Klasse: Brett - Alle på indre bane |
NOR 0000
Sveinung Einan
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sveinung Einan |
Bergens Seilforening |
NOR 29
Tuva Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 29
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tuva Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Sandra Hovdar Husby
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sandra Hovdar Husby |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0000
Oda Jørgensen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Jørgensen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0000
Jenny Pettersen
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jenny Pettersen |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 49
Thea Oppedal
Seilforening: Gneist Seilnummer: NOR 49
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Thea Oppedal |
Gneist |
NOR 0000
Hans Herman Nergaard
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Hans Herman Nergaard |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 0000
Karl Kristian Nergaard
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karl Kristian Nergaard |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 0000
Emanuela Foglietta
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Emanuela Foglietta |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 0000
Erik Kardash
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Kardash |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
NOR 0000
Karolina Døring
Seilforening: Lysakerfjorden Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Karolina Døring |
Lysakerfjorden Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 11 |
Klasse: Brett - BIC 293 U13 |
NOR 55
Even Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 55
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 0000
August Landmark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
August Landmark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 332
Mina Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 332
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mina Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 321
Tobias L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 321
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Tobias L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 157
Christian Linnerud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 157
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Linnerud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 126
Oda Sverre
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 126
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Oda Sverre |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 000000
Even Fuhr Midtgaard
Seilforening: Åsane Seilforening Seilnummer: NOR 000000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Even Fuhr Midtgaard |
Åsane Seilforening |
Deltagere i klassen: 7 |
Klasse: Brett - BIC 293 U15 |
NOR 148
Nils-Henrik Lind
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 148
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Nils-Henrik Lind |
Bergens Seilforening |
NOR 0000
Johan Falkenhall Nordstrøm
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 0000
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Johan Falkenhall Nordstrøm |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 165
Bastian Bakke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 165
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Bastian Bakke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 92
Herman Bakke
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 92
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Herman Bakke |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 100
Jakob Hustad Andresen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 100
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jakob Hustad Andresen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 101
lasse klöck
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 101
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
lasse klöck |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 6 |
Klasse: Brett - BIC 293 U17 |
NOR 39
Helle Oppedal
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 39
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Helle Oppedal |
Bergens Seilforening |
NOR 90
Martin Hope
Seilforening: Bergens Seilforening Seilnummer: NOR 90
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Martin Hope |
Bergens Seilforening |
NOR 60
Sofia Fregosi Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 60
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Sofia Fregosi Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 141
Kristian Wendelborg
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 141
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kristian Wendelborg |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 30
Matteo Maaø
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 30
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Matteo Maaø |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 67
Finn Lippestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 67
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Finn Lippestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 2120
Henrik Wetlesen Borge
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 2120
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Henrik Wetlesen Borge |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1118
Mads Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1118
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Mads Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 137
Live Rabo Lund-Roland
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 137
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Live Rabo Lund-Roland |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 1117
Marius Halvorsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 1117
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Marius Halvorsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 654
Fredrik L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 654
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Fredrik L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 107
Isak Hessen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 107
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Isak Hessen |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 424
Ola Bjørne
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 424
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Ola Bjørne |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 079
Jan Senko
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 079
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Jan Senko |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 15 |
Klasse: Brett - FW G Master |
NOR 19
Christian Santander
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 19
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christian Santander |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 52
Erik Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 52
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erik Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 20
kjell strand jacobsen
Seilforening: Tønsberg Brettseilerklubb Seilnummer: NOR 20
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
kjell strand jacobsen |
Tønsberg Brettseilerklubb |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Brett - FW Jr |
NOR 54
Erlend Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 54
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Erlend Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
NOR 56
Endre Rondeel
Seilforening: Drøbaksund Seilforening Seilnummer: NOR 56
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre Rondeel |
Drøbaksund Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Brett - FW Sr |
NOR 36
Anders Lillemork Nilsen
Seilforening: Drammens Seilforening Seilnummer: NOR 36
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Anders Lillemork Nilsen |
Drammens Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |
Klasse: Brett - RS:X Damer |
NOR 23
Maria Aadland Mollestad
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 23
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Maria Aadland Mollestad |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 333
Kaja Mobekk
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 333
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Kaja Mobekk |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 2 |
Klasse: Brett - RS:X Jr |
NOR 43
jakob ruud
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 43
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
jakob ruud |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 252
Endre funnemark
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 252
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Endre funnemark |
Kongelig Norsk Seilforening |
NOR 987
Christoffer L Nilsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 987
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Christoffer L Nilsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 3 |
Klasse: Brett - RS:X Sr |
NOR 57
Arthur Ulrichsen
Seilforening: Kongelig Norsk Seilforening Seilnummer: NOR 57
|
|
Etappe |
Målgang |
Seilt tid |
Justert tid |
Straff |
Klasseplassering |
|
Arthur Ulrichsen |
Kongelig Norsk Seilforening |
Deltagere i klassen: 1 |