|
|
|
|
|
Sorter listen etter Påmeldingsnummer -
Klasse -
Seilnummer -
Skipper -
Båtnavn -
Båttype -
Seilforening (Skipper) -
Måltall
Enkel liste |
Antall påmeldte |
053 |
|
|
esben keim, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Terje Wang, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Svein Eriksen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Ivar Engen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Grete Valstad, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Even Kristoffersen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Anne-Kari Sandsbråten, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Karina Eriksen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Erlend Kjelstad, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Nina Rismark, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Erik Berg, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Truls Rognerud, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Nora Vilde Aagaard, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
John Fullman, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Trygve Isaksen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Bård Hernes, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Kjersti Karlsen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Ane Berg Tomter, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Catharina Frostad, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Arne Engen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Elisabeth Kolstad, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Cathrine Teilman, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Julie Borge-Andersen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Ingunn Veimo, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Dagfin Simonsen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Anne Karin Gjørtz, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Ali Akay, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Helge Solfjeld, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
anne Rygg, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Camilla Foss Hanssen, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Wibeke Muus, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Svein Erik Ekstra Muus, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Svein Erik Muus, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Fredrik Gude, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Jan Petter Gamborg, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
TORBJØRN VÆRØ, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Truls H. Holm, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
hege bjørkeng, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Kjetil Ruud, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Hans Erik Lindbom, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
BIRGITTE RODUM, Frognerkilen Seilforening Av 1860 |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Alexander Quirk, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Nicolay Kaas, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Guro Berge, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Nina Braaten, Kongelig Norsk Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
LARS MARIUS VALSTAD, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Hege Blom, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Randi Wøien, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Mia Kolsrud, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Mari Sveen - OAS representant, |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Fronth Nyhus, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Dagfinn Rosnes, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|
|
|
Freddy Berglund, Oslo Seilforening |
Klasse: Påmelding til foreningens høstfest
|
|
|