Klasse: 29er |
NOR 1665
Eilif Tanberg
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Julie Emberland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eilif Tanberg |
Asker Seilforening |
NOR 1035
Alexander Langfeldt
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Sivert With
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1035
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Langfeldt |
Asker Seilforening |
NOR 2417
Alexander Franks-Penty
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Casper Rynning
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2417
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Franks-Penty |
Asker Seilforening |
NOR 1225
Anders Bostad
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Carl Hermann Corneliussen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 1225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Bostad |
Asker Seilforening |
NOR 204
Trygve Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Sofie Thurmann
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 204
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Trygve Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
NOR 1745
Sverre Poppe Oldervoll
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
William Svensrud
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 1745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Poppe Oldervoll |
Bærum Seilforening |
SWE 1752
Elin Sevedag
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1752
|
|
Maja Haga
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1752
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Elin Sevedag |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 1727
Hedvig Hedström
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1727
|
|
Annie Kullberg
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1727
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Hedström |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
SWE 1670
Hanna Höije
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1670
|
|
Emma Fridolfsson
Seilforening: Göteborgs Kungl Segel Sällskap Seilnummer: SWE 1670
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Höije |
Göteborgs Kungl Segel Sällskap |
NOR 2057
Alexander Hylen Klippenberg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Jeppe Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2057
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Hylen Klippenberg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2044
Pia Andersen Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Nora Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2044
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pia Andersen Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2319
Emilie Andersen Dahl
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Maren Edland
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 2319
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emilie Andersen Dahl |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 1751
Samuel Fredriksson
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 1751
|
|
Elin Nordin
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 1751
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Samuel Fredriksson |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
NOR 2056
Caroline Ingeborg Heiberg
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Marie Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 2056
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Ingeborg Heiberg |
Moss Seilforening |
NOR 1606
Henrik Schrader Bordal
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Eirik Mathias Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 1606
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Schrader Bordal |
Moss Seilforening |
NOR 12
Vilde A. S. Berg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Marthe B. Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 12
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde A. S. Berg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1595
Elise Ludvigsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Madelen Monstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1595
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Elise Ludvigsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1371
Emil Dagsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1371
|
|
Jørgen Smith-Meyer
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1371
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Dagsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 1621
Jacob Undrum
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Jostein Aker
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 1621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Undrum |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 19 |
Klasse: Europajolle |
NOR 390
Samuel Selås
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 390
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Samuel Selås |
Arendals Seilforening |
NOR 439
Laila Cecilie Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 439
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Laila Cecilie Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 866
Erlend Nøss Rustekaas
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erlend Nøss Rustekaas |
Arendals Seilforening |
NOR 310
Kristian Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 310
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristian Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 437
Martin Andreas Vevstad
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 437
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Andreas Vevstad |
Arendals Seilforening |
NOR 428
Lars Johan Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 428
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Johan Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 376
Nora Johanne Brodtkorb
Seilforening: Horten Seilforening Seilnummer: NOR 376
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Johanne Brodtkorb |
Horten Seilforening |
NOR 404
Aleksander Gauslaa
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 404
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksander Gauslaa |
Lillesand Seilforening |
NOR 361
Inger Helene Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Inger Helene Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 358
Tiago sousa
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tiago sousa |
Søgne Seilforening |
NOR 845
Aleksandra Gulbrandsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aleksandra Gulbrandsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 902
Linnea Megrund Bartho
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 902
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Linnea Megrund Bartho |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 12 |
Klasse: Laser 4.7 |
NOR 206867
Kornelia Juul Nyland
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 206867
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kornelia Juul Nyland |
Arendals Seilforening |
NOR 19068
Lars Engebret Lillejord Hagen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 19068
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Engebret Lillejord Hagen |
Asker Seilforening |
NOR 188599
Hannah Sofie Kjellevold
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 188599
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Sofie Kjellevold |
Asker Seilforening |
NOR 186381
Håkon Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 186381
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Håkon Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 186398
Tobias BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 186398
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias BAKKE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 198148
Ingrid Skjønborg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 198148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Skjønborg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203600
Fredrik Andresen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203600
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fredrik Andresen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 209135
Knuta Bugge
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 209135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Knuta Bugge |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 201111
Uffe Tomasgaard
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 201111
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Uffe Tomasgaard |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 210222
Johannes Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 210222
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 198741
Kristine Hjellestad
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 198741
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Hjellestad |
Hjellestad Seilforening |
NOR 206358
Andreas Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 206358
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Andreas Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 207539
Sindre Skaugset Olderkjær
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207539
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Skaugset Olderkjær |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 179274
Magnus Fjellstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 179274
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Magnus Fjellstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207541
Jostein August Wikesland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207541
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jostein August Wikesland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207546
Martine B Thuen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martine B Thuen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207718
Josefine Hvass Bendiksby
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207718
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Josefine Hvass Bendiksby |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 19201
Marte Christophersen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 19201
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marte Christophersen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 210225
THOMAS J. Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 210225
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
THOMAS J. Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 208467
Ulrikke Devold
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrikke Devold |
Molde Seilforening |
NOR 208464
Johannes Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208464
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 208461
Sigrid Hammervik Molvik
Seilforening: Molde Seilforening Seilnummer: NOR 208461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sigrid Hammervik Molvik |
Molde Seilforening |
NOR 196988
Eirik Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 196988
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eirik Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 206861
Celia Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Celia Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 209763
Simen Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 209763
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simen Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 196984
Ingrid Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 196984
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 198745
Cecilia Hensema Andersen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 198745
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilia Hensema Andersen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 206355
Olai Hagland
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 206355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olai Hagland |
Stavanger Seilforening |
NOR 152803
August Hanevik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 152803
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
August Hanevik |
Stavanger Seilforening |
NOR 207109
John Butler Wang
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 207109
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John Butler Wang |
Stavanger Seilforening |
NOR 201735
behrens Magnus
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 201735
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
behrens Magnus |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 31 |
Klasse: Laser Radial |
NOR 197341
Cecilie Baklid
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 197341
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cecilie Baklid |
Asker Seilforening |
NOR 207719
Eline Flotoft Elnan
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 207719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eline Flotoft Elnan |
Asker Seilforening |
NOR 203262
Aron Heimonen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203262
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aron Heimonen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 138078
Victoria Heiås
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 138078
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Heiås |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 192013
Øystein Homstvedt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 192013
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Øystein Homstvedt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203265
Caroline Sofia Rosmo
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 203265
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caroline Sofia Rosmo |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 194135
Katarina Cezilie Broch
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 194135
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Katarina Cezilie Broch |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 201276
Preben Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 201276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Preben Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 190684
Sindre BAKKE
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 190684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre BAKKE |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 203907
herman reiersen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203907
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
herman reiersen |
Bærum Seilforening |
NOR 203972
Kristine Wilhelmsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203972
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kristine Wilhelmsen |
Bærum Seilforening |
NOR 203908
Tarjei Mo Batalden
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 203908
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tarjei Mo Batalden |
Bærum Seilforening |
NOR 8
vebjørn sandaker
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 8
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
vebjørn sandaker |
Drammens Seilforening |
NOR 181323
Victor Gautneb
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 181323
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Gautneb |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 204352
Amalie Hjellestad Hella
Seilforening: Hjellestad Seilforening Seilnummer: NOR 204352
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Hjellestad Hella |
Hjellestad Seilforening |
NOR 203538
Anna Skaar
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 203538
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anna Skaar |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 204355
Victoria Espeseth
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 204355
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victoria Espeseth |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 198950
Mads Severin Hassum-Olsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 198950
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mads Severin Hassum-Olsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207540
Karoline Brudevoll Rognlien
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207540
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Brudevoll Rognlien |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207547
sigurd tveit
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 207547
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
sigurd tveit |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 207545
Olav Bakke
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 207545
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Olav Bakke |
Moss Seilforening |
NOR 205714
Malin Elvingdal
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205714
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Malin Elvingdal |
Ran Seilforening |
NOR 206863
Inger Margrethe Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Inger Margrethe Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 206868
Erling Tobias Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erling Tobias Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 205716
Victor Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 205716
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Victor Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 206866
Alexander Dahl Høgheim
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 206866
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Dahl Høgheim |
Ran Seilforening |
NOR 203887
Ludvig Carlsen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 203887
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Carlsen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 9
Jacob Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 9
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jacob Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 28 |
Klasse: Laser Standard |
NOR 189630
Reidar Fosse
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 189630
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Reidar Fosse |
Asker Seilforening |
NOR 89772
Finn Jakob Enger
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 89772
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Jakob Enger |
Asker Seilforening |
NOR NOR 204659
Morten D Lie
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR NOR 204659
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Morten D Lie |
Asker Seilforening |
NOR 62
Paal HH Lindenskov
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 62
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Paal HH Lindenskov |
Asker Seilforening |
NOR 204666
Atle Lohrmann
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 204666
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Atle Lohrmann |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 1
Pål Brudevoll
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 1
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Pål Brudevoll |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Optimist - Klasse A |
NOR 3452
Markus Vale
Seilforening: Arendals Seilforening Seilnummer: NOR 3452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus Vale |
Arendals Seilforening |
NOR 3467
Johanne Løtveit
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3467
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johanne Løtveit |
Asker Seilforening |
NOR 3471
Henrik Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3471
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3685
Anders Hjorthøy
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3685
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Hjorthøy |
Asker Seilforening |
NOR 3878
Kaja Sjøl Christensen
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3878
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Sjøl Christensen |
Asker Seilforening |
NOR 3889
Henrik Grønlund
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3889
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Grønlund |
Asker Seilforening |
NOR 3726
Kaja Malmbekk
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3726
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaja Malmbekk |
Asker Seilforening |
NOR 3692
Mathilde Elise Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3692
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Elise Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 3663
Arvid Elias Guddal Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3663
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Arvid Elias Guddal Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 3750
Albertine Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 3750
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albertine Lind |
Bergens Seilforening |
SWE 4638
Nils Brandén
Seilforening: Bjärreds Optimistjolleklubb Seilnummer: SWE 4638
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Brandén |
Bjärreds Optimistjolleklubb |
SWE 4621
Louise Zetterström
Seilforening: Borstahusens Segelsällskap Seilnummer: SWE 4621
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Louise Zetterström |
Borstahusens Segelsällskap |
NOR 3610
Ragnar Spilling Olsen
Seilforening: Brevik Seilforening Seilnummer: NOR 3610
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ragnar Spilling Olsen |
Brevik Seilforening |
NOR 3242
Einar Olaf Blydt Aarnæs
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3242
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Einar Olaf Blydt Aarnæs |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3555
Diane Ninauve-Jutulstad
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3555
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Diane Ninauve-Jutulstad |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3679
Felix Christian Sommerfelt
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Felix Christian Sommerfelt |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3652
Jens Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3652
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jens Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3849
Henrik Kaastad Ørjavik
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3849
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Kaastad Ørjavik |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3821
jesper Moberg
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3821
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
jesper Moberg |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3917
Sarah Thodesen
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3917
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sarah Thodesen |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3865
Jonas August Stjernstrøm
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3865
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas August Stjernstrøm |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3427
Aslak Brynsrud
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3427
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslak Brynsrud |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3618
Anna Elisabeth Fagerhøi
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3618
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Elisabeth Fagerhøi |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3369
Julie Sverdrup
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3369
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julie Sverdrup |
Bærum Seilforening |
NOR 3860
Joachim BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3860
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Joachim BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3861
Vilde Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3861
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vilde Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3886
Fabian Victor Svendsen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3886
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Fabian Victor Svendsen |
Bærum Seilforening |
NOR 3604
Nicolai Østeby
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3604
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Østeby |
Christianssands Seilforening |
NOR 3862
Helle Øren-Svensen
Seilforening: Christianssands Seilforening Seilnummer: NOR 3862
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Helle Øren-Svensen |
Christianssands Seilforening |
NOR 3649
Mia B Klæboe
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3649
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mia B Klæboe |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3746
Thea Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3746
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thea Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3470
Sander Hendrikse
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3470
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sander Hendrikse |
Haugesund Seilforening |
NOR 3776
Aslak Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3776
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Aslak Iveland |
Haugesund Seilforening |
SWE 4543
Oscar Löfgren
Seilforening: Jollekappseglarna Västerås Seilnummer: SWE 4543
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Löfgren |
Jollekappseglarna Västerås |
SWE 4682
Sissel Engdahl
Seilforening: Jollekappseglarna Västerås Seilnummer: SWE 4682
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sissel Engdahl |
Jollekappseglarna Västerås |
NOR 3850
FREDRIKKE FOSS
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3850
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
FREDRIKKE FOSS |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3650
Even Baanrud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3650
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Baanrud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3884
Henrik Haaland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3884
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Henrik Haaland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3729
Cornelia Fure
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3729
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Cornelia Fure |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3822
Julia Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3822
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3868
Lea Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3868
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lea Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3890
Nicolai Jacobsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3890
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nicolai Jacobsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3869
Eira Nilsson
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3869
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eira Nilsson |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3790
Ludvig Linus Rønold
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3790
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Linus Rønold |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3786
Martin Skrolsvik
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3786
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martin Skrolsvik |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3762
Markus August Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3762
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Markus August Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3712
Milla Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3712
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Milla Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3819
Mathias Berthet
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3819
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathias Berthet |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3775
Rudolf Ugelstad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3775
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rudolf Ugelstad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3888
Amalie Wang
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3888
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Amalie Wang |
Kongelig Norsk Seilforening |
SWE 4633
Hugo Wigh
Seilforening: KSSS Seilnummer: SWE 4633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Wigh |
KSSS |
SWE 4643
Tilde Skörvald
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4643
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tilde Skörvald |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 4617
Theo Westerlind
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4617
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theo Westerlind |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 4677
Marius Westerlind
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4677
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Westerlind |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 4472
Lovisa Darin
Seilforening: Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb Seilnummer: SWE 4472
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lovisa Darin |
Kullavik Kanot Och Kappseglingsklubb |
SWE 4575
Lova Forssén
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4575
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lova Forssén |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4658
Hedvig Liljegren
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4658
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Liljegren |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4664
Hanna Maurer
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4664
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Maurer |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4584
Albert Norlén
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4584
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Albert Norlén |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4678
Calle Lagerberg
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4678
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Calle Lagerberg |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4382
Gustav Skarman
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4382
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Gustav Skarman |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4445
Ludvig Lohr
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4445
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ludvig Lohr |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4452
Melker Brenton
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4452
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Melker Brenton |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4425
Rasmus Granzin
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4425
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Granzin |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4226
Märta Wijkström
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4226
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Märta Wijkström |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4668
Simon Granath
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4668
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Simon Granath |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4671
Tindra Forssén
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tindra Forssén |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4656
Hugo Liljegren
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4656
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hugo Liljegren |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4628
Erik Norlén
Seilforening: Kungl Svenska Segel Sällskapet Seilnummer: SWE 4628
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Norlén |
Kungl Svenska Segel Sällskapet |
SWE 4674
Alice Moss
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 4674
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alice Moss |
Lerums Segelsällskap |
SWE 4673
Martina Carlsson
Seilforening: Lerums Segelsällskap Seilnummer: SWE 4673
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Martina Carlsson |
Lerums Segelsällskap |
NOR 3738
Daniel Emil Egeberg Hansen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3738
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Daniel Emil Egeberg Hansen |
Lillesand Seilforening |
NOR 3826
Wenche Talloen
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3826
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Wenche Talloen |
Lillesand Seilforening |
SWE 4636
Julia Henriksson
Seilforening: Lommabuktens Seglarklubb Seilnummer: SWE 4636
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Julia Henriksson |
Lommabuktens Seglarklubb |
SWE 4629
Calle Lindbom
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4629
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Calle Lindbom |
Långedrags Segelsällskap |
SWE 4680
Christoffer Hallin
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4680
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Christoffer Hallin |
Långedrags Segelsällskap |
SWE 4679
Charlotta Hallin
Seilforening: Långedrags Segelsällskap Seilnummer: SWE 4679
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Charlotta Hallin |
Långedrags Segelsällskap |
NOR 3881
Emil Forslund
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3881
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Forslund |
Nesodden Seilforening |
NOR 3721
Vincent Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3721
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Vincent Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3824
Jonas Alexander Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3824
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Alexander Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3855
Ferdinand August Sørlie
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3855
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ferdinand August Sørlie |
Nesodden Seilforening |
NOR 3749
Oda Skeide Bates
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3749
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oda Skeide Bates |
Nesodden Seilforening |
NOR 3276
Hedvig Ødeby Karlsen
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3276
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hedvig Ødeby Karlsen |
Nesodden Seilforening |
NOR 3831
Marieke Vaske
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3831
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marieke Vaske |
Nesodden Seilforening |
NOR 3901
Karoline Eirin Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3901
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karoline Eirin Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3851
Lars Andre Vabø
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3851
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lars Andre Vabø |
Ran Seilforening |
NOR 3364
Sunniva Knudsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3364
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Knudsen |
Ran Seilforening |
NOR 3856
Alexander Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3856
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Alexander Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3820
Marius Bjelkarøy Westervik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3820
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marius Bjelkarøy Westervik |
Ran Seilforening |
NOR 3190
Oscar Nøttingnes Skovly
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3190
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Oscar Nøttingnes Skovly |
Ran Seilforening |
NOR 3661
Ina Valeur Børresen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3661
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ina Valeur Børresen |
Ran Seilforening |
NOR 3461
Ingrid Wiik
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3461
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Wiik |
Ran Seilforening |
NOR 3975
Tobias Sandmo Birkeland
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3975
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Sandmo Birkeland |
Ran Seilforening |
NOR 3885
Erik Karlsen
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3885
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Karlsen |
Ran Seilforening |
SWE 4426
Rasmus Lindström
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4426
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Rasmus Lindström |
Rörviks Segelsällskap |
SWE 46
Eskil Jonasson
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 46
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Jonasson |
Rörviks Segelsällskap |
SWE 4128
Lukas Lindström
Seilforening: Rörviks Segelsällskap Seilnummer: SWE 4128
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Lukas Lindström |
Rörviks Segelsällskap |
NOR 3896
Sindre Angell-Hansen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3896
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Angell-Hansen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3709
Carl Ferdinand Juell-Bergan
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3709
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Carl Ferdinand Juell-Bergan |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3893
Nora Doksrød
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3893
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nora Doksrød |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3
Edvin Iver Stakston
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Edvin Iver Stakston |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3898
Mari Grundvig Hvidsten
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3898
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mari Grundvig Hvidsten |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3895
Ulrik Quamme
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3895
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ulrik Quamme |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3773
Marie Gudmestad Andreassen
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3773
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Gudmestad Andreassen |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3825
Sondre Fagerborg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3825
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sondre Fagerborg |
Sarpsborg Seilforening |
NOR 3740
Emil Røgeberg
Seilforening: Sarpsborg Seilforening Seilnummer: NOR 3740
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Røgeberg |
Sarpsborg Seilforening |
DEN 8525
Emil Kjær
Seilforening: Skovshoved Sejlklub Seilnummer: DEN 8525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Emil Kjær |
Skovshoved Sejlklub |
DEN 8174
Kasper Philip
Seilforening: Skovshoved Sejlklub Seilnummer: DEN 8174
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kasper Philip |
Skovshoved Sejlklub |
DEN 8506
Frederik Fomsgaard Bruun
Seilforening: Skovsoved Sejlklub, Fredericia Sejlklub Seilnummer: DEN 8506
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Frederik Fomsgaard Bruun |
Skovsoved Sejlklub, Fredericia Sejlklub |
LCA 240
Danny Dillon
Seilforening: SLYC Seilnummer: LCA 240
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Danny Dillon |
SLYC |
NOR 3771
Marthe Elvrum
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3771
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marthe Elvrum |
Soon Seilforening |
NOR 3840
Sindre Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3840
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sindre Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3003
Sunniva Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3003
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sunniva Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3250
Guro Gjesdal
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3250
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Guro Gjesdal |
Stavanger Seilforening |
NOR 3769
Theodor Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3769
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Theodor Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3720
Anders Theodor Lindemark
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3720
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anders Theodor Lindemark |
Stavanger Seilforening |
NOR 3768
Liv Cornelia Middelthon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3768
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liv Cornelia Middelthon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3847
Hanna Katle Fjon
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3847
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Katle Fjon |
Stavanger Seilforening |
NOR 3880
John-Øivind Tollevik Garvik
Seilforening: Stavanger Seilforening Seilnummer: NOR 3880
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
John-Øivind Tollevik Garvik |
Stavanger Seilforening |
NOR 3830
Mathilde Robertstad
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3830
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mathilde Robertstad |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3542
Ida Linn Vittersø
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3542
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ida Linn Vittersø |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3853
Caspar Wedel Jarlsberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3853
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Caspar Wedel Jarlsberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3635
Herman Bakke-Jakobsen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3635
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Bakke-Jakobsen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3458
Tora Strand
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3458
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tora Strand |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3701
Marie Jacobsen Lepperød
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3701
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Jacobsen Lepperød |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3846
Halvor Bråten
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3846
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Halvor Bråten |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3684
Erik Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3684
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3671
Ingrid Bøen
Seilforening: Ålesunds Seilforening Seilnummer: NOR 3671
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Ingrid Bøen |
Ålesunds Seilforening |
NOR 3845
Didrik Jelstad
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3845
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Didrik Jelstad |
Åsane Seilforening |
NOR 3778
Mikal Tveita
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 3778
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Mikal Tveita |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 130 |
Klasse: Optimist - Klasse B |
NOR 3503
Thomas Efskind
Seilforening: Asker Seilforening Seilnummer: NOR 3503
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Thomas Efskind |
Asker Seilforening |
NOR 3145
Hanne Birkeland
Seilforening: Bundefjorden Seilforening Seilnummer: NOR 3145
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanne Birkeland |
Bundefjorden Seilforening |
NOR 3804
Marie Stenhagen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3804
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Stenhagen |
Bærum Seilforening |
NOR 3546
Kaisa Sofie Kleven
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3546
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Kaisa Sofie Kleven |
Bærum Seilforening |
NOR 3219
Jenny Skirstad Pollen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3219
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Jenny Skirstad Pollen |
Bærum Seilforening |
NOR 3719
Stian BERGSBAKK
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3719
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Stian BERGSBAKK |
Bærum Seilforening |
NOR 3864
Anine Skjæret Halstensen
Seilforening: Bærum Seilforening Seilnummer: NOR 3864
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anine Skjæret Halstensen |
Bærum Seilforening |
NOR 3863
Hannah Ottesen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3863
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hannah Ottesen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3744
Holger Kristiansen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3744
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Holger Kristiansen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3660
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3660
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3681
Tobias Paulsrud
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 3681
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Paulsrud |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 3608
Hanna Nesheim Dahl
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3608
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Hanna Nesheim Dahl |
Haugesund Seilforening |
NOR 3699
Audun Iveland
Seilforening: Haugesund Seilforening Seilnummer: NOR 3699
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Audun Iveland |
Haugesund Seilforening |
NOR 2977
Erik Aabye
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2977
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Erik Aabye |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3789
Sverre Langaas-Holt
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3789
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sverre Langaas-Holt |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3782
Karsten Grav Kringlebotn
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3782
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karsten Grav Kringlebotn |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3787
Nils Svenkerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3787
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nils Svenkerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3794
Nilas Goa Diab
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 3794
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Nilas Goa Diab |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 3633
Tobias Frigstad
Seilforening: Lillesand Seilforening Seilnummer: NOR 3633
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Tobias Frigstad |
Lillesand Seilforening |
NOR 3525
Johannes Olai Silnes
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3525
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Johannes Olai Silnes |
Moss Seilforening |
NOR 3883
Herman Bruaset Andersen
Seilforening: Moss Seilforening Seilnummer: NOR 3883
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Herman Bruaset Andersen |
Moss Seilforening |
NOR 3843
Eskil Ova
Seilforening: Nesodden Seilforening Seilnummer: NOR 3843
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Eskil Ova |
Nesodden Seilforening |
NOR 3722
Peter Guldberg
Seilforening: Ran Seilforening Seilnummer: NOR 3722
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Peter Guldberg |
Ran Seilforening |
NOR 3665
Liva Løset Eriksen
Seilforening: Sandefjord Seilforening Seilnummer: NOR 3665
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Liva Løset Eriksen |
Sandefjord Seilforening |
NOR 3379
Karen Linnestad Spone
Seilforening: Soon Seilforening Seilnummer: NOR 3379
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Karen Linnestad Spone |
Soon Seilforening |
NOR 361
Anna Helene Salvanes
Seilforening: Søgne Seilforening Seilnummer: NOR 361
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Anna Helene Salvanes |
Søgne Seilforening |
NOR 3815
Sivert Foyn-Andersen
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3815
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Sivert Foyn-Andersen |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3809
Marie Sofie Ekeberg
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3809
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Sofie Ekeberg |
Tønsberg Seilforening |
NOR 3568
Marie Butler Wang
Seilforening: Tønsberg Seilforening Seilnummer: NOR 3568
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
Start - Mål |
|
|
|
|
1 |
Total |
|
|
|
|
1 |
|
Marie Butler Wang |
Tønsberg Seilforening |
Deltagere i klassen: 29 |