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 11
TEAM BOTRENING

Bjørn Nilsen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128

Hanne Sondresen

Seilforening:
Båtnavn: Team Botrening
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 12
Total 11.06.2016 01:17:04 10:37:04 10:37:04 11

Bjørn Nilsen (Brevik Seilforening)
Express 10:37:04 10:37:04
12 NOR-608

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608

Mikkel Hatland

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 13
Total 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 12
HEXA

Trym Christensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608

Mikkel Hatland

Seilforening:
Båtnavn: Hexa
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 608
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 13
Total 11.06.2016 01:17:37 10:37:37 10:37:37 12

Trym Christensen (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 10:37:37 10:37:37
13 NOR-2

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2

Niina Simola

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 14
Total 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 13
SNABBEN

Erik Rønneberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2

Niina Simola

Seilforening:
Båtnavn: Snabben
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 14
Total 11.06.2016 01:18:21 10:38:21 10:38:21 13

Erik Rønneberg (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 10:38:21 10:38:21
14 NOR-134

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134

Hermann Thomasgaard

Seilforening:
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 15
Total 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 14
SPRøYT

Andreas Næss

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134

Hermann Thomasgaard

Seilforening:
Båtnavn: Sprøyt
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 134
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 15
Total 11.06.2016 01:18:48 10:38:48 10:38:48 14

Andreas Næss (Oslo Seilforening)
Express 10:38:48 10:38:48
15 NOR-855

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855

Christian Storslatten

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 16
Total 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 15
ALIBI

Fredrik Cook Jensen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855

Christian Storslatten

Seilforening:
Båtnavn: Alibi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 855
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 16
Total 11.06.2016 01:19:25 10:39:25 10:39:25 15

Fredrik Cook Jensen (Bundefjorden Seilforening)
Express 10:39:25 10:39:25
16 NOR-201

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 17
Total 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 16
MARIATTA

Aril Spetalen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201

Jan Henrik Wold

Seilforening:
Båtnavn: Mariatta
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 201
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 17
Total 11.06.2016 01:21:15 10:41:15 10:41:15 16

Aril Spetalen (Ullern Seilforening)
Albin Express 10:41:15 10:41:15
17 NOR-501

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Kim Witnæs

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 18
Total 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 17
BLACKJACK

Thomas Elvik

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501

Kim Witnæs

Seilforening:
Båtnavn: BlackJack
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 18
Total 11.06.2016 01:21:21 10:41:21 10:41:21 17

Thomas Elvik (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 10:41:21 10:41:21
18 NOR-130

Danckert Mellby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Svein Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 19
Total 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 18
PRESSLESS

Danckert Mellby

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130

Svein Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: Pressless
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 130
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 19
Total 11.06.2016 01:21:22 10:41:22 10:41:22 18

Danckert Mellby (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 10:41:22 10:41:22
19 NOR-530

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 20
Total 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 19
MINX

Jørn Fougner

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530

Simen Fougner

Seilforening:
Båtnavn: MinX
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 530
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 20
Total 11.06.2016 01:21:23 10:41:23 10:41:23 19

Jørn Fougner (Brevik Seilforening)
Express 10:41:23 10:41:23
20 NOR-164

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 21
Total 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 20
DNF3

Jostein Magnussen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164

Asbjørn Følstad

Seilforening:
Båtnavn: DNF3
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 21
Total 11.06.2016 01:21:24 10:41:24 10:41:24 20

Jostein Magnussen (Oslo Seilforening)
Albin Express 10:41:24 10:41:24
21 NOR-36

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36

Sindre Bakke

Seilforening:
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 22
Total 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 21
SIELAXPERIENCE

Aron Heimonen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36

Sindre Bakke

Seilforening:
Båtnavn: SielaXperience
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 36
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 22
Total 11.06.2016 01:21:26 10:41:26 10:41:26 21

Aron Heimonen (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 10:41:26 10:41:26
22 NOR-121

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 23
Total 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 22
RELAX

Thomas Berge Johannessen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121

Jostein Greve

Seilforening:
Båtnavn: RelaX
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 121
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 23
Total 11.06.2016 01:23:59 10:43:59 10:43:59 22

Thomas Berge Johannessen (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 10:43:59 10:43:59
23 NOR-493

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 24
Total 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 23
MANITO

Morten Ring-Andersen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493

Dag Johannes Tønder

Seilforening:
Båtnavn: Manito
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 493
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 24
Total 11.06.2016 01:24:00 10:44:00 10:44:00 23

Morten Ring-Andersen (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 10:44:00 10:44:00
24 NOR-136

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 25
Total 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 24
BRISEN

Tore Volden

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136

Ingrid Fladmark

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 136
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 25
Total 11.06.2016 01:25:49 10:45:49 10:45:49 24

Tore Volden (Oslo Seilforening)
Albin Express 10:45:49 10:45:49
25 NOR-212

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212

Tim Stockfleth

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 26
Total 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 25
SFINX

Kjetil Mo

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212

Tim Stockfleth

Seilforening:
Båtnavn: Sfinx
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 212
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 26
Total 11.06.2016 01:26:09 10:46:09 10:46:09 25

Kjetil Mo (Kongelig Norsk Seilforening)
Express 10:46:09 10:46:09
26 NOR-146

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Jan Magnus Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 27
Total 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 26
SPJUTET

Asbjørn Aas

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146

Jan Magnus Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Spjutet
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 146
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 27
Total 11.06.2016 01:27:01 10:47:01 10:47:01 26

Asbjørn Aas (Bundefjorden Seilforening)
Express 10:47:01 10:47:01
27 NOR-7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eirik Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 28
Total 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 27
NOR-7

Sindre Hallandvik Langenes

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7

Eirik Christoffersen

Seilforening:
Båtnavn: NOR-7
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 7
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 28
Total 11.06.2016 01:30:52 10:50:52 10:50:52 27

Sindre Hallandvik Langenes (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Express 10:50:52 10:50:52
28 NOR-259

Daniel Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259

mats andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 29
Total 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 28
ASBJøRG

Daniel Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259

mats andersen

Seilforening:
Båtnavn: Asbjørg
Båttype: express
Seilnummer: NOR 259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 29
Total 11.06.2016 01:33:09 10:53:09 10:53:09 28

Daniel Andersen (Oslo Seilforening)
express 10:53:09 10:53:09
29 NOR-168

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168

Arnfinn Løv-Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 30
Total 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 29
ELIX

André Vogt

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168

Arnfinn Løv-Mikkelsen

Seilforening:
Båtnavn: Elix
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 168
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 30
Total 11.06.2016 01:35:20 10:55:20 10:55:20 29

André Vogt (Oslo Seilforening)
Express 10:55:20 10:55:20
30 NOR-952

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Sandra Lauritzen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 31
Total 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 30
REGATTAMASKINEN ASBJøRN

Camilla Foss Hanssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952

Sandra Lauritzen

Seilforening:
Båtnavn: Regattamaskinen Asbjørn
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 31
Total 11.06.2016 01:36:10 10:56:10 10:56:10 30

Camilla Foss Hanssen (Oslo Seilforening)
Albin Express 10:56:10 10:56:10
31 NOR-101

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Thomas Græsholt

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 32
Total 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 31
FAIRYTALE

Jan Sverre Reboli Paulsen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101

Thomas Græsholt

Seilforening:
Båtnavn: Fairytale
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 101
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 32
Total 11.06.2016 01:40:30 11:00:30 11:00:30 31

Jan Sverre Reboli Paulsen (Bundefjorden Seilforening)
Albin Express 11:00:30 11:00:30
32 NOR-1059

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Ole Damman

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 35
Total 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 34
ALBINE

Ståle Hammersland

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059

Ole Damman

Seilforening:
Båtnavn: Albine
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1059
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 35
Total 11.06.2016 01:41:13 11:01:13 11:17:44 Prosentstraff 34

Ståle Hammersland (Drammens Seilforening)
Albin Express 11:03:13 11:03:13
33 NOR-190

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 33
Total 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 32
SALACIA

Marius Bakke

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190

Kristian Østlie

Seilforening:
Båtnavn: Salacia
Båttype: Albin eXpress
Seilnummer: NOR 190
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 33
Total 11.06.2016 01:46:06 11:06:06 11:06:06 32

Marius Bakke (Bundefjorden Seilforening)
Albin eXpress 11:06:06 11:06:06
34 NOR-1105

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105

Helge Solfjeld

Seilforening:
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 34
Total 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 33
VALBORG

Ulrik Hesselroth

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105

Helge Solfjeld

Seilforening:
Båtnavn: Valborg
Båttype: Albin Express
Seilnummer: NOR 1105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 34
Total 11.06.2016 01:50:39 11:10:39 11:10:39 33

Ulrik Hesselroth (Oslo Seilforening)
Albin Express 11:10:39 11:10:39
35 NOR-156

Ole Kolbjørn Laukvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Myklebust

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 36
Total 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 35
AQUILA 1

Ole Kolbjørn Laukvik

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156

Andreas Myklebust

Seilforening:
Båtnavn: Aquila 1
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 36
Total 11.06.2016 02:13:36 11:33:36 11:33:36 35

Ole Kolbjørn Laukvik (Oslo Seilforening)
Express 11:33:36 11:33:36
36 NOR-186

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 DSQ 7
Total DSQ 36
ALBICILLA

Camilla Nore

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Albicilla
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 186
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:27:40 10:27:40 DSQ 7
Total DSQ 36

Camilla Nore (Oslo Seilforening)
Express DSQ
36 NOR-324

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
CRUX

Fredrik Thafvelin

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324

Nicolay Thafvelin

Seilforening:
Båtnavn: Crux
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36

Fredrik Thafvelin (Kongelig Norsk Seilforening)
Express DNC
36 NOR-349

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
GORMELINE RACING

Jan Fredrik Knudsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349

Knut Bremer

Seilforening:
Båtnavn: GORMELINE RACING
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 349
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36

Jan Fredrik Knudsen (Oslo Seilforening)
Express DNC
36 NOR-987

hugo sveholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kiwi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 987

fredrik due

Seilforening:
Båtnavn: Kiwi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
KIWI

hugo sveholm

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kiwi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 987

fredrik due

Seilforening:
Båtnavn: Kiwi
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 987
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36

hugo sveholm (Kongelig Norsk Seilforening)
Express DNC
36 NOR-124

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
MILONGA

Eirik Malthe-Sørenssen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124

Rolf Ollmar

Seilforening:
Båtnavn: Milonga
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 124
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36

Eirik Malthe-Sørenssen (Oslo Seilforening)
Express DNC
36 NOR-972

Kari Handeland

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972

Michael Zwaig

Seilforening:
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36
OVERMOT

Kari Handeland

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972

Michael Zwaig

Seilforening:
Båtnavn: Overmot
Båttype: Express
Seilnummer: NOR 972
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 37
Total DNC 36

Kari Handeland (Moss Seilforening)
Express DNC

First 31.7 (Grundig) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-9797

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
Total 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
SJAMAN

Jan-Kristian Vedeler

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797

Øyvind Nilsson

Seilforening:
Båtnavn: SJAMAN
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 9797
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1
Total 11.06.2016 00:36:03 10:06:03 10:06:03 1

Jan-Kristian Vedeler (Tønsberg Seilforening)
First 31.7 10:06:03 10:06:03
2 NOR-9763

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Olsen John Arne

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
Total 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
WISH

BJØRN EIRIK OLSEN

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763

Olsen John Arne

Seilforening:
Båtnavn: Wish
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9763
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2
Total 11.06.2016 00:38:00 10:08:00 10:08:00 2

BJØRN EIRIK OLSEN (Tønsberg Seilforening)
First 31,7 10:08:00 10:08:00
3 NOR-13372

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
Total 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
SANA

Ole Fredrik Melleby

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372

Andrew Rutherfurd

Seilforening:
Båtnavn: SANA
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 13372
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3
Total 11.06.2016 00:41:45 10:11:45 10:11:45 3

Ole Fredrik Melleby (Asker Seilforening)
First 31.7 10:11:45 10:11:45
4 NOR-12392

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
Total 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
RAGNHILD

Edvard Aspelund

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392

Vegard Aspelund

Seilforening:
Båtnavn: Ragnhild
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12392
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4
Total 11.06.2016 00:44:10 10:14:10 10:14:10 4

Edvard Aspelund (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 10:14:10 10:14:10
5 NOR10107-10107

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107

Rolf Krohg-Søensen

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
Total 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
JOY IV

TROND GUNDERSEN

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107

Rolf Krohg-Søensen

Seilforening:
Båtnavn: JOY IV
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR10107 10107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5
Total 11.06.2016 00:49:41 10:19:41 10:19:41 5

TROND GUNDERSEN (Asker Seilforening)
First 31.7 10:19:41 10:19:41
6 NOR-10324

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
Total 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
ZIGGY

Frode Heggdal Larsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: ZIGGY
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10324
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6
Total 11.06.2016 00:55:55 10:25:55 10:25:55 6

Frode Heggdal Larsen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31.7 10:25:55 10:25:55
7 NOR-9322

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Georg Ellila

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
Total 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
TARZAN

Kjell Ellila

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322

Georg Ellila

Seilforening:
Båtnavn: Tarzan
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 9322
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7
Total 11.06.2016 01:02:41 10:32:41 10:32:41 7

Kjell Ellila (Tønsberg Seilforening)
First 31,7 10:32:41 10:32:41
8 NOR-12106

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106

Torkjell Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
Total 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
FORTISSIMO

Emil Kjellesvik

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106

Torkjell Hovland

Seilforening:
Båtnavn: Fortissimo
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12106
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8
Total 11.06.2016 01:08:16 10:38:16 10:38:16 8

Emil Kjellesvik (Bundefjorden Seilforening)
First 31.7 10:38:16 10:38:16
9 NOR-12081

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin J. Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
Total 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
NORDANATT

Lise Sørbø

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081

Kevin J. Tuttle

Seilforening:
Båtnavn: Nordanatt
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 12081
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9
Total 11.06.2016 01:10:38 10:40:38 10:40:38 9

Lise Sørbø (Asker Seilforening)
First 31.7 10:40:38 10:40:38
10 NOR-9775

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Total 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
BILBO

Jonas Smitt-Amundsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775

Pål Smitt-Amundsen

Seilforening:
Båtnavn: Bilbo
Båttype: Beneteau First 31.7
Seilnummer: NOR 9775
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10
Total 11.06.2016 01:32:00 11:02:00 11:02:00 10

Jonas Smitt-Amundsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Beneteau First 31.7 11:02:00 11:02:00
11 NOR-10990

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
Total 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
HåREK

erik kverum

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990

Steinar Skui

Seilforening:
Båtnavn: Hårek
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 10990
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11
Total 11.06.2016 01:33:13 11:03:13 11:03:13 11

erik kverum (Hurum Seilforening)
First 31.7 11:03:13 11:03:13
12 NOR-10176

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176

Stig Jarnes

Seilforening:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
Total 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
RAPTOR

Espen Kringlen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176

Stig Jarnes

Seilforening:
Båtnavn: Raptor
Båttype: First 31,7
Seilnummer: NOR 10176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12
Total 11.06.2016 01:38:13 11:08:13 11:08:13 12

Espen Kringlen (Kongelig Norsk Seilforening)
First 31,7 11:08:13 11:08:13
13 NOR-11817

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13
MINION

Øystein Skjønborg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Minion
Båttype: First 31.7
Seilnummer: NOR 11817
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 13
Total DNC 13

Øystein Skjønborg (Asker Seilforening)
First 31.7 DNC

Flerskrog (Helly Hansen) - Bane T

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-252

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252

Jon Reinskou

Seilforening:
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
Total 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
RASTLøS

Lars Reinskou

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252

Jon Reinskou

Seilforening:
Båtnavn: Rastløs
Båttype: TRT 1200CR
Seilnummer: NOR 252
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1
Total 11.06.2016 01:54:29 10:04:29 11:32:08 1

Lars Reinskou (Moss Seilforening)
TRT 1200CR 10:04:29 11:32:08
2 NOR-242

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Total 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
VAAGHALS

Odd Marius Rosvold

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242

Alexander Ayling

Seilforening:
Båtnavn: Vaaghals
Båttype: Flerskrog
Seilnummer: NOR 242
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2
Total 11.06.2016 01:14:20 9:24:20 11:39:46 2

Odd Marius Rosvold (Viken Flerskrogseilere)
Flerskrog 9:24:20 11:39:46
3 NOR-274

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Alf Terje Andresen

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Total 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
DIDDY WAH DIDDY

Bernt Biberg

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274

Alf Terje Andresen

Seilforening:
Båtnavn: Diddy Wah Diddy
Båttype: Rackam 26
Seilnummer: NOR 274
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3
Total 11.06.2016 01:59:06 10:09:06 11:53:51 3

Bernt Biberg (Viken Flerskrogseilere)
Rackam 26 10:09:06 11:53:51
4 NOR-286

Niclas Lindblad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286

Stein Almhjell

Seilforening:
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
Total 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
COSTANOC

Niclas Lindblad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286

Stein Almhjell

Seilforening:
Båtnavn: CostaNoc
Båttype: FP Belize
Seilnummer: NOR 286
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4
Total 11.06.2016 05:00:07 13:10:07 12:34:33 4

Niclas Lindblad (Kongelig Norsk Seilforening)
FP Belize 13:10:07 12:34:33
5 NOR-275

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Total 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
LETO

Joakim Fagerli

Seilforening: Viken Flerskrogseilere
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275

Robert Sæther

Seilforening:
Båtnavn: Leto
Båttype: Gemini 105 MC
Seilnummer: NOR 275
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5
Total 11.06.2016 06:39:18 14:49:18 13:33:42 5

Joakim Fagerli (Viken Flerskrogseilere)
Gemini 105 MC 14:49:18 13:33:42
6 NOR-245

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana iii
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Total 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
MUSIKANA III

Jan Birger Jansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Musikana iii
Båttype: Dragonfly 25
Seilnummer: NOR 245
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6
Total 11.06.2016 04:17:56 12:27:56 14:57:31 6

Jan Birger Jansen (Kongelig Norsk Seilforening)
Dragonfly 25 12:27:56 14:57:31

IF-båt (Volvo) - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-160

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
SOL

Jan Christian Jørgensen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160

Bendix Jørgensen

Seilforening:
Båtnavn: Sol
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 160
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1
Total 10.06.2016 22:21:55 8:11:55 8:11:55 1

Jan Christian Jørgensen (Bærum Seilforening)
IF 8:11:55 8:11:55
2 NOR-211

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
LYDIA

Hilde Thoresen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211

Ashely Booth

Seilforening:
Båtnavn: Lydia
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 211
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2
Total 10.06.2016 22:23:35 8:13:35 8:13:35 2

Hilde Thoresen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
IF 8:13:35 8:13:35
3 NOR-107

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
CAMPIONE

Nils Jarem

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107

Jonas Jarem

Seilforening:
Båtnavn: Campione
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3
Total 10.06.2016 22:24:01 8:14:01 8:14:01 3

Nils Jarem (Bærum Seilforening)
IF 8:14:01 8:14:01
4 NOR-128

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
MADELEINE

Robert Bay

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128

Arild Normann

Seilforening:
Båtnavn: Madeleine
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 128
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4
Total 10.06.2016 22:24:03 8:14:03 8:14:03 4

Robert Bay (Bærum Seilforening)
IF 8:14:03 8:14:03
5 NOR-30

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
IFNOT

Terje Johannesen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30

Per Osvalds

Seilforening:
Båtnavn: Ifnot
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 30
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5
Total 10.06.2016 22:25:39 8:15:39 8:15:39 5

Terje Johannesen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
IF 8:15:39 8:15:39
6 NOR-153

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
COMPROMISE

Trond Aasland

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153

Kåre Kurås

Seilforening:
Båtnavn: Compromise
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 153
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6
Total 10.06.2016 22:27:22 8:17:22 8:17:22 6

Trond Aasland (Bærum Seilforening)
IF 8:17:22 8:17:22
7 NOR-44

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
JENNIFER

Bernt Nissen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44

Kristoffer Beyer Nissen

Seilforening:
Båtnavn: Jennifer
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 44
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7
Total 10.06.2016 22:27:36 8:17:36 8:17:36 7

Bernt Nissen (Bærum Seilforening)
IF 8:17:36 8:17:36
8 NOR-176

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
CAPRIFOL

Bjørn Andersen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176

Alexander Smid

Seilforening:
Båtnavn: Caprifol
Båttype: If
Seilnummer: NOR 176
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8
Total 10.06.2016 22:27:59 8:17:59 8:17:59 8

Bjørn Andersen (Oslo Seilforening)
If 8:17:59 8:17:59
9 NOR-200

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
MARGODAPHNE

Margrete Helle

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200

Ove Jonsso

Seilforening:
Båtnavn: MargoDaphne
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 200
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9
Total 10.06.2016 22:29:05 8:19:05 8:19:05 9

Margrete Helle (Hurum Seilforening)
IF 8:19:05 8:19:05
10 NOR-39

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
NEW DEAL

Bjørn Rud

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39

Jens Andersen

Seilforening:
Båtnavn: New Deal
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 39
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10
Total 10.06.2016 22:30:31 8:20:31 8:20:31 10

Bjørn Rud (Oslo Seilforening)
IF 8:20:31 8:20:31
11 NOR-21

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
FI

Christian Huse

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21

Jo Borchsenius

Seilforening:
Båtnavn: FI
Båttype: IF-båt
Seilnummer: NOR 21
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11
Total 10.06.2016 22:32:24 8:22:24 8:22:24 11

Christian Huse (Kongelig Norsk Seilforening)
IF-båt 8:22:24 8:22:24
12 NOR-220

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
KALEBASS

Jan Kolbjørnsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220

Tine Kolbjørnsen

Seilforening:
Båtnavn: Kalebass
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 220
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12
Total 10.06.2016 22:35:55 8:25:55 8:25:55 12

Jan Kolbjørnsen (Bærum Seilforening)
IF 8:25:55 8:25:55
13 NOR-63

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
PATRICIA LL

Svein Heglund

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63

Kristian Skavang

Seilforening:
Båtnavn: Patricia ll
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 63
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13
Total 10.06.2016 22:37:01 8:27:01 8:27:01 13

Svein Heglund (Asker Seilforening)
IF 8:27:01 8:27:01
14 NOR-199

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
SUSHI

Karoline Ihlen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199

Erik Strand

Seilforening:
Båtnavn: Sushi
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 199
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14
Total 10.06.2016 22:42:59 8:32:59 8:32:59 14

Karoline Ihlen (Bærum Seilforening)
IF 8:32:59 8:32:59
15 NOR-77

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
JUNO

Morten Mero

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77

Anders Slembe

Seilforening:
Båtnavn: Juno
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 77
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15
Total 10.06.2016 22:43:35 8:33:35 8:33:35 15

Morten Mero (Bærum Seilforening)
IF 8:33:35 8:33:35
16 NOR-90

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
RISING SUN

Frode Vasholmen

Seilforening: Hallingdal Seilforening
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90

Odd Bruer

Seilforening:
Båtnavn: Rising Sun
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 90
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16
Total 10.06.2016 22:43:56 8:33:56 8:33:56 16

Frode Vasholmen (Hallingdal Seilforening)
IF 8:33:56 8:33:56
17 NOR-222

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
BANANAS

Steinar Mollan

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222

Gustavo Ribbe

Seilforening:
Båtnavn: Bananas
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 222
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17
Total 10.06.2016 22:45:55 8:35:55 8:35:55 17

Steinar Mollan (Bærum Seilforening)
IF 8:35:55 8:35:55
18 NOR-202

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
TRINITA

Kjell Johansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202

Thomas Svendsen

Seilforening:
Båtnavn: Trinita
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 202
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18
Total 10.06.2016 22:57:23 8:47:23 8:47:23 18

Kjell Johansen (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 8:47:23 8:47:23
19 NOR-26

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
SLOGEN

Tommie Gallefoss

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26

Agnar Thesen

Seilforening:
Båtnavn: Slogen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 26
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19
Total 10.06.2016 23:00:23 8:50:23 8:50:23 19

Tommie Gallefoss (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 8:50:23 8:50:23
20 NOR-116

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
VINDSKIFT

Pål Hellum

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vindskift
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20
Total 10.06.2016 23:05:45 8:55:45 8:55:45 20

Pål Hellum (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 8:55:45 8:55:45
21 NOR-170

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
FIFFI

Nils Herland

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170

Per Martin Landfald

Seilforening:
Båtnavn: Fiffi
Båttype: If
Seilnummer: NOR 170
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21
Total 10.06.2016 23:06:13 8:56:13 8:56:13 21

Nils Herland (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
If 8:56:13 8:56:13
22 NOR-196

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
BOMLE III

Lars Olav Jahre

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bomle III
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22
Total 10.06.2016 23:07:12 8:57:12 8:57:12 22

Lars Olav Jahre (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 8:57:12 8:57:12
23 S-191

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
BODIL

Rune Søgnen

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191

Susanne Kaun

Seilforening:
Båtnavn: Bodil
Båttype: IF
Seilnummer: S 191
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23
Total 10.06.2016 23:13:29 9:03:29 9:03:29 23

Rune Søgnen (Ullern Seilforening)
IF 9:03:29 9:03:29
24 NOR-141

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
FANT

Tom Bruton

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141

jens gulowsen

Seilforening:
Båtnavn: fant
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 141
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24
Total 10.06.2016 23:29:17 9:19:17 9:19:17 24

Tom Bruton (Kongelig Norsk Seilforening)
IF 9:19:17 9:19:17
25 NOR-11

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
S/Y MULDVARPEN

Christian Hellkås

Seilforening: Lakseberget
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11

Per Levik

Seilforening:
Båtnavn: S/Y Muldvarpen
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25
Total 10.06.2016 23:52:35 9:42:35 9:42:35 25

Christian Hellkås (Lakseberget)
IF 9:42:35 9:42:35
26 NOR-165

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26
DASBOOT

Bjørnar Bjørgum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165

Nicholas Klem

Seilforening:
Båtnavn: DASBOOT
Båttype: IF
Seilnummer: NOR 165
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 26
Total DNC 26

Bjørnar Bjørgum (Bundefjorden Seilforening)
IF DNC

Klassiske treseilere (Pantaenius) - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-2

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
LE CID

lars tingstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Le cid
Båttype: 12 mcr
Seilnummer: NOR 2
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1
Total 10.06.2016 20:13:11 6:23:11 10:05:25 1

lars tingstad (Kongelig Norsk Seilforening)
12 mcr 6:23:11 10:05:25
2 N-11

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
VEMA III

Eric Svenkerud

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11

Nils Andreas Svenkerud

Seilforening:
Båtnavn: Vema III
Båttype: 12mR
Seilnummer: N 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2
Total 10.06.2016 20:01:20 6:11:20 10:08:59 2

Eric Svenkerud (Kongelig Norsk Seilforening)
12mR 6:11:20 10:08:59
3 NOR-91

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
MAGDALENA

Einar-Arnt Hansen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91

Magdalena Fabczak

Seilforening:
Båtnavn: Magdalena
Båttype: Knarr
Seilnummer: NOR 91
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3
Total 10.06.2016 22:34:29 8:44:29 10:18:53 3

Einar-Arnt Hansen (Kongelig Norsk Seilforening)
Knarr 8:44:29 10:18:53
4 NOR-13957

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
CLUPEA

Hans Olav Hauglund

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957

Jan Ingar Rosted

Seilforening:
Båtnavn: Clupea
Båttype: K 38
Seilnummer: NOR 13957
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4
Total 10.06.2016 22:19:15 8:29:15 10:41:39 4

Hans Olav Hauglund (Horten Seilforening)
K 38 8:29:15 10:41:39
5 AFG-11

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
MAGDA XIII

Einar A Sissener

Seilforening: Sandefjord Seilforening
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11

Esben Glad

Seilforening:
Båtnavn: Magda XIII
Båttype: 15-meter
Seilnummer: AFG 11
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5
Total 10.06.2016 20:02:26 6:12:26 11:29:00 5

Einar A Sissener (Sandefjord Seilforening)
15-meter 6:12:26 11:29:00
6 NOR-1

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6
NORA

Leif Erik Loftesnes

Seilforening: Klassisk Treseiler Klub
Båtnavn: Nora
Båttype: One Off
Seilnummer: NOR 1
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 6
Total DNC 6

Leif Erik Loftesnes (Klassisk Treseiler Klub)
One Off DNC

Maxiklassen u/spinnaker (Pantaenius)- Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-4939

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939

Terje Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
Total 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
CHRISTIANE

Christer Dramstad Aas

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939

Terje Helgesen

Seilforening:
Båtnavn: Christiane
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 4939
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1
Total 10.06.2016 22:50:28 8:40:28 7:14:35 1

Christer Dramstad Aas (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Maxi 95 8:40:28 7:14:35
2 NOR-7849

John Ottar Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849

Håvard Akselsen

Seilforening:
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
Total 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
SOMLE

John Ottar Akselsen

Seilforening: Grimstad Seilforening
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849

Håvard Akselsen

Seilforening:
Båtnavn: Somle
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 7849
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2
Total 10.06.2016 23:19:10 9:09:10 7:23:33 2

John Ottar Akselsen (Grimstad Seilforening)
Maxi 95 9:09:10 7:23:33
3 NOR-2131

Axel Wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
LILL

Axel Wiborg

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Lill
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2131
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3
Total 11.06.2016 00:02:26 9:52:26 7:45:03 3

Axel Wiborg (Nesodden Seilforening)
Maxi 77 9:52:26 7:45:03
4 NOR-2906

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906

Frikk Herding Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
Total 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
BL?ERNE

Fredrik Hertzberg

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906

Frikk Herding Solberg

Seilforening:
Båtnavn: Bl?erne
Båttype: maxi 77
Seilnummer: NOR 2906
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4
Total 11.06.2016 00:23:20 10:13:20 8:01:28 4

Fredrik Hertzberg (Kongelig Norsk Seilforening)
maxi 77 10:13:20 8:01:28
5 NOR-2713

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
Total 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
HELMAX

Lasse Kristiansen

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713

Tor Magne Gustavsen

Seilforening:
Båtnavn: HelmaX
Båttype: MAXI 95
Seilnummer: NOR 2713
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5
Total 11.06.2016 00:12:39 10:02:39 8:05:44 5

Lasse Kristiansen (Bundefjorden Seilforening)
MAXI 95 10:02:39 8:05:44
6 NOR-3135

ronny hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135

John Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
Total 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
FISKELYKKE

ronny hansen

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135

John Christensen

Seilforening:
Båtnavn: Fiskelykke
Båttype: Maxi77
Seilnummer: NOR 3135
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6
Total 11.06.2016 00:50:21 10:40:21 8:22:40 6

ronny hansen (Skøyen Seilforening)
Maxi77 10:40:21 8:22:40
7 NOR-2050

Trond Hamre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050

Rune Hamre

Seilforening:
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
Total 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
CLUB TROPICANA

Trond Hamre

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050

Rune Hamre

Seilforening:
Båtnavn: Club Tropicana
Båttype: Maxi 77
Seilnummer: NOR 2050
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7
Total 11.06.2016 00:55:10 10:45:10 8:26:27 7

Trond Hamre (Asker Seilforening)
Maxi 77 10:45:10 8:26:27

NOR- R M1 (Haugen Gruppen) - Bane M

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-49

Anders Westrum

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
Total 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
RED

Anders Westrum

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49

Sondre Dahle

Seilforening:
Båtnavn: RED
Båttype: H-båt
Seilnummer: NOR 49
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1
Total 10.06.2016 21:51:42 7:31:42 5:57:44 1

Anders Westrum (Åsgårdstrand Seilforening)
H-båt 7:31:42 5:57:44
2 NOR-1669

Tom Hansen

Seilforening: Gjøvik Seilforening
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669

Inger Kristine Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
Total 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
KAOS

Tom Hansen

Seilforening: Gjøvik Seilforening
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669

Inger Kristine Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Kaos
Båttype: Hunter sonata
Seilnummer: NOR 1669
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2
Total 10.06.2016 22:42:13 8:22:13 6:11:08 2

Tom Hansen (Gjøvik Seilforening)
Hunter sonata 8:22:13 6:11:08
3 NOR-74

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Andreas Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
Total 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
HVITE ØRN

JØRGEN SELMER THON

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74

Jens Andreas Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Hvite Ørn
Båttype: h-båt
Seilnummer: NOR 74
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3
Total 10.06.2016 22:02:39 7:42:39 6:12:23 3

JØRGEN SELMER THON (Bærum Seilforening)
h-båt 7:42:39 6:12:23
4 NOR-9401

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
Total 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
FRYD

Svein Erik Refsnes

Seilforening: Ålesunds Seilforening
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401

Arve Refsnes

Seilforening:
Båtnavn: FRYD
Båttype: Maxi 909
Seilnummer: NOR 9401
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4
Total 10.06.2016 21:50:30 7:30:30 6:17:31 4

Svein Erik Refsnes (Ålesunds Seilforening)
Maxi 909 7:30:30 6:17:31
5 NOR-4116

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
FORGUSEN

Eline Norum Snerlebakken

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116

Jørn Norum Listerud

Seilforening:
Båtnavn: Forgusen
Båttype: Forgus 31
Seilnummer: NOR 4116
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5
Total 10.06.2016 21:46:29 7:26:29 6:19:30 5

Eline Norum Snerlebakken (Moss Seilforening)
Forgus 31 7:26:29 6:19:30
6 NOR-8951

arne walaas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951

Marco Rioda

Seilforening:
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
Total 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
KOLLEKTEN

arne walaas

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951

Marco Rioda

Seilforening:
Båtnavn: kollekten
Båttype: sunwind 27
Seilnummer: NOR 8951
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6
Total 10.06.2016 22:40:02 8:20:02 6:38:01 6

arne walaas (Asker Seilforening)
sunwind 27 8:20:02 6:38:01
7 NOR-3872

stig rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872

Fredrik Major

Seilforening:
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
Total 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
ELLA HVAL

stig rolfsvåg

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872

Fredrik Major

Seilforening:
Båtnavn: Ella Hval
Båttype: Spekkhugger
Seilnummer: NOR 3872
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7
Total 10.06.2016 22:27:19 8:07:19 6:41:32 7

stig rolfsvåg (Moss Seilforening)
Spekkhugger 8:07:19 6:41:32
8 NOR-9074

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
Total 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
GUNNELA

Jan Ole Nordfjord

Seilforening: Skøyen Seilforening
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074

Øivind Branæs

Seilforening:
Båtnavn: Gunnela
Båttype: Magnific Midget
Seilnummer: NOR 9074
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8
Total 10.06.2016 23:22:23 9:02:23 6:45:09 8

Jan Ole Nordfjord (Skøyen Seilforening)
Magnific Midget 9:02:23 6:45:09
9 NOR-4270

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
CAPRERA

Kjell Norbom

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270

Hans Marius Norbom

Seilforening:
Båtnavn: Caprera
Båttype: Hallberg-Rassy 312
Seilnummer: NOR 4270
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9
Total 10.06.2016 22:50:28 8:30:28 7:00:37 9

Kjell Norbom (Bærum Seilforening)
Hallberg-Rassy 312 8:30:28 7:00:37
10 NOR-1436

Adrian Hessel-Rütter

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436

Haakon Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
Total 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
ZERO EMISSION

Adrian Hessel-Rütter

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436

Haakon Hammer

Seilforening:
Båtnavn: Zero Emission
Båttype: Albin Accent
Seilnummer: NOR 1436
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10
Total 10.06.2016 23:30:11 9:10:11 7:04:44 10

Adrian Hessel-Rütter (Ullern Seilforening)
Albin Accent 9:10:11 7:04:44
11 NOR-1897

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Espen Gulbrandsen

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
Total 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
BUCKY BULLET

Stian Gjelsnes

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897

Espen Gulbrandsen

Seilforening:
Båtnavn: Bucky Bullet
Båttype: Willing 31
Seilnummer: NOR 1897
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11
Total 10.06.2016 22:49:57 8:29:57 7:04:47 11

Stian Gjelsnes (Bundefjorden Seilforening)
Willing 31 8:29:57 7:04:47
12 NOR-12155

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
Total 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
GLEDE II

ALBERT A. BJØRNSUND

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155

Liv Hilden

Seilforening:
Båtnavn: Glede II
Båttype: Bavaria 30C
Seilnummer: NOR 12155
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12
Total 10.06.2016 22:46:02 8:26:02 7:20:14 12

ALBERT A. BJØRNSUND (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 30C 8:26:02 7:20:14
13 NOR-1974

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
DUVA

Kristian Høvik Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974

Frederik Andersen

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Skipjack 22
Seilnummer: NOR 1974
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13
Total 11.06.2016 00:06:10 9:46:10 7:27:49 13

Kristian Høvik Eide (Hurum Seilforening)
Skipjack 22 9:46:10 7:27:49
14 NOR-4591

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
FILTERFREE

Marius Olsen

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591

Steinar Meyer Anthonsen

Seilforening:
Båtnavn: FilterFree
Båttype: Beneteau First 30E
Seilnummer: NOR 4591
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14
Total 11.06.2016 01:11:59 10:51:59 9:47:26 14

Marius Olsen (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Beneteau First 30E 10:51:59 9:47:26

NOR-R H1 (Haugen Gruppen) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-6341

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341

Jens Kristian Hersløv

Seilforening:
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
Total 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
GO' TID

Torbjørn Holthe

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341

Jens Kristian Hersløv

Seilforening:
Båtnavn: Go' Tid
Båttype: Omega 34
Seilnummer: NOR 6341
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1
Total 11.06.2016 00:48:57 10:28:57 8:57:07 1

Torbjørn Holthe (Bærum Seilforening)
Omega 34 10:28:57 8:57:07
2 NOR-6505

Christian Thorstensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505

Hans Henrik Seierstad

Seilforening:
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
Total 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
CAPRICE

Christian Thorstensen

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505

Hans Henrik Seierstad

Seilforening:
Båtnavn: Caprice
Båttype: Albin Alpha
Seilnummer: NOR 6505
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2
Total 11.06.2016 01:06:46 10:46:46 9:13:37 2

Christian Thorstensen (Drammens Seilforening)
Albin Alpha 10:46:46 9:13:37
3 NOR-14710

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
Total 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
LIVLIG

John Harald Henriksen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710

Kjell Hundeide

Seilforening:
Båtnavn: Livlig
Båttype: Jeanneau Sun Odessey 30i
Seilnummer: NOR 14710
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3
Total 11.06.2016 00:58:52 10:38:52 9:14:32 3

John Harald Henriksen (Bærum Seilforening)
Jeanneau Sun Odessey 30i 10:38:52 9:14:32
4 NOR-7864

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
ALLEGRO

Gunnar Hannibal Lie

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864

Geir Øyvind Skauli

Seilforening:
Båtnavn: Allegro
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 7864
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4
Total 11.06.2016 00:45:38 10:25:38 9:15:33 4

Gunnar Hannibal Lie (Brevik Seilforening)
Maxi 999 10:25:38 9:15:33
5 NOR-6082

Sven Ellefsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082

Didrik Ellefsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
STELLA

Sven Ellefsen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082

Didrik Ellefsen

Seilforening:
Båtnavn: Stella
Båttype: Comfortina 32
Seilnummer: NOR 6082
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5
Total 11.06.2016 01:06:02 10:46:02 9:20:45 5

Sven Ellefsen (Kongelig Norsk Seilforening)
Comfortina 32 10:46:02 9:20:45
6 NOR-5105

Truls Daae Starheim

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105

Mathias Starheim Ruud

Seilforening:
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
Total 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
EIR IV

Truls Daae Starheim

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105

Mathias Starheim Ruud

Seilforening:
Båtnavn: EIR IV
Båttype: Albin Delta
Seilnummer: NOR 5105
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6
Total 11.06.2016 01:18:36 10:58:36 9:21:07 6

Truls Daae Starheim (Nesodden Seilforening)
Albin Delta 10:58:36 9:21:07
7 NOR-7626

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Thomas Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
Total 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
SKUMPA

Thomas Sund

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626

Thomas Rønneberg Nielsen

Seilforening:
Båtnavn: Skumpa
Båttype: Dehler 34, Optima 101
Seilnummer: NOR 7626
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7
Total 11.06.2016 00:56:41 10:36:41 9:21:33 7

Thomas Sund (Hurum Seilforening)
Dehler 34, Optima 101 10:36:41 9:21:33
8 NOR-5175

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8
INDY

RAGNAR ANDREASSEN

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175

Aksel Andreassen

Seilforening:
Båtnavn: Indy
Båttype: Omega 30
Seilnummer: NOR 5175
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 9
Total 11.06.2016 01:03:40 10:43:40 9:22:33 8

RAGNAR ANDREASSEN (Bundefjorden Seilforening)
Omega 30 10:43:40 9:22:33
9 NOR-4159

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9
YODA

David Skogan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159

Nick Mowll

Seilforening:
Båtnavn: Yoda
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 4159
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 10
Total 11.06.2016 00:56:49 10:36:49 9:22:56 9

David Skogan (Kongelig Norsk Seilforening)
Scanmar 33 10:36:49 9:22:56
10 NOR-7051

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10
FRIDA

Arne Husevåg

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051

Erik Foss

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Scanmar 345
Seilnummer: NOR 7051
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 11
Total 11.06.2016 00:53:40 10:33:40 9:23:57 10

Arne Husevåg (Asker Seilforening)
Scanmar 345 10:33:40 9:23:57
11 NOR-2515

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Henning Refshauge Vahr

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 12
Total 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 11
MAREN

Arne Refshauge

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515

Henning Refshauge Vahr

Seilforening:
Båtnavn: Maren
Båttype: Comfort 30
Seilnummer: NOR 2515
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 12
Total 11.06.2016 01:25:25 11:05:25 9:26:16 11

Arne Refshauge (Røyken Seilforening)
Comfort 30 11:05:25 9:26:16
12 NOR-5052

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12
LA NOVA II

Stein Erichsrud

Seilforening: Horten Seilforening
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052

Towe Levi Håheim

Seilforening:
Båtnavn: La Nova II
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5052
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 13
Total 11.06.2016 01:07:40 10:47:40 9:31:26 12

Stein Erichsrud (Horten Seilforening)
Albin Nova 10:47:40 9:31:26
13 NOR-657

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13
SI-SI

Erik Grimsgaard

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657

Christian Gottfredsen

Seilforening:
Båtnavn: Si-Si
Båttype: Maxi 95
Seilnummer: NOR 657
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 14
Total 11.06.2016 01:30:25 11:10:25 9:34:32 13

Erik Grimsgaard (Asker Seilforening)
Maxi 95 11:10:25 9:34:32
14 NOR-5952

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14
EXCITER

Oddvar Eide

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952

Anniken Næss

Seilforening:
Båtnavn: Exciter
Båttype: Scanmar 33
Seilnummer: NOR 5952
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 15
Total 11.06.2016 01:06:16 10:46:16 9:36:28 14

Oddvar Eide (Hurum Seilforening)
Scanmar 33 10:46:16 9:36:28
15 NOR-14595

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15
FELICITY

Geir Reigstad

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595

Aleksander Reigstad

Seilforening:
Båtnavn: Felicity
Båttype: Bavaria 32 AC
Seilnummer: NOR 14595
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 16
Total 11.06.2016 01:52:24 11:32:24 10:05:51 15

Geir Reigstad (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 32 AC 11:32:24 10:05:51
16 NOR-14479

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16
AURORA BOREALIS

Aleksander Wasland

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479

Kristin Wasland

Seilforening:
Båtnavn: Aurora Borealis
Båttype: Bavaria 30
Seilnummer: NOR 14479
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 17
Total 11.06.2016 01:42:44 11:22:44 10:06:56 16

Aleksander Wasland (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 30 11:22:44 10:06:56
17 NOR-3500

Jeppe Bergan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 18
Total 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 17
KARTELLET

Jeppe Bergan

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500

Gjermund Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Kartellet
Båttype: Maxi 80 Racer
Seilnummer: NOR 3500
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 18
Total 11.06.2016 01:51:59 11:31:59 10:13:05 17

Jeppe Bergan (Kongelig Norsk Seilforening)
Maxi 80 Racer 11:31:59 10:13:05
18 NOR-13944

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18
JUTLANDIA II

POUL MIKKELSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944

Kåre Idar Moljord

Seilforening:
Båtnavn: Jutlandia II
Båttype: Beneteau Oceanis 323 Clipper
Seilnummer: NOR 13944
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 19
Total 11.06.2016 03:05:40 12:45:40 11:16:05 18

POUL MIKKELSEN (Bærum Seilforening)
Beneteau Oceanis 323 Clipper 12:45:40 11:16:05
19 NOR-1021

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19
PENNY

Morten Rustad

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021

Anders Rustad

Seilforening:
Båtnavn: Penny
Båttype: Contention 30
Seilnummer: NOR 1021
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:30 10:43:30 9:21:46 DSQ 8
Total DSQ 19

Morten Rustad (Fredrikstad Seilforening)
Contention 30 DSQ

NOR-R H2 (Haugen Gruppen) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-6807

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807

Mathias Mannermaa

Seilforening:
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Total 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
APHROMANN

Daniel Ingebretsen

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807

Mathias Mannermaa

Seilforening:
Båtnavn: Aphromann
Båttype: Aphrodite 101
Seilnummer: NOR 6807
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1
Total 11.06.2016 00:51:23 10:01:23 8:57:38 1

Daniel Ingebretsen (Hurum Seilforening)
Aphrodite 101 10:01:23 8:57:38
2 NOR-11156

Vidar Dahl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156

Ingvild Tangen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
Total 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
KIDA

Vidar Dahl

Seilforening: Sarpsborg Seilforening
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156

Ingvild Tangen Nilsen

Seilforening:
Båtnavn: KIDA
Båttype: Linjett 35
Seilnummer: NOR 11156
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6
Total 11.06.2016 00:46:21 9:56:21 9:26:40 6

Vidar Dahl (Sarpsborg Seilforening)
Linjett 35 10:01:21 9:04:41
3 NOR-10750

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
DUPPEN

Jon Liverud

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750

Trygve Isaksen

Seilforening:
Båtnavn: Duppen
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 10750
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:11:06 2

Jon Liverud (Bærum Seilforening)
Elan 31 10:13:42 9:11:06
4 NOR-9057

Sigurd Ellingsen Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Athene
Båttype: F&C 44
Seilnummer: NOR 9057

Jørgen Sletten

Seilforening:
Båtnavn: Athene
Båttype: F&C 44
Seilnummer: NOR 9057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:57:14 10:07:14 9:11:22 3
Total 11.06.2016 00:57:14 10:07:14 9:11:22 3
ATHENE

Sigurd Ellingsen Lie

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Athene
Båttype: F&C 44
Seilnummer: NOR 9057

Jørgen Sletten

Seilforening:
Båtnavn: Athene
Båttype: F&C 44
Seilnummer: NOR 9057
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:57:14 10:07:14 9:11:22 3
Total 11.06.2016 00:57:14 10:07:14 9:11:22 3

Sigurd Ellingsen Lie (Kongelig Norsk Seilforening)
F&C 44 10:07:14 9:11:22
5 NOR-11110

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Total 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
LUPONA

wolfgang eichstetter

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110

Gunnar Ebner

Seilforening:
Båtnavn: Lupona
Båttype: Kron
Seilnummer: NOR 11110
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4
Total 11.06.2016 01:16:50 10:26:50 9:20:23 4

wolfgang eichstetter (Asker Seilforening)
Kron 10:26:50 9:20:23
6 GBR-4297

Joey Gough

Seilforening: Royal Highland Yacht club
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297

Tyge Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
Total 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
TANGLE O' THE ISLES

Joey Gough

Seilforening: Royal Highland Yacht club
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297

Tyge Olsen

Seilforening:
Båtnavn: Tangle o' the Isles
Båttype: First32s5
Seilnummer: GBR 4297
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5
Total 11.06.2016 01:23:16 10:33:16 9:25:30 5

Joey Gough (Royal Highland Yacht club)
First32s5 10:33:16 9:25:30
7 NOR-6169

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Håvard Synnes

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
Total 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
SY CAMILLA

ARNE OLAV HOMMEFOSS

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169

Håvard Synnes

Seilforening:
Båtnavn: SY Camilla
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6169
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7
Total 11.06.2016 01:13:49 10:23:49 9:27:02 7

ARNE OLAV HOMMEFOSS (Tønsberg Seilforening)
Sweden Yachts 340 10:23:49 9:27:02
8 NOR-4960

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960

Espen Nysted

Seilforening:
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:40 10:39:40 9:29:56 8
Total 11.06.2016 01:29:40 10:39:40 9:29:56 8
MATHILDE

Morten Sollerud

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960

Espen Nysted

Seilforening:
Båtnavn: Mathilde
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 4960
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:40 10:39:40 9:29:56 8
Total 11.06.2016 01:29:40 10:39:40 9:29:56 8

Morten Sollerud (Asker Seilforening)
Albin Nova 10:39:40 9:29:56
9 NOR-13550

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550

Tor Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:46 10:33:46 9:31:39 9
Total 11.06.2016 01:23:46 10:33:46 9:31:39 9
TIMEOUT

Michael Kristiansen

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550

Tor Kristiansen

Seilforening:
Båtnavn: TimeOut
Båttype: Elan 31
Seilnummer: NOR 13550
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:23:46 10:33:46 9:31:39 9
Total 11.06.2016 01:23:46 10:33:46 9:31:39 9

Michael Kristiansen (Nesodden Seilforening)
Elan 31 10:33:46 9:31:39
10 NOR-4002

Egil Nystuen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002

Jim Fjelldal

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Total 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
BRISEN

Egil Nystuen

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002

Jim Fjelldal

Seilforening:
Båtnavn: Brisen
Båttype: Maxi Mixer
Seilnummer: NOR 4002
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10
Total 11.06.2016 01:26:55 10:36:55 9:33:13 10

Egil Nystuen (Tønsberg Seilforening)
Maxi Mixer 10:36:55 9:33:13
11 NOR-6815

Martin Smedsrud

Seilforening: Hamar Seilforening
Båtnavn: Roxy
Båttype: Laser 28
Seilnummer: NOR 6815

Thomas Smedsrud

Seilforening:
Båtnavn: Roxy
Båttype: Laser 28
Seilnummer: NOR 6815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:38:27 11
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:38:27 11
ROXY

Martin Smedsrud

Seilforening: Hamar Seilforening
Båtnavn: Roxy
Båttype: Laser 28
Seilnummer: NOR 6815

Thomas Smedsrud

Seilforening:
Båtnavn: Roxy
Båttype: Laser 28
Seilnummer: NOR 6815
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:38:27 11
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:38:27 11

Martin Smedsrud (Hamar Seilforening)
Laser 28 10:48:30 9:38:27
12 NOR-5164

Mats Larsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5164

Aksel Holmsen

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:37:14 10:47:14 9:40:34 12
Total 11.06.2016 01:37:14 10:47:14 9:40:34 12
FRIDA

Mats Larsson

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Frida
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5164

Aksel Holmsen

Seilforening:
Båtnavn: Frida
Båttype: Albin Nova
Seilnummer: NOR 5164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:37:14 10:47:14 9:40:34 12
Total 11.06.2016 01:37:14 10:47:14 9:40:34 12

Mats Larsson (Kongelig Norsk Seilforening)
Albin Nova 10:47:14 9:40:34
13 NOR-4410

DAG STEENSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Frille
Båttype: ScanKap 99
Seilnummer: NOR 4410

Roy Beswick

Seilforening:
Båtnavn: Frille
Båttype: ScanKap 99
Seilnummer: NOR 4410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:28:30 10:38:30 9:43:35 13
Total 11.06.2016 01:28:30 10:38:30 9:43:35 13
FRILLE

DAG STEENSEN

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Frille
Båttype: ScanKap 99
Seilnummer: NOR 4410

Roy Beswick

Seilforening:
Båtnavn: Frille
Båttype: ScanKap 99
Seilnummer: NOR 4410
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:28:30 10:38:30 9:43:35 13
Total 11.06.2016 01:28:30 10:38:30 9:43:35 13

DAG STEENSEN (Bærum Seilforening)
ScanKap 99 10:38:30 9:43:35
14 NOR-10216

Harald Lillevik

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Mamar 2
Båttype: Beneteau Oceanis 331
Seilnummer: NOR 10216

Marius Lillevik

Seilforening:
Båtnavn: Mamar 2
Båttype: Beneteau Oceanis 331
Seilnummer: NOR 10216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:00 10:45:00 9:43:43 14
Total 11.06.2016 01:35:00 10:45:00 9:43:43 14
MAMAR 2

Harald Lillevik

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Mamar 2
Båttype: Beneteau Oceanis 331
Seilnummer: NOR 10216

Marius Lillevik

Seilforening:
Båtnavn: Mamar 2
Båttype: Beneteau Oceanis 331
Seilnummer: NOR 10216
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:35:00 10:45:00 9:43:43 14
Total 11.06.2016 01:35:00 10:45:00 9:43:43 14

Harald Lillevik (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Beneteau Oceanis 331 10:45:00 9:43:43
15 SWE-164

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164

Maria Bergman Kläth

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
MENINA

Christer Kläth

Seilforening: Strömstads Segelsällskap
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164

Maria Bergman Kläth

Seilforening:
Båtnavn: Menina
Båttype: Omega 34
Seilnummer: SWE 164
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15
Total 11.06.2016 01:38:30 10:48:30 9:50:00 15

Christer Kläth (Strömstads Segelsällskap)
Omega 34 10:48:30 9:50:00
16 NOR-6437

Andrew Bekkelund

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lyst
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6437

Tor Arne Risnes

Seilforening:
Båtnavn: Lyst
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:35 10:43:35 9:51:27 16
Total 11.06.2016 01:33:35 10:43:35 9:51:27 16
LYST

Andrew Bekkelund

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Lyst
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6437

Tor Arne Risnes

Seilforening:
Båtnavn: Lyst
Båttype: Sweden Yachts 340
Seilnummer: NOR 6437
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:33:35 10:43:35 9:51:27 16
Total 11.06.2016 01:33:35 10:43:35 9:51:27 16

Andrew Bekkelund (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Sweden Yachts 340 10:43:35 9:51:27
17 NOR-11361

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Thor Are Helge

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
Total 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
CAOS

Håkon J. Helge

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361

Thor Are Helge

Seilforening:
Båtnavn: CAOS
Båttype: Sun Odyssey 35
Seilnummer: NOR 11361
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17
Total 11.06.2016 01:53:14 11:03:14 9:51:36 17

Håkon J. Helge (Bærum Seilforening)
Sun Odyssey 35 11:03:14 9:51:36
18 NOR-8348

Øyvind Mobech

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348

Tore Trogstad Eia

Seilforening:
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:24 11:00:24 9:55:01 18
Total 11.06.2016 01:50:24 11:00:24 9:55:01 18
HILDE

Øyvind Mobech

Seilforening: Ullern Seilforening
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348

Tore Trogstad Eia

Seilforening:
Båtnavn: Hilde
Båttype: Maxi 999
Seilnummer: NOR 8348
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:50:24 11:00:24 9:55:01 18
Total 11.06.2016 01:50:24 11:00:24 9:55:01 18

Øyvind Mobech (Ullern Seilforening)
Maxi 999 11:00:24 9:55:01
19 NOR-9814

Philip Garborg

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814

Paal Garborg

Seilforening:
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Total 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
ORIANA

Philip Garborg

Seilforening: Hurum Seilforening
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814

Paal Garborg

Seilforening:
Båtnavn: Oriana
Båttype: Bavaria 34
Seilnummer: NOR 9814
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19
Total 11.06.2016 01:58:40 11:08:40 10:03:48 19

Philip Garborg (Hurum Seilforening)
Bavaria 34 11:08:40 10:03:48
20 NOR-14593

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593

Elin Kjellby

Seilforening:
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 20
Total DNC 20
FRK.HANSEN

Terje Hogsnes

Seilforening: Gåsøkalven Seilselskab
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593

Elin Kjellby

Seilforening:
Båtnavn: Frk.Hansen
Båttype: Hanse 320
Seilnummer: NOR 14593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål DNC 20
Total DNC 20

Terje Hogsnes (Gåsøkalven Seilselskab)
Hanse 320 DNC

NOR-R H3 (Pantaenius) - Bane H

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-3196

Christian Grimsgaard

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196

gaute andresen

Seilforening:
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Total 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
IGGY

Christian Grimsgaard

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196

gaute andresen

Seilforening:
Båtnavn: Iggy
Båttype: Dehler db 1
Seilnummer: NOR 3196
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1
Total 11.06.2016 00:49:08 9:59:08 9:19:35 1

Christian Grimsgaard (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Dehler db 1 9:59:08 9:19:35
2 NOR-6251

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251

Trond Renshusløkken

Seilforening:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:57:35 10:07:35 9:23:13 2
Total 11.06.2016 00:57:35 10:07:35 9:23:13 2
RED LADY

Petter Albrektsen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251

Trond Renshusløkken

Seilforening:
Båtnavn: Red lady
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 6251
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:57:35 10:07:35 9:23:13 2
Total 11.06.2016 00:57:35 10:07:35 9:23:13 2

Petter Albrektsen (Bærum Seilforening)
Contrast 36 10:07:35 9:23:13
3 NOR-10629

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:09 10:18:09 9:24:59 3
Total 11.06.2016 01:08:09 10:18:09 9:24:59 3
SINBAD

Bjørn Hansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629

Ole Christian Wasenden

Seilforening:
Båtnavn: Sinbad
Båttype: Impala 31
Seilnummer: NOR 10629
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:08:09 10:18:09 9:24:59 3
Total 11.06.2016 01:08:09 10:18:09 9:24:59 3

Bjørn Hansen (Bærum Seilforening)
Impala 31 10:18:09 9:24:59
4 NOR-15566

Alex Rosen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Dehler 38 13-
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:25 9:46:25 9:34:06 4
Total 11.06.2016 00:36:25 9:46:25 9:34:06 4
NN

Alex Rosen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: NN
Båttype: Dehler 38 13-
Seilnummer: NOR 15566
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:25 9:46:25 9:34:06 4
Total 11.06.2016 00:36:25 9:46:25 9:34:06 4

Alex Rosen (Oslo Seilforening)
Dehler 38 13- 9:46:25 9:34:06
5 NOR-9107

Bjørn M Clason

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107

Gunnar Morland

Seilforening:
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Total 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
VIBE II

Bjørn M Clason

Seilforening: Soon Seilforening
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107

Gunnar Morland

Seilforening:
Båtnavn: Vibe II
Båttype: Dehler 33
Seilnummer: NOR 9107
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5
Total 11.06.2016 00:51:35 10:01:35 9:35:06 5

Bjørn M Clason (Soon Seilforening)
Dehler 33 10:01:35 9:35:06
6 NOR-3571

Helge Nordahl

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571

Ansgar Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
Total 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
DON - NIX

Helge Nordahl

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571

Ansgar Danielsen

Seilforening:
Båtnavn: Don - Nix
Båttype: x-102
Seilnummer: NOR 3571
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6
Total 11.06.2016 01:04:07 10:14:07 9:36:02 6

Helge Nordahl (Bærum Seilforening)
x-102 10:14:07 9:36:02
7 NOR-10071

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Total 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
DULCINEA

Sergey Zaikov

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071

Olga Zaikova

Seilforening:
Båtnavn: Dulcinea
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 10071
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7
Total 11.06.2016 01:01:36 10:11:36 9:36:07 7

Sergey Zaikov (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 10:11:36 9:36:07
8 NOR-9188

Arild Bjørnulf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Tina
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 9188

Axel Bjørnulf

Seilforening:
Båtnavn: Tina
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 9188
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:30 10:12:30 9:39:25 8
Total 11.06.2016 01:02:30 10:12:30 9:39:25 8
TINA

Arild Bjørnulf

Seilforening: Fredrikstad Seilforening
Båtnavn: Tina
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 9188

Axel Bjørnulf

Seilforening:
Båtnavn: Tina
Båttype: Comfortina 35
Seilnummer: NOR 9188
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:02:30 10:12:30 9:39:25 8
Total 11.06.2016 01:02:30 10:12:30 9:39:25 8

Arild Bjørnulf (Fredrikstad Seilforening)
Comfortina 35 10:12:30 9:39:25
9 NOR-4847

Johanna Stigsdotter

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Freja
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 4847

Helge Mothes

Seilforening:
Båtnavn: Freja
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 4847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:30 10:25:30 9:42:20 9
Total 11.06.2016 01:15:30 10:25:30 9:42:20 9
FREJA

Johanna Stigsdotter

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Freja
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 4847

Helge Mothes

Seilforening:
Båtnavn: Freja
Båttype: Contrast 36
Seilnummer: NOR 4847
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:30 10:25:30 9:42:20 9
Total 11.06.2016 01:15:30 10:25:30 9:42:20 9

Johanna Stigsdotter (Bundefjorden Seilforening)
Contrast 36 10:25:30 9:42:20
10 NOR-10760

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760

Øivind A. Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:43:00 10
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:43:00 10
NAOMI

Ole Gunnar Tveiten

Seilforening: Asker
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760

Øivind A. Ekeberg

Seilforening:
Båtnavn: Naomi
Båttype: Jeanneau Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 10760
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:43:00 10
Total 11.06.2016 01:03:42 10:13:42 9:43:00 10

Ole Gunnar Tveiten (Asker)
Jeanneau Sun Fast 35 10:13:42 9:43:00
11 NOR-14427

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Total 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
BERENIKE

Pål Klavenes

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427

Nina Klavenes

Seilforening:
Båtnavn: Berenike
Båttype: Bavaria 36 AC
Seilnummer: NOR 14427
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11
Total 11.06.2016 01:11:42 10:21:42 9:43:09 11

Pål Klavenes (Brevik Seilforening)
Bavaria 36 AC 10:21:42 9:43:09
12 NOR-11009

Bjørn Tore Pettersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: VannaRi
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11009

Rune Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: VannaRi
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11009
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:44 10:14:44 9:44:36 12
Total 11.06.2016 01:04:44 10:14:44 9:44:36 12
VANNARI

Bjørn Tore Pettersen

Seilforening: Moss Seilforening
Båtnavn: VannaRi
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11009

Rune Fjellstad

Seilforening:
Båtnavn: VannaRi
Båttype: Sun Fast 35
Seilnummer: NOR 11009
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:04:44 10:14:44 9:44:36 12
Total 11.06.2016 01:04:44 10:14:44 9:44:36 12

Bjørn Tore Pettersen (Moss Seilforening)
Sun Fast 35 10:14:44 9:44:36
13 NOR-9099

Stein Løvstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099

Petter Løvstad

Seilforening:
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
Total 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
FIRST ONE

Stein Løvstad

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099

Petter Løvstad

Seilforening:
Båtnavn: First One
Båttype: First 33.7
Seilnummer: NOR 9099
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13
Total 11.06.2016 01:15:54 10:25:54 9:46:28 13

Stein Løvstad (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
First 33.7 10:25:54 9:46:28
14 NOR-12393

Paal Hegén-Jacobsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393

Inger Alexandersen

Seilforening:
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
Total 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
FORDEHLER

Paal Hegén-Jacobsen

Seilforening: Hvaler Seilforening
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393

Inger Alexandersen

Seilforening:
Båtnavn: ForDehler
Båttype: Dehler 41 DS
Seilnummer: NOR 12393
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14
Total 11.06.2016 00:44:33 9:54:33 9:50:58 14

Paal Hegén-Jacobsen (Hvaler Seilforening)
Dehler 41 DS 9:54:33 9:50:58
15 NOR-10259

Tore Øyvind Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Elvira
Båttype: Sun Legende 41
Seilnummer: NOR 10259

Kjetil Tveit Moen

Seilforening:
Båtnavn: Elvira
Båttype: Sun Legende 41
Seilnummer: NOR 10259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:29 10:31:29 9:52:57 15
Total 11.06.2016 01:21:29 10:31:29 9:52:57 15
ELVIRA

Tore Øyvind Moen

Seilforening: Brevik Seilforening
Båtnavn: Elvira
Båttype: Sun Legende 41
Seilnummer: NOR 10259

Kjetil Tveit Moen

Seilforening:
Båtnavn: Elvira
Båttype: Sun Legende 41
Seilnummer: NOR 10259
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:21:29 10:31:29 9:52:57 15
Total 11.06.2016 01:21:29 10:31:29 9:52:57 15

Tore Øyvind Moen (Brevik Seilforening)
Sun Legende 41 10:31:29 9:52:57
16 NOR-11593

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593

Kristoffer Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Total 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
NEMO

Mads Johansen

Seilforening: Bærum Seilforening
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593

Kristoffer Gregersen

Seilforening:
Båtnavn: Nemo
Båttype: Hanse 371
Seilnummer: NOR 11593
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16
Total 11.06.2016 01:31:02 10:41:02 9:53:35 16

Mads Johansen (Bærum Seilforening)
Hanse 371 10:41:02 9:53:35
17 NOR-11738

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738

Rune Aune

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Total 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
DUVA

Ketil Sollien

Seilforening: Tønsberg Seilforening
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738

Rune Aune

Seilforening:
Båtnavn: Duva
Båttype: Bavaria 37 Cruiser
Seilnummer: NOR 11738
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17
Total 11.06.2016 01:31:23 10:41:23 9:53:55 17

Ketil Sollien (Tønsberg Seilforening)
Bavaria 37 Cruiser 10:41:23 9:53:55
18 NOR-10767

Thorn Fredrik Hemsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767

Kenneth Riisa

Seilforening:
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Total 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
JENNIE

Thorn Fredrik Hemsen

Seilforening: Drøbaksund Seilforening
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767

Kenneth Riisa

Seilforening:
Båtnavn: Jennie
Båttype: Bavaria 36
Seilnummer: NOR 10767
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18
Total 11.06.2016 01:25:48 10:35:48 9:59:33 18

Thorn Fredrik Hemsen (Drøbaksund Seilforening)
Bavaria 36 10:35:48 9:59:33
19 NOR-9565

Iver Waalen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Euphoria
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 9565

Nicolai H. Løvenskiold

Seilforening:
Båtnavn: Euphoria
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:46 9:46:46 10:00:15 19
Total 11.06.2016 00:36:46 9:46:46 10:00:15 19
EUPHORIA

Iver Waalen

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Euphoria
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 9565

Nicolai H. Løvenskiold

Seilforening:
Båtnavn: Euphoria
Båttype: Luffe 43
Seilnummer: NOR 9565
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 00:36:46 9:46:46 10:00:15 19
Total 11.06.2016 00:36:46 9:46:46 10:00:15 19

Iver Waalen (Kongelig Norsk Seilforening)
Luffe 43 9:46:46 10:00:15
20 NOR-10535

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jeanneau Sun OD 37
Seilnummer: NOR 10535

Jens Bjørnstad

Seilforening:
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jeanneau Sun OD 37
Seilnummer: NOR 10535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:24 11:01:24 10:04:31 20
Total 11.06.2016 01:51:24 11:01:24 10:04:31 20
WINDSONG

Allan Bjørnstad

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jeanneau Sun OD 37
Seilnummer: NOR 10535

Jens Bjørnstad

Seilforening:
Båtnavn: Windsong
Båttype: Jeanneau Sun OD 37
Seilnummer: NOR 10535
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:51:24 11:01:24 10:04:31 20
Total 11.06.2016 01:51:24 11:01:24 10:04:31 20

Allan Bjørnstad (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun OD 37 11:01:24 10:04:31
21 NOR-14152

Tom Stønjum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Sagitta 5
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14152

Harald Stønjum

Seilforening:
Båtnavn: Sagitta 5
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:41 10:40:41 10:18:36 25
Total 11.06.2016 01:30:41 10:40:41 10:18:36 25
SAGITTA 5

Tom Stønjum

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Sagitta 5
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14152

Harald Stønjum

Seilforening:
Båtnavn: Sagitta 5
Båttype: Elan 310
Seilnummer: NOR 14152
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:30:41 10:40:41 10:18:36 25
Total 11.06.2016 01:30:41 10:40:41 10:18:36 25

Tom Stønjum (Bundefjorden Seilforening)
Elan 310 10:42:41 10:05:31
22 NOR-14043

Trond Svensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043

Tormod Svensen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Total 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
LANCING

Trond Svensen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043

Tormod Svensen

Seilforening:
Båtnavn: Lancing
Båttype: Scanner 361
Seilnummer: NOR 14043
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21
Total 11.06.2016 01:05:04 10:15:04 10:06:27 21

Trond Svensen (Asker Seilforening)
Scanner 361 10:15:04 10:06:27
23 NOR-10580

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580

Arild Hvattum

Seilforening:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:06:00 11:16:00 10:11:06 23
Total 11.06.2016 02:06:00 11:16:00 10:11:06 22
STAKKATO

Eirik Nordli

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580

Arild Hvattum

Seilforening:
Båtnavn: Stakkato
Båttype: First 27.7
Seilnummer: NOR 10580
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 02:06:00 11:16:00 10:11:06 23
Total 11.06.2016 02:06:00 11:16:00 10:11:06 22

Eirik Nordli (Bundefjorden Seilforening)
First 27.7 11:16:00 10:11:06
24 NOR-5908

Anders Heftye

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908

Thorsten Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 22
Total 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 23
ALEGRA

Anders Heftye

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908

Thorsten Larsen

Seilforening:
Båtnavn: Alegra
Båttype: Wasa 38
Seilnummer: NOR 5908
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 22
Total 11.06.2016 01:29:54 10:39:54 10:11:06 23

Anders Heftye (Oppegård Seilforening)
Wasa 38 10:39:54 10:11:06
25 NOR-9769

christopher bjelland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 9769

Morten Pretorius

Seilforening:
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 9769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:45:10 10:55:10 10:17:10 24
Total 11.06.2016 01:45:10 10:55:10 10:17:10 24
HEART OF GOLD

christopher bjelland

Seilforening: Røyken Seilforening
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 9769

Morten Pretorius

Seilforening:
Båtnavn: Heart of Gold
Båttype: Bavaria 38
Seilnummer: NOR 9769
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:45:10 10:55:10 10:17:10 24
Total 11.06.2016 01:45:10 10:55:10 10:17:10 24

christopher bjelland (Røyken Seilforening)
Bavaria 38 10:55:10 10:17:10
26 NOR-13725

Martin Lervold

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Enzo
Båttype: Oceanis 43
Seilnummer: NOR 13725

Tonje Lervold

Seilforening:
Båtnavn: Enzo
Båttype: Oceanis 43
Seilnummer: NOR 13725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:43:52 10:53:52 10:53:52 26
Total 11.06.2016 01:43:52 10:53:52 10:53:52 26
ENZO

Martin Lervold

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Enzo
Båttype: Oceanis 43
Seilnummer: NOR 13725

Tonje Lervold

Seilforening:
Båtnavn: Enzo
Båttype: Oceanis 43
Seilnummer: NOR 13725
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 01:43:52 10:53:52 10:53:52 26
Total 11.06.2016 01:43:52 10:53:52 10:53:52 26

Martin Lervold (Nesodden Seilforening)
Oceanis 43 10:53:52 10:53:52

NOR-R T1 (Helly Hansen)- Bane T

Plass Seilnr Båt Båttype Reell Korrigert
1 NOR-12023

Øyvind Jelstad

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Suzie Serken
Båttype: Sun Fast 36
Seilnummer: NOR 12023

Sondre Jelstad

Seilforening:
Båtnavn: Suzie Serken
Båttype: Sun Fast 36
Seilnummer: NOR 12023
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:10:22 12:10:22 11:36:02 1
Total 11.06.2016 03:10:22 12:10:22 11:36:02 1
SUZIE SERKEN

Øyvind Jelstad

Seilforening: Drammens Seilforening
Båtnavn: Suzie Serken
Båttype: Sun Fast 36
Seilnummer: NOR 12023

Sondre Jelstad

Seilforening:
Båtnavn: Suzie Serken
Båttype: Sun Fast 36
Seilnummer: NOR 12023
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:10:22 12:10:22 11:36:02 1
Total 11.06.2016 03:10:22 12:10:22 11:36:02 1

Øyvind Jelstad (Drammens Seilforening)
Sun Fast 36 12:10:22 11:36:02
2 NOR-11789

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789

Per Arne Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:36:19 12:36:19 12:02:16 2
Total 11.06.2016 03:36:19 12:36:19 12:02:16 2
SIAHGAHAY

DAG BJØRNSEN

Seilforening: Nesodden Seilforening
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789

Per Arne Johansen

Seilforening:
Båtnavn: Siahgahay
Båttype: sun fast 36
Seilnummer: NOR 11789
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:36:19 12:36:19 12:02:16 2
Total 11.06.2016 03:36:19 12:36:19 12:02:16 2

DAG BJØRNSEN (Nesodden Seilforening)
sun fast 36 12:36:19 12:02:16
3 NOR-7111

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111

Ane Ulrichsen

Seilforening:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:28:47 12:28:47 12:02:34 3
Total 11.06.2016 03:28:47 12:28:47 12:02:34 3
SOMLE

Morten Hansen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111

Ane Ulrichsen

Seilforening:
Båtnavn: somle
Båttype: Omega 36
Seilnummer: NOR 7111
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:28:47 12:28:47 12:02:34 3
Total 11.06.2016 03:28:47 12:28:47 12:02:34 3

Morten Hansen (Oppegård Seilforening)
Omega 36 12:28:47 12:02:34
4 NOR-15489

Harald Hilde

Seilforening: Statkraft seilgruppe
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Åsulv Hylland Hilde

Seilforening:
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Total 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
VELFERD 1

Harald Hilde

Seilforening: Statkraft seilgruppe
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489

Åsulv Hylland Hilde

Seilforening:
Båtnavn: Velferd 1
Båttype: Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 15489
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4
Total 11.06.2016 04:24:44 13:24:44 12:02:39 4

Harald Hilde (Statkraft seilgruppe)
Sun Fast 37 13:24:44 12:02:39
5 NOR-14736

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736

Henrik Andersen-Gott

Seilforening:
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Total 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
NOFINT II

Øivind Andersen-Gott

Seilforening: Bundefjorden Seilforening
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736

Henrik Andersen-Gott

Seilforening:
Båtnavn: Nofint II
Båttype: Bavaria 39 Cruiser
Seilnummer: NOR 14736
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5
Total 11.06.2016 03:45:59 12:45:59 12:06:09 5

Øivind Andersen-Gott (Bundefjorden Seilforening)
Bavaria 39 Cruiser 12:45:59 12:06:09
6 NOR-14139

Frank Larsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sjøflot
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14139

Ørjan Rangberg

Seilforening:
Båtnavn: Sjøflot
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:52:07 12:52:07 12:15:49 6
Total 11.06.2016 03:52:07 12:52:07 12:15:49 6
SJøFLOT

Frank Larsen

Seilforening: Asker Seilforening
Båtnavn: Sjøflot
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14139

Ørjan Rangberg

Seilforening:
Båtnavn: Sjøflot
Båttype: Jeanneau Sun Fast 37
Seilnummer: NOR 14139
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:52:07 12:52:07 12:15:49 6
Total 11.06.2016 03:52:07 12:52:07 12:15:49 6

Frank Larsen (Asker Seilforening)
Jeanneau Sun Fast 37 12:52:07 12:15:49
7 NOR-14724

Tone Løvseth Jørgensen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: High 5
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 14724

Laila Rabe

Seilforening:
Båtnavn: High 5
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 14724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:47:55 12:47:55 12:20:16 7
Total 11.06.2016 03:47:55 12:47:55 12:20:16 7
HIGH 5

Tone Løvseth Jørgensen

Seilforening: Åsgårdstrand Seilforening
Båtnavn: High 5
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 14724

Laila Rabe

Seilforening:
Båtnavn: High 5
Båttype: Bavaria 39 Cr
Seilnummer: NOR 14724
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:47:55 12:47:55 12:20:16 7
Total 11.06.2016 03:47:55 12:47:55 12:20:16 7

Tone Løvseth Jørgensen (Åsgårdstrand Seilforening)
Bavaria 39 Cr 12:47:55 12:20:16
8 NOR-11552

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552

Jan Olav Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Total 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
MAGICA

Morten Klever

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552

Jan Olav Pettersen

Seilforening:
Båtnavn: Magica
Båttype: Bavaria 42 Cruiser
Seilnummer: NOR 11552
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8
Total 11.06.2016 03:50:01 12:50:01 12:22:17 8

Morten Klever (Kongelig Norsk Seilforening)
Bavaria 42 Cruiser 12:50:01 12:22:17
9 NOR-11448

Lars Ola Rambøl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Caro
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11448

Ingvill Bryn Rambøl

Seilforening:
Båtnavn: Caro
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11448
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:55:50 12:55:50 12:24:01 9
Total 11.06.2016 03:55:50 12:55:50 12:24:01 9
CARO

Lars Ola Rambøl

Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening
Båtnavn: Caro
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11448

Ingvill Bryn Rambøl

Seilforening:
Båtnavn: Caro
Båttype: Dufour 385
Seilnummer: NOR 11448
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:55:50 12:55:50 12:24:01 9
Total 11.06.2016 03:55:50 12:55:50 12:24:01 9

Lars Ola Rambøl (Kongelig Norsk Seilforening)
Dufour 385 12:55:50 12:24:01
10 NOR-14903

Bjarne Nielsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903

Ronnie Smith

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Total 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
SEILEREN

Bjarne Nielsen

Seilforening: Oslo Seilforening
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903

Ronnie Smith

Seilforening:
Båtnavn: Seileren
Båttype: Salona 38
Seilnummer: NOR 14903
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10
Total 11.06.2016 03:57:16 12:57:16 12:31:37 10

Bjarne Nielsen (Oslo Seilforening)
Salona 38 12:57:16 12:31:37
11 NOR-12585

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585

Inger IHle

Seilforening:
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Total 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
KATRINA

Frode Meisingset

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585

Inger IHle

Seilforening:
Båtnavn: Katrina
Båttype: Harmony 38
Seilnummer: NOR 12585
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11
Total 11.06.2016 04:22:30 13:22:30 12:40:46 11

Frode Meisingset (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Harmony 38 13:22:30 12:40:46
12 NOR-15501

NILS-PETTER HAGEN

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501

Nils Erik Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Total 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
HAGEN DAZ

NILS-PETTER HAGEN

Seilforening: Frognerkilen Seilforening Av 1860
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501

Nils Erik Aasen

Seilforening:
Båtnavn: Hagen Daz
Båttype: Jeanneau 36i
Seilnummer: NOR 15501
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12
Total 11.06.2016 04:17:58 13:17:58 12:41:15 12

NILS-PETTER HAGEN (Frognerkilen Seilforening Av 1860)
Jeanneau 36i 13:17:58 12:41:15
13 NOR-14917

Petter C. Amundsen

Seilforening: Oppegård Seilforening
Båtnavn: Aurora
Båttype: SO36i
Seilnummer: NOR 14917

Magnus Wessel

Seilforening:
Båtnavn: Aurora
Båttype: SO36i
Seilnummer: NOR 14917
Etappe Målgang Seilt tid Justert tid Straff Klasseplassering
Start - Mål 11.06.2016 04:32:46 13:32:46